Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza ★★★★

Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza
Hotel Ózon & Luxury Villas MátraházaHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza
Hotel Ózon & Luxury Villas MátraházaHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza

Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza bemutatkozása

A négycsillagos superior Hotel Residence Ózon Conference & Wellness Hotel Budapesttől csupán 80 kilométerre, a Kékes lábánál, Mátraházán, hegyvidéki környezetben helyezkedik el. Az impozáns épület majd minden szegletéből egyedülálló kékesi panoráma tárul a vendégek szeme elé.

A Hotel Ózon & Luxury Villas legnépszerűbb csomagjai

Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Legjobb ár (min. 4 éj)
2024.12.19-ig
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza vélemények

Kiváló 2018. május 22.gyerekekkel járt itt
A szálloda gyönyörű környezetben helyezkedik el. Minden adott egy aktív hétvégéhez - kirándulás, adrenalin park, terepsegway - minden könnyen megközelíthető. A kimerítő nap után jó visszatérni a szállodába és egy finom vacsora után a wellness részen lazítani.
Kiváló 2018. április 26.a párjával járt itt
Minden szempontból tökéletes választás volt. Kékestetőhöz csodaszép túraút indul a szálloda kertjéből. A wellnesrészben a szauna kiemelkedő, mivel üvegfalú és csodaszép panoráma nyílik a Mátrára. Svédasztalos reggeli és vacsora választéka gluténérzékenységemnek nem volt megfelelő, de nagyon segítőkész volt a személyzet így külön készítettek számomra vacsorát.
Kiváló 2018. április 24.a párjával járt itt
Már régóta terveztük,sok jót hallottunk a hotelről és most a legjobb időt választva április végén el is jutottunk az Ózonba. Szép,rendezett környezet,gyönyörű panoráma, nyugalom,madárcsicsergés. A szoba ,szinte pontban d. u 3-kor foglalható,de a wellness előtte és kijelentkezés után is használható,ami meghosszabbítja a relaxálást.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2018. március 14.a párjával járt itt
Szép hó esett a hét végére, ezért kifejezetten olyan hotelt választottunk, ahol élvezhetjük a szép téli tájat és környéket. Elég korán érkeztünk, gondoltuk hátha lesz üres szoba, de nem volt, sőt nem néztük meg, hogy csak du. 15 h-tól adják át a szobákat, ezért elég sokat kellett várnunk a hallban lévő presszóban.
Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Medence/kertHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Külső képHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Környék
Kiváló 2018. március 6.a párjával járt itt
Számomra egy tökéletes hely volt ahol pihenhetünk, gyönyörű környezetben található szálloda, minősítéhez megfelelő összes komfortjával, kiváló konyhája választékos, ízes, és a személyzet tiszteletudó, segítőkész. Mindenképp, több napra visszatérünk!
Kiváló 2017. november 26.gyerekekkel járt itt
Szoba, wellness, étterem kifogástalan. Kilátás elmondhatatlanul gyönyörű, kb. Mint Ausztriában a hegyekben. Nagy előnye, hogy a gyerekek labdazhatnak, ugralhatnak a vízben, nem zavart senkit, pedig nem kevesen voltunk.
Kiváló 2017. november 25.csoporttal járt itt
Céges csapatépítő alkalmával töltöttem két napot a szállodában. Csodaszép környezet, kényelmes szobák, finom ételek. Vacsoránál gondoskodtak diabetikus desszertről, melyért külön pont jár :)
A wellnes részleget nem volt módon kipróbálni, de a bowlingot, biliárdot igen, okos ötlet hiszen az ember nem tud unatkozni.
Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Medence/kertHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - KörnyékHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Környék
Kiváló 2017. november 21.családjával járt itt
Családi születésnapi ajándék volt, kicsit féltem, mert még nem ismertem a szállodát, de gondoltam próbáljunk valami újat a kedvenc egerszalóki, felsőtárkányi hotelek helyett. Nem volt rossz döntés! Mindenkinek nagyon tetszett. A személyzet nagyon kedves, a szobák nagyok, kényelmesek, tiszták. A wellnessben is minden meg volt.
2017. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Kiemelkedően kedves, figyelmes személyzet mind a recepción, mind az étteremben. Az éppen zajló liftfelújítás sem okozott különösebb kellemetlenséget a pihenés alatt, melyről korrekt módon tájékoztatva voltunk. Gyönyörű környezet, igazi kikapcsolódás. Tágas, kényelmes parkoló.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. szeptember 4.a párjával járt itt
Csalódás első látásra. Pedig csak pozitív értékelést kapott. Esős hétvégét kifogva, a bejáratnál is megázol, hiszen nincs a fejed felett fedél. :o(((
A recepción a "férfiak" rideg, komor, míg a hölgyek mosolygós, kedves csapata fogad! A wellness medencék vizei annyira hidegek, hogy inkább csak szaunázni van kedved, (amiből sajnos csak egy üzemelt, így az "full"-on volt.
Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza a térképen
3233 MátraházaÓzon utca 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • sodrómedence • csúszda • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz • tepidárium
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 12900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • borozó • bár