Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza ★★★★

Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza
Hotel Ózon & Luxury Villas MátraházaHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza
Hotel Ózon & Luxury Villas MátraházaHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza

Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza bemutatkozása

A négycsillagos superior Hotel Residence Ózon Conference & Wellness Hotel Budapesttől csupán 80 kilométerre, a Kékes lábánál, Mátraházán, hegyvidéki környezetben helyezkedik el. Az impozáns épület majd minden szegletéből egyedülálló kékesi panoráma tárul a vendégek szeme elé.

A Hotel Ózon & Luxury Villas legnépszerűbb csomagjai

Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Kedvezményes ajánlat (min. 3 éj)
Kedvezményes ajánlat
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza vélemények

Kiváló 2013. október 15.a párjával járt itt
Egy felejthetetlen élmény a Mátrában.

A párommal voltunk 2013 nyarán ebben a csodás szállodában.
Mindennel meg voltunk elégedve. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Amit igazán szeretnék kiemelni az éttermi dolgozok odaadó munkája volt,/én vegetáriánus vagyok/ amit az ott dolgozok maximálisan figyelembe vettek, csodálatos és nagyon ízletes vacsorával leptek meg mindennap. Köszönöm Nekik!
Én csak ajánlani tudom mindenkinek látogassanak el oda.
Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Medence/kert
2013. szeptember 4.a párjával járt itt
Párommal voltunk itt e nyáron. A hotel újszerű, tiszta és baráti. A wellness részleg jó, bár több típusú szauna elférne (pl egy kemény finn vagy orosz) A személyzet kedves és barátságok. Az ételek nagyon finomak. A pincéri kiszolgálás azért nem az igazi, szerintem picit lassúk. A környezet szép és igazán feltölti az embert.
Kiváló 2013. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
A Mátraházi Ózon Hotelben 2013. augusztusában jártam családommal együtt. Minden csodálatos volt - az ételek, a személyzet segítőkészsége, és a környezet. A hotel közösségi tereiből mindenhol csodálatos szépségű a panoráma. A hely adottságait maximálisan figyelembe véve gyönyörű kávézó teraszt alakítottak ki a recepció, és aula hátsó kijáratánál.
Kiváló 2013. július 22.családjával járt itt
A mátraházi Ózon Hotel szolgáltatásait eddig mindig március hónapban vettük igénybe. Az idén először júliusban is ellátogattunk a Mátra lábánál, csodálatos környezetben fekvő szállodába. Nem csalódtunk most sem! A kilátás lenyűgöző, a medencék, a kiszolgálás, az ételek, a szauna szeánszok, mind-mind felejthetetlen élményt nyújtottak családom számára. Köszönjük a személyzet segítőkész munkáját!
Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - WellnessHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Külső képHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Környék
Kiváló 2013. július 4. járt itt
Csak 3 éjszakát tudtunk itt tölteni, de az is fantasztikus volt. A szoba gyönyörű volt és tiszta. Az itteni levegőn pedig olyan jót lehetett aludni. Korán reggel magamtól ébredtem, kipihenve. A teraszon, reggelizni szuper volt. Amíg frissen sült amerikai palacsintát és kültéren grillezett kolbászokat ettünk, a Kékestetőben gyönyörködhettünk.
Kiváló 2013. június 16.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű szálloda, gyönyörű helyen. Nagyon jól van megtervezve az épület termei és a természeti adottságok összhangja. Az étteremből a wellness részlegből a legcsodálatosabb a kilátás. Igazán felemelő így reggelizni, vagy a pihenő medencében ücsörögni. A környéken jókat lehet túrázni, és a bob pálya is közel van. Ja, és fantasztikusak a masszőrök.
Kiváló 2013. június 15.a párjával járt itt
A szálloda gyönyörű! A rengeteg üveg feledhetetlenné teszi a látványt. Jakuzzis lakosztályt választottunk, amit nem bántunk meg. Tágas, tiszta. Pazar berendezés, nagy terasz. Az étteremmel is nagyon meg voltunk elégedve. A vacsora választékos, ízletes, pincérek udvariasak, barátságosak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. április 30.a párjával járt itt
Alalpvetően mindig jól érezzük magunkat, de vannak kifejezetten bosszantó dolgok: pl. miért szólítanak a keresztnevemen a recepciósok? Én sem mondom, hogy Péter, Géza, stb? És a zöldborsó: biztos akciós volt, de mindenben volt. Egyáltalán, a kaja nagyon nem jó. Diétás és vega szinte semmi nincs és hát a reggeli egy nonszensz.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2013. április 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon gyönyörű hely,kiválóak az ételek és a medencék is szuperek voltak. A gyerekek is nagyon jól érezték magukat. Máskor is ide jövünk. Nagyon szép a kilátás az étteremből és a medencékből is. A személyzet nagyon kedves volt és segítőkész. A kisfiam palacsintát kívánt és a pincér pillanatok alatt ott volt vele.
Kiváló 2013. április 24.családjával járt itt
Nagyon szuper hely már 3szor voltunk és még többször el fogunk menni,wellness részleg csúcs és egyszerűen csodálatos a kilátás,és az ételek is kiválóak!! köszönünk mindent. Legcsodálatosabb mikor hó lepi a környék fáit és te közben a jó meleg vízben lubickolsz és minden nyugodt és csöndes és felemelő,,,
Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza a térképen
3233 MátraházaÓzon utca 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • sodrómedence • csúszda • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz • tepidárium
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 12900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • borozó • bár