Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

3. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11.
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves, segítőkész, udvarias. Tetszik, hogy a szállodán belül és kint is lehetőség van fürdőzésre, pihenésre. Ha rosszra fordul az időjárás, akkor is zavartalanul pihenhetünk a szállodában. Minden korosztályra gondoltak a szolgáltatásaikkal (kerékpározás lehetőség, edző terem, játszó szoba, szauna, sóbarlang, sokféle medence a fürdőzéshez).
Válasz az értékelésre - 2018. október 1.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk élményeit. Nagy örömmel fogadtuk, hogy minden szolgáltatásunkkal elégedettek voltak, a dicsérő szavakat tolmácsoljuk a kollégák részére. Szívből reméljük, hogy egy következő alkalommal, ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket. addig is minden jót kívánunk.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
kellemes hétvégét töltöttünk el a barátainkkal,csendes nyugodt környezet,pihenésre kiváló! A személyzet lehetne kicsit kedvesebb és készségesebb! Tudom,hogy mindenki ember hiányban szenved,de azért a 1-1,5órás vacsora idő alatt vki oda érhetne,hogy esetleg italt kérünk e a vacsorához! Az étteremben vacsora alatt teljes a káosz,nincs kint evő eszköz,szalvéta,és az élteket sem pótolják megfelelően!
Válasz az értékelésre - 2018. október 1.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szakított tapasztalatainak megosztására. Igazán örülünk, hogy összességében kellemesen telt az itt tartózkodásuk. A negatív, építő jellegű észrevételeket pedig tolmácsoljuk az illetékes vezető kolléga felé. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

Értékelt: 2018. szeptember 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellnes jó, a konyha kiváló, a személyzet átlagos. Családi szoba egyik háló részén nem volt ablak, a fürdő már eléggé lelakott, a wc magas. Nem kaptunk wc papírt. A szoba erkélye egy másikéval volt együtt és 3 kisgyermekkel nehéz volt megemészteni, hogy dől be a füst. Szóltunk, mondjuk, hogy próbáltak tenni valamit, de tisztában voltak a szoba adottságaival.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több oldalon olvastam erről a szállodáról! Kíváncsian vártam, hogy milyen is valójában. Olvastam negatív és pozitív véleményt is. Ami tényleg igaz, magaslaton lehet "trónolni", ami nem a szálloda hibája, hanem a kivitelezőé! Az viszont a szálloda hibája, hogy a wc papír tartó gurigatartója hiányzott! A tisztasággal egyébként nem volt gond.

Értékelt: 2018. augusztus 23. - 3 látogató hasznosnak vélte
Végül is el sem sikerült jutnom ide. A szallodak. hu oldalon találtam egy ragyogó őszi akciót az említett szállodába, el is indítottam a foglalást. Jött egy visszaigazolás ahol a foglalásom adatai, a benne levő szolgáltatások (és az akciós ár) fel voltak sorolva. Itt még az ár stimmelt a szallodak. hu-n ajánlott árral.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Összességében kellemes, pihentető hetet töltöttünk a szállodában. A személyzet kedves,segítőkész. A büféasztalok bőséges és ízletes választékot kínálnak. Egy apró javaslatom lenne; a külső medence körüli füves napozórészt kiválthatnák műfűvel. Így elkerülhető lenne, hogy sáros papuccsal vonulnának végig a fedett wellness részbe. Köszönjük az elmúlt hetet!
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 24.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és hogy megosztotta velünk véleményét és észrevételeit. Nagy örömmel fogadtuk, hogy összességében kellemesen telt az itt tartózkodásuk és pozitív benyomással távoztak szállodánkból. A javaslatokat is nagyon köszönjük, továbbítjuk a vezetőség felé. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Nehéz belekötni a szálloda személyzetébe a wellnes részlegbe a szobákba vagy az ételekbe Nem is akarok nekünk tökéletesen megfelelt A magunk részéről megszavazuk az 5-ik csillagot bár nem tudom mi hiányzik hozzá Ami esetleg negativum az maga a település nincs túl sok látnivaló vagy program és a strand sem nyerte el a tetszésünket bár az újonnan épitett élményrész nem rossz Utólag is köszönünk mindent és szerintem visszatérő vendégek leszünk Kivánok a további munkához jó erőt egészséget minden munkatársnak
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 24.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük kedves sorait. Igazán örülünk neki, hogy ilyen kellemesen érezték magukat szállodánkban és minden téren elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. Sok szeretettel visszavárjuk Önöket! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 11.
Èrkezèskor 45 percet várattak minket szobatakaritás címszóval! A szoba elfoglalása után vettük èszre,hogy a wc körbe van fo...a! Wellness tetszett,reggeli ebèd nagyon finom volt! Kellemetlensègekèrt cserèbe kaptunk Zsófi fürdött belèpöt!!
Válasz az értékelésre - 2018. július 24.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét és észrevételeit. Ezúton is szíves elnézésüket kérjük a kellemetlenség miatt és reméljük, hogy Zsory fürdőben töltött nap kellemesen telt. valamint bízunk benne, hogy összességében jól telt az itt tartózkodásuk. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 7.
Remekül éreztük magunkat. Nem először jártunk itt, de most nem voltunk annyira megelégedve az ételválasztékkal. Ha valami elfogyott nem töltötték újra, aki később jött már nem tudott enni belőle (pl. a gyümölcs, eper. szőlő). Ettől függetlenül nagyon jó volt, a tisztasággal és a személyzettel maximálisan meg voltunk elégedve.
Válasz az értékelésre - 2018. június 9.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét és tapasztalatait. Igazán örülünk, hogy összességében jól érezték magukat szállodánkban és hogy kollégáink hozzáállása elnyerte tetszésüket. Az éttermi választékra tett észrevételt is köszönjük szépen, továbbítjuk az étterem vezető kolléga részére.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 31.
Jól éreztük magunkat a szállodában. A szoba szép, kényelmes volt. A legjobban a SPA tettszett, kiváló volt a Kleopátra fürdő, amit kipróbáltam. Az étel is bőséges és ízletes volt. Köszönjük szépen!
Válasz az értékelésre - 2018. június 9.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és hogy megosztotta velünk élményeit és észrevételeit. Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és hogy, mind wellness szolgáltatásaink, mind éttermi kínálatunk is elnyerte tetszésüket. Szívből reméljük, visszatérnek még és akkor is hasonlóan kedves sorokat osztanak meg velünk.

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 14.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Zsóry Hotel Zen & Spa
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.08.13-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egészségvíz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Csilike Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.01. - 2019.10.19.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2-5 éjszaka 7.135,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
2019.06.15. - 2019.08.31.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 9.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Kisfa Apartman
2019.06.08. - 2020.05.27.
Napraforgó Vendégház
Érvényes: 2020.05.27-ig
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Kisfa2 Apartman
Érvényes: 2019.10.01-ig
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 16.468 - 19.688,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Nyári álom Parádon (1 éjtől)

MezőkövesdX