Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
2. helyezett Mezőkövesd

3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

4. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Összességében kellemes, pihentető hetet töltöttünk a szállodában. A személyzet kedves,segítőkész. A büféasztalok bőséges és ízletes választékot kínálnak. Egy apró javaslatom lenne; a külső medence körüli füves napozórészt kiválthatnák műfűvel. Így elkerülhető lenne, hogy sáros papuccsal vonulnának végig a fedett wellness részbe. Köszönjük az elmúlt hetet!
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 24.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és hogy megosztotta velünk véleményét és észrevételeit. Nagy örömmel fogadtuk, hogy összességében kellemesen telt az itt tartózkodásuk és pozitív benyomással távoztak szállodánkból. A javaslatokat is nagyon köszönjük, továbbítjuk a vezetőség felé. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Nehéz belekötni a szálloda személyzetébe a wellnes részlegbe a szobákba vagy az ételekbe Nem is akarok nekünk tökéletesen megfelelt A magunk részéről megszavazuk az 5-ik csillagot bár nem tudom mi hiányzik hozzá Ami esetleg negativum az maga a település nincs túl sok látnivaló vagy program és a strand sem nyerte el a tetszésünket bár az újonnan épitett élményrész nem rossz Utólag is köszönünk mindent és szerintem visszatérő vendégek leszünk Kivánok a további munkához jó erőt egészséget minden munkatársnak
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 24.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük kedves sorait. Igazán örülünk neki, hogy ilyen kellemesen érezték magukat szállodánkban és minden téren elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. Sok szeretettel visszavárjuk Önöket! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 11.
Èrkezèskor 45 percet várattak minket szobatakaritás címszóval! A szoba elfoglalása után vettük èszre,hogy a wc körbe van fo...a! Wellness tetszett,reggeli ebèd nagyon finom volt! Kellemetlensègekèrt cserèbe kaptunk Zsófi fürdött belèpöt!!
Válasz az értékelésre - 2018. július 24.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét és észrevételeit. Ezúton is szíves elnézésüket kérjük a kellemetlenség miatt és reméljük, hogy Zsory fürdőben töltött nap kellemesen telt. valamint bízunk benne, hogy összességében jól telt az itt tartózkodásuk. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 7.
Remekül éreztük magunkat. Nem először jártunk itt, de most nem voltunk annyira megelégedve az ételválasztékkal. Ha valami elfogyott nem töltötték újra, aki később jött már nem tudott enni belőle (pl. a gyümölcs, eper. szőlő). Ettől függetlenül nagyon jó volt, a tisztasággal és a személyzettel maximálisan meg voltunk elégedve.
Válasz az értékelésre - 2018. június 9.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét és tapasztalatait. Igazán örülünk, hogy összességében jól érezték magukat szállodánkban és hogy kollégáink hozzáállása elnyerte tetszésüket. Az éttermi választékra tett észrevételt is köszönjük szépen, továbbítjuk az étterem vezető kolléga részére.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 31.
Jól éreztük magunkat a szállodában. A szoba szép, kényelmes volt. A legjobban a SPA tettszett, kiváló volt a Kleopátra fürdő, amit kipróbáltam. Az étel is bőséges és ízletes volt. Köszönjük szépen!
Válasz az értékelésre - 2018. június 9.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és hogy megosztotta velünk élményeit és észrevételeit. Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és hogy, mind wellness szolgáltatásaink, mind éttermi kínálatunk is elnyerte tetszésüket. Szívből reméljük, visszatérnek még és akkor is hasonlóan kedves sorokat osztanak meg velünk.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Februári tartózkodásunkkor már elhatároztuk, hogy amint lehet, újra eljövünk a mezőkövesdi Balneo Hotelbe. A férjem szülinapját itt ünnepeltük, és semmiben sem csalódtunk. Sőt! Kellemes meglepetés, hogy megkezdték több ponton a szálloda felújítását. A szolgáltatásokkal, a hotel munkatársaival meg voltunk elégedve, hamarosan visszatérünk, mert itt kiválóak az étkek, csodálatosak a pihenés feltételei, kulturált a vendégkör.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 28.
A szálloda kényelem szempontjából remek volt. Finomak és változatosak voltak az ételek. A pékáru sokféle és nagyon finom. A szoba tiszta volt. Kérés nélkül is cserélték a törölközőt! Kár, hogy csak 1 db kártyát kaptunk. Ezzel nyílt az ajtó és a világitáshoz is szükséges volt. Ha viszotn egyikünk a szobában akart pihenni másik nem vihette el a kártyát, mert a tv így nem müködött.
Válasz az értékelésre - 2018. május 1.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét és észrevételeit. Nagy örömmel fogadtuk, hogy elégedett volt svédasztalos ételkínálatunkkal és szolgáltatásainkkal egyaránt. Köszönjük a szoba kártyát illetően tett észrevételt is, általában egy darab kártyát készítünk be Vendégeink részére, amennyiben szükségük van további plusz kártyára, természetesen biztosítunk.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Nagyon jól éreztük magunkat, minden remek volt. Jó volt a wellnes, mindig volt szabad hely, az ételek finomak és bőségesek voltak. Mindenki találhatott megfelelőt, mert a húsos, a vegás, a süteményes ételek között válogathatott. Legközelebb is szívesen megyünk. Varga Sándorné Balassagyarmatról.
Válasz az értékelésre - 2018. április 28.
Kedves Varga Sándorné! Köszönjük szépen értékelését, s a dicsérő szavakat! Nagy örömmel fogadtuk, hogy kellemesen telt az itt tartózkodásuk és hogy éttermi kínálatunk is elnyerte tetszésüket. Mielőbbi visszatérésüket várva minden jót kívánunk Önöknek!
Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 16.
A szálloda alkalmazottai kedvesek, udvariasak és figyelmesek voltak, a reggeli és a vacsora is bőséges, a wellness részleggel is elégedettek voltunk. Ár-érték arányban sem rossz. Az egyetlen negatívum, ami viszont tényleg rossz volt, hogy a "franciaágyas" szoba valójában két összetolt egyszemélyes ágy volt két különálló matraccal, amin két embernek felettébb kényelmetlen aludni, mivel a matrac az ágy közepén kényelmetlen, szétcsúszik.
Válasz az értékelésre - 2018. április 28.
Kedves Vendégünk! Köszönjük foglalását szállodánkba és hogy tartózkodásuk tapasztalatait megosztotta velünk. Igazán örülünk, hogy összességében jól érezték magukat szállodánkban.
Köszönjük szépen azt is, hogy felhívta figyelmünket, egy lehetséges problémára az összetolt ágyakkal kapcsolatban, a meglátást továbbítjuk az illetékes vezető kolléga felé.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 27.
Mind az elhelyezés, tisztaság, szolgáltatások kimagasló minőségűek, melynek nagyon kulturált személyzet is társult! A medencék ugyan változatos nagyságúak, de mindenki meg tudja találni a helyét még a kinti hóesésben, avagy azt vízben élvezve . . . pl. én:)! Amiről a HOTEL nem tehet, az az egyes vendégek . . . viselkedése,ételekben való pocsékló turkálása .

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egészségvíz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Csilike Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.01. - 2019.10.19.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 4.645,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.05.01. - 2019.10.01.
Páratlan Apartmanház
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.875,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.31. - 2019.11.03.

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Kikelet 2=3
Tavaszi felfrissülés (min. 2 éj)

MezőkövesdX