Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

3. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 1.
A szálloda jól megközelíthető, a személyzet kedves és segítőkész. Az ételek nagyon finomak voltak, bőséges volt a választék. A wellness részleg megfelelő volt. Sajnos a szobai hajszárítót nehezen tudtuk használni, mert nagyon gyorsan leoldott. Ezt leszámítva mindennel elégedettek voltunk. Még visszatérünk. :)
Válasz az értékelésre - 2020. február 1.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen észrevételeit! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk, barátainkkal a hotelben, nagyon jól éreztük magunkat, semmi negatívat nem tudunk felhozni. Minden tekintetben remek volt a szoba, a Wellness, az ételek nagyon finomak, aki hízni szeretne, ne haggya ki ! Biztos, hogy még visszatérünk! Köszönjük szépen!
Válasz az értékelésre - 2020. január 19.
Kedves Vendégünk! Mi köszönjük szépen pozitív értékelését! Örömmel olvastuk, hogy kellemesen telt a pihenésük és hogy pozitív benyomással távoztak. visszavárjuk Önöket! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 10.
többször jártunk a gyógyvize miatt (csak) a wellneszében . gondoltuk kipróbáljuk több napra -szállással . három csillaggal kelleti magát a szálláshely ,hát azt bőven hozta minden téren . pl az éttermi személyzet kiemelkedően figyelmes volt de a wellneszrészleg is nagyon széleskörű . a fekvőhely - bár egyéni igényű - nekem nagyon puha volt.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 27.
A szálloda egész területén rendkívüli volt a tisztaság, a személyzete udvarias és előzékeny volt. Az ételek finomak és választékosak voltak. Ami negatívumként könyvelhető el az az ágyak kényelmetlensége ugyanis az ágy kétlábát kerekekkel látták el ami minden mozdulatnál gurult, így nem volt a pihentetőnek nevezhető az alvás sem.
Válasz az értékelésre - 2019. december 22.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk élményeit. Nagy örömmel fogadtuk, hogy kellemesen telt az itt tartózkodásuk és pozitív benyomással távoztak szállodánkból. Szívből reméljük, hogy egy következő alkalommal, ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket. addig is minden jót kívánunk. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 15.
Nagyon kellemes 3 éjszakát töltöttünk el. A személyzet nagyon kedves,a szálloda tiszta, az ételek finomak voltak. Az első nap telt ház volt és ilyenkor a wellnes részleg nagyon zsúfolt.
Válasz az értékelésre - 2019. november 28.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését és nagyon köszönjük elismerő szavait. Mindig nagy öröm pozitív visszajelzést kapni Vendégeinktől. A zsúfoltság elkerülése érdekében javasoljuk, hogy amennyiben idejük engedi, következő alkalommal kevésbé frekventált időszakban keressenek fel minket, hogy még jobban kiélvezhessék szolgáltatásainkat.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 12.
Kényelmes a szoba, az ágy. Nagyon jó a wellness, összesen 4 medence van, ebből 2 gyógyvizes. Az úszni vágyóknak van egy nagyobb medence. Több szauna is van. Az ételek nagyon finomak és változatosak voltak. Mindenkinek ajánlom!
Válasz az értékelésre - 2019. november 28.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen maximális pontszámú értékelését. Nagy örömmel fogadtuk, hogy kellemesen telt az itt tartózkodásuk és pozitív benyomással távoztak szállodánkból. Szívből reméljük, hogy egy következő alkalommal ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket. Addig is minden jót kívánunk. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 10.
Régóta szerettünk volna ebben a hotelben üdülni ,már az épület alapozásánál elterveztük.Sajnos különböző okok miatt csak most tudtunk eljutni.Minden várakozásunkat felülmúltak ezek az élmények.
Nagyon szépen köszönjük,szép emlékekkel távoztunk!

Válasz az értékelésre - 2019. november 28.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük értékelését! Örömünkre szolgál, hosszú időn után eljutottak hozzánk, és kellemesen telt pihenésük a Balneo Hotel Zsori-ban. Szeretettel visszavárjuk Önöket! A Balneo Hotel Zsori csapata

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 5.
Nagyon tetszett a WELLNESS rész az egész családnak és a programok a gyerekeknek. Ami kevésbé volt jó kicsit felkészületlenek voltak a gyerek köntösökkel , és az ágyak kényelmetlenek voltak. Összességében jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2019. november 24.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük kedves sorait. Igazán örülünk neki, hogy ilyen kellemesen érezték magukat szállodánkban, elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. Valamint köszönjük, hogy megemlítette a negatívabb észrevételeit is. Ezeket tolmácsoljuk a vezetőség felé. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
A szoba és az erkély az átlagtól tágasabb volt. :-) A gyógymedencék lehetnének egy kicsit nagyobbak, mélyebbek. Az ételek finomak, változatosak. :-) Pozitív élményekkel gondolunk az eltöltött napokra!
Válasz az értékelésre - 2019. november 24.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük értékelését! Örömünkre szolgál, hogy kellemesen telt pihenésük a Balneo Hotel Zsori-ban. Szeretettel visszavárjuk! A Balneo Hotel Zsori csapata

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
Fiatalos, lendületes, kedves, előzékeny, jó megjelenésű csapat jellemzi a Balneo szálloda személyzetét.
A szálloda tiszta, rendezett.
Reggeli: bőséges, kiadós, és nagyon finom
Vacsora: bőséges, kiadós, és nagyon finom

Máskor is itt szállnék meg!
Válasz az értékelésre - 2019. november 24.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük értékelését, valamint a dicsérő szavakat. Melyet tolmácsolunk a kollégák felé. Örülünk, hogy igyekezetünk még jobbá tette a pihenésüket! Visszavárjuk Önöket! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 21.710,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 13.876 - 19.538,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, játékterem használattal, kerékpár bérléssel parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.30-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.945,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 4.500 - 6.875,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.07-ig
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Margaréta Apartmanház
Bogács
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 14.267 - 18.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.20-ig
Kék Panzió
Szilvásvárad
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sétakocsikázással, Szalajka-völgybe kisvonatjeggyel, Millenniumi kilátó belépőjeggyel, gyönyörű látnivalókkal, színes programokkal
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 13.567 - 33.423,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel

Szállodák Mezőkövesd környékén
Szent István Hotel Eger
Hotel Villa Völgy Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

MezőkövesdX