Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
2. helyezett Mezőkövesd

3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

4. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2018. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel sajnos nem nyerte el a tetszésünket. A recepció személyzetétől már érkezésünkkor sem kaptunk egy csepp mosolyt sem, de egész ottlétünk alatt sem változott ez semmit. A hotel elég elavult, ahhoz képest, hogy 4 csillagot kapott valaha. Az egész szálloda kárpitja koszos, kopott. A szobákban is, ráadásul a tapétán és a lámpán is hatalmas barnásvörös foltok voltak.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 19.
A szoba nem felelt meg a négy csillagos elvárásunknak,mert a padlószőnyeg hullámos,egyenetlen volt,a fürdőszobában büdös volt.
Zuhanyozóban hangos zaj kísérte a vízfolyást.
Az ételek finomak voltak és sok félék,a péksütemény választék lehetett volna gazdagabb.Nagyra értékeltük a 2 db.gyógymedencét.
Válasz az értékelésre - 2018. október 20.
Kedves Vendégünk! Köszönjük foglalását szállodánkba és hogy tartózkodásuk tapasztalatait megosztotta velünk. Igazán sajnáljuk, hogy nem minden szolgáltatásunk nyerte el a tetszésüket. Hiányosságok miatt ezúton is szíves elnézésüket kérjük és bízunk benne, hogy voltak kellemesen pillanatok az itt tartózkodásuk alatt. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 18.
A személyzet nagyon udvarias. A szoba rendben volt, kivéve a padlószőnyeg aminek az állapota kifogásolható /foltos, hepe-hupás/. Az ételek finomak voltak. Ha sok a vendég, akkor zsúfoltak a medencék.
Válasz az értékelésre - 2018. október 20.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szakított tapasztalatainak megosztására. A meglátásokat tolmácsoljuk a vezetőség felé. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2018. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. október 1.
A szálloda szobái, fürdőszobái lehasználtak. A takarítás elmaradt, még a szemetet is ott felejtették. Több órás távollétünk alatt (9-16 óra) . A hazaérkezéskor a szobaajtónk nyitva volt! ! ! . Egyik társunk szobáját hosszas szerelői próbálkozás után tudták csak kinyitni. A folyosókon lévő szőnyegek baleset veszélyesek, több helyen felkunkorodnak.
Válasz az értékelésre - 2018. október 6.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét és észrevételeit. A meglátásokat továbbítjuk az érintett részlegvezetők, valamint a vezetőség felé. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
Kaptunk egy szobát, ahol a zuhanyzó tele volt penésszel, fekete penészes volt a zuhanytálca, csupa vízkő és retek a zuhanyrózsa és a kabin. Lementünk a recepcióra, ahol kértünk egy másikat. Abban a fürdőben szintén penészes volt a zuhanyzó, mindenhol a mocsok uralkodott és láthatóan nem volt kitakarítva.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11.
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves, segítőkész, udvarias. Tetszik, hogy a szállodán belül és kint is lehetőség van fürdőzésre, pihenésre. Ha rosszra fordul az időjárás, akkor is zavartalanul pihenhetünk a szállodában. Minden korosztályra gondoltak a szolgáltatásaikkal (kerékpározás lehetőség, edző terem, játszó szoba, szauna, sóbarlang, sokféle medence a fürdőzéshez).
Válasz az értékelésre - 2018. október 1.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk élményeit. Nagy örömmel fogadtuk, hogy minden szolgáltatásunkkal elégedettek voltak, a dicsérő szavakat tolmácsoljuk a kollégák részére. Szívből reméljük, hogy egy következő alkalommal, ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket. addig is minden jót kívánunk.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
kellemes hétvégét töltöttünk el a barátainkkal,csendes nyugodt környezet,pihenésre kiváló! A személyzet lehetne kicsit kedvesebb és készségesebb! Tudom,hogy mindenki ember hiányban szenved,de azért a 1-1,5órás vacsora idő alatt vki oda érhetne,hogy esetleg italt kérünk e a vacsorához! Az étteremben vacsora alatt teljes a káosz,nincs kint evő eszköz,szalvéta,és az élteket sem pótolják megfelelően!
Válasz az értékelésre - 2018. október 1.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szakított tapasztalatainak megosztására. Igazán örülünk, hogy összességében kellemesen telt az itt tartózkodásuk. A negatív, építő jellegű észrevételeket pedig tolmácsoljuk az illetékes vezető kolléga felé. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellnes jó, a konyha kiváló, a személyzet átlagos. Családi szoba egyik háló részén nem volt ablak, a fürdő már eléggé lelakott, a wc magas. Nem kaptunk wc papírt. A szoba erkélye egy másikéval volt együtt és 3 kisgyermekkel nehéz volt megemészteni, hogy dől be a füst. Szóltunk, mondjuk, hogy próbáltak tenni valamit, de tisztában voltak a szoba adottságaival.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több oldalon olvastam erről a szállodáról! Kíváncsian vártam, hogy milyen is valójában. Olvastam negatív és pozitív véleményt is. Ami tényleg igaz, magaslaton lehet "trónolni", ami nem a szálloda hibája, hanem a kivitelezőé! Az viszont a szálloda hibája, hogy a wc papír tartó gurigatartója hiányzott! A tisztasággal egyébként nem volt gond.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23. - 3 látogató hasznosnak vélte
Végül is el sem sikerült jutnom ide. A szallodak. hu oldalon találtam egy ragyogó őszi akciót az említett szállodába, el is indítottam a foglalást. Jött egy visszaigazolás ahol a foglalásom adatai, a benne levő szolgáltatások (és az akciós ár) fel voltak sorolva. Itt még az ár stimmelt a szallodak. hu-n ajánlott árral.

Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egészségvíz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Csilike Apartman
2019.07.01. - 2019.10.19.
Hímer Termál Panzió
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
2-4 éjszaka 9.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.30-ig
Kisfa Apartman
Napraforgó Vendégház
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Kisfa2 Apartman
2019.05.01. - 2019.10.01.
Széchenyi Apartman
Érvényes: 2020.02.01-ig
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Kikelet 2=3
Tavaszi felfrissülés (min. 2 éj)

MezőkövesdX