Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 30 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Nyári élmények itthon
Nyári élmények itthon
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Kiváló 2021. szeptember 21.a párjával járt itt
Először jártam a hotelbe,de már a parkolóba tetszett a szálloda ránézésből szimpatikus volt. Hála Isten a továbbiakban sem csalódtam a recepción egy kedves hölgy fogadott és nagyon gyorsan elrendezte az adminisztrációs teendőket. A szoba kényelmes számomra tökéletes volt Rend és tisztaság mindenhol.
Kiváló 2021. június 14.a párjával járt itt
Jó volt lazítani, kikapcsolódni. A szaunaszeánszokat ki kell próbálni! ! Tényleg hat minden érzékszervre, kellemes élmény. Az étkezéseknél semmit nem szabad kihagyni, nagyon finomak a fogások. Nekem nagyon tetszett, hogy mindenhol szólt a zene, tiszták, világosak a terek. Ja és az olvasásra kitett retro kövyvek. . .
Átlagos 2020. október 23.a párjával járt itt
4 nap/3 éjszakára jöttünk férjemmel,félpanziós ellátással. Ár-érték arányban megfelelő szolgáltatást kaltunk,bár volt 1-2 kellemetlenség. Legföbb,hogy 2. napon leengedték a legmelegebb medence vizét,valami technikai ok miatt,állítólag a hiányzó csempéket kb 8 db akarták pótolni. pótlás nem volt,ugyanúgy töltötték fel az elutazás!
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - KörnyékBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Egyéb
Átlagos 2020. július 9.a párjával járt itt
A szállás jó helyen van, rengeteg a látnivaló a közelében. A szálloda alapvetően tiszta, a személyzet normális, segítőkész. A szoba kényelmes volt, de egy ilyen árkategóriájú és csillagszámú hotelhez méltatlan, hogy a szőnyeg hullámos, a klíma hangos, a WC kagyló meg olyan magasan van rögzítve, hogy 178 cm-es magasságommal sem ért le a lábam a földre.
2020. március 12.a párjával járt itt
Minden az előzetes várakozás szerint történt, remekül éreztük magunkat. A reggeli és a vacsora is változatos volt, és a pincérek gyorsasága is tetszett. A péntek szombati zenei aláfestés a vacsorához kellemes meglepetés volt!
2020. március 9.a párjával járt itt
A szoba gépészeti berendezése kissé zavaró volt a nem hangos de monoton kopogó hangok miatt. Ez elég meghatározó volt. A szoba kényelmével semmi gond nem volt.
2020. március 4.gyerekekkel járt itt
Már nem először jártunk ott a családdal, most a lányomék és a sógoromék is velünk jöttek. A szoba, az étkezés, a wellness nekünk tetszett, ezért is voltunk visszatérő vendégek. Most sajnos csalódás volt, mert nem az előzetesen leegyeztetett (már megszokott), szobát kaptuk meg, valami kavarodás miatt.
2020. február 24.a párjával járt itt
A személyzet gyors, segítőkész, kedves. A szálloda hangulata kellemes, a tisztaság kiváló. Az ételválaszték bőséges. A pincérek gyorsak és udvariasok. A vacsorák alatti szolgáltatások (ékszer és népművészeti) hangulatot és kedvet teremtenek a környék megismeréséhez.
Kiváló 2020. február 17.a párjával járt itt
Nagyon vártuk ezt a hétvégét,ami csodálatos volt.A szálloda nagyon szép,szinvonalas,az ott dolgozók kedvesek,minden kivánságát lesik a vendégeknek.Nagy a tisztaság és az ételek is nagyon finomak voltak.
szeretnénk még ott megszállni,de legközelebb nagyfiunkkal együtt.
köszönjük,hogy ott lehettünk.
Kiváló 2020. február 16.a párjával járt itt
Talán csak az volt gond, hogy az étel kicsit hideg volt. Változatos volt és finom, de nem volt meleg. A pincérek nagyon segítőkészek és udvariasak voltak. A fürdő részleg nagyon kellemes, a svéd masszázs, a szauna szeánsz, a kleopátra fürdő, a sókabin mind nagyon kellemes volt. Összességében nagyon jól éreztük magunkat.