Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

3. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 2.
Kellemesen töltöttünk el 2 napot, 2 éjszakát. A wellnesz pontosan azt nyújtotta, amit vártunk. A szaunák nagyon jók. Bosszantó hiányosságok sajnos voltak. Ezek mindegyike apró dolog, éppen ezért érdemes lenne rajta változtatni: a tálakat nem töltik azonnal újra, a csészék alá nem adnak kis tányért, vadászni kell a szalvétára, nem készítettek be fürdőköpenyt, stb.
Válasz az értékelésre - 2020. február 24.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán örülünk, hogy összességében jól érezték magukat szállodánkban és bízunk benne, hogy az apróbb kellemetlenség ellenére visszatérnek hozzánk. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 27.
4 napot töltöttünk itt januárban. Választásunk alapjául a wellness részleg és a pozitív vélemények voltak. Nekünk vegyes érzelmeink voltak. A személyzet többsége kedves és segítőkész volt, persze mindenhol vannak kivételek, érkezéskor a recepciós hölgy kedvessége kimenőt kapott, illetve, reggelinél a felszolgáló hölgy válasza kérdésünkre "ott van arra" számomra tág fogalom.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 24.
Elégedett voltam az elhelyezéssel,az étkezés számomra kiváló volt,a személyzet segítőkész volt. Ami nem volt tökéletes , az a wellness részleg.
A vendégszámhoz képest , túl szűkös volt.
Válasz az értékelésre - 2020. február 23.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 24.
Pihenésre nagyon jó, nyugodt a szálloda, a szoba berendezése minden igényt kielégít. A wellness sokrétű, jól kihasználható. A személyzet udvarias, az ételek finomak. Visszatérünk.
Válasz az értékelésre - 2020. február 24.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését! Örömükre szolgál, hogy elégedettek voltak ételeink választékával és minőségével, kollégáink hozzáállásával, valamint wellness részlegünk szolgáltatásaival. Üdvözlettel, A Balneo Hotel Zsori csapata

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 20.
Igazából minden tökéletes volt.Ami számomra negatívum, hogy a kétszemélyes ágy (ugye párként érkeztünk ) két darab egyszemélyes matraccal volt megoldva ami állandóan szétcsúszott.Ezen felül minden nagyon szuper volt!! Ami maradandó élmény :D a reggeli pacalpörkölt, egyszerűen Isteni volt.
Válasz az értékelésre - 2020. február 23.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk élményeit. Nagy örömmel fogadtuk, hogy összességében kellemesen telt az itt tartózkodásuk és pozitív benyomással távoztak szállodánkból. Szívből reméljük, hogy egy következő alkalommal, ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket. addig is minden jót kívánunk.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 19.
Már három évvel ezelőtt is voltunk a Hotel Balneoban, a gyermekeink ajándékaként. Akkor is nagyon jól éreztük magunkat, ami a mostani ottlétünkre is igaz. A személyzet előzékeny, figyelmes, az ellátás, a választék, az ételek minősége minden igényt kielégít. Szóval, ha Zsóry, akkor Hotel Balneo!
Válasz az értékelésre - 2020. február 23.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük kedves sorait. Igazán örülünk neki, hogy ismét minket választottak és kellemesen érezték magukat szállodánkban.
Mielőbbi visszatérésüket várva minden jót kívánunk Önöknek!
Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 18.
Sajnos a fürdőszobában a wc csésze túl magasra lett helyezve, problémás. Ahhoz, hogy ezen a helyzeten javítsunk kis zsámolyt kell a láb alá helyezni. A rossz felhelyezés eredménye az is hogy a leengedés is csak nehézségek árán sikerül nem jó a lefolyás és az esés. A szaunában rosszak voltak a lécek kilazultak elhajlottak becsípődött a bőrünk.
Válasz az értékelésre - 2020. február 23.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését! Vendégeink véleménye rendkívül fontos számunkra, hisz innen tudjuk mely szolgáltatásaink megfelelőek és melyek szorulnak javításra. A szaunában leírt műszaki hibát javítjuk, köszönjük, hogy felhívta rá figyelmünket! Üdvözlettel, A Balneo Hotel Zsori csapata

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
Nagyon kellemes volt mind a szoba, mind a kiszolgálás és a szolgáltatás szempontjából. Remekül éreztük magunkat, teljesen ki tudtunk kapcsolódni! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Válasz az értékelésre - 2020. február 22.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését, s a dicsérő szavakat! Visszavárjuk Önöket! Üdvözlettel, A Balneo Hotel Zsori vezetősége

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 12.
Udvarias kiszolgálás.Az ételek nagyon finomak voltak,és sokféle.
A személyzet udvarias és segítőkész volt. A masszázs és a Wellness rész
is kiválóan működött. Csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2020. február 14.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését! Szeretettel visszavárjuk, A Balneo Hotel Zsori csapata

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 11.
A gyógyvizes medence jó, az úszómedence 140 cm mély, ami kedvező a laza úszáshoz. A reggeli - vacsora minősége és választéka kiváló. A személyzet udvarias. Rend és tisztaság van a hotelben.
Válasz az értékelésre - 2020. február 14.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és hogy kollégáink hozzáállása és éttermi kínálatunk is elnyerte tetszésüket. Szívből reméljük, visszatérnek még és akkor is hasonlóan kedves sorokat osztanak meg velünk. Üdvözlettel a Balneo Hotel Zsori csapata

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 21.710,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.06-ig
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 13.876 - 19.538,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.06-ig
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 13.200 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.18. - 2020.05.31.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.945,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 4.500 - 6.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.15. - 2020.12.22.
Kék Panzió
Szilvásvárad
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sétakocsikázással, Szalajka-völgybe kisvonatjeggyel, Millenniumi kilátó belépőjeggyel, gyönyörű látnivalókkal, színes programokkal
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 19.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
Érvényes: 2020.12.23-ig
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 13.876 - 30.081,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Mezőkövesd környékén
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Hotel Villa Völgy Eger
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
Pihentető Villanapok (min. 2 éj)

MezőkövesdX