Kormorán Étterem Poroszló

Kormorán Étterem Poroszló vélemények

Böbike TOP szállásértékelő
2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Íjász versenyről hazafelé,megálltunk az étteremben egy vacsorára. Nem bántuk meg,mert nagyon finomak voltak az ételek. Hatalmas adagok,két személyes egy halászlé,ami tele finom halfilével. A gyerekek kedvenc rántott húsa pedig pont olyan amit szeretnek,puha omlós. A kiszolgálás,rendkívül kedves személyzet. Biztos be térünk még ha erre járunk.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 15.
Párommal voltam, hétköznap két alkalommal, 2017 októberében. Az átlagosnál jobb ételek, remek hagymaleves meg halászlé, közepesen jó haltál. Az Orly bunda számomra vastag, a rántott ponty kissé száraz volt. Remek grillsajtot fogyaszthattam, külön odafigyeltek az extra kérésre, a fokhagymás grillezett harcsát külön ajánljuk. A kiszolgálás kiváló volt.

2017. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 7.
Egyedül voltam ott. Házi limonádé kizárólag 1 literes kancsóban. A pincér visszautasította a kérésemet, miszerint mi lenne, ha kettéosztanák két fél literesre. Vörösboros marhapörkölt. Elég gyorsan hozzák ki. Óriási adag. Ám kívül kifejezetten hideg, a közepe kifejezetten forró. Amiből csak arra tudok következtetni, hogy mikróban melegítették fel.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 3.
Koszos es szakadt rongyokkal letakart kenyerkosarak, csonka edenyek. Viszont nagyon olcso.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ebédidőben érkeztünk meg, mégis viszonylag gördülékeny volt a kiszolgálás. Látván a szomszéd asztalon lévő kétszemélyes tál mennyiségét csoportunkból hárman próbálkoztak meg vele (de még így is maradt). Az adag nagy, az ízek hagyományosak. A levesek tökéletesek. Sajnos a fogascsíkok Orly bundája nagyon vastag volt, szinte felismerhetetlen volt benne a hal.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek hely, mindenkinek ajánlom. Gyors, kedves kiszolgálás, nagyon finom ételek. Rengeteg parkolóhely, kinti és benti asztalok.
Salgótarján

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 22.
Az itt jártamról nézte ki kedvesem ezt a helyet. Nem bántásból,de amikor megérkeztünk a gyerekekkel (akik fáradtak és éhesek voltak)nem jött oda pincér hozzánk. Mentségükre legyen szólva/meg is értem, hogy nagy volt a forgalom. Így megkérdeztünk egy párt,hogy végeztek e, leülhetünk e hozzájuk.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Egy nagyon kellemes, jó hangulatú helyre jöttünk Tisza-tavi körtúra teljesítése közben. Az árak nagyon korrektek, a harcsapaprikás túrós csuszával, egy capuccino, üdítő alig volt több, mint 2000 Ft. A tisztasággal még a mosdóban sem volt gond. A felszolgálóba szorulhatott volna több mosolylepke is, de akkor ez minket nem érdekelt. Ide még eljövünk máskor is.

UtazóMia TOP egyébhely értékelő
2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Ide is egy közös baráti bringatúra alkalmával mentünk. Mint utólag kiderült nagyon jó ötlet volt! Nagy adagokat adnak, kedvező áron, a rendelésünket egy durcás "mikorjármárleamunkaidőm" arcú hölgy vette fel, de ez a mi jókedvünket nem lohasztotta le. :)
Maga az étterem egyszerű, kinn is lehet enni, mi kihasználtuk a jó időt és jó levegőt.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kirándulásunk alkalmával kerestük fel az éttermet, kellemes környezetben, udvarias kiszolgálásban volt részünk. A rendelt tál (2 fős) bőséges és ízletes volt, a maradékot pedig készségesen elcsomagolták. Az étlap sokszínű kínálatából mindenki megtalálhatja kedvéhez-hangulatához illő ételt, italt, desszertet. Szívesen ajánlom mindenkinek.

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
Imola Hostel
2020.11.18. - 2019.11.18.
Szent János Vendégház
Marienka Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.11.18. - 2020.10.31.
Bükkös Vendégház
2019.11.18. - 2020.01.06.
Hotel Fremon
Berente
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.11.18. - 2020.07.12.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2020.12.23.
Lipicai Ifjúsági Szálló
2021.03.01. - 2019.11.18.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.995 - 17.595,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2019.03.01. - 2020.01.02.

Szállodák Poroszló környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Poroszló
Kikelet Club Hotel Poroszló
Aurora Hotel Poroszló
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)
Őszi napok (min. 2 éj)

Kormorán Étterem PoroszlóX