Kormorán Étterem és Panzió Poroszló

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kormorán Étterem és Panzió Poroszló vélemények

Kiváló 2020. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Nyaralásunk alatt az egyik top helyezett! Bőséges, ízletes és korrekt mennyiségű ételek, jó áron. Udvarias kiszolgálás, jó parkolási lehetőség. Négyen ettünk itt, és mindegyikünktől megkapja az 5*-ot! Asztalfoglalás nincs, sajnos várni kell rá, de igazából meg is értem, hogy miért nem lehet "parlagon hagyni" egy asztalt sem.
Kiváló 2020. július 24.a párjával járt itt
A Tavirózsa utáni kellemetlen élmény, kicsit félve vitt be az étterembe. . . Ugyan úgy két személyes fatányéros a megrendelés tárgya, az előző esetből okulva a halat szerettük volna kicseréltetni rántott gombára, amit a pincér udvariasan tudomásul vette, és gyorsan intézkedett. . .
Kiváló 2020. január 21.gyerekekkel járt itt
Finom leves, friss finom főétel, korrekt ár. Külső a apján választottuk a éttermet, egyszerű belső finom étel, jó és gyors kiszolgálás.
Kormorán Étterem és Panzió Poroszló - Egyéb
Kiváló 2019. október 11.egyedül járt itt
Ízletes, finom ételek. Széles választék. Bőséges adag. Csak ajánlani tudom az átutazóban levő vendégenek.
2019. augusztus 14.családjával járt itt
Vacsora időben mentünk, nem volt hely, ott álltunk és várakoztunk, hogy valaki fizet és lesz szabad asztal. Senki nem foglalkozott velünk. Elég hamar találtunk asztalt, bár a fejem feletti gerendán galamb lakott. Ezután minden rendben volt, a kiszolgálás tökéletes, az ételek finomak és bőségesek. A telt házhoz képest, nem kellett sokat várni a vacsorára.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. július 14.barátokkal járt itt
Az étterem a hagyományos magyar konyhát képviseli. Vasárnap amikor megérkeztünk rengetegen vártak ebédre a viszonylag nagy parkoló majdnem tele volt. Nagy volt a sürgés forgás a személyzet részéről. Négyszemélyes kormorán tálat kértünk, nem ott fogyasztottunk hanem a barátainknál ettük meg az étteremtől nem messze.
Átlagos 2019. június 1.egyedül járt itt
A vegyes halászlé nem üti meg az elfogadható szintet. Ha hal helyett bab lenne benne, ízre inkább lehetne babgulyás.
A frissen sült filézett harcsa viszont finom volt.
2019. május 10.a párjával járt itt
Remek környezetben található jól berendezett étterem külső terasszal,csoport esetén lassan halad a kiszolgálás e miatt és a pincér közömbössége miatt romlik a vendég hangulata. Mindezeket kiválóan ellensúlyozta a kiváló étel. Jó hogy fél adagot is lehet rendelni,mert nekünk ez teljesen elég volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
Gyenge 2018. november 10.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már itt, szívesen jöttünk vissza, vártuk. Mivel a fűtött étterem részen csak az előre foglalóknak volt hely, kint, a téliesített részen ültünk le. Sajnos ez gyerekekkel hiba volt, mert az 1 nyöszörgő fűtő berendezés szinte semmi meleget nem adott, és az ott töltött 2 óra alatt teljesen szétfagytunk, annak ellenére, hogy a kocsiból hoztunk be plédeket.
2018. augusztus 5.a párjával járt itt
Azért kettős érzés, mert az étterem tetőtéri szobájában tölöttünk egy éjszakát. A fogadtatás nagyon kedves, udvarias kiszolgálás, segítőkészség, kedvezmény jár az itt megszállóknak.
Nagyon nagy a forgalmuk, sokszor várni kell szabad asztalra, a betérő vendégnek, természetesen nekünk "járt" asztal.
Finom ételeket ettünk. De a tetőtéri szoba annyira meleg, hogy
aludni nem igazán tudtunk.