Kormorán Étterem és Panzió Poroszló

Kormorán Étterem és Panzió Poroszló vélemények

Bolya TOP étteremértékelő
Bolya TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Azért kettős érzés, mert az étterem tetőtéri szobájában tölöttünk egy éjszakát. A fogadtatás nagyon kedves, udvarias kiszolgálás, segítőkészség, kedvezmény jár az itt megszállóknak. Nagyon nagy a forgalmuk, sokszor várni kell szabad asztalra, a betérő vendégnek, természetesen nekünk "járt" asztal. Finom ételeket ettünk.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 8.
Bőséges választék,finom ételek,nagy adagok, kedves kiszolgálás. Mindig betérünk ha a közelben járunk :) Ettünk már halas ételeket,a férjem kedvence a babgulyás,a lányom kedvence a rántott sertésszelet, az én agy kedvencem a megunhatatlan Gundel palacsinta :) Még nem sikerült olyan ételt válasszunk ami ne izlett volna. Mindenkinek csak ajánlani tudom !

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Nagyon finom ételek, kedves kiváló kiszolgálás. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Ha mindig erre járunk betérünk egy finom ebédre vagy vacsorára. Vissza térő vendégek vagyunk párommal.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 26.
Finom, ízletes és bőséges étel. Nagy választási lehetőség. Hangulatos hely. Kedves felszolgálók.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Íjász versenyről hazafelé,megálltunk az étteremben egy vacsorára. Nem bántuk meg,mert nagyon finomak voltak az ételek. Hatalmas adagok,két személyes egy halászlé,ami tele finom halfilével. A gyerekek kedvenc rántott húsa pedig pont olyan amit szeretnek,puha omlós. A kiszolgálás,rendkívül kedves személyzet. Biztos be térünk még ha erre járunk.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 15.
Párommal voltam, hétköznap két alkalommal, 2017 októberében. Az átlagosnál jobb ételek, remek hagymaleves meg halászlé, közepesen jó haltál. Az Orly bunda számomra vastag, a rántott ponty kissé száraz volt. Remek grillsajtot fogyaszthattam, külön odafigyeltek az extra kérésre, a fokhagymás grillezett harcsát külön ajánljuk. A kiszolgálás kiváló volt.

2017. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 7.
Egyedül voltam ott. Házi limonádé kizárólag 1 literes kancsóban. A pincér visszautasította a kérésemet, miszerint mi lenne, ha kettéosztanák két fél literesre. Vörösboros marhapörkölt. Elég gyorsan hozzák ki. Óriási adag. Ám kívül kifejezetten hideg, a közepe kifejezetten forró. Amiből csak arra tudok következtetni, hogy mikróban melegítették fel.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 3.
Koszos es szakadt rongyokkal letakart kenyerkosarak, csonka edenyek. Viszont nagyon olcso.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ebédidőben érkeztünk meg, mégis viszonylag gördülékeny volt a kiszolgálás. Látván a szomszéd asztalon lévő kétszemélyes tál mennyiségét csoportunkból hárman próbálkoztak meg vele (de még így is maradt). Az adag nagy, az ízek hagyományosak. A levesek tökéletesek. Sajnos a fogascsíkok Orly bundája nagyon vastag volt, szinte felismerhetetlen volt benne a hal.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek hely, mindenkinek ajánlom. Gyors, kedves kiszolgálás, nagyon finom ételek. Rengeteg parkolóhely, kinti és benti asztalok.

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
2021.05.01. - 2021.12.31.
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 11.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, 5 órai teával, sétakocsikázással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.01. - 2021.12.31.
Agria Vintage Apartman
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék bekészítéssel, borkóstolóval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2021.05.28.
M&D Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tea és kávéfogyasztással, ajándék üveg borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2021.12.31.
Margaréta Apartmanház
Bogács
2021.04.15. - 2021.10.31.
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2021.12.20.
Öko-Park Panzió
Szarvaskő
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, túratérképpel, Nordicwalking bot kölcsönzéssel, retúr vonatjeggyel a kis piros vonatra, parkolással
2021.04.06. - 2021.12.23.
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.12.31.
Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.04. - 2021.12.31.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 23.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, belépővel, tárlatvezetéssel, kisvonatozással
2021.06.18. - 2021.08.23.
Burg Vendégház
2021.04.15. - 2022.04.15.
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőség
2020.10.20. - 2021.12.23.

Szállodák Poroszló környékén