Kormorán Étterem Poroszló

8. helyezett Tisza Tón - 29 étterem közül

Kormorán Étterem Poroszló - vélemények, kritkikák

Kormorán Étterem Poroszló vélemények

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 26.
Finom, ízletes és bőséges étel. Nagy választási lehetőség. Hangulatos hely. Kedves felszolgálók.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Íjász versenyről hazafelé,megálltunk az étteremben egy vacsorára. Nem bántuk meg,mert nagyon finomak voltak az ételek. Hatalmas adagok,két személyes egy halászlé,ami tele finom halfilével. A gyerekek kedvenc rántott húsa pedig pont olyan amit szeretnek,puha omlós. A kiszolgálás,rendkívül kedves személyzet. Biztos be térünk még ha erre járunk.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 15.
Párommal voltam, hétköznap két alkalommal, 2017 októberében. Az átlagosnál jobb ételek, remek hagymaleves meg halászlé, közepesen jó haltál. Az Orly bunda számomra vastag, a rántott ponty kissé száraz volt. Remek grillsajtot fogyaszthattam, külön odafigyeltek az extra kérésre, a fokhagymás grillezett harcsát külön ajánljuk. A kiszolgálás kiváló volt.

2017. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 7.
Egyedül voltam ott. Házi limonádé kizárólag 1 literes kancsóban. A pincér visszautasította a kérésemet, miszerint mi lenne, ha kettéosztanák két fél literesre. Vörösboros marhapörkölt. Elég gyorsan hozzák ki. Óriási adag. Ám kívül kifejezetten hideg, a közepe kifejezetten forró. Amiből csak arra tudok következtetni, hogy mikróban melegítették fel.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 3.
Koszos es szakadt rongyokkal letakart kenyerkosarak, csonka edenyek. Viszont nagyon olcso.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ebédidőben érkeztünk meg, mégis viszonylag gördülékeny volt a kiszolgálás. Látván a szomszéd asztalon lévő kétszemélyes tál mennyiségét csoportunkból hárman próbálkoztak meg vele (de még így is maradt). Az adag nagy, az ízek hagyományosak. A levesek tökéletesek. Sajnos a fogascsíkok Orly bundája nagyon vastag volt, szinte felismerhetetlen volt benne a hal.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek hely, mindenkinek ajánlom. Gyors, kedves kiszolgálás, nagyon finom ételek. Rengeteg parkolóhely, kinti és benti asztalok.
Salgótarján

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 22.
Az itt jártamról nézte ki kedvesem ezt a helyet. Nem bántásból,de amikor megérkeztünk a gyerekekkel (akik fáradtak és éhesek voltak)nem jött oda pincér hozzánk. Mentségükre legyen szólva/meg is értem, hogy nagy volt a forgalom. Így megkérdeztünk egy párt,hogy végeztek e, leülhetünk e hozzájuk.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Egy nagyon kellemes, jó hangulatú helyre jöttünk Tisza-tavi körtúra teljesítése közben. Az árak nagyon korrektek, a harcsapaprikás túrós csuszával, egy capuccino, üdítő alig volt több, mint 2000 Ft. A tisztasággal még a mosdóban sem volt gond. A felszolgálóba szorulhatott volna több mosolylepke is, de akkor ez minket nem érdekelt. Ide még eljövünk máskor is.

UtazóMia TOP egyébhely értékelő
2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Ide is egy közös baráti bringatúra alkalmával mentünk. Mint utólag kiderült nagyon jó ötlet volt! Nagy adagokat adnak, kedvező áron, a rendelésünket egy durcás "mikorjármárleamunkaidőm" arcú hölgy vette fel, de ez a mi jókedvünket nem lohasztotta le. :)
Maga az étterem egyszerű, kinn is lehet enni, mi kihasználtuk a jó időt és jó levegőt.

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.11. - 2020.04.30.
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 5.725 - 6.975,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.29. - 2021.02.28.
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 12.622 - 23.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház és szabadidős játékok használatával, internet elérhetőséggel
2019.05.03. - 2020.08.29.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bükk Panzió
2020.03.12. - 2020.12.31.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.04. - 2021.02.28.
Öreg Miskolcz Hotel
2020.02.27. - 2021.02.28.
Rajna Apartman
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.26. - 2020.11.22.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 20.273,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2020.06.30.

Szállodák Poroszló környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Poroszló
Szent István Hotel Poroszló
Panoráma Hotel Noszvaj Poroszló
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

Kormorán Étterem PoroszlóX