Kormorán Étterem Poroszló

Kormorán Étterem Poroszló - vélemények, kritkikák

Kormorán Étterem Poroszló vélemények

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek hely, mindenkinek ajánlom. Gyors, kedves kiszolgálás, nagyon finom ételek. Rengeteg parkolóhely, kinti és benti asztalok.
Salgótarján

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 22.
Az itt jártamról nézte ki kedvesem ezt a helyet. Nem bántásból,de amikor megérkeztünk a gyerekekkel (akik fáradtak és éhesek voltak)nem jött oda pincér hozzánk. Mentségükre legyen szólva/meg is értem, hogy nagy volt a forgalom. Így megkérdeztünk egy párt,hogy végeztek e, leülhetünk e hozzájuk.

Pist79 TOP egyébhely értékelő
2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Egy nagyon kellemes, jó hangulatú helyre jöttünk Tisza-tavi körtúra teljesítése közben. Az árak nagyon korrektek, a harcsapaprikás túrós csuszával, egy capuccino, üdítő alig volt több, mint 2000 Ft. A tisztasággal még a mosdóban sem volt gond. A felszolgálóba szorulhatott volna több mosolylepke is, de akkor ez minket nem érdekelt. Ide még eljövünk máskor is.

UtazóMia TOP egyébhely értékelő
2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Ide is egy közös baráti bringatúra alkalmával mentünk. Mint utólag kiderült nagyon jó ötlet volt! Nagy adagokat adnak, kedvező áron, a rendelésünket egy durcás "mikorjármárleamunkaidőm" arcú hölgy vette fel, de ez a mi jókedvünket nem lohasztotta le. :)
Maga az étterem egyszerű, kinn is lehet enni, mi kihasználtuk a jó időt és jó levegőt.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kirándulásunk alkalmával kerestük fel az éttermet, kellemes környezetben, udvarias kiszolgálásban volt részünk. A rendelt tál (2 fős) bőséges és ízletes volt, a maradékot pedig készségesen elcsomagolták. Az étlap sokszínű kínálatából mindenki megtalálhatja kedvéhez-hangulatához illő ételt, italt, desszertet. Szívesen ajánlom mindenkinek.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Poroszlói nyaralásunkkor,szállásadónk ajánlotta az éttermet. Nagyon meg voltunk vele elégedve. A kiszolgálás kedves és gyors. A pincérek mindig kedvesek,segitőkészek. Az ételek és a desszertek is nagyon izletesek. . . . Az újházi tyúkhúsleves,a babgulyás. . . sorolhatnám :) A Gundel palacsinta pedig valami fennséges! Az ár szerintem rendben van.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 4.
Kékestetői látogatást illetően hazafelé immár második alkalommal éhesen tértünk be a Kormorán Étterembe, ahol telt ház fogadott, de így is megérte a rövid várakozás. A rendelést követően 15 percen belül felszolgálták a hatalmas mennyiségű Kormorán tálat, amit 3 személyre kértünk, de 5 embernek is bőven elég lett volna.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 17.
Poroszlói étteremben még soha nem ettünk, pedig számtalanszor átutaztunk a településen. Ezúttal éppen ebédidőben érkeztünk ide. Utazás előtt az interneten kerestem éttermet Poroszlón és így találtam rá a Kormoránra. Jó helyen van, nem túl bonyolult odatalálni. Ez fontos szempont volt. Nagyon sok hely van itt. Kint is és bent is, kedvünk szerint választhattunk az asztalok közül.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 2.
Tisza-tó környéki szállásunk közelében nem volt étkezési lehetőség, így jutottunk el Poroszlóra a Kormoránba. A leponyvázott teraszon ültünk le egy késői ebédre, ahol hőkandeláber működött az időjárásra való tekintettel. A kiszolgálás gyors volt, az ételek ár-érték aránya megfelelő. Az asztalközép ételfoltos volt és a sótartó szinte üres.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Poroszlón jártunk családosan, az akvárium után ebédet terveztünk, ezt a helyet sokan dícsérték az "ittjártam. hu-n", ezért tudatosan ide jöttünk. Nem bántuk meg! Kedves, közvetlen kiszolgálást, gyors szervírozást és finom ételek kaptunk és mindezt igen kedvez áron. Meg is lepődtem, mikor a számlát megláttam. Összességében egy nagy piros pont!

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Borókás Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 4.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.11.18. - 2019.11.17.
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 23.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással, szilveszteri gálavacsorával és mulatsággal, tűzijátékkal
2018.12.28. - 2019.01.02.
Bacchus Panzió
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.11.17. - 2018.12.28.
Ágnes Pihenőház
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játékterem használattal, parkolással
2018.01.01. - 2018.12.23.
Csobogó Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, választható fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.04. - 2018.12.16.
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.11.17. - 2018.12.23.
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
2019.05.01. - 2019.10.01.
Öreg Miskolcz Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finn szauna használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.21. - 2019.01.01.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, vízitornával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.02.28.

Szállodák Poroszló környékén
Kikelet Club Hotel Poroszló
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Poroszló
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Téli szünet (min. 2 éj)
Akciós holiday (min. 2 éj)
Szuper Palota napok (min. 2 éj)

Kormorán Étterem PoroszlóX