Kormorán Étterem Poroszló

7. helyezett Tisza Tón - 30 étterem közül

Kormorán Étterem Poroszló - vélemények, kritkikák

Kormorán Étterem Poroszló vélemények

2012. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 21.
Az ár nem drága, viszont ezért ezt a szolgáltatást is nyújtja. A halászlé nagy csalódás volt, az orrunk előtt vízzel higították a bográcsban főtt halászlevet. A rántott sajt rendelésnél a rizzsel kihozott étel 1 db sajtot tartalmazott, a sült krumplis 2. t Kérdésünkre hogy miért is van ez? Azt a választ kaptuk, hogy rizzsel előétel, krumplival főétel.

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 16.
Remek hely! Figyelmes kiszolgálás, hatalmas ételadagok, gyors és figyelmes kiszolgálás, gusztusos tálalás, viszonylag olcsó árak. 8 fős baráti társasággal tértünk be ebédelni. Nem kellett sokat várni a megrendelt ételekre, hatalmas, esztétikusan elrendezett adagokat kaptunk. Én ponty-halászlét kértem, de hamar jóllaktam. Becsomagolták, alufóliával burkolt üvegbe!

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
2013 április 15. -én jártunk ott. Egy másik étteremben volt előre fizetett étkezésünk, viszont éhesek maradtunk ezért este 8 óra után vaktában elindulva találtunk a Kormoránra. Vendég már nem volt, de egy rendkívül kedves pincér fogadott és 20 percen belül fejedelmi vacsorát kaptunk elfogadható áron. Másnap már mindhárom kaját ott fogyasztottuk el, nem csalódtunk.

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 10.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2021.07.11.
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 17.354 - 25.602,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és fitness terem használattal, szaunarituálékkal, játszóház használattal, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.09.01. - 2020.10.22.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 14.233 - 37.771,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.

Szállodák Poroszló környékén
Kikelet Club Hotel Poroszló
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Poroszló
Panoráma Hotel Noszvaj Poroszló
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

Kormorán Étterem PoroszlóX