Kormorán Étterem és Panzió Poroszló

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kormorán Étterem és Panzió Poroszló vélemények

Kiváló 2016. május 8.a párjával járt itt
Kellemes kôrnyezetben, ritka szép bútorokkal, figyelmes kiszolgálãst kaptunk. A megrendelt halászlé alapleve nagyon finom és sűrű volt, a harcsa húsa is a várt mennyiségű, és kellemes állagú. A házi tésztájú túróscsusza is kellemes meglepetésnek bizonyult. Az árral is elègedettek voltunk, csak ajánlani tudjuk a ksváros éttermēt. !
Kiváló 2016. május 7.családjával járt itt
A kiszolgálás, és az ételek is zseniálisak!!!
Kedves pincérek, nagyon finom, hatalmas adag ételek, kellemes környezet, minden tökéletes
Kiváló 2016. március 25.a párjával járt itt
Mondhatni tökéletes. Nem véletlen, hogy nyáron, Szoboszlóról hazafelé jövet nem volt szabad asztaluk. Most csak a benti rész üzemelt, de ezúttal is kifogástalan volt az étel. Libacombot kértem pezsgőben érlelt lilakáposztával, hagymás törtkrumplival. A lilakáposzta mennyei volt, a libacombról nem is beszélve, ami jól átsült, omlós finom (talán fokhagymás fűszerezésű?
Kiváló 2016. február 2.gyerekekkel járt itt
Kis családommal Márton napon mentünk vacsorázni,kimondottan a libacomb miatt. Hétköznap volt,semmi különlegesre nem számítottunk. Kellemesen csalódtunk,ugyanis az említett fogás nagyon gusztusosan volt tálalva, fenséges volt az íze,nyugodtan kijelenthetem,hogy felejthetetlen,mert a férjem azóta emlegeti.
Kiváló 2016. január 9.a párjával járt itt
A Fehér Amur étterembe készültünk halászlét enni egy vasárnapi napon, de "sajnos" telt ház volt, ezért új hely keresésére indultunk, így kerültünk a Kormorán étterembe. Nem bántuk meg, nagyon gyorsan kiszolgáltak bennünket, az adagok bőségesek és finomak.Azóta többször is voltunk az étteremben. Ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2015. augusztus 23.barátokkal járt itt
Nyaralás során mivel több napot töltöttünk Poroszlón ott ebédeltünk. Egy ismerős ajánlotta az éttermet, amiben nem is csalódtam. Gyors a kiszolgálás, finomak az ételek, a mennyiség bőséges. Ami külön előny, hogy fél adagokat is lehet rendelni. Maximálisan elégedett vagyok. Mindenkinek tudom ajánlani.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. április 8.a párjával járt itt
Gyerekek ez a hely FANTASZTIKUS! A szakács Mesteri! Az ételek Finomak! Az adagok nem kicsik! A kiszolgálás, udvarias, profi. . . . és az árak egyszerűen nem hittem el! CSAK CSAK ajánlani tudom. Mi 190km-re vagyunk tőlük, de ha tehetnénk minden héten 2x biztos elmennénk! Tökéletes helyen van. Odafigyelnek mindenre.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. október 6.a párjával járt itt
Hétfő. Éppen dél van. Utószezon, mi vagyunk csak vendégek. A fogadtatás barátságos: "minden van, ami az étlapon olvasható".
A választott halételek (elvégre a Tisza-tónál ez illik) finomak. A tálalás megfelelő, bár sajnos halkést, halvillát nem kaptunk.
A II. kategóriát (ez van kiírva) bőven teljesíti!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
Kiváló 2014. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már itt, és ezúttal sem kellett csalódnunk. Velünk egy időben táborozó gyerekek us ebédeltek, szabad asztal sem nagyon volt, mégis kedves és gyors volt a kiszolgálás, az ételek pedig isteniek voltak. A felszolgáló szívesen ajánlotta a limonádét kancsóban, ami elég ritka, mert általában az a tapasztalat, hogy az arany áron kínált üdítőket "nyomják" az éttermekben. Hamarosan újra megyünk!
Kiváló 2014. július 3.gyerekekkel járt itt
Nem gyakran járunk el étterembe, és leginkább csak akkor mikor kirándulunk. Többször járunk a Tisza tónál, és az első étkezésünk óta, ez a favorit. Így történt, hogy a Kormorán Étterembe még akkor is elmentünk mikor nem esett útba. . Hatvaniak vagyunk, Aggteleken kirándultunk és úgy gondoltuk, hogy egy kis kitérővel megyünk haza, csakhogy ismét a Kormoránban ehessünk.
Kormorán Étterem és Panzió Poroszló - Étel/ital