Kormorán Étterem és Panzió Poroszló

1. helyezett Tisza Tón - 28 étterem közül

Kormorán Étterem és Panzió Poroszló - vélemények, kritkikák

Kormorán Étterem és Panzió Poroszló vélemények

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 23.
Évek óta járok keresztül Poroszlón, és mindig ránézek a Kormorán étteremre a kocsiból. Tegnap eljött a napja, hogy megálljunk, és kipróbáljuk a helyet. Szinte telt ház van, ez már a parkolóban is látszik. Ez nem baj, szeretem, ha sokan vannak, mert előzetes utalás az étel minőségére. A főutak melletti éttermeket az utazók hamar kiismerik, ahol sok kocsi van, ott általában érdemes megállni.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes kôrnyezetben, ritka szép bútorokkal, figyelmes kiszolgálãst kaptunk. A megrendelt halászlé alapleve nagyon finom és sűrű volt, a harcsa húsa is a várt mennyiségű, és kellemes állagú. A házi tésztájú túróscsusza is kellemes meglepetésnek bizonyult. Az árral is elègedettek voltunk, csak ajánlani tudjuk a ksváros éttermēt.!

Mobilról küldte. | 2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 7.
A kiszolgálás, és az ételek is zseniálisak!!!
Kedves pincérek, nagyon finom, hatalmas adag ételek, kellemes környezet, minden tökéletes

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 25.
Mondhatni tökéletes. Nem véletlen, hogy nyáron, Szoboszlóról hazafelé jövet nem volt szabad asztaluk. Most csak a benti rész üzemelt, de ezúttal is kifogástalan volt az étel. Libacombot kértem pezsgőben érlelt lilakáposztával, hagymás törtkrumplival. A lilakáposzta mennyei volt, a libacombról nem is beszélve, ami jól átsült, omlós finom (talán fokhagymás fűszerezésű?

2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 2.
Kis családommal Márton napon mentünk vacsorázni,kimondottan a libacomb miatt. Hétköznap volt,semmi különlegesre nem számítottunk. Kellemesen csalódtunk,ugyanis az említett fogás nagyon gusztusosan volt tálalva, fenséges volt az íze,nyugodtan kijelenthetem,hogy felejthetetlen,mert a férjem azóta emlegeti. Elégedettek voltunk az étel mennyiségével,illetve a kedves kiszolgálással is.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 9.
A Fehér Amur étterembe készültünk halászlét enni egy vasárnapi napon, de "sajnos" telt ház volt, ezért új hely keresésére indultunk, így kerültünk a Kormorán étterembe. Nem bántuk meg, nagyon gyorsan kiszolgáltak bennünket, az adagok bőségesek és finomak.Azóta többször is voltunk az étteremben. Ajánlom mindenkinek!

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyaralás során mivel több napot töltöttünk Poroszlón ott ebédeltünk. Egy ismerős ajánlotta az éttermet, amiben nem is csalódtam. Gyors a kiszolgálás, finomak az ételek, a mennyiség bőséges. Ami külön előny, hogy fél adagokat is lehet rendelni. Maximálisan elégedett vagyok. Mindenkinek tudom ajánlani.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyerekek ez a hely FANTASZTIKUS! A szakács Mesteri! Az ételek Finomak! Az adagok nem kicsik! A kiszolgálás, udvarias, profi. . . . és az árak egyszerűen nem hittem el! CSAK CSAK ajánlani tudom. Mi 190km-re vagyunk tőlük, de ha tehetnénk minden héten 2x biztos elmennénk! Tökéletes helyen van. Odafigyelnek mindenre. Van WiFi, a gyerekeknek babetető stb.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 6.
Hétfő. Éppen dél van. Utószezon, mi vagyunk csak vendégek. A fogadtatás barátságos: "minden van, ami az étlapon olvasható".
A választott halételek (elvégre a Tisza-tónál ez illik) finomak. A tálalás megfelelő, bár sajnos halkést, halvillát nem kaptunk.
A II. kategóriát (ez van kiírva) bőven teljesíti!

Mobilról küldte. | 2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 1.
Többször jártunk már itt, és ezúttal sem kellett csalódnunk. Velünk egy időben táborozó gyerekek us ebédeltek, szabad asztal sem nagyon volt, mégis kedves és gyors volt a kiszolgálás, az ételek pedig isteniek voltak. A felszolgáló szívesen ajánlotta a limonádét kancsóban, ami elég ritka, mert általában az a tapasztalat, hogy az arany áron kínált üdítőket "nyomják" az éttermekben.

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 9.000 - 13.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.05.01. - 2021.12.31.
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.237 - 15.280,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.20. - 2021.11.06.
Öko-Park Panzió
Szarvaskő
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, túratérképpel, Nordicwalking bot kölcsönzéssel, retúr vonatjeggyel a kis piros vonatra, parkolással
2021.04.06. - 2021.12.23.
D&A Apartmanház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 13.050 - 16.585,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2022.01.02.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kardiogéppark és kerékpár használattal, díjmentes parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.15. - 2021.05.31.
Toszkána Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.15. - 2021.12.31.
Bacchus Panzió
2 nap/1 éjszaka 10.700 - 15.800,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.30. - 2021.12.20.
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 20.950 - 26.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2021.01.12. - 2021.10.31.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.15. - 2022.04.15.
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőség
2020.10.20. - 2021.12.23.
Erla Villa