Kormorán Étterem és Panzió Poroszló

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kormorán Étterem és Panzió Poroszló vélemények

Kiváló 2016. szeptember 11.a párjával járt itt
Egy nagyszerű strandolós nap utàn érkeztünk a màr sokat làtogatott kormoràn étterembe. Ez az a hely ahol legalàbb 10-15asztalnàl mindig ülnek. . bàr ez eltűnik a rànézésre kb 150fős teraszon. Sajna néha elszàmoljàk magukat felszolgàlok terén ezért picit többet kell vàrni mint màshol.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 30.a párjával járt itt
Egy olyan forgalmas napon tértünk be ( már nem első alkalommal), amikor időnként néhány vendégnek várnia kellett az üres asztalra. Ennek ellenére gördülékenyen folyt a kiszolgálás. Kedves, barátságos,udvarias, de nem tolakodó pincérek, nagy adag ételek, remek ízek, gyönyörű tálalás, szinte olcsó áron.
Kiváló 2016. augusztus 2.a párjával járt itt
A helyiek javaslatára vacsoráztunk itt. Nagyon kellemes hely, a az ételek gusztusosan vannak tálalva, nagyon finomak, bőségesek. A kiszolgálás gyors és udvarias, a hely tiszta. A grill tálat mindenkinek csak ajánlani tudom: rendkívül ízletes húsok, a grillezett sajt mennyei. A terasz hangulatos, kényelmes, az asztalok nincsenek összezsúfolva. Mindent egybevetve mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2016. július 17.családjával járt itt
Több alkalommal jártunk már itt,de mindig visszatérünk,ha erre járunk. A tisztaságra nincs panasz,az ételek finomak,bőségesek,és a szemnek is tetszetősek! A pincérek kedvesek,figyelmesek! A kiszolgálás gyors,de ez az ételek minőségét nem érinti hátrányosan. Az étlap választékos,az árak nem verik az eget. Kedvencünk a Kormorán tál. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Átlagos 2016. július 17.barátokkal járt itt
Szép hely! Finom,bőséges ételek,korrekt árak! Teljesen jó!
Narancscikkeket javasolnám kihagyni a díszítésből,teljesen felelsleges,régimódi hülye szokás!
Rántott harcsához és burgonyapüréhez semmi köze a narancscikknek :)
További sok sikert,erőt egészséget kívánok a szakács kolegáknak!
Akár mikor arra járok,biztosan betérek enni egyet!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 5.a párjával járt itt
Egy tisza-tavi túra soràn a poroszlói ökoparkban a Kormorân èttermet ajànlottàk. Eredetileg nem itt szerettünk volna vacsoràzni, de hallgattunk a helyiekre. . . . ès milyen jól tettük! A leves mennyisègèt làtva, tudtuk hogy nagyon jól fogunk lakni. A raguleves mennyei volt, tele puha hússal ès zöldsègekkel.
2016. június 10., kollégákkal járt itt
Kollégákkal ebédeltünk a Kormorán étteremben. Előre le volt beszélve,és foglalva. Ennek ellenére az esős, hűvös időben csak kint a teraszon kaptunk helyet. Az asztal nem volt tiszta, és a terítő igencsak hiányolta a vasalást! ! ! Az ételek viszont isteni finomak, és hatalmas adagok voltak. A szakács remekelt, mindenképpen tartsa meg a vezetőség.
Kiváló 2016. június 4.családjával járt itt
A Kormorán méltán híres étterme Poroszlónak és a Tisza-tó környékének. Nyaralásunk alatt mindenképpen szerettük volna kipróbálni ezt az éttermet, hiszen csupa jó véleményt hallottunk eddig róla, így nem volt kérdés, hogy saját szemünkkel (és saját szánkkal)kell megbizonyosodnunk az étteremről.
Kiváló 2016. május 28.családjával járt itt
Már többször jártunk itt a családdal,de még sosem értékeltem ezt a helyet így most pótolom. A pincérek nagyon barátságosak és segítőkészek,bár volt már olyan hogy 15 percig csak ültünk,mert senki nem vette fel a rendelésünket,de ez egyszeri alkalom volt és rengetegen voltak így nem is panaszkodtunk rá,de ha az értékelésem miatt erre jobban fognak figyelni a jövőben akkor már megérte ezt leírnom.
Kiváló 2016. május 23.a párjával járt itt
Évek óta járok keresztül Poroszlón, és mindig ránézek a Kormorán étteremre a kocsiból. Tegnap eljött a napja, hogy megálljunk, és kipróbáljuk a helyet. Szinte telt ház van, ez már a parkolóban is látszik. Ez nem baj, szeretem, ha sokan vannak, mert előzetes utalás az étel minőségére.