Kormorán Étterem Poroszló

8. helyezett Tisza Tón - 29 étterem közül

Kormorán Étterem Poroszló - vélemények, kritkikák

Kormorán Étterem Poroszló vélemények

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 25.
Mondhatni tökéletes. Nem véletlen, hogy nyáron, Szoboszlóról hazafelé jövet nem volt szabad asztaluk. Most csak a benti rész üzemelt, de ezúttal is kifogástalan volt az étel. Libacombot kértem pezsgőben érlelt lilakáposztával, hagymás törtkrumplival. A lilakáposzta mennyei volt, a libacombról nem is beszélve, ami jól átsült, omlós finom (talán fokhagymás fűszerezésű?

2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 2.
Kis családommal Márton napon mentünk vacsorázni,kimondottan a libacomb miatt. Hétköznap volt,semmi különlegesre nem számítottunk. Kellemesen csalódtunk,ugyanis az említett fogás nagyon gusztusosan volt tálalva, fenséges volt az íze,nyugodtan kijelenthetem,hogy felejthetetlen,mert a férjem azóta emlegeti. Elégedettek voltunk az étel mennyiségével,illetve a kedves kiszolgálással is.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 9.
A Fehér Amur étterembe készültünk halászlét enni egy vasárnapi napon, de "sajnos" telt ház volt, ezért új hely keresésére indultunk, így kerültünk a Kormorán étterembe. Nem bántuk meg, nagyon gyorsan kiszolgáltak bennünket, az adagok bőségesek és finomak.Azóta többször is voltunk az étteremben. Ajánlom mindenkinek!

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyaralás során mivel több napot töltöttünk Poroszlón ott ebédeltünk. Egy ismerős ajánlotta az éttermet, amiben nem is csalódtam. Gyors a kiszolgálás, finomak az ételek, a mennyiség bőséges. Ami külön előny, hogy fél adagokat is lehet rendelni. Maximálisan elégedett vagyok. Mindenkinek tudom ajánlani.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyerekek ez a hely FANTASZTIKUS! A szakács Mesteri! Az ételek Finomak! Az adagok nem kicsik! A kiszolgálás, udvarias, profi. . . . és az árak egyszerűen nem hittem el! CSAK CSAK ajánlani tudom. Mi 190km-re vagyunk tőlük, de ha tehetnénk minden héten 2x biztos elmennénk! Tökéletes helyen van. Odafigyelnek mindenre. Van WiFi, a gyerekeknek babetető stb.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 6.
Hétfő. Éppen dél van. Utószezon, mi vagyunk csak vendégek. A fogadtatás barátságos: "minden van, ami az étlapon olvasható".
A választott halételek (elvégre a Tisza-tónál ez illik) finomak. A tálalás megfelelő, bár sajnos halkést, halvillát nem kaptunk.
A II. kategóriát (ez van kiírva) bőven teljesíti!

Mobilról küldte. | 2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 1.
Többször jártunk már itt, és ezúttal sem kellett csalódnunk. Velünk egy időben táborozó gyerekek us ebédeltek, szabad asztal sem nagyon volt, mégis kedves és gyors volt a kiszolgálás, az ételek pedig isteniek voltak. A felszolgáló szívesen ajánlotta a limonádét kancsóban, ami elég ritka, mert általában az a tapasztalat, hogy az arany áron kínált üdítőket "nyomják" az éttermekben.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 3.
Nem gyakran járunk el étterembe, és leginkább csak akkor mikor kirándulunk. Többször járunk a Tisza tónál, és az első étkezésünk óta, ez a favorit. Így történt, hogy a Kormorán Étterembe még akkor is elmentünk mikor nem esett útba. . Hatvaniak vagyunk, Aggteleken kirándultunk és úgy gondoltuk, hogy egy kis kitérővel megyünk haza, csakhogy ismét a Kormoránban ehessünk.

2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 18.
Baráti társasággal ültünk be egy vacsorára hétköznap este. Halételeket rendeltünk, melyek igen ízletesek voltak! A gyerekeknek a rántott harcsafilé ízlett a legjobban! Kiszolgálás kicsit lassú volt, nem voltak felkészülve az aznap esti vendégforgalomra (kb. 15-18-an lehetett az összes vendég).

Monik TOP egyébhely értékelő
2013. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
2013. júliusában baráti társasággal ebédeltünk itt. A kert helyiségben ültünk le. A benti részt nem is láttam. A raguleves nagyon laktató volt. A halas tál bőséges és isteni finom! Nem is bírtam mindet elfogyasztani. A Kormorán Varázs pedig tényleg varázslatos! Sokan voltak, a kiszolgálás egy kicsit akadozott. 1-2 gyermek a szomszédos asztalnál már kicsit türelmetlen volt.

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Bianka Apartmanok
Bogács
2 nap/1 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.06. - 2021.02.28.
Barrico Thermal Hotel
Demjén
3 nap/2 éjszaka 11.678 - 14.828,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.05.21. - 2022.01.01.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bükk Panzió
Szilvásvárad
2020.03.12. - 2020.12.31.
Margaréta Apartmanház
Bogács
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.28. - 2020.12.31.
Erika Vendégház
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.14. - 2020.12.23.
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 12.650 - 18.400,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.29. - 2021.03.11.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.613,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.06.30.

Szállodák Poroszló környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Poroszló
Szent István Hotel Poroszló
Panoráma Hotel Noszvaj Poroszló
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

Kormorán Étterem PoroszlóX