Kormorán Étterem Poroszló

3. helyezett Tisza Tón - 23 étterem közül

Kormorán Étterem Poroszló - vélemények, kritkikák

Kormorán Étterem Poroszló vélemények

Mobilról küldte. | 2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 1.
Többször jártunk már itt, és ezúttal sem kellett csalódnunk. Velünk egy időben táborozó gyerekek us ebédeltek, szabad asztal sem nagyon volt, mégis kedves és gyors volt a kiszolgálás, az ételek pedig isteniek voltak. A felszolgáló szívesen ajánlotta a limonádét kancsóban, ami elég ritka, mert általában az a tapasztalat, hogy az arany áron kínált üdítőket "nyomják" az éttermekben.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 3.
Nem gyakran járunk el étterembe, és leginkább csak akkor mikor kirándulunk. Többször járunk a Tisza tónál, és az első étkezésünk óta, ez a favorit. Így történt, hogy a Kormorán Étterembe még akkor is elmentünk mikor nem esett útba. . Hatvaniak vagyunk, Aggteleken kirándultunk és úgy gondoltuk, hogy egy kis kitérővel megyünk haza, csakhogy ismét a Kormoránban ehessünk.

2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 18.
Baráti társasággal ültünk be egy vacsorára hétköznap este. Halételeket rendeltünk, melyek igen ízletesek voltak! A gyerekeknek a rántott harcsafilé ízlett a legjobban! Kiszolgálás kicsit lassú volt, nem voltak felkészülve az aznap esti vendégforgalomra (kb. 15-18-an lehetett az összes vendég).

Monik TOP egyébhely értékelő
2013. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
2013. júliusában baráti társasággal ebédeltünk itt. A kert helyiségben ültünk le. A benti részt nem is láttam. A raguleves nagyon laktató volt. A halas tál bőséges és isteni finom! Nem is bírtam mindet elfogyasztani. A Kormorán Varázs pedig tényleg varázslatos! Sokan voltak, a kiszolgálás egy kicsit akadozott. 1-2 gyermek a szomszédos asztalnál már kicsit türelmetlen volt.

2012. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 21.
Az ár nem drága, viszont ezért ezt a szolgáltatást is nyújtja. A halászlé nagy csalódás volt, az orrunk előtt vízzel higították a bográcsban főtt halászlevet. A rántott sajt rendelésnél a rizzsel kihozott étel 1 db sajtot tartalmazott, a sült krumplis 2. t Kérdésünkre hogy miért is van ez? Azt a választ kaptuk, hogy rizzsel előétel, krumplival főétel.

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 16.
Remek hely! Figyelmes kiszolgálás, hatalmas ételadagok, gyors és figyelmes kiszolgálás, gusztusos tálalás, viszonylag olcsó árak. 8 fős baráti társasággal tértünk be ebédelni. Nem kellett sokat várni a megrendelt ételekre, hatalmas, esztétikusan elrendezett adagokat kaptunk. Én ponty-halászlét kértem, de hamar jóllaktam. Becsomagolták, alufóliával burkolt üvegbe!

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
2013 április 15. -én jártunk ott. Egy másik étteremben volt előre fizetett étkezésünk, viszont éhesek maradtunk ezért este 8 óra után vaktában elindulva találtunk a Kormoránra. Vendég már nem volt, de egy rendkívül kedves pincér fogadott és 20 percen belül fejedelmi vacsorát kaptunk elfogadható áron. Másnap már mindhárom kaját ott fogyasztottuk el, nem csalódtunk.

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2020.04.20.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 29.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
2019.03.13. - 2020.02.29.
Szent Flórián Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.23. - 2020.04.20.
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 8.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, lovaskocsikázással vagy masszázzsal, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2019.12.31.
Agria Vintage Apartman
2019.05.05. - 2020.04.20.
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.20. - 2020.04.20.
Fortuna Vendégház
Abádszalók
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2019.09.25.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 2.498,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.11. - 2019.09.30.

Szállodák Poroszló környékén
Kikelet Club Hotel Poroszló
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Poroszló
Hotel Villa Völgy Poroszló
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)
Pihentető Villanapok (min. 2 éj)

Kormorán Étterem PoroszlóX