Kormorán Étterem Poroszló

Kormorán Étterem Poroszló - vélemények, kritkikák

Kormorán Étterem Poroszló vélemények

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több alkalommal jártunk már itt,de mindig visszatérünk,ha erre járunk. A tisztaságra nincs panasz,az ételek finomak,bőségesek,és a szemnek is tetszetősek! A pincérek kedvesek,figyelmesek! A kiszolgálás gyors,de ez az ételek minőségét nem érinti hátrányosan. Az étlap választékos,az árak nem verik az eget. Kedvencünk a Kormorán tál. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 17.
Szép hely!Finom,bőséges ételek,korrekt árak!Teljesen jó!
Narancscikkeket javasolnám kihagyni a díszítésből,teljesen felelsleges,régimódi hülye szokás!
Rántott harcsához és burgonyapüréhez semmi köze a narancscikknek :)
További sok sikert,erőt egészséget kívánok a szakács kolegáknak!
Akár mikor arra járok,biztosan betérek enni egyet!

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 5.
Egy tisza-tavi túra soràn a poroszlói ökoparkban a Kormorân èttermet ajànlottàk. Eredetileg nem itt szerettünk volna vacsoràzni, de hallgattunk a helyiekre. . . . ès milyen jól tettük! A leves mennyisègèt làtva, tudtuk hogy nagyon jól fogunk lakni. A raguleves mennyei volt, tele puha hússal ès zöldsègekkel.

2016. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. június 10.
Kollégákkal ebédeltünk a Kormorán étteremben. Előre le volt beszélve,és foglalva. Ennek ellenére az esős, hűvös időben csak kint a teraszon kaptunk helyet. Az asztal nem volt tiszta, és a terítő igencsak hiányolta a vasalást! ! ! Az ételek viszont isteni finomak, és hatalmas adagok voltak. A szakács remekelt, mindenképpen tartsa meg a vezetőség.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 4.
A Kormorán méltán híres étterme Poroszlónak és a Tisza-tó környékének. Nyaralásunk alatt mindenképpen szerettük volna kipróbálni ezt az éttermet, hiszen csupa jó véleményt hallottunk eddig róla, így nem volt kérdés, hogy saját szemünkkel (és saját szánkkal)kell megbizonyosodnunk az étteremről.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 28.
Már többször jártunk itt a családdal,de még sosem értékeltem ezt a helyet így most pótolom. A pincérek nagyon barátságosak és segítőkészek,bár volt már olyan hogy 15 percig csak ültünk,mert senki nem vette fel a rendelésünket,de ez egyszeri alkalom volt és rengetegen voltak így nem is panaszkodtunk rá,de ha az értékelésem miatt erre jobban fognak figyelni a jövőben akkor már megérte ezt leírnom.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 23.
Évek óta járok keresztül Poroszlón, és mindig ránézek a Kormorán étteremre a kocsiból. Tegnap eljött a napja, hogy megálljunk, és kipróbáljuk a helyet. Szinte telt ház van, ez már a parkolóban is látszik. Ez nem baj, szeretem, ha sokan vannak, mert előzetes utalás az étel minőségére. A főutak melletti éttermeket az utazók hamar kiismerik, ahol sok kocsi van, ott általában érdemes megállni.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes kôrnyezetben, ritka szép bútorokkal, figyelmes kiszolgálãst kaptunk. A megrendelt halászlé alapleve nagyon finom és sűrű volt, a harcsa húsa is a várt mennyiségű, és kellemes állagú. A házi tésztájú túróscsusza is kellemes meglepetésnek bizonyult. Az árral is elègedettek voltunk, csak ajánlani tudjuk a ksváros éttermēt.!

Mobilról küldte. | 2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 7.
A kiszolgálás, és az ételek is zseniálisak!!!
Kedves pincérek, nagyon finom, hatalmas adag ételek, kellemes környezet, minden tökéletes

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 25.
Mondhatni tökéletes. Nem véletlen, hogy nyáron, Szoboszlóról hazafelé jövet nem volt szabad asztaluk. Most csak a benti rész üzemelt, de ezúttal is kifogástalan volt az étel. Libacombot kértem pezsgőben érlelt lilakáposztával, hagymás törtkrumplival. A lilakáposzta mennyei volt, a libacombról nem is beszélve, ami jól átsült, omlós finom (talán fokhagymás fűszerezésű?

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Halháza Vendégház
Sirok
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.304 - 8.520,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.11.17. - 2020.02.29.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 73.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.22.
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
Akár 1 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, játékterem használattal, kerékpár bérléssel parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.19. - 2020.05.30.
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Aqua Eger
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőszobai és ásványvíz bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2019.12.18.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.28. - 2020.02.28.
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 20.698,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2020.06.30.
Fenyő Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.11.17. - 2020.08.31.

Szállodák Poroszló környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Poroszló
Kikelet Club Hotel Poroszló
Aurora Hotel Poroszló
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)
Őszi napok (min. 2 éj)

Kormorán Étterem PoroszlóX