Kormorán Étterem Poroszló

3. helyezett Tisza Tón - 23 étterem közül

Kormorán Étterem Poroszló - vélemények, kritkikák

Kormorán Étterem Poroszló vélemények

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 28.
Már többször jártunk itt a családdal,de még sosem értékeltem ezt a helyet így most pótolom. A pincérek nagyon barátságosak és segítőkészek,bár volt már olyan hogy 15 percig csak ültünk,mert senki nem vette fel a rendelésünket,de ez egyszeri alkalom volt és rengetegen voltak így nem is panaszkodtunk rá,de ha az értékelésem miatt erre jobban fognak figyelni a jövőben akkor már megérte ezt leírnom.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 23.
Évek óta járok keresztül Poroszlón, és mindig ránézek a Kormorán étteremre a kocsiból. Tegnap eljött a napja, hogy megálljunk, és kipróbáljuk a helyet. Szinte telt ház van, ez már a parkolóban is látszik. Ez nem baj, szeretem, ha sokan vannak, mert előzetes utalás az étel minőségére. A főutak melletti éttermeket az utazók hamar kiismerik, ahol sok kocsi van, ott általában érdemes megállni.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes kôrnyezetben, ritka szép bútorokkal, figyelmes kiszolgálãst kaptunk. A megrendelt halászlé alapleve nagyon finom és sűrű volt, a harcsa húsa is a várt mennyiségű, és kellemes állagú. A házi tésztájú túróscsusza is kellemes meglepetésnek bizonyult. Az árral is elègedettek voltunk, csak ajánlani tudjuk a ksváros éttermēt.!

Mobilról küldte. | 2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 7.
A kiszolgálás, és az ételek is zseniálisak!!!
Kedves pincérek, nagyon finom, hatalmas adag ételek, kellemes környezet, minden tökéletes

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 25.
Mondhatni tökéletes. Nem véletlen, hogy nyáron, Szoboszlóról hazafelé jövet nem volt szabad asztaluk. Most csak a benti rész üzemelt, de ezúttal is kifogástalan volt az étel. Libacombot kértem pezsgőben érlelt lilakáposztával, hagymás törtkrumplival. A lilakáposzta mennyei volt, a libacombról nem is beszélve, ami jól átsült, omlós finom (talán fokhagymás fűszerezésű?

2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 2.
Kis családommal Márton napon mentünk vacsorázni,kimondottan a libacomb miatt. Hétköznap volt,semmi különlegesre nem számítottunk. Kellemesen csalódtunk,ugyanis az említett fogás nagyon gusztusosan volt tálalva, fenséges volt az íze,nyugodtan kijelenthetem,hogy felejthetetlen,mert a férjem azóta emlegeti. Elégedettek voltunk az étel mennyiségével,illetve a kedves kiszolgálással is.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 9.
A Fehér Amur étterembe készültünk halászlét enni egy vasárnapi napon, de "sajnos" telt ház volt, ezért új hely keresésére indultunk, így kerültünk a Kormorán étterembe. Nem bántuk meg, nagyon gyorsan kiszolgáltak bennünket, az adagok bőségesek és finomak.Azóta többször is voltunk az étteremben. Ajánlom mindenkinek!

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyaralás során mivel több napot töltöttünk Poroszlón ott ebédeltünk. Egy ismerős ajánlotta az éttermet, amiben nem is csalódtam. Gyors a kiszolgálás, finomak az ételek, a mennyiség bőséges. Ami külön előny, hogy fél adagokat is lehet rendelni. Maximálisan elégedett vagyok. Mindenkinek tudom ajánlani.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyerekek ez a hely FANTASZTIKUS! A szakács Mesteri! Az ételek Finomak! Az adagok nem kicsik! A kiszolgálás, udvarias, profi. . . . és az árak egyszerűen nem hittem el! CSAK CSAK ajánlani tudom. Mi 190km-re vagyunk tőlük, de ha tehetnénk minden héten 2x biztos elmennénk! Tökéletes helyen van. Odafigyelnek mindenre. Van WiFi, a gyerekeknek babetető stb.

Realista TOP szállásértékelő
2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 6.
Hétfő. Éppen dél van. Utószezon, mi vagyunk csak vendégek. A fogadtatás barátságos: "minden van, ami az étlapon olvasható".
A választott halételek (elvégre a Tisza-tónál ez illik) finomak. A tálalás megfelelő, bár sajnos halkést, halvillát nem kaptunk.
A II. kategóriát (ez van kiírva) bőven teljesíti!

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 23.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással, szilveszteri gálavacsorával és mulatsággal, tűzijátékkal
2018.12.28. - 2019.01.02.
Siesta Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.750 - 5.400,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2018.12.21.
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.01. - 2019.10.31.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 15.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
2018.09.01. - 2018.12.23.
Salvus Apartman
2019.06.25. - 2019.09.15.
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 3.500 - 4.375,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
2017.04.02. - 2019.03.31.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 19.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2019.12.31.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-4 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, teadélutánnal, masszázs kuponnal, szauna és pezsgőmedence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.25. - 2018.12.29.

Szállodák Poroszló környékén
Kikelet Club Hotel Poroszló
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Poroszló
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Téli szünet (min. 2 éj)
Akciós holiday (min. 2 éj)
Szuper Palota napok (min. 2 éj)

Kormorán Étterem PoroszlóX