Kormorán Étterem Poroszló

8. helyezett Tisza Tón - 29 étterem közül

Kormorán Étterem Poroszló - vélemények, kritkikák

Kormorán Étterem Poroszló vélemények

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
A helyiek javaslatára vacsoráztunk itt. Nagyon kellemes hely, a az ételek gusztusosan vannak tálalva, nagyon finomak, bőségesek. A kiszolgálás gyors és udvarias, a hely tiszta. A grill tálat mindenkinek csak ajánlani tudom: rendkívül ízletes húsok, a grillezett sajt mennyei. A terasz hangulatos, kényelmes, az asztalok nincsenek összezsúfolva.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több alkalommal jártunk már itt,de mindig visszatérünk,ha erre járunk. A tisztaságra nincs panasz,az ételek finomak,bőségesek,és a szemnek is tetszetősek! A pincérek kedvesek,figyelmesek! A kiszolgálás gyors,de ez az ételek minőségét nem érinti hátrányosan. Az étlap választékos,az árak nem verik az eget. Kedvencünk a Kormorán tál. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 17.
Szép hely!Finom,bőséges ételek,korrekt árak!Teljesen jó!
Narancscikkeket javasolnám kihagyni a díszítésből,teljesen felelsleges,régimódi hülye szokás!
Rántott harcsához és burgonyapüréhez semmi köze a narancscikknek :)
További sok sikert,erőt egészséget kívánok a szakács kolegáknak!
Akár mikor arra járok,biztosan betérek enni egyet!

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 5.
Egy tisza-tavi túra soràn a poroszlói ökoparkban a Kormorân èttermet ajànlottàk. Eredetileg nem itt szerettünk volna vacsoràzni, de hallgattunk a helyiekre. . . . ès milyen jól tettük! A leves mennyisègèt làtva, tudtuk hogy nagyon jól fogunk lakni. A raguleves mennyei volt, tele puha hússal ès zöldsègekkel.

2016. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. június 10.
Kollégákkal ebédeltünk a Kormorán étteremben. Előre le volt beszélve,és foglalva. Ennek ellenére az esős, hűvös időben csak kint a teraszon kaptunk helyet. Az asztal nem volt tiszta, és a terítő igencsak hiányolta a vasalást! ! ! Az ételek viszont isteni finomak, és hatalmas adagok voltak. A szakács remekelt, mindenképpen tartsa meg a vezetőség.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 4.
A Kormorán méltán híres étterme Poroszlónak és a Tisza-tó környékének. Nyaralásunk alatt mindenképpen szerettük volna kipróbálni ezt az éttermet, hiszen csupa jó véleményt hallottunk eddig róla, így nem volt kérdés, hogy saját szemünkkel (és saját szánkkal)kell megbizonyosodnunk az étteremről.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 28.
Már többször jártunk itt a családdal,de még sosem értékeltem ezt a helyet így most pótolom. A pincérek nagyon barátságosak és segítőkészek,bár volt már olyan hogy 15 percig csak ültünk,mert senki nem vette fel a rendelésünket,de ez egyszeri alkalom volt és rengetegen voltak így nem is panaszkodtunk rá,de ha az értékelésem miatt erre jobban fognak figyelni a jövőben akkor már megérte ezt leírnom.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 23.
Évek óta járok keresztül Poroszlón, és mindig ránézek a Kormorán étteremre a kocsiból. Tegnap eljött a napja, hogy megálljunk, és kipróbáljuk a helyet. Szinte telt ház van, ez már a parkolóban is látszik. Ez nem baj, szeretem, ha sokan vannak, mert előzetes utalás az étel minőségére. A főutak melletti éttermeket az utazók hamar kiismerik, ahol sok kocsi van, ott általában érdemes megállni.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes kôrnyezetben, ritka szép bútorokkal, figyelmes kiszolgálãst kaptunk. A megrendelt halászlé alapleve nagyon finom és sűrű volt, a harcsa húsa is a várt mennyiségű, és kellemes állagú. A házi tésztájú túróscsusza is kellemes meglepetésnek bizonyult. Az árral is elègedettek voltunk, csak ajánlani tudjuk a ksváros éttermēt.!

Mobilról küldte. | 2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 7.
A kiszolgálás, és az ételek is zseniálisak!!!
Kedves pincérek, nagyon finom, hatalmas adag ételek, kellemes környezet, minden tökéletes

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Fortuna Vendégház
Abádszalók
4 nap/3 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.09.30.
Násfa Boutique Hotel
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 14.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.08. - 2020.03.31.
Salvus Family Pihenő Park
Bükkszék
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.04.10. - 2020.09.30.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.11. - 2020.04.30.
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bükk Panzió
Szilvásvárad
2020.03.12. - 2020.12.31.
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással

Szállodák Poroszló környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Poroszló
Szent István Hotel Poroszló
Panoráma Hotel Noszvaj Poroszló
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

Kormorán Étterem PoroszlóX