Kormorán Étterem és Panzió Poroszló

Kormorán Étterem és Panzió Poroszló - vélemények, kritkikák

Kormorán Étterem és Panzió Poroszló vélemények

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszai kirándulás után tértünk be az étterembe a barátainkkal. Nagyon kiéheztünk és alig vártuk, hogy meleg ételt ehessünk. Az egyik barátunk korábban már kipróbálta a házias ízeit az étteremnek, így céltudatosan indultunk az étterem felé. Ahányan voltunk annyi félét választottunk, de egyikünk sem bánta meg.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy nagyszerű strandolós nap utàn érkeztünk a màr sokat làtogatott kormoràn étterembe. Ez az a hely ahol legalàbb 10-15asztalnàl mindig ülnek. . bàr ez eltűnik a rànézésre kb 150fős teraszon. Sajna néha elszàmoljàk magukat felszolgàlok terén ezért picit többet kell vàrni mint màshol.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 30.
Egy olyan forgalmas napon tértünk be ( már nem első alkalommal), amikor időnként néhány vendégnek várnia kellett az üres asztalra. Ennek ellenére gördülékenyen folyt a kiszolgálás. Kedves, barátságos,udvarias, de nem tolakodó pincérek, nagy adag ételek, remek ízek, gyönyörű tálalás, szinte olcsó áron. Azt hiszem méltán az első helyezett étterem Poroszlón.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
A helyiek javaslatára vacsoráztunk itt. Nagyon kellemes hely, a az ételek gusztusosan vannak tálalva, nagyon finomak, bőségesek. A kiszolgálás gyors és udvarias, a hely tiszta. A grill tálat mindenkinek csak ajánlani tudom: rendkívül ízletes húsok, a grillezett sajt mennyei. A terasz hangulatos, kényelmes, az asztalok nincsenek összezsúfolva.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több alkalommal jártunk már itt,de mindig visszatérünk,ha erre járunk. A tisztaságra nincs panasz,az ételek finomak,bőségesek,és a szemnek is tetszetősek! A pincérek kedvesek,figyelmesek! A kiszolgálás gyors,de ez az ételek minőségét nem érinti hátrányosan. Az étlap választékos,az árak nem verik az eget. Kedvencünk a Kormorán tál. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 17.
Szép hely!Finom,bőséges ételek,korrekt árak!Teljesen jó!
Narancscikkeket javasolnám kihagyni a díszítésből,teljesen felelsleges,régimódi hülye szokás!
Rántott harcsához és burgonyapüréhez semmi köze a narancscikknek :)
További sok sikert,erőt egészséget kívánok a szakács kolegáknak!
Akár mikor arra járok,biztosan betérek enni egyet!

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 5.
Egy tisza-tavi túra soràn a poroszlói ökoparkban a Kormorân èttermet ajànlottàk. Eredetileg nem itt szerettünk volna vacsoràzni, de hallgattunk a helyiekre. . . . ès milyen jól tettük! A leves mennyisègèt làtva, tudtuk hogy nagyon jól fogunk lakni. A raguleves mennyei volt, tele puha hússal ès zöldsègekkel.

2016. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. június 10.
Kollégákkal ebédeltünk a Kormorán étteremben. Előre le volt beszélve,és foglalva. Ennek ellenére az esős, hűvös időben csak kint a teraszon kaptunk helyet. Az asztal nem volt tiszta, és a terítő igencsak hiányolta a vasalást! ! ! Az ételek viszont isteni finomak, és hatalmas adagok voltak. A szakács remekelt, mindenképpen tartsa meg a vezetőség.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 4.
A Kormorán méltán híres étterme Poroszlónak és a Tisza-tó környékének. Nyaralásunk alatt mindenképpen szerettük volna kipróbálni ezt az éttermet, hiszen csupa jó véleményt hallottunk eddig róla, így nem volt kérdés, hogy saját szemünkkel (és saját szánkkal)kell megbizonyosodnunk az étteremről.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 28.
Már többször jártunk itt a családdal,de még sosem értékeltem ezt a helyet így most pótolom. A pincérek nagyon barátságosak és segítőkészek,bár volt már olyan hogy 15 percig csak ültünk,mert senki nem vette fel a rendelésünket,de ez egyszeri alkalom volt és rengetegen voltak így nem is panaszkodtunk rá,de ha az értékelésem miatt erre jobban fognak figyelni a jövőben akkor már megérte ezt leírnom.

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.11.02. - 2021.12.23.
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 23.267 - 41.499,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, tematikus programokkal, szabaduló szobával, gyermek animációval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.29.
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 16.322 - 26.740,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház és szabadidős játékok használatával, internet elérhetőséggel
2021.04.22. - 2021.12.22.
Kristály Apartman
Tündérkert Hotel
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 11.941 - 18.747,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, játszószobával, parkolással
2021.04.20. - 2021.12.22.
Barrico Thermal Hotel
Demjén
4 nap/3 éjszaka 17.167,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2021.05.20. - 2021.05.24.
M&D Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tea és kávéfogyasztással, ajándék üveg borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2021.12.31.
Csobogó Vendégház
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 25.080,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszpark használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.16. - 2021.12.20.
Gerendás Vendégház