Kormorán Étterem és Panzió Poroszló

Kormorán Étterem és Panzió Poroszló - vélemények, kritkikák

Kormorán Étterem és Panzió Poroszló vélemények

Salgótarján

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 22.
Az itt jártamról nézte ki kedvesem ezt a helyet. Nem bántásból,de amikor megérkeztünk a gyerekekkel (akik fáradtak és éhesek voltak)nem jött oda pincér hozzánk. Mentségükre legyen szólva/meg is értem, hogy nagy volt a forgalom. Így megkérdeztünk egy párt,hogy végeztek e, leülhetünk e hozzájuk.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Egy nagyon kellemes, jó hangulatú helyre jöttünk Tisza-tavi körtúra teljesítése közben. Az árak nagyon korrektek, a harcsapaprikás túrós csuszával, egy capuccino, üdítő alig volt több, mint 2000 Ft. A tisztasággal még a mosdóban sem volt gond. A felszolgálóba szorulhatott volna több mosolylepke is, de akkor ez minket nem érdekelt. Ide még eljövünk máskor is.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Ide is egy közös baráti bringatúra alkalmával mentünk. Mint utólag kiderült nagyon jó ötlet volt! Nagy adagokat adnak, kedvező áron, a rendelésünket egy durcás "mikorjármárleamunkaidőm" arcú hölgy vette fel, de ez a mi jókedvünket nem lohasztotta le. :)
Maga az étterem egyszerű, kinn is lehet enni, mi kihasználtuk a jó időt és jó levegőt.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kirándulásunk alkalmával kerestük fel az éttermet, kellemes környezetben, udvarias kiszolgálásban volt részünk. A rendelt tál (2 fős) bőséges és ízletes volt, a maradékot pedig készségesen elcsomagolták. Az étlap sokszínű kínálatából mindenki megtalálhatja kedvéhez-hangulatához illő ételt, italt, desszertet. Szívesen ajánlom mindenkinek.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Poroszlói nyaralásunkkor,szállásadónk ajánlotta az éttermet. Nagyon meg voltunk vele elégedve. A kiszolgálás kedves és gyors. A pincérek mindig kedvesek,segitőkészek. Az ételek és a desszertek is nagyon izletesek. . . . Az újházi tyúkhúsleves,a babgulyás. . . sorolhatnám :) A Gundel palacsinta pedig valami fennséges! Az ár szerintem rendben van.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 4.
Kékestetői látogatást illetően hazafelé immár második alkalommal éhesen tértünk be a Kormorán Étterembe, ahol telt ház fogadott, de így is megérte a rövid várakozás. A rendelést követően 15 percen belül felszolgálták a hatalmas mennyiségű Kormorán tálat, amit 3 személyre kértünk, de 5 embernek is bőven elég lett volna.

noire TOP szállásértékelő
noire TOP étteremértékelő
noire TOP egyébhely értékelő
2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 17.
Poroszlói étteremben még soha nem ettünk, pedig számtalanszor átutaztunk a településen. Ezúttal éppen ebédidőben érkeztünk ide. Utazás előtt az interneten kerestem éttermet Poroszlón és így találtam rá a Kormoránra. Jó helyen van, nem túl bonyolult odatalálni. Ez fontos szempont volt. Nagyon sok hely van itt. Kint is és bent is, kedvünk szerint választhattunk az asztalok közül.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 2.
Tisza-tó környéki szállásunk közelében nem volt étkezési lehetőség, így jutottunk el Poroszlóra a Kormoránba. A leponyvázott teraszon ültünk le egy késői ebédre, ahol hőkandeláber működött az időjárásra való tekintettel. A kiszolgálás gyors volt, az ételek ár-érték aránya megfelelő. Az asztalközép ételfoltos volt és a sótartó szinte üres.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Poroszlón jártunk családosan, az akvárium után ebédet terveztünk, ezt a helyet sokan dícsérték az "ittjártam. hu-n", ezért tudatosan ide jöttünk. Nem bántuk meg! Kedves, közvetlen kiszolgálást, gyors szervírozást és finom ételek kaptunk és mindezt igen kedvez áron. Meg is lepődtem, mikor a számlát megláttam. Összességében egy nagy piros pont!

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon Kiváló éterem a maga kategóriájában ezt szakács fejjel állítom. Bőséges az étel az árak is egy egyszerű falusinak is megfizethető,csendes,hangulatos,kedvesek és a lényeg én 160 kilogrammal egy adag főétellel borzasztóan jól lakok"a cigánypecsenye olyan mint a nagykönyvben."Már többször jártunk ott de még fogunk is.

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 9.000 - 13.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.05.01. - 2021.12.31.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri vacsorával, 2 pincében borkóstolással, infraszauna használattal, délutáni kávéval és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2018.01.09. - 2021.12.20.
Margaréta Apartmanház
Bogács
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.15. - 2021.10.31.
Park Hotel Minaret
5 nap/4 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2021.12.20.
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy pohár borral, wellness-részleg használattal, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2021.07.15.
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
8 nap/7 éjszaka 6.000 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka már 13.950 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.09.30.
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.15. - 2021.05.31.
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 23.396 - 41.729,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, tematikus programokkal, szabaduló szobával, gyermek animációval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.29.
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Erika Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 11.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, 5 órai teával, sétakocsikázással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.01. - 2021.12.31.

Szállodák Poroszló környékén