Kormorán Étterem Poroszló

Kormorán Étterem Poroszló - vélemények, kritkikák

Kormorán Étterem Poroszló vélemények

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon Kiváló éterem a maga kategóriájában ezt szakács fejjel állítom. Bőséges az étel az árak is egy egyszerű falusinak is megfizethető,csendes,hangulatos,kedvesek és a lényeg én 160 kilogrammal egy adag főétellel borzasztóan jól lakok"a cigánypecsenye olyan mint a nagykönyvben."Már többször jártunk ott de még fogunk is.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszai kirándulás után tértünk be az étterembe a barátainkkal. Nagyon kiéheztünk és alig vártuk, hogy meleg ételt ehessünk. Az egyik barátunk korábban már kipróbálta a házias ízeit az étteremnek, így céltudatosan indultunk az étterem felé. Ahányan voltunk annyi félét választottunk, de egyikünk sem bánta meg.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy nagyszerű strandolós nap utàn érkeztünk a màr sokat làtogatott kormoràn étterembe. Ez az a hely ahol legalàbb 10-15asztalnàl mindig ülnek. . bàr ez eltűnik a rànézésre kb 150fős teraszon. Sajna néha elszàmoljàk magukat felszolgàlok terén ezért picit többet kell vàrni mint màshol.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 30.
Egy olyan forgalmas napon tértünk be ( már nem első alkalommal), amikor időnként néhány vendégnek várnia kellett az üres asztalra. Ennek ellenére gördülékenyen folyt a kiszolgálás. Kedves, barátságos,udvarias, de nem tolakodó pincérek, nagy adag ételek, remek ízek, gyönyörű tálalás, szinte olcsó áron. Azt hiszem méltán az első helyezett étterem Poroszlón.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2.
A helyiek javaslatára vacsoráztunk itt. Nagyon kellemes hely, a az ételek gusztusosan vannak tálalva, nagyon finomak, bőségesek. A kiszolgálás gyors és udvarias, a hely tiszta. A grill tálat mindenkinek csak ajánlani tudom: rendkívül ízletes húsok, a grillezett sajt mennyei. A terasz hangulatos, kényelmes, az asztalok nincsenek összezsúfolva.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több alkalommal jártunk már itt,de mindig visszatérünk,ha erre járunk. A tisztaságra nincs panasz,az ételek finomak,bőségesek,és a szemnek is tetszetősek! A pincérek kedvesek,figyelmesek! A kiszolgálás gyors,de ez az ételek minőségét nem érinti hátrányosan. Az étlap választékos,az árak nem verik az eget. Kedvencünk a Kormorán tál. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 17.
Szép hely!Finom,bőséges ételek,korrekt árak!Teljesen jó!
Narancscikkeket javasolnám kihagyni a díszítésből,teljesen felelsleges,régimódi hülye szokás!
Rántott harcsához és burgonyapüréhez semmi köze a narancscikknek :)
További sok sikert,erőt egészséget kívánok a szakács kolegáknak!
Akár mikor arra járok,biztosan betérek enni egyet!

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 5.
Egy tisza-tavi túra soràn a poroszlói ökoparkban a Kormorân èttermet ajànlottàk. Eredetileg nem itt szerettünk volna vacsoràzni, de hallgattunk a helyiekre. . . . ès milyen jól tettük! A leves mennyisègèt làtva, tudtuk hogy nagyon jól fogunk lakni. A raguleves mennyei volt, tele puha hússal ès zöldsègekkel.

2016. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. június 10.
Kollégákkal ebédeltünk a Kormorán étteremben. Előre le volt beszélve,és foglalva. Ennek ellenére az esős, hűvös időben csak kint a teraszon kaptunk helyet. Az asztal nem volt tiszta, és a terítő igencsak hiányolta a vasalást! ! ! Az ételek viszont isteni finomak, és hatalmas adagok voltak. A szakács remekelt, mindenképpen tartsa meg a vezetőség.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 4.
A Kormorán méltán híres étterme Poroszlónak és a Tisza-tó környékének. Nyaralásunk alatt mindenképpen szerettük volna kipróbálni ezt az éttermet, hiszen csupa jó véleményt hallottunk eddig róla, így nem volt kérdés, hogy saját szemünkkel (és saját szánkkal)kell megbizonyosodnunk az étteremről.

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 5.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.01.21. - 2020.01.20.
Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.01. - 2019.10.31.
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 12.075 - 14.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
D&A Apartmanház
Egerszalók
4-5 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék borral, fürdőbelépőkkel, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.05. - 2019.03.31.
Kék Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 5.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.06. - 2020.01.20.
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.20.
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.03. - 2019.06.28.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 6.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, biliárd használattal, parkolással
2016.09.01. - 2019.12.21.
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással

Szállodák Poroszló környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Poroszló
Hunguest Hotel Flóra Poroszló
A Bükk hegység déli lábánál, a síkság és a hegyvidék találkozásánál található Eger történelmi...
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Szuper Palota napok (min. 2 éj)
2 éjszakás ajánlat (min. 2 éj)

Kormorán Étterem PoroszlóX