A vegyes halászlé nem üti meg az elfogadható szintet. Ha hal helyett bab lenne benne, ízre inkább lehetne babgulyás.
A frissen sült filézett harcsa viszont finom volt.
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!





















