3388 Poroszló, Fő út 58

Szállások Poroszló városában
Wellness csomagok Poroszló városában

Kormorán Étterem Poroszló vélemények

2017. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 7.
Egyedül voltam ott. Házi limonádé kizárólag 1 literes kancsóban. A pincér visszautasította a kérésemet, miszerint mi lenne, ha kettéosztanák két fél literesre. Vörösboros marhapörkölt. Elég gyorsan hozzák ki. Óriási adag. Ám kívül kifejezetten hideg, a közepe kifejezetten forró. Amiből csak arra tudok következtetni, hogy mikróban melegítették fel.

Mobilról küldte. | 2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
Ízletes, finom ételek. Széles választék. Bőséges adag. Csak ajánlani tudom az átutazóban levő vendégenek.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Vacsora időben mentünk, nem volt hely, ott álltunk és várakoztunk, hogy valaki fizet és lesz szabad asztal. Senki nem foglalkozott velünk. Elég hamar találtunk asztalt, bár a fejem feletti gerendán galamb lakott. Ezután minden rendben volt, a kiszolgálás tökéletes, az ételek finomak és bőségesek. A telt házhoz képest, nem kellett sokat várni a vacsorára.

Deilinger TOP étteremértékelő
2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
Az étterem a hagyományos magyar konyhát képviseli. Vasárnap amikor megérkeztünk rengetegen vártak ebédre a viszonylag nagy parkoló majdnem tele volt. Nagy volt a sürgés forgás a személyzet részéről. Négyszemélyes kormorán tálat kértünk, nem ott fogyasztottunk hanem a barátainknál ettük meg az étteremtől nem messze. A tálon lévő étel az átlagos magyar ember számára tökéletes.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 1.
A vegyes halászlé nem üti meg az elfogadható szintet. Ha hal helyett bab lenne benne, ízre inkább lehetne babgulyás.
A frissen sült filézett harcsa viszont finom volt.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 10.
Remek környezetben található jól berendezett étterem külső terasszal,csoport esetén lassan halad a kiszolgálás e miatt és a pincér közömbössége miatt romlik a vendég hangulata. Mindezeket kiválóan ellensúlyozta a kiváló étel. Jó hogy fél adagot is lehet rendelni,mert nekünk ez teljesen elég volt. A kint étkezők kiszolgálása a pincérnek nehéz, sokszor az ajtónál ülő vendégnek kell kinyitni az ajtót.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 10.
Többször jártunk már itt, szívesen jöttünk vissza, vártuk. Mivel a fűtött étterem részen csak az előre foglalóknak volt hely, kint, a téliesített részen ültünk le. Sajnos ez gyerekekkel hiba volt, mert az 1 nyöszörgő fűtő berendezés szinte semmi meleget nem adott, és az ott töltött 2 óra alatt teljesen szétfagytunk, annak ellenére, hogy a kocsiból hoztunk be plédeket.

Bolya TOP étteremértékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Azért kettős érzés, mert az étterem tetőtéri szobájában tölöttünk egy éjszakát. A fogadtatás nagyon kedves, udvarias kiszolgálás, segítőkészség, kedvezmény jár az itt megszállóknak. Nagyon nagy a forgalmuk, sokszor várni kell szabad asztalra, a betérő vendégnek, természetesen nekünk "járt" asztal. Finom ételeket ettünk.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 8.
Bőséges választék,finom ételek,nagy adagok, kedves kiszolgálás. Mindig betérünk ha a közelben járunk :) Ettünk már halas ételeket,a férjem kedvence a babgulyás,a lányom kedvence a rántott sertésszelet, az én agy kedvencem a megunhatatlan Gundel palacsinta :) Még nem sikerült olyan ételt válasszunk ami ne izlett volna. Mindenkinek csak ajánlani tudom !

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Nagyon finom ételek, kedves kiváló kiszolgálás. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Ha mindig erre járunk betérünk egy finom ebédre vagy vacsorára. Vissza térő vendégek vagyunk párommal.

Legnépszerűbb csomagok Poroszlón és környékén
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Thermál Park Hotel
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 30.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 16.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2020.12.23.
Halháza Vendégház
Sirok
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Siesta Vendégház
4 nap/3 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2019.09.11. - 2019.12.23.
Bükkös Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.11.18. - 2020.01.06.
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.247,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőital bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.20. - 2019.12.20.
Berekfürdő
4 nap/3 éjszaka 8.567,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2018.09.01. - 2019.11.30.
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Poroszló környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Poroszló
Kikelet Club Hotel Poroszló
Aurora Hotel Poroszló
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)
Őszi napok (min. 2 éj)

Kormorán Étterem PoroszlóX