Kormorán Étterem és Panzió Poroszló

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kormorán Étterem és Panzió Poroszló vélemények

Kiváló 2023. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
Érdemes jókor menni, vagy előre foglalni, mert a hely hatalmas terasza ellenére mindig teltház van. Sorbanállást is láttunk, de érdemes kivárni! A pincérek gyorsak, kedvesek, jókedélyűek, az ételek különlegesek, nagyon finomak,bármit kóstoltunk. A Poroszlón töltött nap alatt háromszor is itt ettünk :-)
Gyenge 2023. augusztus 16.barátokkal járt itt
Halételek:
mélyfagyasztásból felengedett halszelet zsirban ázva, száraz pontyszelet, rízs kemény és ehetetlen, krumplipüré azott ragacs, liminádé csak cukros szörp...
Mintha maradékot kaptunk volna.
Kiváló 2023. július 30.gyerekekkel járt itt
Mindenkinek csak ajánlom az éttermet. Kedves gyors kiszolgálás. Finom ételek. Ilyen finom babgulyást még nem ettem! Rengetegen voltak, mégis gyorsan, pontosan, dolgoztak a pincérek. Le a kalappal mindegyikük előtt. Szakmailag, emberileg, kedvességben.
Kiváló 2023. július 28.családjával járt itt
Kiszolgálás+Ételek+Italok+Helykínálat kiváló...Árak megfelelőek,ízek fantasztikusak,ételek mennyisége bőséges.Kutyával is szívesen fogadnak....Mindenkinek csak ajánlani tudom!
2022. június 7.barátokkal járt itt
Pünkösd vasárnap 11-en ültük körül a számunkra terített asztalt a teraszon. Annak ellenére, hogy az étterem kívül-belül zugig volt (sőt, a betévedők fürtökben állva vártak megürülő asztalokra), mi pedig a la carte egyenként rendeltünk, villámgyors, s emellett kifejezetten kedves, udvarias, mosolygós kiszolgálást kaptunk.
Átlagos 2022. január 29.a párjával járt itt
Régen voltunk kirándulni és a Kormorán étterem megnézésre várt listán. . . Az étteremben faragott berendezések vannak, bár pulttal. Elég kicsi belső helység vár a vendégekre, külső helység tavasszal használható. De benn is felújítás várna az étteremre
A felszolgálás gyors, pergő. .
2045
42006
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2200 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42006 feltöltött kép
Átlagos 2021. december 23.a párjával járt itt
Tegnap történt, valahol az M3-ason koptattuk a guminkat éppen, amikor hirtelen beugrott egy zöld tábla, hogy Jászberény arra. . . voltam én ott mostanában? Nem hiszem. Na, akkor a kijáratnál egy kanyar, indulás a jelzett irányba. . . Dormánd. . . van itt egy étterem? Jobbra-balra forgattuk a nyakunk, semmi. Besenyőtelek. . .
Kormorán Étterem és Panzió Poroszló - BelsőKormorán Étterem és Panzió Poroszló - BelsőKormorán Étterem és Panzió Poroszló - BelsőKormorán Étterem és Panzió Poroszló - Étel/italKormorán Étterem és Panzió Poroszló - Étel/italKormorán Étterem és Panzió Poroszló - BelsőKormorán Étterem és Panzió Poroszló - Külső képKormorán Étterem és Panzió Poroszló - Külső képKormorán Étterem és Panzió Poroszló - Egyéb
Kiváló 2021. október 23.családjával járt itt
Minden évben többször meglátogatjuk Poroszlót és az éttermet. Már párszor végig ettük az étlapot. Bőségesek és finomak az ételek. Házias ízvilág jellemzi.
Kiváló 2021. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
A várakozástól eltekintve, ami nem minden esetben sok! Szuper hely, kedves gyors kiszolgálás. Finom bőséges ételek, csak ajánlani tudom!
Kiváló 2020. szeptember 21.a párjával járt itt
Szállásadónk javaslata alapján néztünk be, nem csalódtunk! Hatalmas, szépen megcsinált "kerthelyiség", bár közvetlen a főút mellett, de nem volt nagyon zavaró a forgalom. A kiszolgáló kedves volt, kimondottan gyorsan hozta a rendelt ételt, ami finom volt és bőséges.