Apamaci
Országjáró - 36 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság

Apamaci adatlapja

Regisztráció2016.05.04
Utoljára itt2024.04.17

2023. június 23.a párjával járt itt
A sokadik gyulai pihenésünk helyszínéül ezúttal a Hunguest Gyula szállót választottuk. Jó döntés volt! A szálloda egyik épülete még felújítás alatt áll(ez a belülről már szépen felújított másik épület vendégeit nem zavarja) . A külső felújítás még hátra van, rá is fér. A szobák szépen berendezettek, kényelmesek.
Átlagos 2023. szeptember 20.a párjával járt itt
Nemrég Egerben jártunk és felkerestük a Város a város alatt kiállítást. A program két részből áll, az egyikben bemutatják az elképesztő hosszúságú pincerendszert mely a város alatt húzódik, a másik egyfajta "időutazás" A pincerendszernek természetesen csak egy kis része látogatható, de a rendkívül felkészült és kitűnő előadó készségű vezető igen részletesen és élvezetesen mutatta be annak történetét és a jelenét.
Átlagos 2023. szeptember 20.a párjával járt itt
Először jártunk ebben a szállodában, három éjszakát töltöttünk el benne. Az elhelyezkedés jó, közel a balvároshoz és a wellness fürdőhöz is. A modern Hotel Eger épületben lévő standard erkélyes kétágyas szobánk igen kicsinyre sikerült, bár a fürdőszobát meglátva sokat "nőtt". 160cm és 60kg felettieknek nem ajánlom.