Ugor étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Ugor értékeléseit!

Olvasd el Ugor étterem értékeléseit!

Ugor értékelései

Nos, hát nem is tudom -

Starbucks - Auchan Budaörs

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Egyszer élünk - kiáltottam és berontottam a Starbucks-ba. Jó, persze, tudom, hogy nem egy tipikus kajálda, de mégis az volt kiírva, hogy "ebéd". . . hát legyen ez. Az "ebéd" nevű táblán három szendvics látható, kisebb, meg nagyobb is. Kérdeztem a lányt, hogy ennék és mi van benne? Hát ott van lent, ott lehet megnézni a pultban alul.
2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
A múltkor lekéstem a helyet ("Puskás Gábor későn futott, neki csak a füle jutott", zimme zumm"), most is éppen csak a zárás előtt botlottam be. . . talán én voltam a nap utolsó ebédvendége. Az ilyeneknek a maradék jut, ebből messzemenő következtetéseket levonni nem nagyon lehet. De azért ettem egy adag gulyást, meg pulykaragut hasábburgonyával.
Visszatérés a tett színhelyére -

Építész Pince Étterem Budapest

Értékelt: 2019. október 24.
Valamikor, még az internet korai hőskorában az index fórumain szaggattuk egymás idegeit és a politikai banda többször összejött itt személyes találkozóra, de akkor még nem ilyen volt a hely. Hosszú, kecskelábú asztalok voltak, ott ültünk kép oldat a padokon és politizáltunk. Meg ettünk és ittunk. Ma már másképp néz ki egy ideje.
Elüldögélnék még itt -

Ivóka Kertvendéglő & Pince Révfülöp

Értékelt: 2019. október 24.
Ez egy nagyon régi hely. . . bárki, aki elmegy a 71-es úton, időtlen idők óta láthatja, külön áll, nem tartozik lakott településhez, inkább Pálköve, mint Révfülöp vagy Kővágóörs. Aztán hol nyitva van, hol nincs. Most éppen működik megint. Ebédem tehát itt költöttem el, a napfényben. Az asztal mellől evés közben csodálható a partmenti cserjés és a Balaton.
Értékelt: 2019. október 24.
A történet ott kezdődött, hogy bekanyarodtam az alcsútdobozi Sport hotel, szálló, étterem stb. nevű helyre, az arborétum bejáratánál, egy jó ebéd reményében. Láttam, hogy embertömeg élvezi az őszt, de a kiírt finomságok is vonzottak. Egy főúr-szerű alkalmazott azonban őszinte volt: azt mondta, hogy eléggé leterheltek, a konyha nem nagyon bírja, fél órán belül ne is reménykedjek.
Értékelt: 2019. október 24.
Olyan sokat jártam már a látványtárba, hiába, mert vagy zárva volt, vagy rendezték, meg ide a Vörös Lóba is, amikor éppen szünnap volt, most megpróbáltam biztosra menni, nem hétfő, nem szünnap, na, akkor most. . . de teljesen elcsüggedtem, amikor közölték, hogy újabban a kedd IS szünnap.
Remek megálló -

Vánkos Badacsonyörs

Értékelt: 2019. október 24.
Valamikor régen itt egy kocsma állt, azután sokáig semmi, azt hiszem, arra emlékszem inkább, hogy bezárt és le is szoktam róla, hogy figyeljem. Most üde színfoltnak hatott, meglepő volt, és szép is. . . abszolút mediterrán jelleg, ha jobban megnézzük. Nagyon színvonalas, nagyon ízléses kívül-belül, kifejezetten jól hat, hát be is tértem iddogálni meg kávézni, sütik is voltak, meg menüt is lehet enni, de azt most kihagytam, majd a legközelebb.
2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Nagyon aranyos kis hely! Csak bementem, mert útközben azért megfárad az ember néha, nem is tudom, milyen céllal, éppen az út mellett volt és éppen meg is lehetett állni. Akár evés is kerekedhet itt, gondoltam. . . de egy mosdó is nagyon rám fért már. Szóval betértem a sötét estében, és nagyon kedves hölgy fogadott!
Zánkán megéhezni -

Neked Főztem Zánka

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 22.
Először próbálkoztam a parton. Nagy étterem, ülnek is a teraszon. De talán a tulajék, mert zárva. Lementem a strandra, valami büfé nyitva is volt, rögtön az első, egy darabig hallgattam is a zenét a verőfényben, de aztán nem tetszett mégsem annyira. Visszasétáltam a másik étteremhez, ahol kaptam ezt a tippet, menjek át az úton, végig, aztán balra és már csak egy-két száz méter.
Egy kanyart is megért -

Fenyves Vendéglő Pilis

2019. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Ma ezért visszafordultam egy elágazásnál, már jócskán letértünk a 4-esről, de mégis visszamentünk hárman, hogy ezt a helyet megtaláljuk. Az igazság az, hogy a kolléganőm hámozta ki a mobiljából, hogy menjünk ide. Délután, az ebédidőnek már vége, senki nem volt a helyen rajtunk kívül. Szelíd ősz van, a teraszon is lehet még ülni.