Ugor étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Ugor értékeléseit!

Olvasd el Ugor étterem értékeléseit!

Az utolsó látogatás -

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 10.
Nem, ez már messze nem ugyanaz. Évekig voltam itt lelkes vendég, most, pár hete még el is vittem ide külföldi vendéget, de ez már csak árnyéka régi önmagának. Már ez sem volt, meg az sem volt. Lepukkadt udvar, igénytelen teríték, mintha egy faluszéli pótasztalnál ültünk volna. A leves már nem volt jóízű, pedig ez volt az egyik zászlóshajó.
Van, ami változik, van, ami nem -

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 19. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Eltűntek a drága, cserfes kislányok, akik annak idején olyan jó hangulatot varázsoltak ide. Tüsténtkedtek, szóba álltak, ajánlottak ezt-azt. . egyébként most sem volt rossz a kiszolgálás, de már nem ugyanaz. A fenti rész nem működik éppen, úgy tűnik. A lentit megpróbálja ellátni néhány úr, de esett a hangulat.
Ahányszor csak arra járok -

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 6. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Évek óta megyek ide, ahányszor csak tehetem. Még sohasem csalódtam! A gyöngytyúk leves a kedvencem, és mindig, de tényleg kivétel nélkül mindig kedvesek, aranyosak, közvetlenek voltam velem/velünk, amikor itt kiszolgáltak. A rendelés után igazán nem kell sokat várni. nagyon jó, házias ízek vannak a tányéron, bőséges adagok és igazán megfizethető áron.