Zsuzska77 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Zsuzska77 értékeléseit!

Olvasd el Zsuzska77 étterem értékeléseit!

Majdnem Amerika! -

Dallas Étterem Budapest

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 16.
Szerencsésnek mondhatom magam mert jártam Amerikában és a szívem csücske lett, ezért szerettem volna kipróbálni ezt az éttermet. Bár nem mondható olcsónak, de igazi Texasi hangulattal várja vendégeit a 80-as évek legsikeresebb tv sorozatáról elkeresztelt étterem. A színvonal magas, az ételek finomak és fellelhetők az eredeti amerikai ízek, a kiszolgálás gyors és kiváló.
Mini csapatépítő -

Don Papa Pizzéria Göd

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 17.
Kolléganőimmel jártunk ott a hétvégén, Budapestről. Nagyon kedves a kiszolgálás, tiszta, hangulatos, kellemes hely. Az ételválaszték széleskörű, mindenki megtalálja a saját ízlés-világának megfelelő ételt. A pizzák nagyon finomak és ár-érték arányban is kiváló, egyáltalán nem drága. Szívből ajánlanám másoknak is, mi is még biztosan visszatérünk ide!
Több mint 45 perc várakozás két tányér ételre -

Patak Vendéglő Kismaros

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 8. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Igaz hogy hétvégén érkeztünk az étterembe, de nem volt rendezvény, sem ünnep. Így nem is gondoltuk volna hogy több mint 45 percet várakozunk majd 2 Börzsönyi göngyöltre. . Tény hogy a hely tiszta, igényes. Közel van a Kisvasút és az Állami vasútállomás is. A kiszolgálásra sem lehet panasz, kedvesek és segítőkészek.
Retró stílus, kiváló ételekkel, kellemes hangulattal -

Kiskakukk Vendéglő Sopron

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 10.
Nagyon kedves a kiszolgálás, az ételek finomak, és bőséges adagokat adnak. Nem kellett sokat várni. Tiszta, kicsit retró stílusú de nagyon kellemes hangulatú étterem. Külön pozitivum hogy elfogadják mindhárom SZÉP kártya típust. Ár-érték arányban is kiváló, és az étlap kínálata nagyon széles. Mindenkinek jószívvel ajánljuk!
Gyenge halétel kínálat -

Öreghalász Étterem Budapest

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 5. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
December 28-án férjemmel ott foglaltunk asztalt vacsorára. Szerettünk volna lazacot és pisztrángot fogyasztani. A neten megnéztük az étlapot, amin sokféle halétel szerepel. Amikor kikértük a választott halakat, közölte a pincér hogy csak ponty van, semmi más hal nincs. Így a párom lemondott a halról és kacsacombot választott helyette, de ahogy kimondta egyből jött a válasz: Sajnos kacsa sincs!
Hatalmas adagok, mennyei ízek -

Degesz Étterem & Pizzéria Balatonakarattya

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 18. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon hangulatos, a kiszolgálás nagyon kedves, és gyors. Az ételek finomak, kiadós, nagy adagok vannak! Jó dolog, hogy van külön nem dohányzó és dohányzó részleg a kerthelyiségben. Nyaralásunk alatt többször ettünk itt, sosem csalódtunk, és mindig "degeszre" ettük magunkat. Mindenkinek ajánlom, és remélem még mi is visszatérhetünk!