Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Értékelt: 2019. április 18. 11:40
A szállást telefonon foglaltam az érkezés előtt pár órával, melyet készségesen fogadtak. A szállás tiszta, az agy kényelmes volt. A személyzet barátságos, segítőkész és udvarias volt.Az étteremben fogyasztott vacsora és reggeli kiemelkedően jó volt. Ajánlani tudom mindenkinek. Máskor is megszallnek itt.

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 18. 10:50
Április 12-én, pénteken vettem egy 10 szeletes fekete erdő tortát a fiam másnapi születésnapjára a Lehel csarnokbeli üzletben. 4200,- forintot fizettem érte. Az eladó hölgytől még meg is kérdeztem mennyire friss. Biztosított róla, hogy igen, friss. Miután megpróbáltuk felvágni, hatalmas csalódás volt. Nem lehetett vágni, olyan száraz volt.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 18. 10:24
Kellemes hosszú hétvégét lehetett eltölteni Zalakaroson a Park Inn hotelben. Az étterem kínálata akár reggelire, akár a vacsorára teljes választékot ad a különböző igényű vendégek részére. Nagy előnye, hogy közvetlen összeköttetésben van a fürdővel és nem fázik senki sem aki a szolgáltatásokat igénybe szeretné venni.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 18. 10:03
Kellemes szilveszteri kikapcsolódást biztosított a szállodában eltöltött idő. Szilveszteri menü, kicsit érdekes ízvilág, de lehetett találni megfelelő ételeket is. Meglepetésként nagy előnynek tartottuk a tűzijáték szervezését valamint vendég sztár fellépését. Előnye, hogy a téli idő ellenére a gyógyfürdőbe átjárás is megoldott a szállóvendégek részére.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 18. 5:14
Kellemes hétvége Miskolctapolcán, ahol 2 gyermekkel töltöttünk 2 éjszakát. A fürdő és a bob pálya közel van, a szállás kellemes, a személyzet udvarias és barátságos, a hangulat családias. A reggeli és a vacsora ízletes, a választék (svédasztal) a vendégek számának megfelelő. A 10 és 14 éves gyerekek különösen a wellness részt élvezték.

Értékelt: 2019. április 17. 21:03
Kényelmes. Ízletes, finom ételek. Kellemes környezetben pihenhetünk. Köszönjük csak ajánlani tudom másoknak

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 17. 20:45
Az Ahoj csehó kicsit mintha lepattant volna az utóbbi években. Továbbra is vannak jó sörök, de ezek választéka csökkent, enni pedig csak pizzát lehet. [moderálva - a szerk.]. Úgyhogy csak arról tudunk beszámolni, hogy a sörök jók, persze most is az IPA ízlett a legjobban.

Értékelt: 2019. április 17. 17:43
Tavaszi pihenés A szállás kitűnő pihenésre, a szoba tágas, az ágy kényelmes pihenést biztosított. A szálloda konyhája ízletes, változatos. A fürdő kis sétával megközelíthető, a mögötte lévő tó és környéke romantikus.Jó kiinduló pont a környező városok megtekintésére is, pl. Gyula, Békéscsaba. Másoknak is ajánljuk a szállodát.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 17. 16:42
Április 13-án egy névnapi ünneplés alkalmából jártunk Nagyatádon a Viktória panzióban. Ebédelni mentünk,rend és tisztaság,udvarias pincérek voltak,rögtön felvették a rendelést,és hamarosan is kaptuk az ebédet. Az ebéd finom volt és bőséges,az unokáknak játszósarok volt,amit rögtön be is "laktak". Az ár érték arány rendben volt,érdemes elmenni akár egy finom ebédre is!

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 17. 12:36 - 1 látogató hasznosnak vélte
Férjemmel és két éves gyermekünkkel töltöttünk egy csodás hétvégét az Elixirben! A szálloda berendezése gyönyörű, sok négycsillagos szálloda megirigyelhetné! A félpanziós ellátás nekünk bőven elég volt. Kérésünkre biztosítottak rácsos kiságyat! Szuper tiszta és jó minőségű törölközők álltak a rendelekzésünkre! A takarító hölgyek kedvességét külön kiemelném!