Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 18. 5:53
Csak röviden: kellemes hely a kapualjban, finom levesek, ízletes, hatalmas adag főfogások, udvarias kiszolgálás, az árak is teljesen rendben. Kell ennél több?

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 18. 0:06 - 3 látogató hasznosnak vélte
A strandról hazafelé megálltunk az út szélén egy fagyira. Kincset találtunk. A tágas, tiszta, barátságos helyiség békebeli, szép berendezése bárhol megállná a helyét. Ragyogó vitrinek, szép polcok, tonettszékek és fogasok, jól esik körülnézni. És ez csak a külcsín. A fagylaltos pult lenyűgöző, cukormentes változat is van bőven.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17. 23:08
Az intézményről szóló, rendkívül érdekes rádióműsort hallgatva határoztam el, hogy ellátogatok a Sziklakórházba, amiről sokat olvastam, hallottam már, de még sosem jártam ott. Az első csoporttal jutottunk be, talán tíz-egynéhányan lehettünk, köztünk egy 9 éves kislány is, a szülők írásbeli engedélyével.

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17. 21:23
Múltkor bejött a szoboszlói kirándulás,ezért ma ismét ide vezet útunk,ezuttal az ittjartam. hu olvasói által a helyi éllovasnak választott csárdában. Fél háromkor érkezünk,előzőleg telefonon foglaltunk asztalt. Bent ülünk le,a hatalmas terasz nem vonz,a belső rész annál inkább. Nagyon hangulatos a hely,az asztalok mellett a padok úgy vannak kialakitva,mintha a bakon ülnénk egy lovaskocsin.

2019. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17. 21:09
Tisztaság, odafigyelés, kedves személyzet, finom ételek. A parkban sétálva el is felejtettem, hogy a fővárosban vagyunk. Csak ajánlani tudom!

2019. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17. 21:06
Egy céges rendezvény miatt voltam ott a kollégáimmal. Nagyon kényelmes volt az ágy, jó volt a szoba. Különösen tetszett, hogy van kert, közel a Balaton. Sajnos fix menü volt, szívesen megkóstoltam volna az étlapról bármit.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17. 20:55
Öt éve írtam utoljára értékelést, és bár eleinte visszafogottan tetszett, kedvenc helyünkké vált, hetente- két hetente be szoktunk ülni egy sörre, télen egy forralt borra. Néhány alkalommal az ételeket is megkóstoltuk, és ezek sem okoztak csalódást. Az étlap nem túl hosszú, a ma divatos bisztrós vonalat viszi, de az ételek finomak, frissek.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17. 20:33 - 1 látogató hasznosnak vélte
Négy éve írtam utoljára értékelést az étteremről, így eljött az idő egy újabbra. A négy év alatt az árak erősen emelkedtek, az étlap szűkebb lett, de összességében tartják a magas színvonalat, a halászlé és a harcsafilé is remekül sikerült, a kiszolgálás változatlanul kedves, informatív.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17. 20:29
A fiam vitt el átutazóban ebédelni, de talán jobban járunk, ha otthon sütök egy jó rántottát. Ő a másik büfében rendelt csülkös pacalt. Mi az unokámmal halat ettünk, ő rántott fogasfilét sült krumplival én sült keszeget. A fogasfilé állítólag nem volt rossz, de a keszeg íztelen, sótlan,s az avas olajíz dominált. Még egy része keserű is volt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17. 19:06
A párommal egy szombati nyári estén vacsorázni jöttünk ide. Megtetszett nekünk a nyitott, egyedi hangulatú terasz és a pazar kilátás a Balatonra. Hangulatos élő zene volt. Humoros, kedves és segítőkész személyzet fogadott minket. A pincérek nagyon udvariasak voltak, kéréseinket maradéktalanul, gyorsan felszolgálták.