Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 16. 18:50
Egy különleges hely, ami elvarázsol, ha szereted a technikai sportokat. Rengeteg ingyenes belépő állatkertbe, élményfürdőbe minden nap. A személyzet figyelme,s segítőkész és nagyon kedves. A félpanzió első látásra kevés, de változatos és finom. Desszertekből a választék pazar. A szoba kényelmes, modern. A kilátás a gokart pályára csodás.

Értékelt: 2019. június 16. 17:52
Egy kellemes hétvégére jöttünk,nem csalódtunk. Udvarias fogadtatás,patyolat tiszta szoba. A vacsora (finnyás vagyok)kellemes,választékos volt,az ízek is szinte perfektek. A desszert kínálaton lehet még csiszolni,bővíteni,illetve itt a nyár,nem biztos hogy a pörköltökre vágyik 35 fokban a kedves vendég. . Találtunk mindig magunknak ételt,nem volt gond.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 16. 17:42
Nagyjából 13 évvel ezelőtt itt, a kerthelyiségben tartottuk a kisebbik lányom esküvőjét. A hely ugyanolyan kedélyes, mint akkor. Az étteremnek van egy még régebbi különlegessége: csak csütörtökön rendelhetünk halat. A kiszolgálás gyors, pontos, udvarias. Az ízletes ételeket szépen tálalják.

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 16. 16:21
A júniusi forróságban voltunk vendégeik. Kellemes árnyas kerthelyiség fogadott a Körös partján. Asztalt előre foglaltunk, a fogadó pincér mégis el akart küldeni (nem azzal a kérdéssel kezdte van-e foglalásunk), ezért kapott csak négyest. Utána mindent behozott kedvességgel. Az ételek ízletesek finomak voltak, tálalás modern, ízléses. Vissza fogunk még térni.

Értékelt: 2019. június 16. 15:42
Olyan nehezen találok olyan cukrászdát, ahol végre válogathatok a cukormentes fagylaltok közül, és ráadásul még ízlik is. Kellemes fák alatt, párakapuk segítségével töltöttünk el egy kis időt a nagy melegben. Nagyon kedves volt a kiszolgálás. Rengeteg féle sütemény, különleges limonádé csábításának alig tudtunk ellenállni. Ide máskor is eljövök .

Értékelt: 2019. június 16. 15:32
Már alig vártam a képek alapján, hogy egy vízparton, jó levegőn ebédelhessek a teraszon. Ezért választottam ezt az éttermet, és utaztam érte majd harminc km-t. A várt terasz a főút mellett volt. Bementünk. 40 fok. Levegő semmi. A légkondi állítólag ment, mi nem éreztük, mivel egy áttetsző műanyag tető alatt ültünk.

2019. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. június 16. 13:40
Csoporttal voltunk, osztálykirándulás. A házigazdák szeretik a vendégeket, a kiszolgálás, ellátás megfelelő volt. A 4 ágyas szobák eléggé puritán berendezésűek, inkább csak "ottaludni" valók, de ottaludni nekünk pont megfeleltek. Melegvíz mindig bőven volt, minden szobához tartozik zuhany, wc.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 16. 13:24
A dörgicsei Levendula farm és a romtemplomok meglátogatása után kerestünk helyben egy jó éttermet. Megtaláltuk. Már a környezet is magával ragadó volt, a maga olaszos-franciás udvarház jellegével. Az étlap csak pár ételt tartalmaz, de mindenki talál fogára valót. Az ételek minősége és ízvilága remek volt, az árak teljesen elfogadhatóak.

2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. június 16. 10:31
A szállás kényelmes és tiszta volt. Az ételek minőségével és változatosságával nem volt baj. A vacsorához felszolgált italok nagyon drágák. A szobában található tájékoztató szerint a welness részleg 21 óráig van nyitva, de minket 20 órakor figyelmeztettek, hogy záróra. A szobában található vízforralóra ráférne egy komolyabb tisztítás vagy esetleg egy csere.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 16. 9:35
Kedves barátunk sokadik születésnapja alkalmából jöttünk össze. A helyszínt az ünnepelt javasolta, aki a közelben lakik, és rendszeresen megfordul itt. Különterem, egyetlen hosszú asztalnál tizenketten. Kicsit szűkös, de sok jó ember… A terem hangulata értékelhetetlen, de a fő szempont a légkondi volt, ez mindent felülírt. A mi hangulatunk jó volt.