Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2020. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 21. 19:37
Tökéletes! Megfelelő adagok, különleges ételek, kedves, udvarias, profi kiszolgálás! Köszönjük!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 21. 17:52
Kifogástalan ételek,profi kiszolgálás. Röviden ennyi jellemző a helyre. Tiszta szép hely. Mindenkinek ajánlom aki arra jár. Magyaros konyha, remek😉

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 21. 15:20
Hideg, borongós téli napon bemenni ide, egy jó maceszgombócos levesre, meg egy sóletre. . . hát mit is mondjak, pont az, amire vágytam! Hétköznap, ebédidő kellős közepén, és láss csodát, üres volt a hely. Pedig már vagy kétszer jártam itt, benéztem és mindenki azt ajánlotta, hogy telefon, asztalrendelés, mert különben baj lesz. Ma én voltam egyedül itt.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 21. 14:58
Finom leves, friss finom főétel, korrekt ár. Külső a apján választottuk a éttermet, egyszerű belső finom étel, jó és gyors kiszolgálás.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 21. 14:24
Kellemesen toltottunk 4 ejszakat decemberben a kuriaban. Az etelek finomak voltak. Kulonosen a reggeli volt izletes. A szilveszteri mulatsagon a Black velvet zenekar nagyon jo hangulatot biztositott. A szoba amiben el voltun szallasolva eleg kicsi volt,manszard ami a felkelesnel gondot okozott,kulonos figyelmet kelett forditani arra hogy az ember ne verje be a fejet.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 21. 9:29
Bár először voltunk itt,jól éreztük magunkat, jó volt a kiszolgálás, a személyzet barátságos. A szoba kicsit régimódi volt a Tv alig működött, nincs hajszárító, azt kérni kellett, akkor kaptunk,a szobában nincs szék, de összességében jó volt. Az ételek finomak és bőségesek voltak. A látnivaló elég gazdag, a wellnes mellett sokat sétáltunk, ismerkedtünk a várossal, a Sugovica parttal.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 20. 21:37
3 gyerekkel is tökéletes pihenés volt. A szobák nagyok, tágasak, a személyzet profi, a konyha kitűnő, a wellness tökéletes. Egyik gyerkőcnek születésnapja volt, meg lehetett beszélni a cukrásszal, hogy készítsen egy vanília tortát. A felszolgáló óriási meglepetést okozott a gyereknek, amikor letette elé az asztalra, a torta pedig mindannyiunknak: soha még olyan finomat nem ettünk.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 20. 16:45
Január 17. -èn èrkeztünk 4 nap/3 èjszakára a hotelbe. Már èrkezèskor meglepett bennünket az őszintèn kedves fogadtatás. Ès ez a kedvessèg volt a szemèlyzet többi tagjánál is(ètterem,fürdő stb. ). Az ètkezès minden igènyt kielègitő volt,ahogy a szoba minősège,felszereltsège is.

2019. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2020. január 20. 14:56
Egy nagyobb társaságnak előre rendelhető menüjét kóstoltam meg. Kétféle választás volt, az egyik húsmentes, gesztenyekrém leves, csilis rizs. A húsos jobb volt, a leves üde zöldségekkel, a hús jól átsült, de nem száraz és kellemesen fűszerezett. A hagymás burgonya inkább burgonyapüré volt, amiből nem sajnálták sem a zsiradékot, sem a paprikát, sem a hagymát.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 20. 14:53
Döbrönte egy csodás kis falu, közel Pápához és közel a Bakonyhoz. És ebben a csodás kis faluban van egy csodás étterem (meg szálló is, de most az étteremről van szó). Igazi élmény volt, amikor tányér-szervízes vacsorát kínáltak a vendégeknek – szállóvendégek és vacsoravendégek részére.