Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Értékelt: 2019. október 12. 16:36
Újfent egy olyan szálláshely ami kissé csalódást okozott. Hogy miért? Mert nem azt kaptam, ami a hirdetésében volt (wifi internet elésrés). Manapság már otthon mindenkinek van internet elérése. . . és igen, én is azok közé tartozom, akik esténként lefekvés előtt kicsit szeretnek a neten lógni.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 12. 15:46
2019. szeptemberében, 3 éjszakát töltöttünk férjemmel a hotelbe, és teljes megelégedéssel távoztunk.A wellness és a saját strand minden igényt kielégítő, az ételek választéka és ízvilága kiváló!A szoba tiszta és kényelmes. A személyzet kedves és figyelmes.Ár-érték arányban megfelelő, jövőre újra megyünk családdal!Másoknak is szívből ajánljuk!

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 12. 14:47
Én pár napja hozom Önöktől az ételt és abszolút meg vagyok elégedve a minőséggel,a mennyiséggel,a kiszolgálással. Egy dolog azonban nagyon furcsa,éspedig az,hogy ha elhozom a menüt az otthonról hozott edényekben,akkor 300 forinttal több,mintha ott fogyasztanám el,pedig nem kell felszolgálni,mosogatni utánam. Ez nem korrekt,ezen jó lenne elgondolkozni.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 12. 13:38
Nagyon messziről érkeztünk Siklósra a Hotel Castelloba. Megérkezésünkkor nagyon tetszett a szálloda és egy szép szobát is kaptunk az első emeleten. Ízléses volt és tiszta, teljesen elégedettek voltunk. Aztán jött a "fekete leves", a wellness részleg. Nos, mint már előttem többen írták, ez bizony össze van kapcsolva a Gyógyfürdővel és egyáltalán nincs wellness hangulata.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 12. 13:10
A Hotel minden része nagyon ízlésesen berendezett, nem kivétel ez alól a bár rész sem! ! A délutáni süti kínálatkor mi is mindig odamentünk, nekem például ez külön tetszett az ott tartózkodásunk alatt. Még a sarokban lévő sakkozást is kipróbáltuk :) Kipróbáltunk 1-2 italt itt, amit aztán a szobaszámlához irattunk. A kiszolgálás gyors volt, a pultos pedig kedves.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 11. 22:19
A Montenegroi Gurman Blaha Lujza tér melletti egységének fergetegesnek mondható sikere arra indította a tulajdonosokat, hogy nyissanak egy második egységet is. Ennek a dizájnját már inkább éttermesre vették, úgy tűnt, az árak is mintha magasabbak lennének itt. Ami egyébként természetes, ha a térkiképezés igényességét és nagyságát továbbá a lokációt nézzük.

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 11. 20:34
Nem vagyok vegán. Nem szeretem, ha vegánok húsos ételeket utánoznak. Jó vegán kaját lehet készíteni azokból, melyek eleve vegánok. Ilyen olyan pasta, pizza például. De. Itt ettünk egy jó vegán burgert. Jó harapást élményt adott, harmonikus volt az ízképe. Szerettük a helyet s ami a legtöbb: kíváncsivá tett minket. Visszamennénk s megkóstolnánk egyebeket is.

Értékelt: 2019. október 11. 20:31 - 1 látogató hasznosnak vélte
Több alkalommal jártunk az étteremben, legelőször 4 éve, a Ráday utcában. Azóta új helyre költözött, a 32-esek tere meglehetősen lepukkadt benyomást kell. Itt is jártunk már többször legutóbb egy októberi péntek este. A kiszolgáló pincér nagyon profi volt, szakszerűen segített a választásban, az ételek csípősségét a vendég igényei szerint szabályozták.

Értékelt: 2019. október 11. 20:00
Októberi csütörtök délután jártam itt, az étel minősége és mennyisége kifogástalan volt. A tisztaság hagy némi kívánnivalót maga után.

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 11. 19:46
Ízletes, finom ételek. Széles választék. Bőséges adag. Csak ajánlani tudom az átutazóban levő vendégenek.