Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 24. 18:11
Kedves, figyelmes, vendég központú hely. Kedves tulaj, tökéletes kiszolgálás jó konyhával. Mindenkinek ajánlom.

Értékelt: 2020. október 24. 16:09
Barátunkkal túráztunk a környéken így ide tértünk be étkezni. Itt reggelizni is lehet, menüt is főznek, de mi inkább az étlapról választottunk. Az étlap kinézete ötletes, illik a helyhez. A csontleves nagyon jó volt, a borsóleves sűrű, tartalmas. Miután a Zemplénben jártunk, így dukált a Zempléni borzaska.

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 24. 16:08
Központi elhelyezkedésű, mégis csendes, szépen felújított panzió, közvetlenül a Csülök Csárda mellett. Aki félpanziót igényel, annak a vacsorát a csárda adja. Saját parkolóhelyek korlátozott számban egy szomszédos telken találhatóak, de az autónk számára már nem volt hely, viszont le tudtunk parkolni közvetlenül a bejáratnál, ez valójában a csárda parkolója, ami hétköznap fizetős és elég kevés autó fér el.

Értékelt: 2020. október 24. 15:49
Barátunkkal tértünk be az étterembe. Kellemes, szép hely, már kívülről is. Kevesen voltak, így helyet foglaltunk és jött is a pincér hölgy. Csíki sörük is volt, barna is, így ezt ittuk. Az étlapon volt választék, nehéz is volt a döntés. 3-an különféle étkeket választottunk, de mindegyikünknek ízlett, meg voltunk elégedve a minőséggel és a mennyiséggel is.

Értékelt: 2020. október 24. 14:35
Kezdeném a negatív dolgokkal. Már az érkezéskor eltűnt a mosoly az arcunkról mikor kiderült hogy melyik szobát kapjuk. (8)A bejárattól és a recepciós pulttól is csupán pár méterre volt a szobánk. Ott ahol azért jöttek mentek az emberek és ez mind behallatszott. A szoba nagyon pici. A fürdőszobában nincs hajszárító. A wc. -ben nincs szellőztetés vagy elszívórendszer!

Értékelt: 2020. október 24. 13:35
A szállás , tisztaság kiváló. Az étkezés túlon túl nagyon szuper, bőséges volt és a kiszolgálás, kedvesség nagyon megnyerte tetszésem ebben a vírusos megszorításokkal teli helyzetben. Egy dolog volt kicsit gyenge számomra az ágy ,a fekhely kicsit kényelmetlen volt (vékony matrac). Egyebekben mindennel elégedettek voltunk a kedves párommal.

2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 24. 10:48
Családoknak gyerekkel kiváló hely! 4 éves gyerekkel voltunk. Sok gyerekjáték van, ha tudtuk volna, nem vittünk volna játékot. Nagyon jó a kinti sütéshez, étkezéshez berendezett rész. Kerti játékok is vannak, trambulin, csúszda, mászóka, homokozó. Minden tiszta volt. Teljesen felszerelt konyha. A vendéglátók barátságosak.

2020. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. október 24. 0:27
Tegnap este 990,-Ft ért sikerült egy langyos , húst alig tartalmazó gyrost vásárolnom, egy frusztrált, kőb.nkó, vendéglátásra abszolút nem alkalmas "fiatalember"-től. (eddig kedveltem a helyet, sem a minőséggel, sem a kiszolgálás színvonalával nem volt probléma) a bizalmam megrendült...

2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 23. 21:42
A számos 7. kerületi bulinegyed-béli italozós, mulatozós hely egyike, amely a Klauzál térrel szemben, a Kis Diófa és a Dob utca sarkán. A hely fiatalos, romkocsmás jellegű, hippis-liberális-balos, sőt megkockáztatom talán egy kissé anarchista irányultságú is.

2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 23. 21:17
A Doblo borbár a Gozsdu-negyedben, a Dob utca és a Holló utca sarkán található, nyilván innen ered a névadás. A beltér L alakú, szerintem nagyon hangulatos. Van vagy 5 méter a belmagassága, a falak pucolt vörös téglából vannak kirakva, részben boltíves megoldással, a fő dekorációs elemek maguk a borospalackok a fali tartókban, valamint hordók asztalként hasznosítva.