Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17. 10:11
Barátnőm születésnapját ünnepeltük az étteremben, de kibírhatatlan hőség volt. Tudom, hogy retro a hely, de ha vendéget szeretnének, akkor talán több ventilátort kellene bevetni. Délben ugyan nem voltak sokan, épp ezért a személyzettől nagyobb odafigyelést vártunk volna el. Barátnőm is,aki már többször járt ott, jobbra emlékezett.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17. 8:10
Házias ízek, frissen készült ételek. A legfinomabb sztapacska és pörköltek itt készülnek. Kedves személyzet! Családias hangulat, mintha otthon lennénk.

Értékelt: 2019. augusztus 17. 3:15
szombat hajnali 3 óra. A csendes erdei környezetű Hotel Sostó területén DISCO van, üvölt a zene annyira , hogy a helytől 1 km-re is lehet hallani nem csak a mélynyomó basszusát, hanem a zenét is. A közeljövő tervei szerint ( a médiából származó információ alapján) koncertek és más zenés események helyszíne lesz az ezen a helyen található "katlan".

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16. 21:07
Igazi csárda-hangulatot lehet találni az ópusztaszeri Kemencés csárdában: kívül virágok, bent faburkolat és szép fabútor, használati tárgyak, fokhagyma- és paprika-füzér, kockás abrosz, kékfestő kendők. Még a zárás előtt is kedvesen és készségesen szolgáltak ki minket, pedig már a helységben egyedüli vendégek voltunk.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16. 19:52
Jó sok kihagyás után, 13 évvel ezelőtt aludtam újra sátorban. És azóta nem telhet el nyár, hogy kis családommal, ne töltenénk el egy hetet a Balaton part valamelyik kempingjében. A Tüskevár és a vándortáborok hangulatát élhetik át ismét azok, akik a pár éve Magyarországon újra divatba hozott kempingezést választják nyaralásukként.

Értékelt: 2019. augusztus 16. 19:47
nincs szándékomba senki munkáját negatívan itélni de sajnos nekem ismét nem ízlett többet nem próbálkozok 2019. 08. 16 15.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16. 19:45
Sikeresen elkövettük a legnagyobb hibát,a Kikötő éttermet választottuk. Menüt rendeltünk. Egy sós paradicsomleves(porból valószínűleg) ,egy leveskockás májgombóc levest valamint egy bablevest amiben nem volt semmi. Ezek után a főétel minősége és mennyisége is szörnyű volt. . kőkemény karfiol (valószínűleg mirelit),rántottsajt (szintúgy mirelit) és egy apró rántottszelet.

Értékelt: 2019. augusztus 16. 19:11
Ismét egy büfé, mely nem büfé, hanem kocsma. Rádió szól, amiről lemondanék. Az italválaszték kommersz, amellett igen szerény. Tartanak egy játékautógyűjteményt, ami érdekes, felnőtteknek nem különösebben érdekes, gyermekek pedig nemigen járnak ide. tartanak fagyit is. Az asztal erősen inog. Kértem két deci szódát (50 ft), ami hamar eltűnt a nagy melegben valamint elvitelre egy Staropramen sört.

Értékelt: 2019. augusztus 16. 19:01
Az After átlagos külvárosi kocsma Nagykőrösön, felettébb jókedvű és közvetlen közönséggel. 17. 45kor, midőn leparkoltam a kocsma előtt, már magas volt az átlagos alkoholszint és ennek megfelelően a hangulat is, ami akkor hágott tetőfokára, amikor betették maximális hangerővel a „boldog születésnapot” című dalt. Az italválaszték kommersz, ételek nincsenek.

Értékelt: 2019. augusztus 16. 18:59
Belterét tekintve az átlagosnál valamivel igényesebb falusi söröző. Van egy kellemes, zöld növényekkel szegélyezett terasza is, alighanem innen kapta a nevét. Az italválaszték kommersz, mint általában. A pultos hölgy kedvesen érdeklődik úticélom felől, kellemesen elbeszélgettünk, míg megittam az almafröccsömet (200 ft) Sió szűrt almaléből.