Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4. 21:03
Már előre kinéztük, hogy ide szeretnénk elmenni egy jó ebédre. A pincér barátságosan meg is mutatta nekünk, hogy hova tudunk leülni (az udvart választottuk). Amíg készült az étel (én szarvaspörköltöt ettem, a párom halat), megmutatta a hatalmas pincét, tájékoztatott a kóstolásokról. Miután megettük a nagyon finom étkünket, leöblítettük azt egy jó csapolt sörrel és lementünk a pincébe kóstolóra.

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4. 20:45
Július verőfényes kora délután tértünk be kívülről vonzó étterembe német vendégeimmel. Nem voltak már bent sokan, gondolom az ebédelők nagy része a pihenést választotta. Borzalmas lassú kiszolgálás, hideg leves, rágós langyos hús, ízetlen vadas mártás, szétázott gombóc a nekem tálat étel. A barátaim sem jártak jobban, de panírból kandikáló hajszál miatti reklamációnkat zokon vették.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4. 20:41
Remek kis hely, közel a Dunához és a sétányhoz. Sok lehetőség van a környeken: múzeumok, éttermek, bárok, élőzenés és hangulatos helyek. Ajánlom annak, aki még nem járt itt. Szép volt. Autóval kicsit problémás közlekedni és eljutni a panzióig, tehát jól nézze meg az ember előre, hogy merre lehet menni. Enni nem ettünk a panzióban, de kávét fogyasztottunk.
2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4. 20:36
Kezdem a pozitívumokkal (abból több van). Megérkezésünkkor-utána is- a személyzet tökéletesen udvarias és segítőkész volt. A szoba tökéletes volt(légkondi,állítható ágy,Tv elegendő csatornával,minibár, törölközők,köntösök bekészítve stb. )A Wellnes-részleg is igényes, minden igényt kielégítő.
2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4. 19:10
A személyzet , rend, tisztaság , étkezés remek, nagyon tettszett. A szoba nagy melegben hűthető lehetne , kevésbé voltam elégedett. Mindennek ellenében 3 napot töltöttem el , megvoltam elégedve és ha tehetem újra igénybe veszem az Önök vendégszeretetét. Tisztelettel : Kém Imréné

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4. 18:07
A Tizen1 Kávézó egy igényes hely. Kár, hogy a kiszolgálás igencsak kívánnivalót hagy maga után. Egyik társam, egy idősebb hölgy kedvesen, mosolyogva azt mondja, hogy „mindenekelőtt szeretnék egy nagyon finom kávét”, mire a pultos nemhogy azt felelné, hogy „legjobb helyen van hölgyem”, vagy azt, hogy „itt biztos ihat”, vagy bármi emberit, hanem kifejezett türelmetlenséggel, annyit mond némi bosszúságot tükröző arckifejezéssel (nagyjából azt olvastam le róla, hogy „ugyan mit fáraszt engem itt ezzel a kedélyeskedő szöveggel”) hogy „jó, mást?

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4. 17:56
A Papok borozójába idén júliusban sikerült eljutni két jóbarátommal. Ők fogast ettek gerslirizottó körettel, meg voltak vele elégedve. Az árak magasak, az étlap is ígéretesebb a balatoni helyek zöménél. A beltér és a terasz rendkívül hangulatos.
2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4. 17:39
2 napot foglaltunk,de hosszabítottunk,mert nagyon jól éreztük magunkat. Példásan kedves volt az egész személyzet,tiszták voltak a szobák és nagyon finomakat ettünk.Még visszatérünk.

2020. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4. 17:02
Az Amaretto Due Az anyaegységtől nem messze működik, de forgalma már tisztes, sor kígyózott a pult előtt ottjártam idején. Balatonalmádiban tett látogatásom negyedik állomása volt ez, fagylalt műfajon belül az első. Egy mango light fagyit kértem, 320 ft volt. A fagyi ízre-állagra egyaránt meggyőző volt számomra, áradt belőle a természetes gyümölcsíz, meg is adok rá 5 pontot.

2020. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4. 16:55
A Racer bisztróba szemerkélő esőben ültem be. Nem vagyok motoros, de bírom a motorosok szolidaritását. Itt azt olvashatjuk a falon, hogy „nem számít honnan jöttél, milyen a (hm a motorod… ruhád … erre nem emlékszem, a fotón el van takarva), ha motoros vagy, testvérem vagy”.