Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2019. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. június 17. 6:24
Csoporttal voltam vacsorázni, bent 30-an sorrakerülni reménytelen küldetés lett volna így szétoszlottunk a városban, csak nyolcan maradtunk itt. Így a várakozó tömeg kb. felét tettük ki, kicsit több mint fél órát kellett várni, de az adag döner tál bőséges volt és finom, az ital (narancsé) is finom. Hely is van éppen elegendő, le is lehetett ülni.

Értékelt: 2019. június 16. 20:47
A pizza finom volt, a kiszolgálás is okés. Viszont a pizzában talált fél fogpiszkáló és a tény, hogy ugyan úgy felszámolták az ételem árát, kiverte nálam a biztosítékot. Nem ajánlom senkinek.

Értékelt: 2019. június 16. 20:16
Szombat délután,kora este rekkenő hőség odakint,ennek ellenére mi a teraszra foglaltunk asztalt még hetekkel előtte ,sebaj. Én sok éve már jártam itt es gondoltam nézzük meg mi változott azóta. Nagyon jó helyen van a város központi helyén a várnál . Neve innen van ugye. . Belépve az étterem nagyon jó hűvös volt ,mégiscsak ott kellett volna ülni.

Értékelt: 2019. június 16. 19:29
A városban járva feltűnt ez a szép kerthelyiség, mely mindig tele volt vendégekkel. Gondoltuk, hogy akkor biztos finom a kínálatuk. Az étel mennyiségével és minőségével tényleg semmi probléma nem volt. A kiszolgálás viszont nagyon döcögősen ment. Rögtön jeleztük, hogy étlapot kérünk. Az ital rendelés után a felszolgáló elfelejtkezett rólunk és csak az ismételt kérésünkre jött az étel rendelést felvenni.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 16. 19:21 - 1 látogató hasznosnak vélte
Szőr volt a fagyiban és nem az én hajam volt mert szőke volt a haj ami benne volt az én hajam pedig barna , jeges a fagyi, tele van ételszínezékkel amikor eszem konkrétan színes lesz a nyelvem tőle.

Értékelt: 2019. június 16. 19:14
Már sokszor jártam Érden, de eddig még nem voltam ennek a cukrászdának a vendége. Mivel már celeb hely lett, igy betértünk megnézni és fagyizni. Látszik a berendezésen, hogy hozzáértő, vendégszerető tulajdonosé volt. A süteményeket túl drágának tartottuk. A fagylalt választék több is lehetett volna, 5 félét választottunk, amelyek ízletesek voltak.

Értékelt: 2019. június 16. 19:07
Ballagási ebéden voltunk az étteremben ahová többször is elmegyünk. Nagyon tetszik a csendes nyugodt környezet. Nyári időszakban a terasz az erdőre néz és a nagy melegben is jó a levegő a fák miatt. A személyzet szolgálatkész gyors pontos. Tisztában vannak az ételekkel bátran mernek ajánlani. Az ételek nagyon finomak. Minden a kívánt hőmérsékletű.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 16. 19:03
Hétvégi rekkenő melegben a szilvásváradi nyűzsgés mellett a fő uton található az étterem. Már külsőleg is izléses a terasz -muskátlik a rendezett ládákban. . Az aasztalok kockás piros teritőkkel várják a vendégeket. Kiszolgálás gyors. . Az étlap precizen fent van az étterem honlapján. . . A finom fokhagyma krém leves bögrében, a pisztráng fokhagyma krémmel leöntve- nagyon fimom.

Értékelt: 2019. június 16. 18:56
Előfoglalással /60 nap/ és előre fizetve : A 3-4 CSILLAG KATEGÓRIÁT melyre hirdetve van a szállás illetve állítólag besorolták - valószínűleg évekkel ezelőtt- NEM ÉRI EL. Bár jobb napokat is láthatott, ez csak sejthető. A szobák légkondicionáló nélküliek. A standard szoba felárral, ablaka nem nyitható /teraszos/, a terasz ajtó rajta a kilincs,a festése a 70-80 -s évek elhasználtságát mutatja.

2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. június 16. 18:55
Június elején voltunk csoportosan. Egy két hiányosságtól eltekintve nagyon jól éreztük magunkat. Az ételek finomak háziasak a személyzet,kedves udvarias. A kisházakban voltunk elhelyezve amire már ráférne a felújítás. A nyilászárók szorulnak a bútorzat kissé kopottas. A szoba picike csak az egyikben van tv. A fekhely viszont kényelmes ami nem utolsó szempont.