Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Értékelt: 2019. január 12. 17:27
Már külsőre megtetszett. Bent még jobban megtetszett. A felszolgálás is tetszett. az ételek tökéletesek. Pici hely, bár alul van egy különterem. Rajtunk kívül egy olasz csoport is volt, szemmel láthatólag ők is elégedettek voltak. Tokaj annyira lehangoló, városnézés után igazi felüdülés ez a kis vendéglő.

Értékelt: 2019. január 12. 17:17
Mielőtt ide mentünk, sok véleményt elolvastam. Volt közöttük nem egy, amelyik azt hangoztatta, ez nem ötcsillagos. De mi az objektív kritériuma egy 5*-os szállodának? Én szubjektív vagyok, az érdekel, hogy éreztem magam adott helyen. Nem szeretnék arról vitatkozni, hogy 5*-nak jár-e fedett parkoló, miközben több száz éves pince húzódik alatta.

Értékelt: 2019. január 12. 16:48
Egyszerűen tökéletes és finomak,ízltes az ételek. Ajánlani fogom ismerőseiknek és barátainak.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 12. 16:37
Most jöttünk a Mítosz étteremből, hatalmas csalódás volt! 6 felnőtt, 5 gyerek, előre foglalt asztal - levesekre 60 percet vártunk (pl. erőleves, hagymaleves - nem frissen készülnek). A levesek elfogyasztása után a főételekre további egy órát vártunk. 40 perc utáni reklamációra a válasz: "csináljuk, majd jönnek".

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 12. 15:29
Párommal egy hosszú séta után tértünk be a cukrászdába! Nagyon kellemes meglepetés volt az udvarias kiszolgálás a fiatal hölgyek részéről! Én egy szerelmes torta szeletet ettem! Igaz jól benne vagyok a korban,nyugdíjas vagyok,de a szerelem nem korhoz kötött! Kérdeztem a kis hölgyet ugye ehetek még ebben a korban ilyet! Ő kedvesen elmosolyogta magát,ami jólesett!

1908 hasznos szavazat
2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 12. 13:53
A múlt héten vettem észre teljesen véletlenül, a nyitásról - ami mint megtudtam, 3 hónappal ezelőtt történt - nem is hallottam, pedig légvonalban a mi házunktól kb. 50 méterre esik. Az előző években több néven működött itt bár, kávézó, legutóbb valami kreatív festősuli amatőröknek (amolyan "Te is lehetsz Picasso" klub), sőt, még előtte meg valami boszorkány-jósda is szerencsét próbált itt (hát nem jött be.

Értékelt: 2019. január 12. 13:06 - 1 látogató hasznosnak vélte
Hajdúszoboszló nem tartozik a kedvenc városaink közé, de a Béke Hotel Minden 1-es akciója vonzóvá tette, igy az új év első napjait ott töltöttük. A szálloda telt házas lehetett, mert a recepciónál, a wellnessben és az étteremben is elég nagy tolongás volt. Ez a vacsoránál vált irritálóvá, hisz a felszolgálók sem bírták az iramot.

Értékelt: 2019. január 12. 12:50
A hely amiben nem lehet csalódni. Változatos ételek remek kiszolgálás, öröm ide visszatérni.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 12. 11:42 - 1 látogató hasznosnak vélte
A magyar szállodaipar szégyene. . . December 28-ra foglaltam szobát. A rendelés felvételekor még csak az elvi lehetősége sem merült fel, hogy egy felújítás alatt álló szoba lesz. Ismétlem DECEMBER 28-án képes volt a tulaj, Radics úr egy fűtés nélküli szobát adni. Kettő darab hősugárzóval, melyből egy eleve nem működött, a másik meg állandóan lecsapta a biztosítékot.

Értékelt: 2019. január 12. 10:21
Nagy csalódãs! ! Nem először voltunk. E heti tapasztalãs: egyik hãzaspárnak 4,700,. ft, a mãsik håzaspàrnak kb 2,500,. Ft többletet szãmoltak. Ennyit tėvedni nem lehet. / magyarãzat; 2 hosszúlėpės helyett “vėletlenül” 2 üveg bort szãmoltak/Tessék őket elkerülni! ! ! !