Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 10. 18:20
Először voltunk a szállodában, de biztos, hogy nem utoljára. Üdvözlő italként nagyon finom forró csokit kaptunk (kétszer is! ! ), az első vacsoránál pedig egy pohár bort. Ár/érték arány jó, az árban benne volt a félpanzió, a köntös, a két benti gyógyvizes medence, az úszómedence és a sószoba, valamint a parkoló használata is.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 10. 17:18
Többször jártunk már itt, volt hogy minden rendben volt, előfordult, hogy nem. Első alkalommal gyors, udvarias kiszolgálás, igazán finom étel, jó ár-érték arány amit tapasztaltunk. Másodjára lassabban ment a dolog mert teltház, kosz és ingerült pincér fogadott. Harmadjára többen mentünk.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 10. 17:07 - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismerősök ajánlására mentünk az önkiszolgáló részre. . . Kár volt. Az étel kb egy harminc évvel ezelőtti kollégiumi menzakoszt (eltekintve a pár friss salátától) sem ízre, sem szagra nem jött be. A választék táblán van kiírva, az ételek mellett nem, igy nem igazán tudtunk különbséget tenni közte, mert mind ugyanugy nézett ki, csak a trutyik szine változott.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 10. 16:56
Az étlap bőséges választékot nyújt, vad- és halételekből. Az étterem a '80-as évek hangulatát árasztja, de kellemes és szép helyen van. A kiszolgálás kedves és aránylag gyors, bár nem voltak túl sokan. Az étellel nem volt gond, átlagos minőség, de mennyiségre kb egy óvodás gyerek adagja. Ehhez képest a legdrágább hely ahol az elmúlt évek során voltunk.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 10. 16:47
Nyáron látogattunk el Császárra, mert már sokszor hallottunk a western faluról. Már az meglepő, hogy nincsen belépő. . mégis minden annyira jópofa, hangulatos. Felszálltunk egy régi vonatra, telis teli régi ereklyékkel, képekkel. . nosztalgia vonat! :) Szuper! ! Tényleg, mintha visszamentünk volna az időben. Az épületek fantasztikusak, volt szerencsénk egy előadáson is részt venni.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 10. 13:46
Mindenkinek merem ajánlani a Sárvári fürdő bejáratától 20 méterre található tiszta s központisága ellenére csendes a személyzet segitőkész reggeli bőséges vacsora kifogástalan. Érkezhetsz egyedül pároddal vagy egész családdal ebben a hotelben akkor is találsz az igényeidnek megfelelő ellátást. Nincs olyan amit a pincérek ne tudnának teljesíteni.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 10. 12:00
Kb. 10 évvel ezelőtt többször jártunk már ott, ami azért is a becsületére válik a helynek, hogy Budapestről csak ezért utaztunk oda. Most pedig Szlovákiai kis kiruccanás - Párkány-ból hazafelé jövet mentünk be. Nem csalódtunk kiváló volt az étel és a kiszolgálás is kedves. A helyre ráférne egy kis facelift, mert nem változott és emiatt a tisztaság érzés egy kicsit negatívabb, mint amilyen valójában.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 10. 11:58
Tegnapi napon egy 25 fős társasággal mentünk be az étterembe egy temetés után. Az asztalokat nekünk kellet átrendezni,hogy elférjünk. Több pincér is volt. Csak mi voltunk az étterembe. A rendelések fele lemaradt a teához nem adtak első körben cukrot és citromot. Külön kellet kérni. Több személyes tálakat kértünk nem kaptuk meg mindet de jobb is volt.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 10. 11:57
Többször jártunk már ott, de az évekkel ezelőtt volt. Unokám névnapjára mentünk, egy barátnőm kísért el. Nem csalódtunk, az étel kiváló volt és a kiszolgálás, pedig szilveszterkor voltunk délben és a hely majdnem tele volt. De ettől függetlenül nem kellett sokáig várni és a pincérek sem voltak flusztráltak - pedig várt rájuk még a szilveszter éjjeli roham is.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 10. 9:50
Sajnos csak rövid ideig tartózkodtunk a városban! Egyik este ott vacsoráztunk a párommal! Kellemes meglepetés volt,hogy a pincér fiatalember azonnal ott termett és felajánlotta a segítségét! A felszolgált ételek,kiválóak voltak! Én a kisrigó kedvencét ettem! Mikor megkaptam,azt hittem nem jól látok! Olyan adag volt,hogy azt hittem nem birom megenni!