Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Érdekes 2024. április 16. 21:37egyedül járt itt
Esküszöm, fogalmam sem volt, hogy a Hunyadi téren egy működő zsinagóga van, ugyanis nem látszik belőle semmi kívülről.
Hunyadi téri Zsinagóga, BudapestHunyadi téri Zsinagóga, BudapestHunyadi téri Zsinagóga, BudapestHunyadi téri Zsinagóga, BudapestHunyadi téri Zsinagóga, BudapestHunyadi téri Zsinagóga, BudapestHunyadi téri Zsinagóga, BudapestHunyadi téri Zsinagóga, BudapestHunyadi téri Zsinagóga, BudapestHunyadi téri Zsinagóga, Budapest
Kihagyhatatlan 2024. április 16. 19:47egyedül járt itt
Régebben szinte havonta voltak új Kolodko-miniszobrok, nem győztünk rohangálni a város egyik végéből a másikba, hogy megtaláljuk őket, most úgy érzem, a Mester már hosszabb ideje hallgatott, és nem érkezett közénk újabb köztéri alkotás. De ennek most vége, egyszer csak megjelent Chuck Norris a Megyeri híd végén, és ott fekszik azóta is gúzsba kötve.
Kolodko: Chuck Norris miniszobor, BudapestKolodko: Chuck Norris miniszobor, BudapestKolodko: Chuck Norris miniszobor, BudapestKolodko: Chuck Norris miniszobor, BudapestKolodko: Chuck Norris miniszobor, BudapestKolodko: Chuck Norris miniszobor, BudapestKolodko: Chuck Norris miniszobor, Budapest
Szörnyű 2024. április 16. 18:46a párjával járt itt
Sajnos a szálloda tulajdonos váltás miatt több hónapig zárva volt! Mi a második héten voltunk, de még nem voltak teljesen felkészülve a vendégek zökkenőmentes fogadására! A gyógykezelések beosztása elég nehézkesen ment! Kevés volt a szakember! Elutazás napján nem működöt a bankterminált, ki kellett menni pénzt felvenni! Reméljük a következőkben javulást tapasztalnak a vendégek!
2024. április 16. 18:23családjával járt itt
Itt dolgoztam sokáig, 200 méteres körzetben két helyen is, tehát sokat jártam az Árkádba naponta ebédelni. Úgy emlékszem, az alsó szinten volt a tömegdühöngő, mindenféle gyorséttermek hada, a felsőn meg a választékosabb, minőségibb éttermekből néhány.
Okay Italia Étterem & Pizzéria - Árkád, BudapestOkay Italia Étterem & Pizzéria - Árkád, BudapestOkay Italia Étterem & Pizzéria - Árkád, BudapestOkay Italia Étterem & Pizzéria - Árkád, Budapest
Átlagos 2024. április 16. 17:43a párjával járt itt
A szálloda tetszett,szép,jó helyen van,a környezet kiváló. A személyzet szintén minden igényt kielégit,az ellátás tökéletes az ételek minőségileg is és mennyiségileg is nagyon jó volt. A szoba berendezése viszont hagy némi kívánni valót. Nem éppen mai berendezés,a szekrény egy "függönyel behúzható polc",siralmas! De egyébként elfogadható volt !
Hotel Szieszta válasza
Kedves Albert, köszönjük szépen a visszajelzését! Lassan már minden régi szobánk lezárásra kerül és csak az új 4*-os színvonalú szobák lesznek elérhetőek, azok már minden szempontból kielégítőek! Már foglalhatóak Deluxe néven. Várjuk vissza Önöket sok szeretettel!
2024. április 17., , Hotel Szieszta
Kiváló 2024. április 16. 13:21a párjával járt itt
Fantasztikus én régen soha nem ismertem a Don Pepét de ismerősein ajánlották és megszerettem a kedvencem az hogy jó kiadós finom ételeik vannak mert én aztán nagyon szeretek enni.
Kiváló 2024. április 16. 9:04csoporttal járt itt
A Duna partján található étterem kiváló pihenőhely. Ráadásul finom ételek, remek kávék és barátságos kiszolgálás. A benti rész is tágas, de a terasz és a part menti asztaloknál a panoráma fenséges
Horgásztanya Vendéglő, RáckeveHorgásztanya Vendéglő, Ráckeve
Kiváló 2024. április 16. 8:55a párjával járt itt
Kedves személyzet, étel kiváló
Fürdő közel
Szauna üres volt, lift amiről rossz véleményt olvastunk...
Teljesen rendben volt!
Elégedetleneknek: csak szólok-13 emelet!
Vagy nem volt telt ház (április közepén)vagy szerencsénk volt
Teljesen mindegy semmi rossz szájízzel ,inkább élményekkel tele távoztunk
Átlagos 2024. április 16. 5:58a párjával járt itt
Hát egy kicsit elszomorodtam mert nincs fürdő a szállodában g, és a szobába nincs hűtőszekrény, meg egy szék van kettő fő részére, ilyennel még nem találkoztam
2024. április 16. 5:49barátokkal járt itt
Tetszett, hogy épületen belüli a wellnes rész és nagyon jó meleg a víz.
Nem tetszett, hogy a csapok nagyon vízkövesek és nagyon kellemetlen szag terjeng az épületben, de szerintem nem a víztől. Az ebédlő székeiből nagyon nehéz felállni, az ülő rész túlságosan besüpped. Ugyan ez a hall részen lévő ülőgairntúrára is igaz.