Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23. 18:22
Egyik előnye, hogy közvetlenül a hévizi buszpályaudvar mellett van, így, ha várni kell az autóbuszra (ahogy nekünk is), be lehet ülni sütire, kávéra, fagyira, stb (ahogy mi is tettük). Nem mondom, hogy megbántam, mert végül is kellemes hely, fogyasztás esetén a mosdó használható, de nem szabad sokkal többet elvárni a külső alapján.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23. 18:05
Egyszerű vidéki cukrászda, rend, tisztaság, kedves felszolgáló, kedvező árak. A fagylalt választék egész jó. Nem volt sok sütemény, átlagos választék, de friss, és egész jól elkészített termékek. Van egy külső, teraszos rész is, vidám színekkel, zöld növényekkel, virágokkal. Kellemes hely, érdemes egy kirándulás alkalmával beülni ide.

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23. 17:59 - 1 látogató hasznosnak vélte
A Vokál Rock bisztró egyedi hely, annyi biztos. Baráti körömben, mely nem véletlenül rockrajongókból áll. főként nagy lelkesedést váltott ki a debütálása, egészen addig amíg meg nem tudták, hogy a tulajdonos olyan pólóban feszített valami fotózáson, mely a helyi templom felégetésére buzdított.

Értékelt: 2020. szeptember 23. 17:32
A Club 75 egy nagyobb komplexum, melynek van büfé-, étterem- és kocsma-egysége egyaránt. Jómagam a kocsmában ültem le, kértem 2 deci szódát, amibe jeget is kaptam mivel igencsak meleg volt. Vettem elvitelre egy Soproni IPAt, ez 520 forint volt, egyszerű vidéki kocsmában büszke ár, de még belefér az arányosságba. Üvegbetét további 30, a szóda 60 forint volt.

Értékelt: 2020. szeptember 23. 17:26
A Piccolo sörözőnek a kerthelyiségében ültem le, akarva akaratlanul is ott-tartózkodásom idején fültanúja voltam két masszív alkoholista beszélgetésének a férfi-nő viszonyról. Elképesztő nőellenes szövegek mentek egyik oldalról, ha meg is jelenne (nem jelenne), akkor is vonakodnék leírni, az ember zavarba jön, hogy ilyesmit egyáltalán megfogalmaznak azonos kulturális és nyelvi környezetben nevelkedett embertársai.

Értékelt: 2020. szeptember 23. 17:24
Az Ámor fagyizó Lajosmizse fő utcáján helyezkedik el. Van egy nyári kiülős része is, de mintsem hogy szívjam a benzingőzt, inkább bent ültem le a fagylaltommal. Egy meggyfagylaltot kértem, olcsó volt, 250 ft, s nem rossz, átlagosnak mondanám. A beltér padlócsempés, van néhány zöld növény, de azért összességében személytelen, nem igazán vendégmarasztaló.

Értékelt: 2020. szeptember 23. 17:19
A Félegyházi pékségben jól esett gasztro-turné közben megpihenni és feljegyezni a tapasztaltakat. Rádió szólt, amiről szívesen lemondtam volna, de el tudtam tekinteni ettől a zavaró tényezőtől. A kiszolgálás udvarias, az árak kedvezőek, mint általában. Vettem egy kefírt, meg egy kornspitzet, amiket annak rendje és módja szerint be is vágtam helyben.

2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23. 17:18
Csendes,nyugodt környezet! Az ételek megfelelő! Ebédelni külső éttermekben volt lehetőségünk. Személyzet udvarias,segítőkész! Kényelmes,klímás szobák! Kissé pókos kívül-belül! Nem luxus tisztaság van,de azért tiszta! Tiszta part! A felnőtt vendégek egyáltalán nem toleránsak a gyermekekkel,ez volt inkább a gáz! Nem volt gyerek kiabálás,rohangászás!

Értékelt: 2020. szeptember 23. 17:07
A Sarki pékség tipikus albán pékség, azzal a megjegyzéssel, hogy nagyobb a beltér és le lehet ülni, ami nem mindegyik hasonló egységben biztosított. Továbbá sütnek pizzát és főznek kávét. Vettem négy kicsi tepertős pogácsát, 4 virslis hasészerűséget, valamint egy mákos búr kiflit. Összesen 625 forintot fizettem, ami nem sok, a minőség a megszokott volt.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23. 16:30
A hotel nagyon szép és különleges (bár az évek múlása azért itt is meglátszik), de a személyzetet lecserélném a wellness recepciós úriember kivételével! A friss ágyneműn idegen hajszálak. Egy mosoly nélkül végzik a munkájukat, sokszor volt hogy még köszönni is nehezükre esett! Sejtjük az okát, de erről nem a vendég tehet.