Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 9. 8:45
Évek óta működő mexikói étterem a Nagykörúton. Tavaly nyáron emlékeim szerint kínáltak ebédmenüt, ami egyáltalán nem mexikói ételekből állt, ez kissé hiteltelenné tette számomra a konyhát, de azért úgy gondoltam, adok nekik egy esélyt. Az utcáról először egy előszoba-félébe lépünk be, ahol leginkább várakozni vagy készülődni, öltözködni lehet, itt csak dívány van, majd innen egymásból nyílik 2 további terem, amelyet az étkezésre alakítottak ki.

2020. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2020. február 9. 1:39
Gyerekkoromban egy saroknyira laktam az Állatkerttől és éves bérletem volt, mindig kijártam ide. Ma egy tanítványommal látogattam ki, aki nem volt még állatkertben, hát akkor legyen ez a program. Ma már egészen másképp látom ezt a helyet. Nyomorúságos életnek érzem, hogy ott a szerencsétlen fogoly, bámul ránk, és innen mindenki mutogat neki, meg grimaszokat vág.

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 9. 1:16
Gondoltam, beugrom valahová a Király utca elejére, ha már jöttem a kisföldalattival a Liget felől. . . és akkor ma ez került először az utamba. Harsány köszönés, magyarul jól beszélő ázsiai kiszolgáló, ledaráljuk a szokásos kérdéseket, igen, itt eszem, tészta meg olyan hús, meg még savanyúság is.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 8. 22:18 - 1 látogató hasznosnak vélte
Jelenlegi füredi wellness hétvégén is kiugrottunk egy süti-kávé fogyasztásra. A hely most is az eddig megszokott színvonalat hozta a sütemények frissessége, íze tekintetében egyaránt. A hölgy és barista fia kellő humorral és udvariassággal visszacsábítják a vendéget. Vissza is fogunk menni ... nemsokára.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 8. 21:09
Hatvanon keresztül vezetett az utunk, s megálltunk a kastélyt megnézni, amikor rátaláltunk a belvárosban a Pillangó cukrászdára. Nagyon kellemes hely. Egy-egy süteményt ettünk, mind a 4 fajta nagyon finom és friss volt. A kiszolgálás udvarias, gyors. A cukrászda tiszta, szépen berendezett, a személyzet kedves.

2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 8. 19:08
Fiam unszolására családi programként látogattunk ki a Hold utcai kajapiacra, mert orosz kajcit szeretett volna kostolni. :-) Kellett pár perc, mire levadásztunk három ülőhelyet. Választék elég korlátozott, viszont mi konkrét elképzeléssel mentünk. Az árak, na azok elég húzósak, de ez úgysem minden napos.

2020. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 8. 18:24
Januárban családdal voltunk Harkányban pár napos pihin. A hotel adott 20%-os kedvezményt a siklósi fürdőbe, átlátogattunk oda. Mivel már voltunk itt, így tudatosan hétfő reggel nyitásra mentünk, kiiktatva a délutáni nyüzsit és gyerkőcöket. Látogató alig, hely dögivel, kész hawai. .

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 8. 14:08
Otthagytuk a fővárosi zsivajt pár (hétköz)napra, abban reménykedve, hogy egy kicsi, csendes városkában pihenünk, távol minden zajtól és tülekedéstől. Amit kaptunk, messze felülmúlta a várakozásunkat. Kezdeném a személyzettel, hiszen mégiscsak velük találkoztunk legelőször. . . Rendkívül kedvesek, segítőkészek voltak, egytől egyig mindenki.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 8. 13:18
Gyorsan kiszolgáltak, a pincérek udvariasak és segítőkészek, nagyon finom volt az étel, ital.

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 8. 11:41
Már többször jártam itt és a színvonal igencsak csökkent. Az étkezés tragikus, sorbanállás, az etelek választéka csökkent, a személyzet egyik tagja is elmondta, hogy tudatos a színvonalcsökkenés. Kevesebb a program,csak a hét egyik napján van fogadóival,mi nem akkor érkeztünk. A meztelen szaunában az osztrákok viselkedése felháborító.