Kemencés Csárda Hajdúszoboszló

Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Kemencés Csárda Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2016. augusztus 11.a párjával járt itt
Párommal pár napot Hajdúszoboszlón töltöttünk és úgy gondoltuk, hogy szeretnénk egy különleges estével búcsúztatni az ott tartózkodásunkat. Az utcán hömpölygő tömeg sodrásának engedve, megláttunk egy igazán hangulatosnak tűnő csárdát és mivel épp felszabadult egy asztal, azonnal le is csaptunk rá.
Szörnyű 2016. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Másodjára vacsoráztunk ebben az étteremben a családdal. Tavaly voltunk először, mert kívülről nézve hangulatos és barátságos a hely. Már tavaly is nehezményeztük, hogy a felszolgálás lassú, azonban ezt betudtuk a telt háznak. Idén a gyerekek kedvéért mentünk el de nem kívánok ilyen estét még az ellenségeimnek sem.
Kiváló 2016. augusztus 2.a párjával járt itt
Hajdúszoboszló fő utcáján fekszik az étterem, korábban, mikor félpanziós ellátással voltunk, sokszor elsétáltunk előtte. Most eljött az idő a kipróbálásra, és szerencsére cigányzene sem szólt. Egy kisebb falumúzeumot be lehetne rendezni az étterem berendezési tárgyaival, a 100 évvel ezelőtti paraszti élet használati tárgyai között fogyasztottuk a vacsorát.
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Belső
Átlagos 2016. július 24.a párjával járt itt
Foglalás nélkül érkeztünk vasárnap este. Miután leültettek bennünket a külső részen 5 perc után meg is kaptuk az étlapokat, az italt 1-2 percen belül hozták is. Rendelésnél a párom mondta, hogy a kapros salátaöntetet nem kéri, a pincér fel sem ajánlotta, hogy akkor esetleg másik salátaöntetet ad a salátához (az étel csirkemell volt salátával), Én bélszínt kértem félig átsütve, viszont amikor megkaptam teljesen át volt sütve.
Gyenge 2016. június 5.egyedül járt itt
Kívülről nagyon kellemes helynek tűnik, de nem hiszem, hogy ide vissza térek! Először is jó 10perc után kérdezték meg mit is szeretnék, pedig csak négy asztalnál ültünk összesen! Reggelizni szerettem volna, egy egyszerű gombás tojásos lepényt is ellehet rontani és a tejeskávét is!
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - Külső képKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étlap/itallapKemencés Csárda Hajdúszoboszló - MosdóKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étlap/itallapKemencés Csárda Hajdúszoboszló - MosdóKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Külső kép
Átlagos 2016. május 12.a párjával járt itt
Minden évben 2-3 alkalommal megfordulunk itt. Az étterem dekorációja az 1910-20-s évek hangulatát idézi modern felfogásban. Itt a vendég olyan tárgyakat is láthat amelyekkel egy néprajzi múzeum kiállításán találkozhat. Tiszta, rendezett. A pincérek kedvesek de olyan lassúak akár egy mély depresszióval küszködő lajhár!
Kiváló 2016. március 25.a párjával járt itt
Sosem voltunk még ennyire korán, szezon előtt Hajdúszoboszlón. A nyüzsgő nyári hangulat hiányzott, és szerettünk volna egy másik éttermet kipróbálni a jól bevált helyett - ez közelebb volt a szállásunkhoz. A külsőre főleg csülkős, túróscsuszás helynek tűnő étterem igazi pozitív csalódás volt.
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. március 16. járt itt
Többször jártunk már Hajdúszoboszlón,de most próbáltuk ki először a kemencés csárdát. A hely hangulata vonzott. Kár volt az ételeket kipróbálni. A fokhagymakrém leves ehetetlenül sós,a két személyes tálon a rántott máj kemény, rágós,a fokhagymás szelet papírvékony, rágós,a sültkrumpli valami borzalmas fűszerkeverékkel volt megszórva,talán valami curry-s.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 12.barátokkal járt itt
Minden alkalommal, ha Hajdúszoboszlón járunk elmegyünk a csárdába. Most is így tettünk. Én a zenészt lecserélném, egy ütemre valami förtelmes ének hanggal próbált mindent elénekelni, kár volt. A szakács gyengébbnek tűnik az ételek alapján mint egy éve, de a pincérek nagyon szolgálat készek, aranyosak,a hely varázsa is meg maradt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
Gyenge 2016. január 2.a párjával járt itt
- Több, mint 20 éve annak , hogy szinte minden évben legalább 1 alkalommal lelkes vendégei vagyunk a csárdának. Így történt ez 2015. 12. 24-én is, amikor nem csak az ünnepre, hanem a finom halászlére is ráhangolódtunk. Mint utóbb kiderült, kár volt!
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Belső