Kemencés Csárda Hajdúszoboszló

Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Kemencés Csárda Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2015. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Nyari szabadsagunkat toltottuk hajduszoboszlon.ismerosok ajanlottak hogy probaljuk ki.szivelyes fogadtatas.hangulatos elozene.kedves udvarias kiszolgalas.az etel kituno(halaszle))es a kakashere zuza kakastarej porkolt isteni.elegedettek voltunk.csak ajanlani tudom.
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - Külső kép
Szörnyű 2015. augusztus 18.a párjával járt itt
Augusztusi szombat este próbáltunk egy vacsorát elfogyasztani az étteremben, sajnos nem sikerült! Teltház volt és a pincérek úgy döntöttek hogy a 2 fős asztalhoz nem jönnek oda rendelést felvenni, mert nagyobb üzlet ha az asztalt 4-5 fős társaság foglalja!
Kiváló 2015. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes, hangulatos hely, remek kiszolgálással, finom magyaros ételekkel! Minden napra van kétfogásos menüjük 1390 Ft-ért, kétféle. Gulyásleves, gyümölcsleves, sült csirkecomb, túrós rétes, milánói makaróni. . Nagyon finom 0,5 literes házi szörpök 350 Ft-ért, finom fagyi is van.
Kiváló 2015. július 16.gyerekekkel járt itt
Hajdúszoboszlói tartózkodásunk alatt ez volt a második étterem ahova beültünk. Voltunk már itt közel 10 éve,de a hely mit sem változott. Ugyan olyan jót ettünk és jól éreztük magunkat. Az üres helyekért versengenek az emberek,de ha várni akkor is megéri. A kiszolgálás udvarias és a telt ház ellenére is gyors,az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak.
Átlagos 2014. július 10.barátokkal járt itt
Kedves kis magyaros csarda hangulata van. Az etelek finomak, a diszitesre is odafigyeltek. A kiszolgalassal nem volt szerencsenk. Valoszinuleg kezdo volt a pincer. . . A pincerunk egy helyben szinte tancot jart, amig felvette a rendelest. 4 alkalommal mondtuk el neki, mit szeretnenk es 5 kor volt, valamint 1 ora, mire kihozott 4 foetelt, 1 kenyeret es 1 uborka salatat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2014. június 20.a párjával járt itt
A Szilfa vendéglő utáni napon tértünk be vacsorázni. Ez az étterem volt a mi fogunkra való. Finom, jó ízű ételek, figyelmes gyors kiszolgálás. Jól laktunk és még a pénztárcánk sem ürült ki.
Ha tehetném, újra elvinném ide a feleségemet.
És ami a legfontosabb, hogy zárás előtt fél órával nem dobtak ki minket, hanem kiszolgáltak. Szuper! Nagyon jó!
2014. június 5.családjával járt itt
Több alkalommal is megfordultunk a Kemencés Csárdában, mivel nagyon szeretjük a hazai ízeket. És ezt csak fokozza hogy olyan környezetben tehetjük amely megjeleníti előttünk az igazi magyar múltat és kultúrát. A Fogások finomak és a hazai ízvilágot tükrözik. A kiszolgálás: udvarias,és gyors.
Kiváló 2014. április 13.gyerekekkel járt itt
Igazi magyaros rusztikus csárda ahol megállt az idő. Finomak bőséges és dübbentős ételekkel. Jó kiszolgálással és barátságos személyzettel. Most jártam itt először de ha újra Hajdúszoboszlón járunk csak itt eszünk majd. A babgulyás és halászlé első osztályú ilyen finomat már régen ettünk.
2014. február 19.a párjával járt itt
Több alkalommal is ettünk a Kemencésben, mivel nagyon szeretjük a hangulatát, igazán mutatós a hagyományőrző berendezéseivel. Amit a legjobban készítenek, az a babgulyás, egyszerűen olyan náluk, amilyennek lennie kell. Ahogyan a nagykönyvben meg van írva. Kár, hogy nem mindennel sikerült ezt a színvonalat hozniuk (pl.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
2014. január 21.a párjával járt itt
Már a magyaros, rusztikus berendezés hangulata magával ragadó.
Soha nem hagyjuk ki, ha Hajdúszoboszlón járunk. Szinte mindig halászlevet eszünk, amiben még nem csalódtunk. A felszolgálók kedvesek, gyorsak. Korábban citera zene is volt, akkor mindig olyan sokan voltak, hogy előre kellett asztalt foglalni. A kenyérlángost is kipróbáltuk már, diétázóknak nem ajánlatos!
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Belső