Kemencés Csárda Hajdúszoboszló

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Kemencés Csárda Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2019. április 27.barátokkal járt itt
A csárda berendezése, dekorációja nagyon szép. Külső terasza is van, egy része befóliázva, másik része szabad. Az étlapon sokféle étel, pozitívum hogy kisadag ételeket is kínálnak. A pincérek kedvesek, udvariasak, a kiszolgálás gyors. A megrendelt ételek nagyon finomak voltak. Teljesen meg voltunk elégedve.
Kiváló 2019. március 24.a párjával járt itt
Bér félpanziós ellátásban voltunk, mégis betértünk egy levesre. A Csárda kinézete miatt. A levesből komoly sültevés lett. Vidám hangulatú, igazi csárda. Gyors kiszolgálás, finom, hazai ízek. Kellemesen nagy adag ételek. Mintha szekereken ülnénk, olyan asztalok. A báránycsülök és a bőrős malacsült nagyon finom volt. Aki arra jár, térjen be. Ezért az árért ilyet nem kap máshol.
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - Külső képKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Külső képKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Külső képKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Belső
Kiváló 2019. március 1.a párjával járt itt
Retro hangulatú hely, mely hűen tükrözi a régmultat. Buboskemence, subák világában fogyasztottunk el, egy nagyszerűen elkészített ebédet. Izben gazdag leves, mely a nagymamám főztjét idézte fel!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. február 9.családjával járt itt
Egy ízig vérig magyaros étterembe lépünk be ahol népi hangszereken játszanak a zenészek. Kedvencünk a citerás csapat, olyan jó hangulatot tudnak teremteni, hogy kicsit feledtetik az ételek nem túl kimagasló minőségét. Rengeteg külföldi szokott itt vacsorázni, felkapott helyről beszélünk.
Kiváló 2019. január 7.a párjával járt itt
Ha házias ízekre vágysz, térj be a Kemencés Csárdába! Nem fogsz csalódni! A hosszú évek során sem változott a minőség, sőt! ! ! A kiszolgálás gyors, precíz! Az italok megfelelő hőmérsékletűek! Az árak megfizethetőek. Több alkalommal jártunk már itt, ezért úgy tudnám összefoglalni, hogy ha keresel egy hangulatos, csárda légkört nyújtó éttermet, keresd fel a hajdúszoboszlói Kemencés Csárdát!
Kiváló 2018. december 29.a párjával járt itt
Ünnep lévén megengedtük magunknak, hogy betérjünk ebbe az impozáns étterembe. Sajnos csak egy kis édességre futotta, de az udvarias személyzet azonnal ugrott és pillanatok alatt előttünk volt a finom
somlói. A karácsonyi diszítésük nagyon ötletes volt és a régiségektől szinte múzeumban éreztük magunkat. Azt hiszem ezt sem fogjuk kihagyni a nyáron.
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Külső képKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/ital
Kiváló 2018. október 27.a párjával járt itt
2018 augusztusában jártunk itt a kedvesemmel !
Felejthetetlen élményt nyújtott a csárda légköre és a lenyűgöző szinte már múzeumi hangulata !
Az ételek finomak az italok hidegek voltak a pincérek kedvessége és tisztelete a vendéggel szemben lenyűgöző !
Az árak abszolut a földön járnak a betérő vendégek pedig a menyországban !
Szépkártyát elfogadnak !
Kiváló 2018. július 13.a párjával járt itt
Kiváló ételek csodálatos berendezés kiváló felszolgálókkal és személyzettel. Mindenkinek csak ajánlani tudom . AZ árak kicsit magassak de az izzék és hangulat miatt megéri betérni. Soha nem hagyjuk ki ha Hajdúszoboszlón járunk. Halászlét ettünk harcsával, finom és elegendő volt nem is tudttam volna többet meg enni.
Kiváló 2018. május 2.gyerekekkel járt itt
Először voltunk Hajdúszoboszlón,de csak átutazóban. Jó helyen van, az ételek finomak, a kiszolgálás figyelmes, udvarias. Az ételek nagyon finomak! Ár-érték arányban megfelelő, nagyon ízlésesen berendezett kis vendéglő! Nagyon gyorsan hozták az ételeket, amikor befejeztük a vacsorát, azonnal elvitték a koszos tányért, nem kellett ott ülni felette! Ha legközelebb célirányosan ide fogunk menni!
Kiváló 2018. március 5.családjával járt itt
Születésnapi ünneplésre kaptunk meghívást. A hely kiválasztása nem véletlenül történt, retro berendezések, udvarias kiszolgálás, nagyon finom és bőséges ételek. A hangulat remek volt, a helyiségben viszont hideg volt. Külön köszönet a pincéreknek, akik minden kívánságot teljesítettek, pillanatok alatt. Az ára/érték arányról nem tudok nyilatkozni, mert vendégek voltunk.