Kemencés Csárda Hajdúszoboszló

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Kemencés Csárda Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2014. január 21.gyerekekkel járt itt
Amikor Hajdúszoboszlón járok, mindig betérek hozzájuk. Az étterem magyaros kialakítása nagyon hangulatos, mindig telt ház van, sok a külföldi vendég. Nyáron a teraszon kivetítőkön lehet nézni meccseket. A legjobb, hogy a kenyérlángost (bár nem olcsó)ott sütik előtted, a kemencében. Tiszta, rendezett az étterem, a felszolgálók kedvesek.
Szörnyű 2014. január 8.barátokkal járt itt
2013. dec. 5. -én voltunk jászberényi, River Étterem -ben, asztalfoglalással, vendéggel 5 fővel. Nagyot csalódtunk, 3 főnek nem izlett az étel (kacsa comb rágós, lazac olyan vékony hogy keresni kellett a tányéron igy ize sem volt,az xxl-es rántott húst pedig csak el lehetett rontani pedig úgy véltük lehetetlen, a széle szétklopfolva közepe 2centi vastag!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. január 8.családjával járt itt
A csárda nagyon híres, ennek tudom be, hogy mikor mi voltunk teljesen zsúfolt volt. Sorba kellett állni, hogy asztalhoz juthassunk, erről egyébként nem tehetnek, azt hiszem a hely kinőtte magát. Viszont úgy éreztük, hogy ez a hangulat és az ételek rovására ment.
Átlagos 2013. december 31.barátokkal járt itt
Baráti társasággal voltunk, kenyérlángost fogyasztottunk. Finom volt, bőséges. A vörösbor viszont nem nem felelt meg a "származásának", jellegtelen, feledhető. A kiszolgálás: udvarias, gyors. Zsúfolt volt a helyiség, szellőzetlen, ételszagú. Az asztalok elhelyezéséből adódóan a vendégek feje fölött történt az ételek-italok továbbítása.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
A párommal kétszer jártunk ebben az étteremben. Először az egyik hófordulónkon, aztán most idén Valentin napon. Nem voltak sokan, ennek külön örültünk. Amiket rendeltünk, az mindkétszer finom volt (nem véletlenül jöttünk vissza másodjára), bár a sültkrumplimnak volt egy kis hal íze, de kibírtam.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2013. szeptember 10.családjával járt itt
A berendezés hangulatosan népies, magyaros. A kiszolgálás korrekt, megfelelően gyors.
A tálalás, szervírozás átlagos, "semmi cicó". Az általunk választott ételek (halászlé, kakashere-taréj-zuzapörkölt, rántott harcsafilé. . . )jóízüek, az adagok megfelelők voltak. Kérdésünkre a felszolgáló azt is őszintén megmondta, amit nem ajánlott "teljes szívvel".
Szörnyű 2013. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Szezonban, vasárnap vacsora időben érkeztünk. Az csárdában közepes volt a forgalom, viszonylag kevés étkező vendéggel. Rettentő hangulatos hely ez. Kellemes környezet, magyaros berendezés, tisztaság, hangulatos fakkok, remek díszítések mindenhol. A kiszolgálással semmi gond nincs. Kedvesek. A csapolt sör nagyon finom.
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - Belső
Átlagos 2013. augusztus 3.családjával járt itt
Kicsik az adagok, átlagos a kaja, semmi extra. Van ennél jobb is Hajdúszoboszlón. Jó a hely "kiülős" része, bent sem rossz a borjúbőrös-kemencés dizájn, de igazából tucat a nyújtott szolgáltatás. Ha nem vágysz különösebb élményre, megfelelő. Nekem zavaró volt a főút forgalma, de ez igazán nem a hely "sara".
Kiváló 2013. július 25.barátokkal járt itt
Ebédelni mentünk erre a helyre 4-en 2 fiatal pár. Kitűnő ételeket kaptunk! A pincér ( valószínűleg ő lehetett a főpincér ) nagyon udvarias volt, viszont a kihozott üdítőből, sörből illett volna kitöltenie egy keveset a poharakba. A levesek olyan 1000 Ft körüliek, a főételek 1300- 2500 fölött is vannak. Amit mi kértünk, az tökéletes volt.
Kiváló 2013. július 3.gyerekekkel járt itt
Voltunk ebédelni, nagyon finom volt az étel. És szóltak ,hogy szombaton és hétfőn kemencében sült kenyérlángost fognak felszolgálni!
Hétfőn elmentünk megkóstolni a a kenyérlángost. Akkora volt a lángos hogy másnap reggel se voltunk éhesek. Ajánljuk mindenkinek aki csak arra jár és ne feledje el a hétfői és a szombati kenyérlángos sütést se! ! ! !