Kemencés Csárda Hajdúszoboszló

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Kemencés Csárda Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2018. július 13.a párjával járt itt
Kiváló ételek csodálatos berendezés kiváló felszolgálókkal és személyzettel. Mindenkinek csak ajánlani tudom . AZ árak kicsit magassak de az izzék és hangulat miatt megéri betérni. Soha nem hagyjuk ki ha Hajdúszoboszlón járunk. Halászlét ettünk harcsával, finom és elegendő volt nem is tudttam volna többet meg enni.
Kiváló 2018. március 5.családjával járt itt
Születésnapi ünneplésre kaptunk meghívást. A hely kiválasztása nem véletlenül történt, retro berendezések, udvarias kiszolgálás, nagyon finom és bőséges ételek. A hangulat remek volt, a helyiségben viszont hideg volt. Külön köszönet a pincéreknek, akik minden kívánságot teljesítettek, pillanatok alatt. Az ára/érték arányról nem tudok nyilatkozni, mert vendégek voltunk.
Kiváló 2018. február 14.a párjával járt itt
Szoboszlora érkezésem után, netes lista, veletlenszeru választása alapján tertunk be a csárdába. Mosolygós,barátságos, segítőkész fogadtatas. A hely a regmult idok hangulatát tükrözi :) Választott eteleket szinte pillanatok alatt talaltak, frissen készült, harmonikus izvilag (nem kellett so vagy más fuszerert nyúlni).
Kiváló 2017. november 27.a párjával járt itt
Egy nagyon vonzó étterem, ahol minőségi ételek kerülnek felszolgálásra. A kiszolgálás gyors kulturált, a felszolgálók kedvesek, udvariasak, s ami nagyon fontos, tudnak tanácsot, felvilágosítást adni az ételek, italok vonatkozásában! Tudnak az ételekhez italt ajánlani és ezt nem úgy teszik, hogy minél drágábbat sózzanak a vendégre.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. november 20.a párjával járt itt
Múlt év novemberében már jártunk a Kemencés csárdában, én akkor se voltam elégedett. De a párom kérésére most is oda mentünk. A berendezés most is nagyon szép, tetszetős. A kiszolgálás jó volt, a pincér udvarias. Halászlét ettünk harcsával, finom és elegendő volt. Ennek ára elfogadható volt, azonban az étlapot végiglapozva igencsak meglepődtem az árakon.
Kiváló 2017. július 11.a párjával járt itt
Péntek este lévén, egy kis jutalom a hét végén jelleggel, indultunk Hajdúszoboszlóra, mint már sokszor. Van egy pár zenés hely a városban,nekünk az egyik legjobban bevált, a Kemencés. A zenész remek, az ételek nagy része házias, finom, az adag is rendben van. Nem ez a legolcsóbb hely, de az élőzene mindenért kárpótolt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. június 28.a párjával járt itt
Jó elhelyezkedése van a csárdának, már kívülről is kellemes csalogató a dizájn. Igazi csárdaélményre számíthatunk kívülről, belülről, nagyon hangulatos egyszóval. Az ételek gusztusosak, egy baj van velük szerintem az áruk, az ár-érték arány, másokhoz képest is és egyébként is.
Gyenge 2016. november 28.családjával járt itt
Belépve nagyon megnyerő az étterem, a berendezés tetszett. A szakértelem azonban igencsak hiányos. Alap tudnivaló, hogy a vörösbort nem jéghidegen fogyasztjuk, mi így kaptuk. Az étkezés befejeztével hosszan vártuk, hogy elvigyék a tányérokat, eközben több pincér is elment az asztalunk mellett, de eszük ágában sem volt leszedni az üres tányért.
Kiváló 2016. október 12.családjával járt itt
Akàr a dèli menüt akàr az a'la carte ètlapròl vàlasztunk,soha nem csalòdunk. Èvek òta törzshelyünk,a strandon lèvő "kistestvèrèvel" együtt, a Kerèk csàrdàval.Volt màr csalàdi rendezvèny ès romantikus vacsi is,mindig szuperül sikerült.
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/ital
2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Délben kissé kiéhezve ültünk be a párommal a Kemencés Csárda hívogató teraszára. A hirdető táblán szereplő kemencében sütött lángos ízét, szinte már a szánkban éreztük, mikor a pincér közölte, hogy sajnálja de azt csak kedden és szombaton tudják biztosítani.
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/ital