Kemencés Csárda Hajdúszoboszló

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Kemencés Csárda Hajdúszoboszló vélemények

Átlagos 2016. július 24.a párjával járt itt
Foglalás nélkül érkeztünk vasárnap este. Miután leültettek bennünket a külső részen 5 perc után meg is kaptuk az étlapokat, az italt 1-2 percen belül hozták is. Rendelésnél a párom mondta, hogy a kapros salátaöntetet nem kéri, a pincér fel sem ajánlotta, hogy akkor esetleg másik salátaöntetet ad a salátához (az étel csirkemell volt salátával), Én bélszínt kértem félig átsütve, viszont amikor megkaptam teljesen át volt sütve.
Átlagos 2016. május 12.a párjával járt itt
Minden évben 2-3 alkalommal megfordulunk itt. Az étterem dekorációja az 1910-20-s évek hangulatát idézi modern felfogásban. Itt a vendég olyan tárgyakat is láthat amelyekkel egy néprajzi múzeum kiállításán találkozhat. Tiszta, rendezett. A pincérek kedvesek de olyan lassúak akár egy mély depresszióval küszködő lajhár!
Kiváló 2016. március 25.a párjával járt itt
Sosem voltunk még ennyire korán, szezon előtt Hajdúszoboszlón. A nyüzsgő nyári hangulat hiányzott, és szerettünk volna egy másik éttermet kipróbálni a jól bevált helyett - ez közelebb volt a szállásunkhoz. A külsőre főleg csülkős, túróscsuszás helynek tűnő étterem igazi pozitív csalódás volt.
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 12.barátokkal járt itt
Minden alkalommal, ha Hajdúszoboszlón járunk elmegyünk a csárdába. Most is így tettünk. Én a zenészt lecserélném, egy ütemre valami förtelmes ének hanggal próbált mindent elénekelni, kár volt. A szakács gyengébbnek tűnik az ételek alapján mint egy éve, de a pincérek nagyon szolgálat készek, aranyosak,a hely varázsa is meg maradt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
Gyenge 2016. január 2.a párjával járt itt
- Több, mint 20 éve annak , hogy szinte minden évben legalább 1 alkalommal lelkes vendégei vagyunk a csárdának. Így történt ez 2015. 12. 24-én is, amikor nem csak az ünnepre, hanem a finom halászlére is ráhangolódtunk. Mint utóbb kiderült, kár volt!
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Belső
Kiváló 2015. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Nyari szabadsagunkat toltottuk hajduszoboszlon.ismerosok ajanlottak hogy probaljuk ki.szivelyes fogadtatas.hangulatos elozene.kedves udvarias kiszolgalas.az etel kituno(halaszle))es a kakashere zuza kakastarej porkolt isteni.elegedettek voltunk.csak ajanlani tudom.
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - Külső kép
Szörnyű 2015. augusztus 18.a párjával járt itt
Augusztusi szombat este próbáltunk egy vacsorát elfogyasztani az étteremben, sajnos nem sikerült! Teltház volt és a pincérek úgy döntöttek hogy a 2 fős asztalhoz nem jönnek oda rendelést felvenni, mert nagyobb üzlet ha az asztalt 4-5 fős társaság foglalja!
Kiváló 2015. július 16.gyerekekkel járt itt
Hajdúszoboszlói tartózkodásunk alatt ez volt a második étterem ahova beültünk. Voltunk már itt közel 10 éve,de a hely mit sem változott. Ugyan olyan jót ettünk és jól éreztük magunkat. Az üres helyekért versengenek az emberek,de ha várni akkor is megéri. A kiszolgálás udvarias és a telt ház ellenére is gyors,az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2014. június 20.a párjával járt itt
A Szilfa vendéglő utáni napon tértünk be vacsorázni. Ez az étterem volt a mi fogunkra való. Finom, jó ízű ételek, figyelmes gyors kiszolgálás. Jól laktunk és még a pénztárcánk sem ürült ki.
Ha tehetném, újra elvinném ide a feleségemet.
És ami a legfontosabb, hogy zárás előtt fél órával nem dobtak ki minket, hanem kiszolgáltak. Szuper! Nagyon jó!
2014. június 5.családjával járt itt
Több alkalommal is megfordultunk a Kemencés Csárdában, mivel nagyon szeretjük a hazai ízeket. És ezt csak fokozza hogy olyan környezetben tehetjük amely megjeleníti előttünk az igazi magyar múltat és kultúrát. A Fogások finomak és a hazai ízvilágot tükrözik. A kiszolgálás: udvarias,és gyors.