Kemencés Csárda Hajdúszoboszló

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Kemencés Csárda Hajdúszoboszló vélemények

Átlagos 2017. május 15.gyerekekkel járt itt
Szombat este szinte teltház,jó hangulat az étteremben. A berendezés nem átlagos,tetszett. A belső teremben zenés est,amely kissé hangos volt,de nem zavaróan. Az italrendelést követően volt idő meggondolni az étel kiválasztását,mivel a pincért csak 1-2 pillanatra láttuk. A választott étel ízletes volt.
Átlagos 2017. április 8.a párjával járt itt
Hajdúszoboszlói tartózkodásunk alatt a fürdőbe menet és jövet is többször elmentünk a csárda előtt, és utolsó nap gondoltuk kipróbáljuk. Alig volt vendég, így a kiszolgálással semmi gond nem volt, gyorsan kaptunk mindent. Az étel ízletes volt, és bőséges is, viszont nem volt meleg! !
Kiváló 2016. augusztus 11.a párjával járt itt
Párommal pár napot Hajdúszoboszlón töltöttünk és úgy gondoltuk, hogy szeretnénk egy különleges estével búcsúztatni az ott tartózkodásunkat. Az utcán hömpölygő tömeg sodrásának engedve, megláttunk egy igazán hangulatosnak tűnő csárdát és mivel épp felszabadult egy asztal, azonnal le is csaptunk rá.
Kiváló 2016. augusztus 2.a párjával járt itt
Hajdúszoboszló fő utcáján fekszik az étterem, korábban, mikor félpanziós ellátással voltunk, sokszor elsétáltunk előtte. Most eljött az idő a kipróbálásra, és szerencsére cigányzene sem szólt. Egy kisebb falumúzeumot be lehetne rendezni az étterem berendezési tárgyaival, a 100 évvel ezelőtti paraszti élet használati tárgyai között fogyasztottuk a vacsorát.
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Belső
Gyenge 2016. június 5.egyedül járt itt
Kívülről nagyon kellemes helynek tűnik, de nem hiszem, hogy ide vissza térek! Először is jó 10perc után kérdezték meg mit is szeretnék, pedig csak négy asztalnál ültünk összesen! Reggelizni szerettem volna, egy egyszerű gombás tojásos lepényt is ellehet rontani és a tejeskávét is!
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - Külső képKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étel/italKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étlap/itallapKemencés Csárda Hajdúszoboszló - MosdóKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Étlap/itallapKemencés Csárda Hajdúszoboszló - MosdóKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. március 16. járt itt
Többször jártunk már Hajdúszoboszlón,de most próbáltuk ki először a kemencés csárdát. A hely hangulata vonzott. Kár volt az ételeket kipróbálni. A fokhagymakrém leves ehetetlenül sós,a két személyes tálon a rántott máj kemény, rágós,a fokhagymás szelet papírvékony, rágós,a sültkrumpli valami borzalmas fűszerkeverékkel volt megszórva,talán valami curry-s.
Kiváló 2015. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes, hangulatos hely, remek kiszolgálással, finom magyaros ételekkel! Minden napra van kétfogásos menüjük 1390 Ft-ért, kétféle. Gulyásleves, gyümölcsleves, sült csirkecomb, túrós rétes, milánói makaróni. . Nagyon finom 0,5 literes házi szörpök 350 Ft-ért, finom fagyi is van.
Átlagos 2014. július 10.barátokkal járt itt
Kedves kis magyaros csarda hangulata van. Az etelek finomak, a diszitesre is odafigyeltek. A kiszolgalassal nem volt szerencsenk. Valoszinuleg kezdo volt a pincer. . . A pincerunk egy helyben szinte tancot jart, amig felvette a rendelest. 4 alkalommal mondtuk el neki, mit szeretnenk es 5 kor volt, valamint 1 ora, mire kihozott 4 foetelt, 1 kenyeret es 1 uborka salatat.
Szörnyű 2014. január 8.barátokkal járt itt
2013. dec. 5. -én voltunk jászberényi, River Étterem -ben, asztalfoglalással, vendéggel 5 fővel. Nagyot csalódtunk, 3 főnek nem izlett az étel (kacsa comb rágós, lazac olyan vékony hogy keresni kellett a tányéron igy ize sem volt,az xxl-es rántott húst pedig csak el lehetett rontani pedig úgy véltük lehetetlen, a széle szétklopfolva közepe 2centi vastag!
Kiváló 2013. július 3.gyerekekkel járt itt
Voltunk ebédelni, nagyon finom volt az étel. És szóltak ,hogy szombaton és hétfőn kemencében sült kenyérlángost fognak felszolgálni!
Hétfőn elmentünk megkóstolni a a kenyérlángost. Akkora volt a lángos hogy másnap reggel se voltunk éhesek. Ajánljuk mindenkinek aki csak arra jár és ne feledje el a hétfői és a szombati kenyérlángos sütést se! ! ! !