Kemencés Csárda Hajdúszoboszló

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Kemencés Csárda Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2014. április 13.gyerekekkel járt itt
Igazi magyaros rusztikus csárda ahol megállt az idő. Finomak bőséges és dübbentős ételekkel. Jó kiszolgálással és barátságos személyzettel. Most jártam itt először de ha újra Hajdúszoboszlón járunk csak itt eszünk majd. A babgulyás és halászlé első osztályú ilyen finomat már régen ettünk.
2014. február 19.a párjával járt itt
Több alkalommal is ettünk a Kemencésben, mivel nagyon szeretjük a hangulatát, igazán mutatós a hagyományőrző berendezéseivel. Amit a legjobban készítenek, az a babgulyás, egyszerűen olyan náluk, amilyennek lennie kell. Ahogyan a nagykönyvben meg van írva. Kár, hogy nem mindennel sikerült ezt a színvonalat hozniuk (pl.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
2014. január 21.a párjával járt itt
Már a magyaros, rusztikus berendezés hangulata magával ragadó.
Soha nem hagyjuk ki, ha Hajdúszoboszlón járunk. Szinte mindig halászlevet eszünk, amiben még nem csalódtunk. A felszolgálók kedvesek, gyorsak. Korábban citera zene is volt, akkor mindig olyan sokan voltak, hogy előre kellett asztalt foglalni. A kenyérlángost is kipróbáltuk már, diétázóknak nem ajánlatos!
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - BelsőKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Belső
Kiváló 2014. január 21.gyerekekkel járt itt
Amikor Hajdúszoboszlón járok, mindig betérek hozzájuk. Az étterem magyaros kialakítása nagyon hangulatos, mindig telt ház van, sok a külföldi vendég. Nyáron a teraszon kivetítőkön lehet nézni meccseket. A legjobb, hogy a kenyérlángost (bár nem olcsó)ott sütik előtted, a kemencében. Tiszta, rendezett az étterem, a felszolgálók kedvesek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. január 8.családjával járt itt
A csárda nagyon híres, ennek tudom be, hogy mikor mi voltunk teljesen zsúfolt volt. Sorba kellett állni, hogy asztalhoz juthassunk, erről egyébként nem tehetnek, azt hiszem a hely kinőtte magát. Viszont úgy éreztük, hogy ez a hangulat és az ételek rovására ment.
Átlagos 2013. december 31.barátokkal járt itt
Baráti társasággal voltunk, kenyérlángost fogyasztottunk. Finom volt, bőséges. A vörösbor viszont nem nem felelt meg a "származásának", jellegtelen, feledhető. A kiszolgálás: udvarias, gyors. Zsúfolt volt a helyiség, szellőzetlen, ételszagú. Az asztalok elhelyezéséből adódóan a vendégek feje fölött történt az ételek-italok továbbítása.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
A párommal kétszer jártunk ebben az étteremben. Először az egyik hófordulónkon, aztán most idén Valentin napon. Nem voltak sokan, ennek külön örültünk. Amiket rendeltünk, az mindkétszer finom volt (nem véletlenül jöttünk vissza másodjára), bár a sültkrumplimnak volt egy kis hal íze, de kibírtam.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2013. szeptember 10.családjával járt itt
A berendezés hangulatosan népies, magyaros. A kiszolgálás korrekt, megfelelően gyors.
A tálalás, szervírozás átlagos, "semmi cicó". Az általunk választott ételek (halászlé, kakashere-taréj-zuzapörkölt, rántott harcsafilé. . . )jóízüek, az adagok megfelelők voltak. Kérdésünkre a felszolgáló azt is őszintén megmondta, amit nem ajánlott "teljes szívvel".
Átlagos 2013. augusztus 3.családjával járt itt
Kicsik az adagok, átlagos a kaja, semmi extra. Van ennél jobb is Hajdúszoboszlón. Jó a hely "kiülős" része, bent sem rossz a borjúbőrös-kemencés dizájn, de igazából tucat a nyújtott szolgáltatás. Ha nem vágysz különösebb élményre, megfelelő. Nekem zavaró volt a főút forgalma, de ez igazán nem a hely "sara".
Kiváló 2013. július 25.barátokkal járt itt
Ebédelni mentünk erre a helyre 4-en 2 fiatal pár. Kitűnő ételeket kaptunk! A pincér ( valószínűleg ő lehetett a főpincér ) nagyon udvarias volt, viszont a kihozott üdítőből, sörből illett volna kitöltenie egy keveset a poharakba. A levesek olyan 1000 Ft körüliek, a főételek 1300- 2500 fölött is vannak. Amit mi kértünk, az tökéletes volt.