Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
A személyzet és a kiszolgálás rendben volt.
Viszont a szobában nagyon meleg volt, illetve a fittness teremben a futógép nem működött és erről a recepció sem tudott
Válasz az értékelésre - 2020. március 3.
Kedves Zsolt!
Nagyon örülünk, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül és hogy jól érezték magukat nálunk. Sok szeretettel várjuk vissza szállodánkban Lillafüreden!

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden várakozásomat felülmúlt! Fantasztikus kilátás,patyolat tiszta szobák. Kedves mosolygós személyzet. Az ételek fantasztikusak!Hatalmas választékkal. Biztonságos parkolási lehetőség . A wellness részlege kifogástalan.A palotaszálló pedig meseszép!Egyszóval minden adott egy kellemes wellness hétvégéhez!
Válasz az értékelésre - 2020. március 3.
Kedves Norbert!
Számunkra is boldogság ilyen beszámolót olvasnunk! Nagyon örülünk, hogy fantasztikusan érezték magukat! 😊 Reméljük, hogy még sokszor lesz alkalmunk gondoskodni a pihenésükről! sok szeretettel várjuk Önöket Lillafüreden!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
A szálloda elvarázsolt hangulattal rendelkezik. Ez nem csak a környezetre, hanem a hotel belső megjelenésére is vonatkozik. A konyha kifogástalan, a személyzet pedig nagyon kedves. A Wellness nem túl nagy és rendkívül zsúfolt, ha sokan vannak.
Válasz az értékelésre - 2019. december 13.
Kedves Dávid!
Nagyon köszönjük, hogy időt szántak arra, hogy megosszák más vendégekkel is véleményüket, tapasztalataikat, mely sok segítséget nyújt azon vendégek számára is a döntéshozatalban, akik még nem fedezték fel Észak-Magyarország mesés gyöngyszemét, Lillafüredet és a nosztalgikus Palotaszállót. Nagyon örülünk, hogy kellemesen érezték magukat szállodánkban!

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 1.
Csodálatos, mesebeli környezet. A táj amely körülveszi a szállodát lenyűgöző. A személyzet és a szállás pompás, az ételek sokfélék, de ízviláguk szegényes.
Válasz az értékelésre - 2019. november 28.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Reméljük, hogy lesz még alkalmunk bizonyítani Önöknek és további kellemes pihenést és szép élményeket garantálni a festői Lillafüreden!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Gyönyörű környezetben ragyogó fekvésű,egyedülálló elegáns,patinás szálloda. A teraszosan kialakított külső,valamint a szálloda épülete által körülzárt belső park kertészeti remekmű.A szálloda egyik oldalán egy vízesés,a másik oldalán a Hámori tó,szemet gyönyörködtető látvány.
Az ételek kifogástalanok,választékosak különlegesek, mégis házias ízűek.
Válasz az értékelésre - 2019. november 28.
Kedves Katalin!
Nagyon köszönjük a kedves és elismerő szavakat! Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk, kellemes élményekkel telt a pihenés és Önöket is magával ragadta Lillafüred lenyűgöző szépsége!
Sok szeretettel várjuk vissza Önöket szállodánkban és a mesés Lillafüreden!

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 1.
Az ételek minősége és milyensége sokat romlott az elmúlt évekhez képest, nem volt igazán olyan étel amire azt mondjuk, juj ez nagyon finom volt. Két alkalommal voltunk már ez előtt is itt és akkor mindig volt ilyen. A választék is rosszabb volt mint régebben, pl nagyon hiányzott reggel a sült bacon szalonna, a frissen sült tükör tojás, este a frissen sütött húsok.
Válasz az értékelésre - 2019. október 28.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük részletes beszámolóját, magas értékelését és ajánlását! Ugyanakkor sajnálattal olvastuk, hogy vacsorakínálatunk nem nyerte el tetszését. A Palotaszállóban kiemelten fontosnak tartjuk, hogy a szép környezet mellett az ízek harmóniájával is hassunk az érzékekre. További fokozott figyelmet fogunk fordítani kínálatunk összeállítására és színesítésére.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Csodálatos környezet, nagyon kedves személyzet. Wellness rész valóban a pihenést szolgálja, tiszta, sokszínű lehetőséggel. Ételek szinte kifogástalanok, finom ízekkel. Rengeteg látnivaló a környéken, mindenhol kedves emberekkel.
Válasz az értékelésre - 2019. október 22.
Kedves Vendégünk!
Nagyon megtisztelő kiemelkedő értékelése! Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk és bízunk abban, hogy legközelebbi alkalommal is megtisztelnek választásukkal. Sok szeretettel visszavárjuk Önöket Lillafüreden!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 14.
A szoba tiszta volt, rendezett, de kisebb, mint amire számítottunk, főképp, hogy kutyával érkeztünk. A reggeli kiváló volt, a vacsora azért nem éri el egy négycsillagós szálló az osztrák színvonalát, bár a második este sokszínűbb és ízletesebb volt a választék.
Válasz az értékelésre - 2019. október 4.
Kedves Eszter!
Nagyon köszönjük véleményét, visszajelzését, mely segíti javítani, fejleszteni szolgáltatásaink színvonalát! Külön köszönjük észrevételét az öltözködésre vonatkozóan! Vendégeink figyelmét igyekszünk felhívni a megfelelő öltözék használatára a vacsoránál vendég tájékoztatónkban, illetve az étterem bejáratánál található piktogramok segítségével.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Sajnos csak rövid időt töltöttünk ebben a gyönyörű környezetben található patinás szállodában. Kiváló volt az ellátás. Az ételek finomak voltak, bő volt a választék. A színvonalas élő zene kellemes meglepetés volt. Gyönyörű a park, az épület. Felmentünk a toronyba is. Megérte! A kilátás gyönyörű. A wellness részleggel kicsit elégedetlen voltam.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 27.
Kedves Vendégünk!
Számunkra is nagy élmény vendégeink örömteli sorait olvasni, nagyon köszönjük, hogy megosztották velünk. Lillafüred minden évszakban ezernyi élményt és programlehetőséget kínál, érdemes felfedezni, megismerni valamennyit! Sok szeretettel visszavárjuk Lillafüreden! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Tökéletes volt minden , egyetlen aprócska megjegyzés, hogy azokban a szobákban, ahol nincs erkély, nyári időszakban nem igazán lehet megszárítani a fürdőruhákat és a törölközőket. De imádtam minden percét. A személyzet roppant előzékeny és kedves, a konyha inkább hat csillag, mint öt. A telt ház ellenére sem volt zsúfoltság sem az étteremben, sem a wellnessben.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 27.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük pozitív értékelésüket és kedves véleményüket! Nagy öröm számunkra, ha szép élményekről számolnak be vendégeink. A fürdőruhák és törülközők szárítására a jövőben jobban oda fogunk figyelni. Szeretettel várjuk vissza Önöket a mesés Lillafüreden!
Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 18.148 - 23.885,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.12.20.
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 21.350 - 28.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal,Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.12.20.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 19.450 - 26.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszpark használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 22.701,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal,Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.

Szállodák Lillafüred környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Szent István Hotel Eger
Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Egri romantika (min. 2 éj)

LillafüredX