Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Sajnos csak rövid időt töltöttünk ebben a gyönyörű környezetben található patinás szállodában. Kiváló volt az ellátás. Az ételek finomak voltak, bő volt a választék. A színvonalas élő zene kellemes meglepetés volt. Gyönyörű a park, az épület. Felmentünk a toronyba is. Megérte! A kilátás gyönyörű. A wellness részleggel kicsit elégedetlen voltam.
Kedves Vendégünk!
Számunkra is nagy élmény vendégeink örömteli sorait olvasni, nagyon köszönjük, hogy megosztották velünk. Lillafüred minden évszakban ezernyi élményt és programlehetőséget kínál, érdemes felfedezni, megismerni valamennyit! Sok szeretettel visszavárjuk Lillafüreden! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Tökéletes volt minden , egyetlen aprócska megjegyzés, hogy azokban a szobákban, ahol nincs erkély, nyári időszakban nem igazán lehet megszárítani a fürdőruhákat és a törölközőket. De imádtam minden percét. A személyzet roppant előzékeny és kedves, a konyha inkább hat csillag, mint öt. A telt ház ellenére sem volt zsúfoltság sem az étteremben, sem a wellnessben.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük pozitív értékelésüket és kedves véleményüket! Nagy öröm számunkra, ha szép élményekről számolnak be vendégeink. A fürdőruhák és törülközők szárítására a jövőben jobban oda fogunk figyelni. Szeretettel várjuk vissza Önöket a mesés Lillafüreden!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régi, patinás békebeli szálló,a mai kornak megfelelő kényelmi felszereltséggel, méltó hírnevéhez. Gyönyörű környezet, remek fekvés. Érdemes felmenni a toronyba és megnézni a szálló történeti kiállítást, no meg a kilátást. Profi személyzet, kedves családias hangulat a nagy méretek dacára.
Kedves Vig Zoltán!
Nagyon köszönjük csodálatos értékelését! Számunkra is öröm olvasni vendégeink véleményét, milyen szolgáltatásokat és attrakciókat fedeztek fel szállodánkban és Lillafüreden! Külön köszönjük az ajánlást is, mindenképpen érdemes a csigalépcsőn felmenni a toronyba, páratlan a kilátás! Sok szeretettel visszavárjuk Önöket!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép környezetben, remek programokkal, melyekre kedvezményes belépők is kaphatók a recepción. Udvarias kiszolgálás, finom és különleges ételek, előzékenység és tisztaság. A szobák kicsit szűkösek, ha pótágy is szükséges.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 22.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották. Legközelebbi látogatásuk alkalmával ajánljuk tágas lakosztályainkat, ahol a két légtérben kényelmesen elférnek családos vendégeink. Sok szeretettel visszavárjuk Önöket a gyönyörű Lillafüreden!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 3.
A szálloda csodálatos környezetben helyezkedik el. Nagyon sok látnivaló található a környéken. A szálloda kívül-belül nagyon szép. A személyzet udvarias,segítőkész. A wellness szolgáltatással meg voltunk maximálisan elégedve. Gyerekbarát. Csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 22.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük maximális értékelését és szíves ajánlását. Visszavárjuk Önöket az év további részében is különleges programokkal és lillafüredi élményekkel!

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
Minden nagyon jó volt,kiválo szoba,nagyon szép környék és sok látnivaló,
legjobb élmény a konyha finom, izletes és nagy választék.

Köszönöm az egész család nevibe.
Válasz az értékelésre - 2019. június 3.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük a kedves szavakat és igazán örülünk, hogy gasztronómiánk a szívükbe lopta magát.
Visszavárjuk Önöket a jövőben is további élményekkel, programokkal és finom falatokkal a Hunguest Hotel Palotában!

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 11. - 5 látogató hasznosnak vélte
Április elején töltöttünk itt 3 remek napot. A foglalás visszaigazolása rekord gyorsasággal történt, ahogy letettem a telefont, már jött is az e-mail, majd érkezés előtt welcome e-mail on- line bejelentkezési lehetőséggel. A szálloda a 30-as évekbeli állapotában tündököl, közösségi terei pompásak, a wellness részleg a nagy számú vendéghez képest is elég.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
Kiválóan éreztük magunkat minden szuper volt. A személyzet nagyon szolgálatkész volt. Az étkezés pazar volt. A HANGULAT FELEDHETETLEN. Hamarosan ismétlünk.
Kedves Kónya István!
Nagyon örülünk, hogy Önöket is magával ragadta az egyedi Palota hangulat. Visszavárjuk Önöket további felejthetetlen programokkal a Bükk szívében, Lillafüreden!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk a gyerekeinkkel az Önök szállodájában. Nagyon jól éreztük magunkat. 3 különböző méretű szobában voltunk. Kellemes volt a szállás. A szobai szék nagyon kényelmetlen volt. Mi hiányoltuk a fiókokat a bútorzatból. A személyzet nagyon készséges és udvarias volt. Az ételek bőségesek, nagyon változatosak és finomak voltak. Köszönjük
Kedves Fodor Jánosné!
Örülünk, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül és külön köszönjük véleményét a szobai berendezésekre vonatkozóan, melyet a következő felújítás alkalmával figyelembe fogunk venni. Reméljük, hamarosan visszatérő vendégeink között köszönthetjük Önöket a mesés Lillafüreden!

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
A szálloda patinás épület csodálatos környezetben. Minden nagyon tetszett, a szobák tiszták, az ágyak nagyok és kényelmesek, az étel szuper, egy kivételt tudok megemlíteni: az élménymedence mozaikján a koszfoltot, ami a vízszint fölött jól látható és gusztustalan.
Válasz az értékelésre - 2019. március 4.
Kedves Katalin! Köszönjük, hogy megosztották velünk véleményüket. A jövőben nagyobb figyelmet fordítunk ezen munkálatokra is. Visszavárjuk Önöket minden évszakban Lillafüreden! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 23.350 - 26.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolással, programokkal
Érvényes: 2020.09.06-ig
Imola Hostel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Irota EcoLodge
Irota
Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 13.332,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 24.361,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Aurora tavaszi napok (min. 2 éj)

LillafüredX