Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
Kiválóan éreztük magunkat minden szuper volt. A személyzet nagyon szolgálatkész volt. Az étkezés pazar volt. A HANGULAT FELEDHETETLEN. Hamarosan ismétlünk.
Kedves Kónya István!
Nagyon örülünk, hogy Önöket is magával ragadta az egyedi Palota hangulat. Visszavárjuk Önöket további felejthetetlen programokkal a Bükk szívében, Lillafüreden!
Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk a gyerekeinkkel az Önök szállodájában. Nagyon jól éreztük magunkat. 3 különböző méretű szobában voltunk. Kellemes volt a szállás. A szobai szék nagyon kényelmetlen volt. Mi hiányoltuk a fiókokat a bútorzatból. A személyzet nagyon készséges és udvarias volt. Az ételek bőségesek, nagyon változatosak és finomak voltak. Köszönjük
Kedves Fodor Jánosné!
Örülünk, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül és külön köszönjük véleményét a szobai berendezésekre vonatkozóan, melyet a következő felújítás alkalmával figyelembe fogunk venni. Reméljük, hamarosan visszatérő vendégeink között köszönthetjük Önöket a mesés Lillafüreden!
Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
A szálloda patinás épület csodálatos környezetben. Minden nagyon tetszett, a szobák tiszták, az ágyak nagyok és kényelmesek, az étel szuper, egy kivételt tudok megemlíteni: az élménymedence mozaikján a koszfoltot, ami a vízszint fölött jól látható és gusztustalan.
Válasz az értékelésre - 2019. március 4.
Kedves Katalin! Köszönjük, hogy megosztották velünk véleményüket. A jövőben nagyobb figyelmet fordítunk ezen munkálatokra is. Visszavárjuk Önöket minden évszakban Lillafüreden! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 1.
Férjemmel töltöttönk el két éjszakás pihenést a Hungest hotel Palotában közvetlenül a karácsonyi ünnepek előtt. Csodálatosan, ízlésesen ünnepi díszben feldíszett impozáns volt az egész épület. Egy hosszabb délutáni sétáról megérkezve nagyon kellemes meglepetésként ért minket ahogyan a Lobbyban forró teával,forralt borral, aprósüteménbyel kínáltak minket.

Értékelt: 2019. február 1. - 4 látogató hasznosnak vélte
Kisebb szobát kaptunk mint amit foglaltunk, ugyanazon áron. . . A foglalásban 43 m2- es szoba szerepelt, míg amit kaptunk alig volt 36m2. Az első szobánkat le kellett cserélni mert bűzlött, és nem segített rajta a szellőztetés. Így hogy ne indítsunk rosszul a szálláshelyen, kértem egy másikat ami tóra néző ráfizetve az árra.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
Aki a Palotaszállóban valamivel nincs megelégedve, az maradjon otthon! Gyönyörű környezet, elegáns miliő, kifogástalan kiszolgálás és minden igényt kielégítő félpanzió. Választékos és bőséges büfé reggeli és vacsora. Nagyon kellemes wellness szolgáltatás.
Válasz az értékelésre - 2019. február 15.
Kedves Pálfalvi István! Nagyon köszönjük dicsérő szavait, ettől nagyobb elismerés nincs számunkra, mint vendégeink maximális elégedettsége. Reméljük, hamarosan újra vendégeinkként köszönthetjük Önöket a csodákkal teli Lillafüreden. Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 14.
Másodjára jártam e remekszállodába,és még jönni fogok máskor is.Elvarázsol a fekvése illetve építészeti kialakítása. Feltöltődöm minden alkalommal. Hálás vagyok minden embernek aki részese a Hotel Palota létének. Köszönöm...
Válasz az értékelésre - 2019. február 15.
Kedves Katona György! Örülünk, hogy Önöket is magával ragadta Lillafüred szépsége! Külön köszönjük visszatérő vendégünkként véleményét és elismerő szavait! Sok szeretettel várjuk a következő alkalommal is! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 14.
Nagyon jónak tartottuk az épület bemutatását, fantasztikus volt a pótszilveszteri tűzijáték, kiváló és választékos volt az étel, nagyon kellemes hangulatot adott az étkezések alatti halk gitár- és fuvola szóló. Pazar volt a berendezés, a környezet, nagyon udvarias volt minden alkalmazott.
Köszönjük a kellemes hétvégét!
Válasz az értékelésre - 2019. február 15.
Kedves Horváth Attiláné! Nagyon örülünk, hogy mind programkínálatunk, mind szállodánk hangulata maradéktalanul elnyerte tetszésüket! Visszavárjuk Önöket a pazar környezetben elhelyezkedő Hunguest Hotel Palotában! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Udvarias, kedves személyzet. Széles választékú, bőséges reggeli és vacsora. Romantikus, nyugodt környezet. Wellnes részleg kellemes, csak az éjszakai fürdőzés napján kissé hideg volt a víz.
Válasz az értékelésre - 2019. január 9.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel vettük visszajelzését a szállodánkban töltött napokra. Az éjszakai fürdőzésen még igyekszünk tökéletesíteni, hogy ez is igazi élménnyé válhasson! Vendégeink véleménye, javaslata fontos és hasznos visszajelzés számunkra, mert azon területekre világítanak rá, melyekre fokozottabb figyelmet kell fordítanunk a tökéletesebb vendégélmény érdekében.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 15.
Végre teljesült a vágyunk, hogy belülről is megnézhessük a régi szakszervezetis üdülésünk helyszínét. Rá sem lehet ismerni olyan csodás lett. Valódi palotában érezhettük megunkat. Az étkezések alatt finom zene szólt, ami még fokozta a remek ételek okozta jó érzést. A toronyból csodálatos panoráma tárult a szemünk elé. A wellness csúcs és alig vannak benne.

Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 21.350 - 25.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 20.698,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2020.06.30.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 9.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Fremon
Berente
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.12-ig
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 20.800,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenés esttel, kedvezményes fürdőbelépővel, szabadidős programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.27.
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 46.895,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

LillafüredX