Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14.
Hunguest Hotel Palota Lillafüred- Szálloda központi helyen fekszik a régióban. Indulási pontunk, valamint érkezési pontunk minden kulturális látogatáshoz közel volt. Például egy napi kirándulásunkat megszerveztük Aggtelekre,de a közbeeső várakat, múzeumokat,útba eső látnivalókat megnéztük. Délután Aggtelekről visszafelé más útvonalat választottunk, Eger felé.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 7.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották. A környék gazdag és változatos programkínálata lehetővé teszi, hogy minden nap újabb különleges helyeket fedezhessünk fel. Visszavárjuk Önöket az ezerarcú őszi Lillafüreden! Üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
A Hotel Palota nagyon jó választásnak bizonyult számunkra! Sok-sok évvel ezelőtt nyaraltunk már Lillafüreden és mikor a Palota Hotel körül sétáltunk, impozáns küllemével megragadott minket, így akkor sajnáltuk, hogy nem ott foglaltunk szállást! Most itt, ebben a gyönyörű, nyugodt, hangulatos környezetben (kívül-belül) töltöttünk el egy csodás hetet!
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 7.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül! Mindig öröm számunkra vendégeink jószívű ajánlásait és kedves szavait olvasni! Reméljük, mihamarabb újra vendégeinkként köszönthetjük Önöket a mesés kastélyszállodánkban! Üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
Legfőképpen a hotel nyújtotta csodálatos panoráma, a sok-sok program tetszett. Az Önöknél töltött idő kevésnek bizonyult ahhoz, hogy minden programban részt vehessünk, a lehetőségeket kihasználhassuk, de reméljük, hogy legalább egyszer még a vendégeik lehetünk.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 1.
Kedves Vendégünk! Örülünk, hogy Lillafüredet választották pihenésük helyszínéül! Érdemes a környék szépségét minden évszakban felfedezni aktuális programajánlatainkkal fűszerezve! Visszavárjuk Önöket mihamarabb egy hosszabb pihenésre! Üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Kertre nezo szobat foglaltunk amit vissza is igazoltak. Megerkezesunkkor a recepcios kozolte, hogy nincs ilyen szabad szobajuk az osszes foglalt Es Ok nem kaptak tajekoztatast.
A szemelyzet Kedves volt probaltak mas modon megoldani a problemat.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 1.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Felvettük a kapcsolatot a közvetítő irodával, kértük segítségüket, fejlesztésüket annak érdekében, hogy a személyes kérések kezelése is gördülékenyen rögzíthető legyen. Még egyszer elnézésüket kérjük a kellemetlenségért és bízunk abban, hogy pihenésük jól telt, kellemes élményeket őriznek szállodánkról.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Felejthetetlen négy napot töltöttünk ebben a csodálatos szállodában,két nagyobb gyerekkel (14,25), illetve a 3 éves unokánkkal. Mindenkinek megtaláltuk a neki megfelelő programot. A környékbeli látványosságokat sajnos az idő szűke miatt nem tudtuk végig nézni. de majd remélem máskor sor kerülhet rá. A szállodában a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 17.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Palotát választották a nyári vakáció helyszínéül. Örülünk, hogy szolgáltatásainkkal elégedettek voltak, elismerését Kollégánk felé is továbbítjuk, nagyon fog örülni a visszajelzésnek. Reméljük, mihamarabb újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyermekkel töltöttünk el pár napot a hotelben, csupa kellemes élménnyel tértünk haza. A személyzet kedves (ugyan hiányzik az a kis plusz, de tényleg kedvesek), maga a hotel tiszta, a wellness részen pont jó hőmérsékletű a medencék vize, gyerekkel is élvezhető. Sokféle programlehetőség közül választhattunk, mi libegőztünk, a Szent István barlangban jártunk, kisvonatoztunk, a diósgyőri várat néztük meg és csónakáztunk is.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 24.
Egy kellemes pihenős hosszú hétvégét szerettünk volna eltölteni a hétvégét, de nem sikerült. Pénteken érkeztünk, de sajnálatos módon egy esküvői rendezvény miatt, ami a -1 szinten volt még a 3-on sem tudtunk aludni, gyakorlatilag döngött az egész szoba. Többször jeleztük 1 és 2 között, mire a recepciós válaszolt is, hogy szóltak a dj-nek.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 5.
Ez az egy hét olyan rendkívüli élmény és egyben kikapcsolódás is volt számunkra, amelyben még nem volt részünk. Ehhez a gyönyörű környék valamint a Hotel barátságos, segítőkész személyzete is hozzájárult. A vacsora minden alkalommal felülmúlhatatlanul finom és választékos volt. A szobák kényelmesek, a hotel parkja szépen gondozott, gyönyörűen virágosított.
Válasz az értékelésre - 2018. június 26.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül Lillafüredet választották. Pozitív értékelésének nagyon örülünk. Elismerését konyhafőnünk és kollégáink felé is továbbítjuk. Bízunk benne, hogy hamarosan ismét elégedett Vendégeink táborában köszönhetjük Önöket. Köszönettel és üdvözlettel: Ivacs Lajos szállodaigazgató
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 1.
A csodálatos környezetben lévő Palota szálló második emeleti erkélyéről mesés kilátás nyílik a tájra. A bőséges és ízletes reggeli után kellemes séta a Hámori tó partján, majd csónakázás. A függőkertek bebarangolása után, kis pihenő a wellnessben. Az igen ízletes vacsora után kis séta a Palota szálló parkjában. A gyümölcs elfogyott (földieper) és nem tudták pótolni.
Válasz az értékelésre - 2018. június 26.
Kedves Árpád! Nagyon köszönjük a kedves szavakat! Valóban ezernyi élményt rejt Lillafüred, érdemes minden évszakban felfedezni a környék szépségeit és sokszínű programjait! Szeretettel visszavárjuk Önöket! Köszönettel és üdvözlettel: Ivacs Lajos, Szállodaigazgató

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 14.
Először jártunk a szállóban, de mindenképpen visszatérünk. Csodálatos környezetben, mesés, kényelmes apartman szobát kaptunk pontosan a vízeés felett, erkéllyel. Fantasztikus volt! ! ! Igen udvarias személyzet, kivétel az egyik recepciós urat, akiből minden információt harapófogóval kellett kihúzni, de csupán ennyi rossz tapasztalatunk volt csak.

Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 21.350 - 25.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 20.698,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2020.06.30.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.247,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőital bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Aviátor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Szabolcs Apartmanok
Demjén
2 nap/1 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 46.895,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

LillafüredX