Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Évek óta a Palota Szálló vendégei vagyunk, 3-4 napra évente. Várhatóan a jövőben is ugyanezt fogjuk tenni. Szerintem Lillafüred Magyarország legszebb helye. Mindig nagyon jól éreztük magunkat a szállóban.
Válasz az értékelésre - 2018. november 12.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy újra szállodánkat választották! Lillafüred valóban mindenkit elvarázsol, a mi életünkben is örök szerelem e táj, mely minden évszakban tartogat meglepetéseket számunkra! Érdemes felfedezni időről időre 😊 Boldog lehet az a kisunoka, aki ilyen csodálatos és gondoskodó nagymamával tölti a szünidőt!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 7.
Utoljára 30 éve töltöttünk két hetet a szállóban- még SZOT üdülő korában. Pozitív változás a szépen felújított függőkert, a kulturált parkoló és a kiváló új wellness. A környezet mint korábban gyönyörű. A szépen megőrzött gyönyörű belsőtér a legkedvesebb emlékeket idézte. A szobában az ágyak kényelme (kifeküdt matrac) és a szőnyeg állapota (vörösbor foltok) a lötyögő WC tető hagyott kívánni valót.
Válasz az értékelésre - 2018. október 15.
Kedves Vendégünk!
Örülünk, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül.
Véleményük fontos számunkra, köszönjük, hogy őszintén megosztják velünk tapasztalataikat, a jövőben fokozottabb figyelmet fogunk fordítani a szobában jelzett problémákra.
Reméljük, mihamarabb újra vendégeink között köszönthetjük Önöket a gyönyörű Lillafüreden!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
Érkezéskor kicsi kavarodás volt a foglalásunkkal. Nagyon kedvesen,pillanatok alatt megoldotta az úr. Gyönyörű kilátással rendelkező szobát kaptunk.Köszönjük.
Válasz az értékelésre - 2018. október 8.
Kedves Magdolna! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Igyekszünk minden kérést a helyszínen maradéktalanul orvosolni. Visszavárjuk Önöket a csodás környezetben, Lillafüreden! Üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

zsunagyi TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23.
Csodálatos napokat töltöttünk itt. A személyzet kedves, az ételek finomak és választékosak. A szálló maga fantasztikus. A felújítás miatti kedvezmény tisztességes volt a szállótól. Kirándulni , pihenni ideális. A táj csodálatos. A közeli diósgyőri vár tárlatvezetéssel kihagyhatatlan. A kisvasút, a libegő, a Hámori tó, a Szt.

Értékelt: 2018. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Második alkalommal jártunk a szállodában, azért választottuk ismét, mert az előző alkalommal nagyon megvoltunk elégedve. Mostani tartozkódásunk alkalmával ezt sajnos már nem modhatjuk el. Az egyik porbléma az volt, hogy szomaton esküvőt tartottak a hotelben,
így a vacsora választéka elég szegényes volt pl. főtt szeletelt csülők rajta egy grill sajt.
Válasz az értékelésre - 2018. október 1.
Kedves Dömötör Zsoltné! Sajnálattal olvastuk, hogy pihenése nem volt zavartalan. Véleménytől függetlenül igyekszünk valamennyi vendégvéleményre válaszolni. Szerencsére nagyon sokan tisztelnek meg minket észrevételeikkel, köszöneteikkel és időnként sajnos elmarasztaló véleményekkel is, melyekért kivétel nélkül nagyon hálásak vagyunk, mert hozzásegítenek minket szolgáltatásink reális értékeléséhez és a gyakorlati kivitelezés javításához.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Nagyon szuper hely!
Gyönyörű a környék! Aki kirándulni és pihenni vágyik, annak ajánlom!
A személyzet nagyon kedves és segítőkész! A szoba pedig kényelmes!
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 25.
Kedves Vendégünk! Örülünk, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül és köszönjük értékelésüket! Visszavárjuk Önöket a csodás Lillafüreden! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Csodálatos napokat töltöttünk a párommal ebben a csodaszép környezetben.A szálloda elhelyezkedése fantasztikus környezetben van.A személyzet udvarias.A szoba tiszta, a kilátás csodálatos,a wellness megfelelő.Nagyon jól éreztük magunkat az ételek is finomak voltak!Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14.
Hunguest Hotel Palota Lillafüred- Szálloda központi helyen fekszik a régióban. Indulási pontunk, valamint érkezési pontunk minden kulturális látogatáshoz közel volt. Például egy napi kirándulásunkat megszerveztük Aggtelekre,de a közbeeső várakat, múzeumokat,útba eső látnivalókat megnéztük. Délután Aggtelekről visszafelé más útvonalat választottunk, Eger felé.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 7.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották. A környék gazdag és változatos programkínálata lehetővé teszi, hogy minden nap újabb különleges helyeket fedezhessünk fel. Visszavárjuk Önöket az ezerarcú őszi Lillafüreden! Üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
A Hotel Palota nagyon jó választásnak bizonyult számunkra! Sok-sok évvel ezelőtt nyaraltunk már Lillafüreden és mikor a Palota Hotel körül sétáltunk, impozáns küllemével megragadott minket, így akkor sajnáltuk, hogy nem ott foglaltunk szállást! Most itt, ebben a gyönyörű, nyugodt, hangulatos környezetben (kívül-belül) töltöttünk el egy csodás hetet!
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 7.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül! Mindig öröm számunkra vendégeink jószívű ajánlásait és kedves szavait olvasni! Reméljük, mihamarabb újra vendégeinkként köszönthetjük Önöket a mesés kastélyszállodánkban! Üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
Legfőképpen a hotel nyújtotta csodálatos panoráma, a sok-sok program tetszett. Az Önöknél töltött idő kevésnek bizonyult ahhoz, hogy minden programban részt vehessünk, a lehetőségeket kihasználhassuk, de reméljük, hogy legalább egyszer még a vendégeik lehetünk.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 1.
Kedves Vendégünk! Örülünk, hogy Lillafüredet választották pihenésük helyszínéül! Érdemes a környék szépségét minden évszakban felfedezni aktuális programajánlatainkkal fűszerezve! Visszavárjuk Önöket mihamarabb egy hosszabb pihenésre! Üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 23.350 - 26.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Bogács
Érvényes: 2020.11.22-ig
Tündérkert Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 10.050 - 16.917,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, kastélylátogatással, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
HR Apartmanház
Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Rózsapark Vendégház
Demjén
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 6.800 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.26-ig
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 24.361,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Aurora tavaszi napok (min. 2 éj)

LillafüredX