Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Kertre nezo szobat foglaltunk amit vissza is igazoltak. Megerkezesunkkor a recepcios kozolte, hogy nincs ilyen szabad szobajuk az osszes foglalt Es Ok nem kaptak tajekoztatast.
A szemelyzet Kedves volt probaltak mas modon megoldani a problemat.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 1.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Felvettük a kapcsolatot a közvetítő irodával, kértük segítségüket, fejlesztésüket annak érdekében, hogy a személyes kérések kezelése is gördülékenyen rögzíthető legyen. Még egyszer elnézésüket kérjük a kellemetlenségért és bízunk abban, hogy pihenésük jól telt, kellemes élményeket őriznek szállodánkról.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Felejthetetlen négy napot töltöttünk ebben a csodálatos szállodában,két nagyobb gyerekkel (14,25), illetve a 3 éves unokánkkal. Mindenkinek megtaláltuk a neki megfelelő programot. A környékbeli látványosságokat sajnos az idő szűke miatt nem tudtuk végig nézni. de majd remélem máskor sor kerülhet rá. A szállodában a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 17.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Palotát választották a nyári vakáció helyszínéül. Örülünk, hogy szolgáltatásainkkal elégedettek voltak, elismerését Kollégánk felé is továbbítjuk, nagyon fog örülni a visszajelzésnek. Reméljük, mihamarabb újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyermekkel töltöttünk el pár napot a hotelben, csupa kellemes élménnyel tértünk haza. A személyzet kedves (ugyan hiányzik az a kis plusz, de tényleg kedvesek), maga a hotel tiszta, a wellness részen pont jó hőmérsékletű a medencék vize, gyerekkel is élvezhető. Sokféle programlehetőség közül választhattunk, mi libegőztünk, a Szent István barlangban jártunk, kisvonatoztunk, a diósgyőri várat néztük meg és csónakáztunk is.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 24.
Egy kellemes pihenős hosszú hétvégét szerettünk volna eltölteni a hétvégét, de nem sikerült. Pénteken érkeztünk, de sajnálatos módon egy esküvői rendezvény miatt, ami a -1 szinten volt még a 3-on sem tudtunk aludni, gyakorlatilag döngött az egész szoba. Többször jeleztük 1 és 2 között, mire a recepciós válaszolt is, hogy szóltak a dj-nek.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 5.
Ez az egy hét olyan rendkívüli élmény és egyben kikapcsolódás is volt számunkra, amelyben még nem volt részünk. Ehhez a gyönyörű környék valamint a Hotel barátságos, segítőkész személyzete is hozzájárult. A vacsora minden alkalommal felülmúlhatatlanul finom és választékos volt. A szobák kényelmesek, a hotel parkja szépen gondozott, gyönyörűen virágosított.
Válasz az értékelésre - 2018. június 26.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül Lillafüredet választották. Pozitív értékelésének nagyon örülünk. Elismerését konyhafőnünk és kollégáink felé is továbbítjuk. Bízunk benne, hogy hamarosan ismét elégedett Vendégeink táborában köszönhetjük Önöket. Köszönettel és üdvözlettel: Ivacs Lajos szállodaigazgató
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 1.
A csodálatos környezetben lévő Palota szálló második emeleti erkélyéről mesés kilátás nyílik a tájra. A bőséges és ízletes reggeli után kellemes séta a Hámori tó partján, majd csónakázás. A függőkertek bebarangolása után, kis pihenő a wellnessben. Az igen ízletes vacsora után kis séta a Palota szálló parkjában. A gyümölcs elfogyott (földieper) és nem tudták pótolni.
Válasz az értékelésre - 2018. június 26.
Kedves Árpád! Nagyon köszönjük a kedves szavakat! Valóban ezernyi élményt rejt Lillafüred, érdemes minden évszakban felfedezni a környék szépségeit és sokszínű programjait! Szeretettel visszavárjuk Önöket! Köszönettel és üdvözlettel: Ivacs Lajos, Szállodaigazgató

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 14.
Először jártunk a szállóban, de mindenképpen visszatérünk. Csodálatos környezetben, mesés, kényelmes apartman szobát kaptunk pontosan a vízeés felett, erkéllyel. Fantasztikus volt! ! ! Igen udvarias személyzet, kivétel az egyik recepciós urat, akiből minden információt harapófogóval kellett kihúzni, de csupán ennyi rossz tapasztalatunk volt csak.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 12.
Kellemes két napot töltöttünk a lillafüredi Hotel Palotában. A gyönyörű környezetből a szállóba lépve az ember mintha időutazáson venne részt. A középkori hangulatot nemcsak a berendezés, a falak, ablakok árasztották, hanem a reggelihez társított muzsika is, mely professzionális volt. A szoba kényelmes, minden igényt kielégítő.
Válasz az értékelésre - 2018. március 21.
Kedves Müller Lászlóné! Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották. Örülünk, hogy a szállodánk minden szolgáltatásával elégedettek voltak. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét ellátogatnak szállodánkba és visszatérő Vendégünkként üdvözölhetjük Önöket. Köszönettel és üdvözlettel: Ivacs Lajos, Szállodaigazgató

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 21.
3 napot töltöttünk a szállodában. A személyzet udvarias volt, az ételek finomak voltak. A környezet csodálatos, a berendezési tárgyak szinte újak. Minden évszakban más és más élmény itt lenni. Ajánlom mindenkinek!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 4.
Nagyon örömmel töltött el minket, hogy téli időszakban is
ellátogathattunk Lillafüredre. A Palota stílusa, belső terei, elhelyezkedése,
környezete, csodálatos atmoszférát teremt. Jó ötlet, hogy a vendégek egy külön szobában megtekinthetik a Palota
történetét egészen napjainkig. Érdemes felmenni a toronyban kialakított
Kilátóba, hogy gyönyörködjünk a táj szépségében.

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 23.350 - 26.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Szakal Vendégház
Aggtelek
2020.07.07. - 2021.06.07.
Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 5.050 - 18.343,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.29-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
2020.08.20. - 2020.08.22.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
HR Apartmanház
Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
Bacchus Panzió
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.22-ig
Invest Apartmanok
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 24.361,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Aurora tavaszi napok (min. 2 éj)

LillafüredX