Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
Érkezéskor kicsi kavarodás volt a foglalásunkkal. Nagyon kedvesen,pillanatok alatt megoldotta az úr. Gyönyörű kilátással rendelkező szobát kaptunk.Köszönjük.
Válasz az értékelésre - 2018. október 8.
Kedves Magdolna! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Igyekszünk minden kérést a helyszínen maradéktalanul orvosolni. Visszavárjuk Önöket a csodás környezetben, Lillafüreden! Üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

zsunagyi TOP szállásértékelő
zsunagyi TOP egyébhely értékelő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23.
Csodálatos napokat töltöttünk itt. A személyzet kedves, az ételek finomak és választékosak. A szálló maga fantasztikus. A felújítás miatti kedvezmény tisztességes volt a szállótól. Kirándulni , pihenni ideális. A táj csodálatos. A közeli diósgyőri vár tárlatvezetéssel kihagyhatatlan. A kisvasút, a libegő, a Hámori tó, a Szt.

Értékelt: 2018. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Második alkalommal jártunk a szállodában, azért választottuk ismét, mert az előző alkalommal nagyon megvoltunk elégedve. Mostani tartozkódásunk alkalmával ezt sajnos már nem modhatjuk el. Az egyik porbléma az volt, hogy szomaton esküvőt tartottak a hotelben,
így a vacsora választéka elég szegényes volt pl. főtt szeletelt csülők rajta egy grill sajt.
Válasz az értékelésre - 2018. október 1.
Kedves Dömötör Zsoltné! Sajnálattal olvastuk, hogy pihenése nem volt zavartalan. Véleménytől függetlenül igyekszünk valamennyi vendégvéleményre válaszolni. Szerencsére nagyon sokan tisztelnek meg minket észrevételeikkel, köszöneteikkel és időnként sajnos elmarasztaló véleményekkel is, melyekért kivétel nélkül nagyon hálásak vagyunk, mert hozzásegítenek minket szolgáltatásink reális értékeléséhez és a gyakorlati kivitelezés javításához.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Nagyon szuper hely!
Gyönyörű a környék! Aki kirándulni és pihenni vágyik, annak ajánlom!
A személyzet nagyon kedves és segítőkész! A szoba pedig kényelmes!
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 25.
Kedves Vendégünk! Örülünk, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül és köszönjük értékelésüket! Visszavárjuk Önöket a csodás Lillafüreden! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Csodálatos napokat töltöttünk a párommal ebben a csodaszép környezetben.A szálloda elhelyezkedése fantasztikus környezetben van.A személyzet udvarias.A szoba tiszta, a kilátás csodálatos,a wellness megfelelő.Nagyon jól éreztük magunkat az ételek is finomak voltak!Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14.
Hunguest Hotel Palota Lillafüred- Szálloda központi helyen fekszik a régióban. Indulási pontunk, valamint érkezési pontunk minden kulturális látogatáshoz közel volt. Például egy napi kirándulásunkat megszerveztük Aggtelekre,de a közbeeső várakat, múzeumokat,útba eső látnivalókat megnéztük. Délután Aggtelekről visszafelé más útvonalat választottunk, Eger felé.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 7.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották. A környék gazdag és változatos programkínálata lehetővé teszi, hogy minden nap újabb különleges helyeket fedezhessünk fel. Visszavárjuk Önöket az ezerarcú őszi Lillafüreden! Üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
A Hotel Palota nagyon jó választásnak bizonyult számunkra! Sok-sok évvel ezelőtt nyaraltunk már Lillafüreden és mikor a Palota Hotel körül sétáltunk, impozáns küllemével megragadott minket, így akkor sajnáltuk, hogy nem ott foglaltunk szállást! Most itt, ebben a gyönyörű, nyugodt, hangulatos környezetben (kívül-belül) töltöttünk el egy csodás hetet!
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 7.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül! Mindig öröm számunkra vendégeink jószívű ajánlásait és kedves szavait olvasni! Reméljük, mihamarabb újra vendégeinkként köszönthetjük Önöket a mesés kastélyszállodánkban! Üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
Legfőképpen a hotel nyújtotta csodálatos panoráma, a sok-sok program tetszett. Az Önöknél töltött idő kevésnek bizonyult ahhoz, hogy minden programban részt vehessünk, a lehetőségeket kihasználhassuk, de reméljük, hogy legalább egyszer még a vendégeik lehetünk.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 1.
Kedves Vendégünk! Örülünk, hogy Lillafüredet választották pihenésük helyszínéül! Érdemes a környék szépségét minden évszakban felfedezni aktuális programajánlatainkkal fűszerezve! Visszavárjuk Önöket mihamarabb egy hosszabb pihenésre! Üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Kertre nezo szobat foglaltunk amit vissza is igazoltak. Megerkezesunkkor a recepcios kozolte, hogy nincs ilyen szabad szobajuk az osszes foglalt Es Ok nem kaptak tajekoztatast.
A szemelyzet Kedves volt probaltak mas modon megoldani a problemat.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 1.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Felvettük a kapcsolatot a közvetítő irodával, kértük segítségüket, fejlesztésüket annak érdekében, hogy a személyes kérések kezelése is gördülékenyen rögzíthető legyen. Még egyszer elnézésüket kérjük a kellemetlenségért és bízunk abban, hogy pihenésük jól telt, kellemes élményeket őriznek szállodánkról.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Felejthetetlen négy napot töltöttünk ebben a csodálatos szállodában,két nagyobb gyerekkel (14,25), illetve a 3 éves unokánkkal. Mindenkinek megtaláltuk a neki megfelelő programot. A környékbeli látványosságokat sajnos az idő szűke miatt nem tudtuk végig nézni. de majd remélem máskor sor kerülhet rá. A szállodában a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 17.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Palotát választották a nyári vakáció helyszínéül. Örülünk, hogy szolgáltatásainkkal elégedettek voltak, elismerését Kollégánk felé is továbbítjuk, nagyon fog örülni a visszajelzésnek. Reméljük, mihamarabb újra vendégeink között üdvözölhetjük Önöket! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 18.148 - 23.885,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 17.480 - 17.680,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Burg Vendégház
Erika Vendégház
Angyal Borászat
Rátka
4 nap/3 éjszaka 14.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, borkóstolóval, szervezett kirándulással, városnézéssel, kerékpár használattal, múzeum- és hajójeggyel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.000 - 38.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.05. - 2021.12.22.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
Csobogó Vendégház
2021.04.01. - 2022.01.26.
Siesta Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, korlátlan teafogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.01-ig
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, állatsimogatóval, bográcsozási- grillezési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2022.01.31-ig
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 21.350 - 28.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal,Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Lillafüred környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Szent István Hotel Eger
Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Egri romantika (min. 2 éj)

LillafüredX