Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 12.
Kellemes két napot töltöttünk a lillafüredi Hotel Palotában. A gyönyörű környezetből a szállóba lépve az ember mintha időutazáson venne részt. A középkori hangulatot nemcsak a berendezés, a falak, ablakok árasztották, hanem a reggelihez társított muzsika is, mely professzionális volt. A szoba kényelmes, minden igényt kielégítő.
Válasz az értékelésre - 2018. március 21.
Kedves Müller Lászlóné! Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották. Örülünk, hogy a szállodánk minden szolgáltatásával elégedettek voltak. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét ellátogatnak szállodánkba és visszatérő Vendégünkként üdvözölhetjük Önöket. Köszönettel és üdvözlettel: Ivacs Lajos, Szállodaigazgató
Ivacs Lajos (Hunguest Hotel Palota)

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 21.
3 napot töltöttünk a szállodában. A személyzet udvarias volt, az ételek finomak voltak. A környezet csodálatos, a berendezési tárgyak szinte újak. Minden évszakban más és más élmény itt lenni. Ajánlom mindenkinek!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 4.
Nagyon örömmel töltött el minket, hogy téli időszakban is
ellátogathattunk Lillafüredre. A Palota stílusa, belső terei, elhelyezkedése,
környezete, csodálatos atmoszférát teremt. Jó ötlet, hogy a vendégek egy külön szobában megtekinthetik a Palota
történetét egészen napjainkig. Érdemes felmenni a toronyban kialakított
Kilátóba, hogy gyönyörködjünk a táj szépségében.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 2.
Csodálatos környezetben helyezkedik el. Kiváló, kedves személyzet,és kiszolgálás . Tiszta szoba, teljes körűen felszerelt wellness részleg. Palotaszállón belül is különböző kikapcsolódási/szórakozási lehetőségek . Finom, választékos, bőséges ételek. Nagyon jó programok a közelben ! Profizmus a köbön ! Köszönjük, reméljük hamarosan újra itt lehetünk !

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 2.
Csodálatos környezet ! Kiváló, kedves kiszolgálás, személyzet! Kényelmes szoba, kielégítően felszerelt wellness, wellness szolgáltatások! Jó programok a környéken! Köszönjük !

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 31.
2017 decemberében jártunk a Palotaszállóban. A szállást már októberben lefoglaltam. Decemberben megérkeztünk- bár ne tettük volna. A szoba egy valódi hobbit lakosztály volt. De gondoltuk nem baj, mert hát a szobába nem szándékoztunk sok időt tölteni. Először fel se fogtuk a recepciós mondandóját- mely szerint felújítás van.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 30.

Ezúton szeretném megköszönni önökek ezt a csodálatos három napot. Az érkezéskor azonnal eltudtuk foglalni a szobát,ami kellöen tágas,tiszta és szép volt. A csomagok lepakolása után lányom kérésére megnéztük a wellnes részleget aminek nagy sikere volt nála. Az étterembe rengeteg finomabbnál finomabb étel található külön köszönet a konyhai személyzetnek mindenért.

Értékelt: 2018. január 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokkal többet vártunk a Palotaszállótól. Maga az épület és a környéke gyönyörű, de összesen ennyi pozitívumot tudok elmondani ott tartózkodásunkról. A wellness pihenésünk alatt épp felújítás alatt állt, ezért nem lehetett használni az úszómedencét, az egyik szaunát és a gőzt. Előre senki sem jelezte, hogy ilyen kényelmetlenségre készüljünk.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
Fantasztikus adottságokkal rendelkező szálloda, kiváló személyzettel. Rövid ott tartozkodásunk nagyon kellemes volt. Gyönyörű karácsonyi dekorációt külön kiemelném. Mi mindíg így együtt utazunk ( Illés, Vámos, Sternthal család) , itt még nem voltunk , de mindennel megvoltunk elégedve és szeretnénk visszatérni.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 3.
Az egyébként remek szálloda megítélését rontotta, hogy az úszómedence és a jakuzzi nem üzemelt, ezt nem jelezték csak érkezésünkkor, és kompenzációt sem ajánlottak fel. Csalódást okozott a kicsi tévé a szobában, és a rendkívül gyér csatornakiosztás. Mivel a fürdőszoba fűtése nem volt szabályozható rendkívül meleg volt még úgy is, hogy a szobai radiátort elzártuk.

Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 21.350 - 25.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 20.698,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2020.06.30.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2020.09.01. - 2020.10.21.
Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.480,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Kék Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 17.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, lovas kocsikázással vagy szánozással, túrával, forralt borozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Vár Camping
Sirok
2020.04.10. - 2020.10.21.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 46.895,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

LillafüredX