Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 1.
Férjemmel töltöttönk el két éjszakás pihenést a Hungest hotel Palotában közvetlenül a karácsonyi ünnepek előtt. Csodálatosan, ízlésesen ünnepi díszben feldíszett impozáns volt az egész épület. Egy hosszabb délutáni sétáról megérkezve nagyon kellemes meglepetésként ért minket ahogyan a Lobbyban forró teával,forralt borral, aprósüteménbyel kínáltak minket.

Értékelt: 2019. február 1. - 4 látogató hasznosnak vélte
Kisebb szobát kaptunk mint amit foglaltunk, ugyanazon áron. . . A foglalásban 43 m2- es szoba szerepelt, míg amit kaptunk alig volt 36m2. Az első szobánkat le kellett cserélni mert bűzlött, és nem segített rajta a szellőztetés. Így hogy ne indítsunk rosszul a szálláshelyen, kértem egy másikat ami tóra néző ráfizetve az árra.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
Aki a Palotaszállóban valamivel nincs megelégedve, az maradjon otthon! Gyönyörű környezet, elegáns miliő, kifogástalan kiszolgálás és minden igényt kielégítő félpanzió. Választékos és bőséges büfé reggeli és vacsora. Nagyon kellemes wellness szolgáltatás.
Válasz az értékelésre - 2019. február 15.
Kedves Pálfalvi István! Nagyon köszönjük dicsérő szavait, ettől nagyobb elismerés nincs számunkra, mint vendégeink maximális elégedettsége. Reméljük, hamarosan újra vendégeinkként köszönthetjük Önöket a csodákkal teli Lillafüreden. Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 14.
Másodjára jártam e remekszállodába,és még jönni fogok máskor is.Elvarázsol a fekvése illetve építészeti kialakítása. Feltöltődöm minden alkalommal. Hálás vagyok minden embernek aki részese a Hotel Palota létének. Köszönöm...
Válasz az értékelésre - 2019. február 15.
Kedves Katona György! Örülünk, hogy Önöket is magával ragadta Lillafüred szépsége! Külön köszönjük visszatérő vendégünkként véleményét és elismerő szavait! Sok szeretettel várjuk a következő alkalommal is! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 14.
Nagyon jónak tartottuk az épület bemutatását, fantasztikus volt a pótszilveszteri tűzijáték, kiváló és választékos volt az étel, nagyon kellemes hangulatot adott az étkezések alatti halk gitár- és fuvola szóló. Pazar volt a berendezés, a környezet, nagyon udvarias volt minden alkalmazott.
Köszönjük a kellemes hétvégét!
Válasz az értékelésre - 2019. február 15.
Kedves Horváth Attiláné! Nagyon örülünk, hogy mind programkínálatunk, mind szállodánk hangulata maradéktalanul elnyerte tetszésüket! Visszavárjuk Önöket a pazar környezetben elhelyezkedő Hunguest Hotel Palotában! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Udvarias, kedves személyzet. Széles választékú, bőséges reggeli és vacsora. Romantikus, nyugodt környezet. Wellnes részleg kellemes, csak az éjszakai fürdőzés napján kissé hideg volt a víz.
Válasz az értékelésre - 2019. január 9.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel vettük visszajelzését a szállodánkban töltött napokra. Az éjszakai fürdőzésen még igyekszünk tökéletesíteni, hogy ez is igazi élménnyé válhasson! Vendégeink véleménye, javaslata fontos és hasznos visszajelzés számunkra, mert azon területekre világítanak rá, melyekre fokozottabb figyelmet kell fordítanunk a tökéletesebb vendégélmény érdekében.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 15.
Végre teljesült a vágyunk, hogy belülről is megnézhessük a régi szakszervezetis üdülésünk helyszínét. Rá sem lehet ismerni olyan csodás lett. Valódi palotában érezhettük megunkat. Az étkezések alatt finom zene szólt, ami még fokozta a remek ételek okozta jó érzést. A toronyból csodálatos panoráma tárult a szemünk elé. A wellness csúcs és alig vannak benne.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 13.
Sok év alatt már az ötödik alkalom volt ,hogy a hotelben tölthettünk pár napot. Számunkra mindig is szép emlék marad. Az ellátás kitűnő volt,mindkét étkezésnél több választási lehetőséggel. Nagyon tettszettek az étkezés alatti élő zenék . A harmonika kíséretével szívesen eltöltöttünk volna egy hangulatos , táncos zenés estét a társalgóban mint a régi szép időkben.
Válasz az értékelésre - 2018. december 11.
Kedves Vendégünk! Köszönjük a szíves ajánlást, a kedves szavakat és a zenei javaslatot, mindenképpen megfontoljuk visszajelzésüket. Reméljük, még nagyon sokszor lesz alkalmunk fogadni Önöket Lillafüred szívében, a Palotaszállóban! Üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
A feleségemmel egy hétvégét töltöttünk itt. Olvastam a negatív véleményeket, de mindenkit megnyugtathatok, 2018. 11. 09. -11. 11 közötti ott tartózkodásunkkor minden rendben volt. Olvastam panaszt a fűtésre. Ki kell nyitni a radiátor csapját :) Az ételek, a kiszolgálás, a személyzet és a helyszín is fenomenális. A szálloda bemutatása, idegenvezetéssel kihagyhatatlan.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Nagyon szép, igényesen, korhűen felújított szállás, kényelmes, tiszta, minden igénynek megfelelő, tetszett a kialakítás, hozzáállás, nagyon finom ételekkel, kiszolgálással, figyelmességekkel
Válasz az értékelésre - 2018. november 12.
Kedves Vendégünk!
Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk és külön köszönet a pozitív értékelő véleményért, számunkra is feltöltő és inspiráló vendégeink elégedettségéről olvasni :) . Visszavárjuk Önöket a Bükk szívében! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 23.350 - 26.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.09-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, finn-és infra szauna, valamint pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 6.800 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.26-ig
Jázmin Vendégház
Érvényes: 2020.09.13-ig
Harmónia Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Szilvásvárad
Érvényes: 2021.06.07-ig
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 24.361,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Aurora tavaszi napok (min. 2 éj)

LillafüredX