Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 13.
Sok év alatt már az ötödik alkalom volt ,hogy a hotelben tölthettünk pár napot. Számunkra mindig is szép emlék marad. Az ellátás kitűnő volt,mindkét étkezésnél több választási lehetőséggel. Nagyon tettszettek az étkezés alatti élő zenék . A harmonika kíséretével szívesen eltöltöttünk volna egy hangulatos , táncos zenés estét a társalgóban mint a régi szép időkben.
Válasz az értékelésre - 2018. december 11.
Kedves Vendégünk! Köszönjük a szíves ajánlást, a kedves szavakat és a zenei javaslatot, mindenképpen megfontoljuk visszajelzésüket. Reméljük, még nagyon sokszor lesz alkalmunk fogadni Önöket Lillafüred szívében, a Palotaszállóban! Üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
A feleségemmel egy hétvégét töltöttünk itt. Olvastam a negatív véleményeket, de mindenkit megnyugtathatok, 2018. 11. 09. -11. 11 közötti ott tartózkodásunkkor minden rendben volt. Olvastam panaszt a fűtésre. Ki kell nyitni a radiátor csapját :) Az ételek, a kiszolgálás, a személyzet és a helyszín is fenomenális. A szálloda bemutatása, idegenvezetéssel kihagyhatatlan.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Nagyon szép, igényesen, korhűen felújított szállás, kényelmes, tiszta, minden igénynek megfelelő, tetszett a kialakítás, hozzáállás, nagyon finom ételekkel, kiszolgálással, figyelmességekkel
Válasz az értékelésre - 2018. november 12.
Kedves Vendégünk!
Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk és külön köszönet a pozitív értékelő véleményért, számunkra is feltöltő és inspiráló vendégeink elégedettségéről olvasni :) . Visszavárjuk Önöket a Bükk szívében! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Évek óta a Palota Szálló vendégei vagyunk, 3-4 napra évente. Várhatóan a jövőben is ugyanezt fogjuk tenni. Szerintem Lillafüred Magyarország legszebb helye. Mindig nagyon jól éreztük magunkat a szállóban.
Válasz az értékelésre - 2018. november 12.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy újra szállodánkat választották! Lillafüred valóban mindenkit elvarázsol, a mi életünkben is örök szerelem e táj, mely minden évszakban tartogat meglepetéseket számunkra! Érdemes felfedezni időről időre 😊 Boldog lehet az a kisunoka, aki ilyen csodálatos és gondoskodó nagymamával tölti a szünidőt!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 7.
Utoljára 30 éve töltöttünk két hetet a szállóban- még SZOT üdülő korában. Pozitív változás a szépen felújított függőkert, a kulturált parkoló és a kiváló új wellness. A környezet mint korábban gyönyörű. A szépen megőrzött gyönyörű belsőtér a legkedvesebb emlékeket idézte. A szobában az ágyak kényelme (kifeküdt matrac) és a szőnyeg állapota (vörösbor foltok) a lötyögő WC tető hagyott kívánni valót.
Válasz az értékelésre - 2018. október 15.
Kedves Vendégünk!
Örülünk, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül.
Véleményük fontos számunkra, köszönjük, hogy őszintén megosztják velünk tapasztalataikat, a jövőben fokozottabb figyelmet fogunk fordítani a szobában jelzett problémákra.
Reméljük, mihamarabb újra vendégeink között köszönthetjük Önöket a gyönyörű Lillafüreden!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
Érkezéskor kicsi kavarodás volt a foglalásunkkal. Nagyon kedvesen,pillanatok alatt megoldotta az úr. Gyönyörű kilátással rendelkező szobát kaptunk.Köszönjük.
Válasz az értékelésre - 2018. október 8.
Kedves Magdolna! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Igyekszünk minden kérést a helyszínen maradéktalanul orvosolni. Visszavárjuk Önöket a csodás környezetben, Lillafüreden! Üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23.
Csodálatos napokat töltöttünk itt. A személyzet kedves, az ételek finomak és választékosak. A szálló maga fantasztikus. A felújítás miatti kedvezmény tisztességes volt a szállótól. Kirándulni , pihenni ideális. A táj csodálatos. A közeli diósgyőri vár tárlatvezetéssel kihagyhatatlan. A kisvasút, a libegő, a Hámori tó, a Szt.

Értékelt: 2018. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Második alkalommal jártunk a szállodában, azért választottuk ismét, mert az előző alkalommal nagyon megvoltunk elégedve. Mostani tartozkódásunk alkalmával ezt sajnos már nem modhatjuk el. Az egyik porbléma az volt, hogy szomaton esküvőt tartottak a hotelben,
így a vacsora választéka elég szegényes volt pl. főtt szeletelt csülők rajta egy grill sajt.
Válasz az értékelésre - 2018. október 1.
Kedves Dömötör Zsoltné! Sajnálattal olvastuk, hogy pihenése nem volt zavartalan. Véleménytől függetlenül igyekszünk valamennyi vendégvéleményre válaszolni. Szerencsére nagyon sokan tisztelnek meg minket észrevételeikkel, köszöneteikkel és időnként sajnos elmarasztaló véleményekkel is, melyekért kivétel nélkül nagyon hálásak vagyunk, mert hozzásegítenek minket szolgáltatásink reális értékeléséhez és a gyakorlati kivitelezés javításához.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Nagyon szuper hely!
Gyönyörű a környék! Aki kirándulni és pihenni vágyik, annak ajánlom!
A személyzet nagyon kedves és segítőkész! A szoba pedig kényelmes!
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 25.
Kedves Vendégünk! Örülünk, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül és köszönjük értékelésüket! Visszavárjuk Önöket a csodás Lillafüreden! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Csodálatos napokat töltöttünk a párommal ebben a csodaszép környezetben.A szálloda elhelyezkedése fantasztikus környezetben van.A személyzet udvarias.A szoba tiszta, a kilátás csodálatos,a wellness megfelelő.Nagyon jól éreztük magunkat az ételek is finomak voltak!Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 21.350 - 25.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 20.698,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2020.06.30.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500 Ft,- Ft/fő/éj ártól; félpanzióval, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Róma Apartmanház
Bogács
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2019.12.20. - 2020.01.03.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Napfény Vendégház és Apartman
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.05-ig
Széchenyi Apartman
Érvényes: 2020.02.01-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.247,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőital bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 46.895,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

LillafüredX