Vendelin Étterem Miskolc

Vendelin Étterem Miskolc
Vendelin Étterem MiskolcVendelin Étterem Miskolc
Vendelin Étterem MiskolcVendelin Étterem Miskolc

Vendelin Étterem Miskolc bemutatkozása

Miskolc szívében, a Széchenyi utca 6/b szám alatt a Pátriával szemben található a Vendelin Étterem.
Elegáns belsővel, modern és hagyományos kézműves ételekkel várjuk kedves vendégeinket.
Éttermünk kiválóan alkalmas családi és társasági rendezvények (esküvő, születésnap, családi és baráti összejövetelek, iskolai és munkahelyi rendezvények) lebonyolítására, maximum 85 főig.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Vendelin Étterem Miskolc vélemények

Kiváló 2017. október 28.a párjával járt itt
Egy könnyed vacsorára tértünk be egy könnyű színdarab előtt! Mi teljesen elégedettek voltunk velük! Finoman elkészített ízlésesen tálalt ételek! Profi és segítőkész pincér akivel jól esik beszélgetni! A hely hangulatos és egyedi! Az ár/érték arány is teljesen elfogadható, a tisztaságban sem találtunk semmi kivetni valót!
Vendelin Étterem Miskolc - Külső képVendelin Étterem Miskolc - BelsőVendelin Étterem Miskolc - MosdóVendelin Étterem Miskolc - BelsőVendelin Étterem Miskolc - EgyébVendelin Étterem Miskolc - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2016. december 27.a párjával járt itt
A főutcán sétálva láttuk meg táblán kiírva 3 fogásos menüt. Az étterem szépen berendezett, a pincérek udvariasak, gyorsak. Pár asztalnál ültek csak, pedig a hely emeletes és ott is vannak asztalok. A menü bőséges és finom. Bort kértünk az ebédhez, az is ízletes volt. Az italok picit drágábbak, a menü jó árban volt.
Kiváló 2016. március 16., kollégákkal járt itt
Elmúlt héten kollégákkal mentünk ebédelni, volt aki menüt fogyasztott, de ettünk az étlapról is.
Kiváló ízek gyors kiszolgálás, arra is figyeltek ,hogy glutén érzékeny is volt köztünk úgy készítették az ételt .
Az étlapon vannak tradicionális ételek és igazi kuriózumok. . .

Üde új színfolt Miskolcon !
A családdal is kipróbálom , jó szívvel ajánlom!
Kiváló 2016. március 16., üzleti partnerrel járt itt
Barátommal átutazóban jártunk a minap Miskolcon. A belvárosban sétálva egy fantáziadús és ötletes feliratot láttam egy étterem falán. VENDELIN. Kitűnő párosítása az irodalomnak és a gasztronómiának. Belépve örömmel tapasztaltam az igényességet, a viszonylag sok vendég pedig a népszerűségre utalt.
Kiváló 2016. február 4.a párjával járt itt
Először voltunk az étteremben, forgalmas, fesztiválos időszakban.
Az étterem tiszta, rendezett, egyszerű de barátságos a célnak megfelelő kialakítású. Korrekt, igyekvő pincérek,elég gyors kiszolgálással. Bő választék, finom ételek,közepes árakkal.
Ajánlom mindenkinek, nem fognak csalódni.
( Amit nem tudtam megfejteni az az asztalon lévő pincérhívó. )
Kiváló 2016. január 8.a párjával járt itt
Csodálatos konyha, rendkívül barátságos, családias kiszolgálás! A tavalyi szilveszteri "buli" után, idén is ide jöttünk búcsúzni az óévtől. Az étteremben nem csalódtunk, de a "zenekar" eleinte csak zavart, később már feldühített. Az átlagos szilveszterező korosztály 50 fölött volt, nagyon jól éreztük magunkat.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. július 21.a párjával járt itt
Az egyszerű külső mögött nagyszerű belső tér lakozik. Igazi elegáns étterem és kedves udvarias kiszolgálás fogadott. Választásom a menüre esett, ezen kívül még halászlét fogyasztottunk. Ízletes és bőséges fogásokat kaptunk, megérte az árát. A desszert a menühöz egyszerű volt, bár arra már amúgy sem maradt sok kapacitás. Bő választék van mind ételből, mind italból.
2015. március 11.a párjával járt itt
Az oldalon olvasott sok pozitív értékelés és a miskolci 1. helyezés alapján választottuk ki ezt az éttermet miskolci kirándulásunk során. A sétálóutcán könnyen megtaláltuk az éttermet. A külső portál kissé csicsás színei és feliratai első benyomásra kissé megleptek. Bent az asztalok szépen meg voltak terítve, bordó-fehér színvilág dominál.
Vendelin Étterem Miskolc - Étlap/itallapVendelin Étterem Miskolc - BelsőVendelin Étterem Miskolc - BelsőVendelin Étterem Miskolc - BelsőVendelin Étterem Miskolc - MosdóVendelin Étterem Miskolc - MosdóVendelin Étterem Miskolc - Étel/italVendelin Étterem Miskolc - Étel/italVendelin Étterem Miskolc - Étel/italVendelin Étterem Miskolc - Étel/italVendelin Étterem Miskolc - BelsőVendelin Étterem Miskolc - BelsőVendelin Étterem Miskolc - BelsőVendelin Étterem Miskolc - BelsőVendelin Étterem Miskolc - Külső képVendelin Étterem Miskolc - Külső kép
Kiváló 2015. január 22.a párjával járt itt
Mi már nem csak egyszer jártunk ott, elsőnek egy évfordulót ünnepeltünk ott a párommal de az ételek minősége osztályon felüli a kiszolgálás pedig nagyon barátias és tisztelettudó annak ellenére hogy fiatalok voltunk. Ezután ellátogattunk egy Menüre is ugyanis kíváncsi voltam hogy a menü ajánlatuk is olyan finom mint az étlapon szereplők.
Kiváló 2021. augusztus 14.a párjával járt itt
Régebben már jártunk ebben az étteremben. Jó a megközelítése. Láttuk a neten, hogy megújították az étlapjukat, ami nagyon megtetszett. Nagyon finom lakodalmas, falusi tyúkhúslevest kaptunk, mindketten azt választottuk, leveses tálban kaptuk, ami bőséges volt, hússal, csigatésztával, töltikével.
Vendelin Étterem Miskolc - EgyébVendelin Étterem Miskolc - EgyébVendelin Étterem Miskolc - EgyébVendelin Étterem Miskolc - EgyébVendelin Étterem Miskolc - Egyéb
Vendelin Étterem Miskolc a térképen
3530 MiskolcSzéchenyi István út 6/b
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • étel elvitelre • napi menü • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar, vegetáriánus
halkülönlegességek
Zene
Élőzene: magyar slágerek, szombat esténként, vagy igény szerint rendezvényeken
Különtermek
Galéria - max. 30 fő