Grill & Cocktails Tata Tata
2890 Tata, Tópart sétány 1.

Grill & Cocktails Tata Tata a térképen

Grill & Cocktails Tata Tata értékelése:

6. helyezett a 41 tatai étterem közül
148. helyezett Közép Dunántúlon - 789 étterem közül

H-CS 12:00-22:00
P-Szo 12:00-24:00
V 12:00-22:00
étterem, koktél bár, szórakozóhely, vendéglő
nemzetközi
Gösser, Edelweiss

Grill & Cocktails Tata Tata képei

Grill & Cocktails Tata Tata vélemények

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 23.
Az étterem a tatai tó partján helyezkedik el, kellemes belső környezet, szép külső terasz, rálátás a tóra. Külseje nem kelti fel a figyelmet, nagyon egyszerű. Igen poros saját parkolója van, mely nem túl tágas. Az ételek nagyon finomak, ízletesek, kicsit drágák, ár- érték arány nem teljesen megfelelő. Tisztaság is hagy maga után némi kivetni valót.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kellemes tóparti séta után tértünk be ide. Le sem ültünk, a kiskutyánknak már ott volt a vizes tál az asztal alatt. Nagyon jól esett a hátsó pultnál lévő fiatal hölgy figyelmessége! Gyönyörű a kilátás a tóra, csend és nyugalom. Nem volt telt ház. Igaz csak főételt ettünk, a libacomb és göngyölt juhtúrós rántott csirkemell nagyon finom volt.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
Finom ételek, fantasztikus környezet, kedves pincérek, nyugati árak. De: egyszerűen érthetetlen, hogy egy ilyen színvonalú helyen miért van egyetlen - ismétlem: egyetlen - fehér bor, amiből "választani" lehet. Miért nincs vörösborból sem választék? Nincsenek bortermelők Magyarországon? Ha ezt megoldanák, nagyon tökéletes lenne.

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 3.
Nagyon drága étterem és küllemben nem nívós számomra sok minden üti egymást ezen a helyen. Nagyon ritkán térünk be sok év alatt eddig semmi változás nem történt.
Tatabánya

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A tatai tó partoldalán helyezkedik el, közel a főúthoz, de egy mellékúton lehet megközelíteni, tatabánya felől egy kicsit komplikáltabban. A parkolója mindig tele van, itt van tata információs központja is, az étterem szerencséjére. Maga az étterem már nagyon régóta működik ezen a helyen, már volt felújítva is. A pincérek sürögnek forognak, egyenruhában, mosolyogva.
2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos étterem, nagyon finom, változatos ételekkel, nagy adagokkal (nem is tudom, mikor fordult elő utoljára, hogy a köret előbb fogyott el, mint a hús. . . ). A kiszolgálás udvarias, professzionális, bár lehetne kedvesebb. A pontlevonás az étterem (személyzet? ) kényelmessége miatt jár, hogy április végén, vasárnap délután 25 fokban, teltház mellett mégsem nyitják ki a kinti részt.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 27.
Nagyon hangulatos étterem, közvetlenül a tatai Öreg-tó partján. Gyors, roppant udvarias, előzékeny kiszolgálás, az ételek nagyon finomak, és nagyon bőséges az italválaszték is. A kerthelyiségből szép kilátás a tóra. Az élőzene pedig felteszi az I-re a pontot. Egyetlen negatívum: a mi gyomrunk nagyobb adagokhoz szokott, így kissé drágállom a számunkra nem túl bőséges adagokat.

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 18.
Az ételek nagyon finomak, nagy a választék. A környezet is csodálatos. A tatai Öreg-tóra és a tópartra néznek az ablakok. Jó időben pedig a kerthelyiségből csodálhatjuk a tavat és környékét. A pincérek udvariasak, a kiszolgálás is figyelmes és gyors volt. Az árakat kissé magasnak találtam. Ennek ellenére mindenkinek ajánlom ezt a helyet,ha Tatán jár ne hagyja ki!

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 13.
Nagyon hangulatos az étterem, a télikertből is olyan érzés van rossz idő esetén, mintha a parton ülnénk (csak nem fagy be a fenekünk :) A kiszolgálás kedves, figyelmes és gyors volt. Az ételek finomak lettek volna, de talán egy nagyon szerelmes napot fogtunk ki a szakácsnál, mert nagyon sósak voltak a feltálalt fogások.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 26.
Nagyon romantikus helyen van az étterem, közvetlenül az Öreg tó partján, nyáron érdemes a teraszok egyikét választani, így az ebéd/vacsora elfogyasztása közben a tó szépségében gyönyörködni. A teraszokon minden asztal fölött napernyő van. Mi tegnap libacombot ettünk, fantasztikusan finom volt, ropogós. Jó az étel és italválaszték is.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Parti Panzió
Tata
3 nap/2 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.19. - 2022.04.19.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 22.250 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.12. - 2021.12.23.
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2021.05.31.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
3-7 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.09.30.
Hotel Gottwald
2 nap/1 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.11.04. - 2021.12.31.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.12.23.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg fitneszterem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.16. - 2021.12.20.
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 11.450 - 13.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.31.
Hotel Magyar Király
3 nap/2 éjszaka 11.475 Ft/fő/éj ártól; reggelis ellátással, korlátlan limonádé fogyasztással, szauna és fitness terem használattal, játékszoba használattal
2021.06.15. - 2021.08.31.
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.05.14. - 2021.12.28.
Hotel Bellevue
5 nap/4 éjszaka 17.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg szauna világ használattal, esztergomi Vármúzeum belépővel, gyermekek részére minden délután uzsonnával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.16. - 2021.08.31.

Szállodák Tata környékén
Vital Hotel Nautis Tata
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Tata
A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a...
Abacus Business & Wellness Hotel Tata
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
1 éjszakás Romantikus Csomag (1 éjszaka)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)

Grill & Cocktails Tata TataX