Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
1. helyezett Budapest környékén - 293 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád képei

Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Éjszakai randalirozás miatt nem lehetett aludni és mikor éjjel egykor ezt szóvá is tettük azt mondták, hogy igazunk van és intézkednek, de sajnos ez hajnali háromig nem történt meg! ! ! Az is felháborító, hogy felárat kérnek a Dunara néző szobáért úgy, hogy tudják, hogy a Duna nem látható! Összeségében nagyon elégedetlenek voltunk és nem ajánlanánk senkinek ezt a hotelt!
Válasz az értékelésre - 2018. július 9.
Tisztelt Hölgyem/Uram!

Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket.
Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szalloda semmikeppen nem felel meg a 4 csillagos szuperior besorolasnak. A szobankban a fal koszos-foltos, a függönyök szürkek, pecsetesek,a konnektorban nincs aram, ezert az allolampa nem müködik. A fürdöszobai tuskabin körben rozsdas vizköves, nehol peneszes volt. Törülközöcsere csak 3 nap utan, illetve barmikor, 1000. -ft/db.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
4 éjszakàt töltöttünk kisgyermekkel. A szobabútorok porosak voltak, a fürdőszoba kicsi, az àgytakaró foltos, a tv nézhetetlen, a reggeli àtlagos, a vacsora vàlaszték és íze pocsék, némely pincér viselkedése kritikàn aluli, az ital àrak magasak. Kizàrólag a wellnes volt nagyszerű! Senkinek nem fogom ajànlani.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
A szilveszteri műsor szörnyű, akadozott a kihangosítás, a terem végén,ami szinte 50 m semmit nem lehetett látni és hallani. A zene nem a szállodaban lévő korosztályhoz volt igazítva. Így éjjel 2-re alig volt már vendég. A bár részén 9 személy volt, de 20 percet vártunk 4 sörre. A medencénél lévő bufeben a lányok átlagon felül teljesítettek, de a ket szemely kevés volt.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2021. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2021. május 31.
Végre másfél év kihagyás után meglátogathattuk kedvenc wellness hotelünket. A személyzet továbbra is nagyon kedves, segítőkész. Szerencsénkre kevesen voltak és igy teljesen biztonságosan fürdőzhettünk. Remek szaunna felőntések, kiváló mesterekkel. A remek napsütéses idő is kedvezett a várva várt lubickoláshoz. Mindenkinek ajánljuk e remek helyet.
2021. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. május 17.
Negyedszerre tértünk vissza, és nem utoljára. Stabil minőség minden területen.
Válasz az értékelésre - 2021. május 24.
Nagyon szépen köszönjük a kiváló értékelést! Örömmel olvastuk, hogy már negyedszer látogattak meg minket! Sok szeretettel várjuk vissza Önöket újra!
Üdvözlettel:
Gondos Kitti (Thermal Hotel Visegrád)

2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. november 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat! Ízletes ételek, tiszta szoba, kedves személyzet. Kiemelném az animátort, aki a nap minden szakában programokkal látta el a gyerekeket. A szaunamesterek közül pedig keressétek Tibit, Ő a legjobb! Szívesen visszamennénk.
Válasz az értékelésre - 2021. március 11.
Kedves Ibolya!

Örömmel fogadtuk pozitív visszajelzését, melyben megelégedettséggel nyilatkozik szállodánkról.

Köszönöm, hogy időt szakított arra, hogy megossza velünk észrevételeit, és örülünk annak, hogy a kifogástalan minőségre irányuló törekvéseinket elismeri.

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önt.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szerettünk volna ebédelni de nem voltak árak.
Egy napos szabadidőmben csak vellness szolgáltatás?
Nem voltak árak.
Szerettünk volna biliárdozni.A lift ajtóban nem a legjobb játszani!
Ezek csak megjegyzések!
Mindennel meg voltunk elégedve!!!
Válasz az értékelésre - 2020. október 29.
Kedves Veronika!

Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk itt tartózkodása alatt szerzett észrevételeit.

Igyekszünk nagy figyelmet fordítani szálló- és fürdővendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, melyekkel kellemessé tehetjük szállodánkban, illetve wellness részlegünkön való tartózkodásukat.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 8.
Szeptember végen itt töltöttünk 3 fantasztikus napot. Nekünk minden megfelelt: a szobák kényelmesek és tiszták, az ágyak kényelmesek, a wellness részleg csodalatos, az ételek finomak, a személyzet kedves és szolgálatkész, és sorolhatnék tovább. . . Nagyon jó lehetősség a 62+csomag! ! ! Ilyen feltételek mellet máskor is ide jövünk és másoknak is fogunk ajánlani.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 24.
Párommal 1. házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. A Wellness és Szauna részleg is gyönyörű, a személyzet nagyon kedves, az ételek kiválóak, széles az ételválaszték reggeli és vacsora idején is.
A játékoknál sajnáltuk, hogy a biliárd már eléggé leamortizált állapotban van, pedig szívesen játszottunk volna vacsora után többet vele.
Válasz az értékelésre - 2020. október 20.
Kedves Ildikó!

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.545 - 56.323,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 20.605 - 62.582,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.585 - 43.713,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.340 - 24.806,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Honti
Érvényes: 2021.12.31-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.28-ig
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.464 - 31.128,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, pálinka múzeum belépővel, pálinka kóstolóval, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2022.03.31-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 11.580 - 20.946,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.06.06-ig
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
Érvényes: 2021.08.19-ig
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 35.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda belépővel, szobai bekészítéssel, ajándék jégkrémmel, parkolással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Thermal Hotel Visegrád
4 nap/3 éjszaka 29.222,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermek és felnőtt programokkal, parkolással
2021.12.22. - 2021.12.27.

Szállodák Visegrád környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Portobello Hotel Esztergom
A családbarát Portobello Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a Kis-Duna partján...
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Tök jó szünidő (min. 2 éj)

VisegrádX