Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
2. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád képei

Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Éjszakai randalirozás miatt nem lehetett aludni és mikor éjjel egykor ezt szóvá is tettük azt mondták, hogy igazunk van és intézkednek, de sajnos ez hajnali háromig nem történt meg! ! ! Az is felháborító, hogy felárat kérnek a Dunara néző szobáért úgy, hogy tudják, hogy a Duna nem látható! Összeségében nagyon elégedetlenek voltunk és nem ajánlanánk senkinek ezt a hotelt!
Válasz az értékelésre - 2018. július 9.
Tisztelt Hölgyem/Uram!

Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket.
Paczné Nagy Zsófia (Thermal Hotel Visegrád)

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szalloda semmikeppen nem felel meg a 4 csillagos szuperior besorolasnak. A szobankban a fal koszos-foltos, a függönyök szürkek, pecsetesek,a konnektorban nincs aram, ezert az allolampa nem müködik. A fürdöszobai tuskabin körben rozsdas vizköves, nehol peneszes volt. Törülközöcsere csak 3 nap utan, illetve barmikor, 1000. -ft/db.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
4 éjszakàt töltöttünk kisgyermekkel. A szobabútorok porosak voltak, a fürdőszoba kicsi, az àgytakaró foltos, a tv nézhetetlen, a reggeli àtlagos, a vacsora vàlaszték és íze pocsék, némely pincér viselkedése kritikàn aluli, az ital àrak magasak. Kizàrólag a wellnes volt nagyszerű! Senkinek nem fogom ajànlani.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
A szilveszteri műsor szörnyű, akadozott a kihangosítás, a terem végén,ami szinte 50 m semmit nem lehetett látni és hallani. A zene nem a szállodaban lévő korosztályhoz volt igazítva. Így éjjel 2-re alig volt már vendég. A bár részén 9 személy volt, de 20 percet vártunk 4 sörre. A medencénél lévő bufeben a lányok átlagon felül teljesítettek, de a ket szemely kevés volt.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 30.
A Visegrádi Thermál Hotelben eltöltött idő minden igényt kielégit.Hozzáértő,kedves udvarias messzemenőkig profi személyzet,gyermekbarát szálloda,minden maximálisan a vendégről szól.Imádjuk biztosan visszatérünk,ahogy tehetjük.Köszönet minden percért.Az étel szuper finom volt ismét.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 29.
Érkezésünkkor már nagyon megtetszett , hogy a recepciós kitöltötte az adatlapot ,nekünk csak alá kellett írni. A szoba is kitűnő volt. A szállás foglaláskor egyértelműbben kellene közölni a szoba elhelyezkedését,én ugyanis Dunára néző szobát szerettem volna , de nem azt sikerült foglalnom. A személyzet figyelmessége, kedvessége viszont hamar feledtette velem ezt a dolgot.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 25.
A Covid okozta kellemetlenségeket a Termál Hotel Visegrád előnyére fordította. A Svédasztalos étkezést egy magasabb szintű tányérszerviz pótolta, kiváló felszolgálással, gasztonómiai élményt nyújtott. Köszönünk mindent a személyzetnek, és a vezetésnek.

2020. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. június 23.
Alföldiként már a szálláshelyre való utazás is nagy élmény volt. Hegyek, kanyargós, szerpentin utak, csodálatos volt. A szoba, a wellness részleg, az étterem, a bár mind-mind a vendégek kényelmét szolgálta.

2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. június 7.
Gyönyörű a környezet, a személyzet segítőkész, kedves és udvarias. Sajnos "rossz" időpontot választottunk, mert a vírus miatt még nem üzemelt a szálló minden része, így nem használhattuk ki a csomagban feltüntetett lehetőségeket.Nekem pl. a szauna nagyon hiányzott.

2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 19.
A hotel most is ugyan azt a magas színvonalat nyújtotta, mint korábbi ittlétünk alkalmával. A személyzet nagyon kedves, udvarias és segítőkész. Mindenben segítettek, ha szükségünk volt rájuk és tudnak kedvesen mosolyogni. . :). A tisztaság megfelelő, a takarítás rendszeres. Az étterem kulturált, szintén nagyon tiszta.
Válasz az értékelésre - 2020. március 29.
Kedves Lívia! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Örömmel olvastam észrevételét melyben megelégedettséggel nyilatkozik szállodánkról.
Paczné Nagy Zsófia (Thermal Hotel Visegrád)

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.698 - 37.398,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 28.333,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725 - 22.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2021.01.31-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2021.07.12.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 11.916 - 19.960,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.31-ig
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 30.000 - 43.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.28-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.217 - 11.856,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
Érvényes: 2021.01.03-ig
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-6 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig

Szállodák Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

VisegrádX