Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

2. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
5. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád képei

Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 15.
Sajnálom, de nekem ez elég gyenge más négycsillagos szállodához képest. Több okból is. Kicsi wellnesstér, amit nem takarítanak folyamatosan. Vízben és koszban kell mászkálni egész nap. A wellnessen kapott törölközők 3 naponkénti cseréjével sem értettünk egyet.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 29.
A szálloda kifejezetten lelakott!
A személyzet nincs a helyzet magaslatán, nem képesek zavartalan kikapcsolódást biztosítani.
Az étkezési kínálat egyhangú, menza- és kisvárosi bevásárlóközpont kínálata.
Az árak a hely lelakottságával ellentétben verik a csillagokat!
Válasz az értékelésre - 2018. július 9.
Kedves Lajos!
Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket.
Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness részleg kifogásolhatatlan, nemcsak szép, tiszta, hanem nagyon jó felszereltségű. A pancsoló vize lehetne egy picit melegebb. Az úszómester rendkívül segítőkész, kedves és barátságos. (Segített a kislányomnak, hogy ne féljen a vízben. . . )
A szaunában nem tetszett az, hogy gyerekek is használták.
Válasz az értékelésre - 2018. július 5.
Tisztelt Hölgyem/Uram!

Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit.
Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önt!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 30.
Minden jó volt kivéve a fürdőszoba. Csatorna szag jött fel a lefolyóból annak ellenére, hogy öntöttem vizeta szoba közepén levő lefolyóba. Reggel szinte elviselhetetlen szag volt. Ezenkívül jó volt minden.
Lukács F
Válasz az értékelésre - 2018. július 5.
Kedves Ferenc!

Az Ön által leírtakat jeleztem a műszakos kollégáink részére, így tájékoztatom, hogy a hibaelhárítás megtörtént. Amennyiben ezt az észrevételét a helyszínen jelezi kollégáimnak, azonnal intézkedni tudtak volna, akár egy esetleges szobacsere lehetőségének felajánlásával.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tágas, kényelmes szobát kaptunk, de a fürdőszoba, különösen a wc elhelyezése nagyon szűkös, kényelmetlen volt. Érkezésünkkor az íróasztalon és a TV-n gurultak a porcicák, de az ágykörül nem tapasztaltunk port. Az étteremben az első este csak egy fajta leves volt elérhető, de a húsfélék tálalói is mind üresek voltak egy adott pillanatban.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodához tartozó parkrész kicsi nincs lehetőség sétára illetve kiülésre. Más szállodákkal ellentétben,nincs wellcom drink,a bárban minden nagyon drága.A szaunákhoz tartozó zuhanyzók nem működnek rendesen.A törölközők hasznàlata,csak 3 nap után díjtalan.Az aroma gőz nagyon jó.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 27. - 4 látogató hasznosnak vélte
4 éjszakát töltöttünk a 331-es szobában, minden este 10 órától éjfélig a 4. szintről , ami elvileg nem a vendégeké volt , folyamatos zörgést hallottunk minden egyes éjszaka. Félpanziós ellátáson voltunk, a reggelinél a tojás szárazra volt készítve, a többi azok tűrhetők voltak.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
A televizó feleslegesen bonyolult. Az első alkalommal még elmegy, de öregeknek ez már lehet, hogy tul bonyolult. A harmadik emeletnek a negyediken lévő raktár néha zajos. Gyermek is futkosott néha. A konyha nagyon fűszertelen. A garnirung lehetne változatosabb. Nagyon EU szabvány szerint főznek a szakácsok. Az italárak magasak.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Karácsonyi program nem volt (pedig a foglalásba szerepelt a karácsonyi programokon való részvételi lehetőség! ! ! ). Gyerek programok gyengék voltak (ha voltak)
(A mézes kalács készítés jó gondolat volt, de távozás napján? ? ? )
A szobába lehetett volna melegebb. Gyerekágynál 18-20 fok! ? (folyosón melegebb volt . . . többször jeleztük . . . ).

2016. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. október 27.
Ami nagyon megfogott az a játékos gyerek medence eseten hogy a felnőttek is ugyanugy kipróbálhattak. Erdemes tobb hasonlo lehetőséget is épiteni. szállodában.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 4.998 - 5.725,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.01-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.833 - 28.508,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 9.800 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 22.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, stand up comedy előadással, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.01-ig
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-4 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sportpálya használattal, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.06-ig
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.698 - 37.398,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

VisegrádX