Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

2. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
5. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád képei

Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. március 19.
A hotel most is ugyan azt a magas színvonalat nyújtotta, mint korábbi ittlétünk alkalmával. A személyzet nagyon kedves, udvarias és segítőkész. Mindenben segítettek, ha szükségünk volt rájuk és tudnak kedvesen mosolyogni. . :). A tisztaság megfelelő, a takarítás rendszeres. Az étterem kulturált, szintén nagyon tiszta.
Válasz az értékelésre - 2020. március 29.
Kedves Lívia! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Örömmel olvastam észrevételét melyben megelégedettséggel nyilatkozik szállodánkról.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 5.
Összességében nincs kivetni valóm csak egy megjegyzés amit több wellness hotelben felvetettem ,eredmény nélkül és gondolom nem csak nekem kellemetlen. Hogyha a wellness részleg tele van(és gyakran így van) természetesen nincs annyi nyugágy ,mint igénylő(nincs is szükség többre,sőt ! ) .
Válasz az értékelésre - 2020. március 29.
Kedves Sándor! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Örömmel olvastam, hogy visszatérő Vendégünkként írta meg észrevételét, melyet ezúton is köszönök.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 10.
A központi fűtés nagyon hangos, és túl meleget csinált számunkra. szabályozni nemigen lehetett, így elzártuk és kinyitottuk éjszaka az erkélyajtót. A wellness szolgáltatások és az étterem kiváló, a személyzet gyors, udvarias, segítőkész.
Válasz az értékelésre - 2020. március 11.
Kedves Csaba! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Még egyszer köszönöm szépen, hogy időt szánt arra, hogy észrevételeit megossza Velünk!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 30.
A szállás nagyon szép helyen van, télen is jól megközelíthető. A szoba tiszta és kulturált, tágas terasz volt hozzá. A wellness részleg nagy, igényes, sokoldalú és tiszta. Mindenki talál magának megfelelő hőmérsékletű medencét. Az ételek finomak és bőségesek, a szálloda dolgozói kedvesek és segítőkészek. Téli pihenésre nagyon szuper volt.
Válasz az értékelésre - 2020. március 4.
Kedves Adrienn! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Még egyszer köszönöm szépen, hogy időt szánt arra, hogy észrevételeit megossza Velünk!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 16.
Nagyon jó a szauna, a kiszolgálás, tiszta szobák, nagyszerű kilátás a Dunára.Az étkezésnél egészséges ételek is szerepeltek. Jó az úszó medence. Mindenkinek ajánlom, kisgyermekes családnak és idős pároknak is.
Válasz az értékelésre - 2020. március 2.
Kedves Balázs! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Még egyszer köszönöm, hogy időtszakított arra, hogy észrevételit megossza Velünk.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 30.
A szálloda gyönyörű környezetben helyezkedik el,pazar kilátással a Dunakanyarra. Az ételek választékosak ízletesek bőségesek osztályon felüliek voltak. A személyzet udvarias segítőkész volt. A Vacsoránál egyik szülő jelezte a személyzetnek,hogy rántott húst és sült krumplit szeretne gyermeke enni,noha az nem szerepelt a választékban és tíz percen belül megkapták a kért ételt.
Válasz az értékelésre - 2019. december 23.
Kedves József! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Köszönöm szépen, hogy megosztott velünk pozitív észrevételeit.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
Másodszor jártunk itt a párommal. Ugyan az a kiszolgás és kényelem várt minket mint 4 évvel ezelőtt. A wellness részleg szuper. Az étterem hangulatos a felszolgálók udvariasak, segítőkészek. Köszönjük, hogy itt lehettünk. :)
Válasz az értékelésre - 2019. október 16.
Kedves Ibolya! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Örömmel olvastam, hogy elégedett volt szállodánk szolgáltatásaival.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 12.
A szálloda környezete, rendezettsége, parkja FANTASZTIKUS! ! ! Szívesen megyünk legközelebb is (hosszabb időre)és mindenkinek ajánlani fogjuk! A szakácsnak üzenem, hogy a bacon szalonnát "ROPOGÓSRA" süsse, mert az POCSÉK volt! Kedvesen megemlítettem a büfét feltöltő hölgynek és tanácsoltam, hogy említse meg a konyhán.
Válasz az értékelésre - 2019. október 2.
Kedves Irén! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Örömmel olvastam, hogy elégedett volt szállodánk szolgáltatásaival.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2.
A szálloda minden szempontból kielégítő, tökéletes wellness élmény. Mi nyári időszakban voltunk, hétköznap. Több nagyon jó medence van, nincs zavaró zsúfoltság se a medencében, sem a napozó részén. Családosok és gyerek nélküli párok is kikapcsolódhatnak. Az étterem és az ételek tökéletesek. A szálloda közelében van egy gokart pálya, azt érdemes kipróbálni.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 25.
Nagyon jól éreztük magunkat!Hétköznap voltunk nem voltak sokan a fürdőben,klassz,hogy az úszó medence nem jéghideg.Tetszett,ahogy a pincérek körbe járnak,és kínálják az italokat.
Az étterem kitalálhatnak valami egyéni ételt.Jól éreztük magunkat.Máskor is megyünk.Üdvözlet.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 30.
Kedves Mészáros Jánosné! Köszönöm szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit! Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 4.998 - 5.725,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.01-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.833 - 28.508,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 9.800 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.969 - 16.131,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
Érvényes: 2021.04.02-ig
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.698 - 37.398,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

VisegrádX