Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest bemutatkozása

Ha különleges élménnyel egybekötött ebédre, vacsorára vágysz, mindenképpen a Dzsungel Étteremben a helyed, ahol négy terem közül választhatsz, melyek az Óceán, Szavanna, Kalóz és Dzsungel hangulatot hozzák el neked. A Szavanna teremben a sivatag kellős közepén találhatod magadat, hisz kaktuszok, homokszínű bútorok vesznek téged körül, de semmiképpen nem lesz gondod a kiszáradással. Amennyiben az egzotikus dzsungelre vágysz, rendkívüli zöld növények társaságában fogyaszthatod el a finom, különleges házi specialitásokat. Vár a kékség az Óceán teremben, ahol a hatalmas akvárium előtt igazán a tenger mélyén találod magad, a rendkívüli halételekkel megtetőzve az est fényét. A Kalóz teremben olyan érzésed lesz, mintha visszamentél volna az időben, és egy igazi kalózhajó fedélzetén ülnél a rettegett kalózkapitánnyal, hordókkal a háttérben. Ha kinézel a hajó kis
ablakain, megismerheted a tenger élővilágát is. Tökéletes egy romantikus randevúra, vagy egy hatalmas baráti vacsorára, akár egy szűk családi kellemes evésre, hisz az étterem pont olyan sok rétegnek ad helyet, mint amilyen változatos a dzsungel maga. Az étlap már maga felér egy mesével, hisz megkóstolhatod a Kék mélységet, a Foltos gepárd kedvencét, vagy az Egyenlítő remekét!
Hogy Te is részese legyél a felejthetetlen élménynek, a hét minden napján megejtheted a látogatásod 12:00-től 01:00 óráig. És hogy el ne keveredj Budapest dzsungelében, a pontos cím: 1065 Budapest, Jókai u. 30. Ezt az estét még sokáig emlegetni fogod!

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest képei

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szombat este hívtam fel őket, hogy egy másik étteremben óriási csalódás ért minket, és tudnának e számunkra asztalt biztosítani. Kis gondolkodás után igent mondtak, amiért nagyon hálásak vagyunk. Náluk nem csalódtunk. Az ételek finomak, bőségesek és a kiszolgálás is profi. A pincér nagyon kedves és segítőkész volt. Nem először jártunk itt, és visszatérünk.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nyolcan mentünk az étterembe, előre foglaltunk asztalt a tengeri szobába. Megérkezésünkkor udvarias fogadtatás, sajnos nem oda kaptuk az asztalt ahová kértük előzetesen, olvastam mások kommentjében is, hogy nem sokat törődnek a kérésekkel. A felszolgálók nagyon kedvesen hellyel kínáltak és fel is vették a rendeléseket.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egyedülálló hangulatot nyújtó étterem, a hely forgalma ellenére gyors és kedves a kiszolgálás. Az ételek ár érték aránya jó. A viszonylag egyszerűbb ételek adagja hatalmas a különleges husokból készült fogások érthető módon kisebbek de ezek ár érték aránya is teljesen rendben van. Az ételek ízvilága kitűnő. Előszőr voltunk itt a családdal és jó választásnak bizonyult.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat tegnap este,a személyzet minden tagja kedves volt és segítőkész, az ételek nagyon finomak voltak és nem is kellett sokat várni rá! A krémes, amit az egyik felszolgáló ajánlott 5*-os! ! ! Neki külön köszönjük a segítséget! Nem is értem a negatív kommenteket. . :( bátran ajánlom a helyet mindenkinek, mi is biztos visszatérünk még!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 23.
Szomorúan olvastam néhány rossz értékelést, nem értek egyet ezekkel. Egy jó étteremben várni kell, szerintem a fél-egy óra belefér. Már meg se tudom számolni hányszor jártam ott, de még sose csalódtam, legutóbb szeptemberben voltunk ott párommal, nem mellesleg kuponnal és szó nem volt időkorlátról, rosszabb minőségű ételről vagy kiszolgálásról.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 18.
Szeptemberben voltam családommal az étterem halas helységében. Még sosem voltunk itt, az utcáról nézve el sem tudtam képzelni milyen lesz lent a pincében. Kellemes a hangulat, kedvesek a dolgozók . Kicsit ugyan sötét volt, telefonnal kellett világítani, hogy az érdekes nevű ételekből választhassunk . Az ételek finomak és nagy adagok voltak .

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
Az utcáról nézve nem is gondolná az ember,hogy mi lapul a pincében. 5 különböző terem,különböző tematikus hangulattal,a helyhez illő berendezéssel és állatokkal. A pitonok társaságában vacsoráztunk. Az étlap is beleillik az összképbe. Az árak átlagosak,az ételek finomak,igényesek. Sajnos a krémesük épp elfogyott,így arról nincs információm.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
Párommal már több alkalommal voltunk a Dzsungelben, mindig más témájú terembe ültünk eddig, mindet nagyon szerettük. Egyedülálló, hogy minden termet más tematikára rendeztek be (akvárium, szavanna, dzsungel), és ennek megfelelő a belső dekoráció is, sőt az étlapon az ételek rafinált elnevezése is igazodik a témához.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Mielőtt a gyermekeim elvittek az étterembe,sokat meséltek róla. Ők már néhányszor jártak ott. Barátokkal,rokonokkal,vagy csak kettesben. A kiváncsiságom felcsigázták,miután beszámoltak hogy többféle terem van,különböző stílusba kialakitva. Dzsungel,szavanna,óceán,kalóz. Az étlapot is úgy állították össze. Nem csalódtam benne,igazán különleges hely.

2016. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. február 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Másodszor voltunk itt, legutóbb főnökeimmel. A helynek nagyon tetszik a különleges kialakítása! Az ételek finomak, megfelelő mennyiségűek (bár 1. alkalommal páromnak kicsit kevés volt). Az árak nem vészesek. A kiszolgálással nem volt gond. De hozzá kell tegyem, délután 3 körül mentünk, szinte üres volt az étterem, a felszolgáló mégis kicsit unta már, hogy az ételrendelés helyett beszélgetünk.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.000 - 58.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2021.01.03.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, filmvetítéssel, belépővel a Medveparkba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.778 - 18.103,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.08. - 2020.12.31.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.04.08. - 2021.04.08.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.08. - 2021.12.05.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
2 nap/1 éjszaka 18.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.04.08. - 2020.06.14.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2020.04.08. - 2020.09.02.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 13.752 - 45.441,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.08. - 2021.04.02.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.02. - 2020.12.31.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.692 - 12.304,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi ár 2 vagy több főre