Kakas Étterem Budapest

Nyugdíjas ajánlat 60+
Grand Hotel Esztergom

Kakas Étterem Budapest vélemények

Gyenge 2024. március 10.a párjával járt itt
Regota jarunk ide,mert finom etelek es jo volt a kiszolgalas. 2024. 03. 08. -an voltunk ott vacsorazni. Alkoholmentes pinacolada koktelt kertem. alkoholos eprest hoztak. jeleztem es semmi elnezest,ugy neztek pofavagassal egybekotvea problemas vendegigy tette le az eredetileg kert koktelom. kacsamajat rendeltem(10. 000Ft)szo szerint 4 papírvékony szelet ,szelei osszeegve.
Kakas Étterem Budapest - Étel/ital
Gyenge 2022. szeptember 15.a párjával járt itt
Először jártunk ott párommal. Törzshelyünk zárva volt, és jó alternatívának tűnt a Kakas. Mindketten Párolt grillezett zöldséget rendeltünk kecskesajttal és valami öntettel. Az ételre közel egy órát kellett várni, de ez volt a kisebbik baj. A nagyobbik, hogy a brokkoli, a karfiol épphogy meg volt párolva.
Kiváló 2021. október 17.barátokkal járt itt
Kivülről kisebbnek látszik az étterem, de bent kényelmes, nagyobb terek állnak rendelkezésre. A kiszolgálás gyors és udvarias volt. A közel teltház ellenére a megrendelt ételeket és italokat rövid időn belül megkaptuk. Ettünk kacsát, csirkét, halat és vadat. Finomak voltak az ételek és az adagok is megfelelőek. Desszertek közül nekem a csokibomba mangófagylalttal izlett a legjobban.
Kiváló 2021. szeptember 11.családjával járt itt
Evek óta jól bevallt hely, még sosem csalódtunk. Az ételek nagyon finomak, kedves a kiszolgalas. A külső kerthelyiség csodaszép. Gyerekek nagyon élvezik a kis tavacskat amiben aranyos teknősök, aranyhalak vannak. Ajanlani tudom elegansabb összejövetelekre, szülinapra mindenképp.
Gyenge 2021. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Az ételek, kiszolgálás rendben volt, viszont eléggé fáztunk. Vacsorázni voltunk, és a 19 fokos hőmérséklet ellenére a kerthelyiségben kaptunk asztalt (foglaláskor ezt nem jelezték), majd átültettek minket bentre, ahol ugyanúgy fáztunk, mert minden erkélyajtó és ablak nyitva volt.
Kiváló 2021. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Mi nagyon szeretjük a Kakas éttermet, még sosem csalódtunk. Jártunk már itt szülinapok alkalmával családdal, de csak szimpla hétköznap is kettesben. Az ételek bőséges adatok és nagyon finomak. A pincérek mindig kedvesek, figyelmesek. Születésnap alkalmával az előre bevitt tortát kihozzák az asztalhoz az ünnepelt részére. :) és még fényképet is készítenek emlékül.
2055
2020. október 15.a párjával járt itt
Azt gondoltam, hogy nem megyünk autóval, legyen tömegközlekedés, így legalább iszom is valamit a szerény vacsoránkhoz. Már régen érdekelt a Kakas, az ittjartam. hu-n is, a Google értékelések között is magas pontszámmal szerepel, akkor hát lássuk! De esőben, sárban, sötétben Buda nyugati feléről ide átjutni Pestre azért elég kalandos, főleg, hogy a metrót is pótbuszok szolgálják helyenként.
Kakas Étterem Budapest - Külső képKakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - Étel/italKakas Étterem Budapest - Étel/italKakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - BelsőKakas Étterem Budapest - Belső
Átlagos 2020. október 5.barátokkal járt itt
Annyira szerettük ezt az éttermet, hogy harminc km-t is utaztunk érte. Évek óta visszajárunk. Mindig rengetegen vannak, szinte lehetetlen a parkolás. Az asztalfoglalást is időben el kell intézni. Most úgy éreztük, nem érte meg odamenni. Nem kaptuk azt, amit vártunk. Gyors rendelésfelvétel után nagyon hamar megkaptuk a frissenkészült ételeinket.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Átlagos 2020. február 13.gyerekekkel járt itt
Kb 3 héttel előtte telefonon foglaltunk asztalt 10 fő részére. "Természetesen" elfelejtették rendesen rögzíteni. Hosszas, gusztustalan "kikérdezést" követően "megoldjuk" volt a válasz. Tanulság: a telefoni foglalás megbízhatatlan, megjelenés előtt pár nappal célszerű megismételni! A vendéget fogadó személy hangnemét csiszolni kellene!
Kiváló 2019. szeptember 21.családjával járt itt
A mai nap jàrtunk ott többen,születésnapi vacsorára mentünk.Az ételek nagyon finomak voltak :) A felszolgálók( mindenki) nagyon jófejek és figyelmesek voltak( ritka az ilyen hely ahol ennyire). A mi asztalunknál leginkább a tetovált srác volt ,aki nagyon feldobta a hangulatot :) ezer hála neki(k) mindenért :)
Kakas Étterem Budapest a térképen
1184 BudapestJózsef u. 55.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség
H-Szo
V