Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2082
Gyenge 2024. április 22. 15:14egyedül járt itt
Semmi meglepetés, tudtam, már itthon tudtam, hogy ez milyen. . . egyetlen oka volt, hogy régen jártam erre, hát ki tudja, mi történt azóta. . . hátha. . . de semmi, vagy inkább rosszabb lett. Különben is egészen más a véleményed a világról meg mindenről, amikor éhes vagy, meg más dolog evés közben valakinek a szüleire gondolni, nem túl hálásan.
Konyha23 - Allee, BudapestKonyha23 - Allee, Budapest
2082
Átlagos 2024. április 22. 10:35egyedül járt itt
Bizarr egy hely, az biztos. Térképen találtam, kíváncsivá tett, miféle "olimpiai park" van itt Budapest déli határán? Na, de nem tudod meg, ha nem mész el oda. Így aztán elmentem az "Olimpiai park" utca végéig, ami egy zsákutca, Ott van a Top Mancs kutyaiskola, onnan aztán gyalog, be a bozótba.
Újbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, Budapest
Kiváló 2024. április 22. 9:20a párjával járt itt
Mindennel meg voltnk elégedve. Egyedül a Hűtö nem nagyon hűtőtt.
a Inyekcióimat nem nagyon hütötte le! Étterem ben minden nagyon gusztusos vol. Egyedül a csirke pörkölt volt Túl fűszeres nem lehetett érezni a pörköt ízt ! Más minden kiválló, szívessen megyünk máskor is ! !
Kiváló 2024. április 22. 7:26a párjával járt itt
Kellemes hétvégét töltöttünk a párommal a komplexumban. Nagyon tetszett az alagutrendszer amin megközelithető volt minden. A személyzet kedves figyelmes, az étkezések igazán bőségesek nagyon választékos. Ha tehetjük máskor is meglátogatjuk a szállodát. Köszönjük a hétvégét ajánlani tudom mindenkinek!!!
Kiváló 2024. április 22. 7:03barátokkal járt itt
Szuper hétvégét töltöttünk el a barátokkal a szállodában. Minden nagyon fantasztikus volt, a szervezett programok, mint pl. a királyi lakoma vagy a lovagi torna a Salamon toronyban csodaszép élményekkel gazdagította a hétvégénket. A hotel nagyon szép tiszta, a szoba tágas, kényelmes a személyzet nagyon kedves.
Kiváló 2024. április 22. 6:56a párjával járt itt
A szálloda belső kialakítása mutatós, nagyon kedves a személyzet, és finomak az ételek, tiszta szoba, kényelmes az ágy. Minden adott a felhőtlen kikapcsolódáshoz. Fekete pont hogy a recepción a Sárvári programok helyszínéről, idejéről nem tudtak napra készen tájékoztatni. (harang és fényjátékok) A zenészük sajnos katasztrófa volt! ! !
Kiváló 2024. április 22. 5:31a párjával járt itt
Mivel vonattal érkeztünk, nagyon kellemes csalódás volt az, hogy közvetlen az állomás mellett helyezkedik el a szálloda. Mi karácsonyt töltöttünk ott 4 Nap 3 Éjszaka, csodálatosak ételek, fantasztikus volt a wellness részleg, nagyon jó fej volt a szauna szeánszt levezető srác, És nagyon kedves, segítőkész volt a személyzet összes tagja, Összességében nagyon családias volt az egész ott töltött idő.
2024. április 22. 4:44a párjával járt itt
Alapvetően nyugodt és pihenéssel teli volt, jól éreztük magunkat, nagyin barátságos a hely. Amit még is negatívumként elmondhatok, zárva volt a szálloda saját wellness részlege, a medence leengedve állítólag a kovid kezdete óta de a hirdetésekben ezt nem említik.Talán kárpótolt a thermal fürdő ami a szálloda mellett van.
Kiváló 2024. április 21. 22:24a párjával járt itt
A heti ott tartózkodásunk alatt minden nagyon tetszett. Szuper volt minden. Étel, szoba, kérés teljesítés, masszírozás, mágneses ágy kezelés, gyógyvíz, lift. Szívesen ajánlom mindenkinek, aki rehabilitálni szeretné a testét.
Kiváló 2024. április 21. 22:02a párjával járt itt
A pihenést aktív programlehetőséggel színesítik nap mint nap, ami felkelti az érdeklődést. Széles választékú ételek - köztük különlegességek - a svédasztalon, mindenki megtalálhatja az étvágyának megfelelőt.
A fürdőszobában kicsit gyenge volt a szellőztető rendszer.
Visszavágyódunk a férjemmel együtt, nagy valószínűséggel visszatérünk még.