Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 13. 23:42
Új étterem a Corvin sétány egyik sarokhelyiségében, korábban egy gasztronómiai szempontból nem számottevő bár működött itt, ami annyiból maradt emlékezetes számomra, hogy gitárok (is) voltak a falon. Azt olvastam a Portumról, hogy alapvetően a portugál konyhát szeretnék bemutatni, hogy ez mennyire sikerült, azt nem tudom, mert portugál vonalon nem vagyok képben.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 13. 23:36
Több alkalom benyomása alapján tudom írni ezt az értékelést. Minden formációját kipróbáltuk itt az étkezésnek. Napi menüt, állandó kínálatot, vasárnapi svédasztalos ebédet. Szerencsére nem panaszkodhatok. Eddig szinte mindennel elégedettek voltunk. Nemcsak az ételek, hanem a hangulatos modern környezet is jó benyomást tett ránk.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 13. 23:13
Barátságos , dekoratív , kedves pultoslány volt a dolgozó. Többször is fogok menni :) Az árak nem annyira kedvezőek , de jobb mint pl a westendben.

2018. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. január 13. 22:07
Négy csillagos szálloda Pesterzsébet Gubacs városrészében, közvetlenül a Duna-parton. A belvárostól meglehetősen távol esik, a jó pár perces sétára lévő HÉV-vel vagy tömegközlekedéssel kb. 20 perc alatt lehet beérni a Boráros térre. A szálloda modern, pár éve épült, viszonylag kicsi, kb. 20 szobájuk van, családias, 2 szintes épület.

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 13. 21:50
Pesterzsébet legszebb részén, a Gubacsi híd lábánál, a Duna-parton található családias szálloda étterme és bárja. Reggelente nemcsak szállóvendégeknek svédasztalos reggelit kínálnak 10. 00 óráig. Az étterem a szálloda földszintjén található. Tágas, sok asztal van, esténként élő is van zene bárzongoristával.

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 13. 21:42
A Corvin sétányon a Salaam Bombay indiai étterem helyén nyitott meg a 9 Asztal névre hallgató latin bár és étterem. Megszámoltam, valóban kilenc asztaluk van, eltérő méretben és formában. A berendezés színes, gazdagon dekorált, találni jó pár vidám koponyát is, mint díszítőelemet, a mexikóiak is igen kedvelik ezt a motívumot, példaképpen a tequilás üvegeken is vissza-visszaköszön.

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 13. 19:26
A mai nappal ér véget az évvégi és családi ünnepek soraö,s mivel ma én vagyok az ünnepelt,a Viktóriát választom. Némi kiváncsisággal is,hiszen évtizedek után az egyik tulajdonos visszavonult. A változások abban láthatóak,hogy új arcok is vannak,de a régiek megismernek. Azonnal kapunk asztalt étlapot,s az italokat. Érkezés 14,00-kor.

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 13. 17:20
Finomak és bőségesek voltak az ételek (magyaros, házias ízek), jó volt a kiszolgálás, a pincér nagyon szimpatikus volt. Tiszta volt a környezet, összességében ár-érték arányban is jónak mondható az étterem. Máskor is szívesen visszamegyünk, ha úgy adódik. Bátran ajánlom mindenkinek, aki egy nyugodt, csendes, kellemes étteremre vágyik és egyszerű, de finom ételekre.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 13. 16:33
Maximális elégedettség minden alkalommal! Nagyon finom ételek és kedves kiszolgálás. Ajánlom mindenkinek!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 13. 16:16
Kiváló hely, nézz utána, miről híres és pont azt kapod tőle, sőt még többet is! Direkt nem velős pirítóst ettünk, nagyon finom frissensülteket, gyors, korrekt kiszolgálással, pedig még 3 óra körül is telt ház volt. Csak ajánlani tudom:) - ja és ár-érték arányban is a legjobb a környéken! Egy idézet a hype-tól: . . .