Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Kiváló 2024. április 22. 5:31a párjával járt itt
Mivel vonattal érkeztünk, nagyon kellemes csalódás volt az, hogy közvetlen az állomás mellett helyezkedik el a szálloda. Mi karácsonyt töltöttünk ott 4 Nap 3 Éjszaka, csodálatosak ételek, fantasztikus volt a wellness részleg, nagyon jó fej volt a szauna szeánszt levezető srác, És nagyon kedves, segítőkész volt a személyzet összes tagja, Összességében nagyon családias volt az egész ott töltött idő.
2024. április 22. 4:44a párjával járt itt
Alapvetően nyugodt és pihenéssel teli volt, jól éreztük magunkat, nagyin barátságos a hely. Amit még is negatívumként elmondhatok, zárva volt a szálloda saját wellness részlege, a medence leengedve állítólag a kovid kezdete óta de a hirdetésekben ezt nem említik.Talán kárpótolt a thermal fürdő ami a szálloda mellett van.
Kiváló 2024. április 21. 22:24a párjával járt itt
A heti ott tartózkodásunk alatt minden nagyon tetszett. Szuper volt minden. Étel, szoba, kérés teljesítés, masszírozás, mágneses ágy kezelés, gyógyvíz, lift. Szívesen ajánlom mindenkinek, aki rehabilitálni szeretné a testét.
Kiváló 2024. április 21. 22:02a párjával járt itt
A pihenést aktív programlehetőséggel színesítik nap mint nap, ami felkelti az érdeklődést. Széles választékú ételek - köztük különlegességek - a svédasztalon, mindenki megtalálhatja az étvágyának megfelelőt.
A fürdőszobában kicsit gyenge volt a szellőztető rendszer.
Visszavágyódunk a férjemmel együtt, nagy valószínűséggel visszatérünk még.
Átlagos 2024. április 21. 21:02gyerekekkel járt itt
Tekintettel arra, hogy a karácsonyi időszakra foglaltunk, azt gondoltuk, hogy 24-25 lesz élőzene stb. de csak Szenteste volt. Ez egy picit fura volt, mert másnap Karácsony napján semmi nem volt. A bárban olyan unott volt a pultos, hogy az embernek nem is volt kedve inni se.

A karácsonyi vacsora viszont pazar volt, hatalmas választékkal, finom ízekkel.
Kiváló 2024. április 21. 16:59a párjával járt itt
A szálloda tisztasága,a kényelem,a wellness részleg minden nagyon rendben volt,de amit kiemelnék,az az étterem. Első reggel kértünk növényi tejet,ami ki volt rakva,csak figyelmetlenek voltunk. Ezután odalépett hozzám a Főpincér Úr és megkérdezte,hogy milyen érzékenységünk van. Elmondtam,hogy figyelünk a gluténre és a tejtermékekre a táplálkozásunkban.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2024. április 21. 16:42a párjával járt itt
Először jártunk párommal ebben a szállodában. A foglalás visszaigazolása hamar megtörtént. Recepciónál kedvesen fogadtak, hamar ment a bejelentkezés, minden információval elláttak. A szoba nagyméretű, kényelmes ízlésesen berendezett volt. Nagyon kényelmes ággyal. Az étterem minden személyzete udvarias, kedves volt.
Szörnyű 2024. április 21. 15:52családjával járt itt
5 db fagyit kértünk amiből 2 csokis,vaniliásat amiből a csoki savanyú volt és vanília helyett túrót kaptunk
Egy csoki,bocikaramelleset amiből a csoki ugyanúgy savanyú volt és a bocikaramell keserű volt
1 erdei gyümölcs ízűt ami elviselhető volt
1 mangósat ami szintén elment egynek
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
2024. április 21. 14:42barátokkal járt itt
Barátaink által ajánlott hely - mert ők nyáron már jártak itt és azt mondták kellemes időt töltöttek az étteremben és jókat is ettek természetesen. Amikor odaértünk csak páran ültek bent, így elég gyorsan érkezett is a pincér és kiszolgált minket. Az ételek most korlátozva voltak, mert épp készültek egy nagyobb megrendelésre, de így is tudtunk választani a lehetőségek közül.
Admirale Étterem, GárdonyAdmirale Étterem, GárdonyAdmirale Étterem, Gárdony
Kiváló 2024. április 21. 14:35barátokkal járt itt
Barátainkkal érkeztünk erre a szállásra, összesen 6-an voltunk. A szállásadó nagyon kedves volt, mindent megmutogatott, elmagyarázott mit merre találunk, hogy működik. Még ajándék pezsgőt és édességet is kaptunk (szerintem ez egy pluszt ad már kezdéskor). Maga az apartman a ház emeletén található, tágas 3 szobás + egy nagy amerikai konyhás nappali + fürdőszoba.
Telihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, VelenceTelihold Apartman, Velence