Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: tegnap, 15:16
Március 15-én jártunk ott a családdal: 22 fő. Gyors és szakszerű volt a kiszolgálás. A halászlé igen ízlett. Az ételek mennyiségével és minőségével is elégedettek voltunk. Ha kértünk még valamit, azt gyorsan hozták. Jókedvűen szolgáltak ki bennünket. 18 éve járunk így együtt ebédelni március 15-én. Sok helyet kipróbáltunk, van tapasztalatunk sok-sok étteremről.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: tegnap, 15:15
2019.márciusában volt szerencsénk kipróbálni az étteremet egy 8 fős társasággal és 2 kutyussal. Fáradtak voltunk, hosszú túra állt mögöttünk és nagyon készségesen fogadtak minket. A vacsora és a kiszolgálás kifogástalan volt, kutyabarát hely, biztosan visszatérünk még és csak ajánlani tudom!

Értékelt: tegnap, 15:09
Marcius elejen szalltunk meg a napsugar hotelben. Nagyon jol ereztük magunkat, nagyon kellmes hely, mar masodszor voltunk ebben a hotelben, de most sem csalodtunk. Nagyon kellemes apartmant kaptunk, kenyelmes aggyal, szuper kis konyha tartozik az apartmanhoz, ahol a reggeli kavenkat meg tudtuk fözni. Az etkezest kuponos megoldassal kaptuk, amit a közeli ettermekben tudtunk bevaltani.

Értékelt: tegnap, 15:01
Párommal nyitásra érkeztünk. A süteményeket még akkor hordták ki. Kedvas fogadtatásba volt részünk. A megrendeléseket a pultnál kell leadni és a felszolgálo hozza ki akik a 19 század végi ruhákban voltak. A hely is e hangulatot árasztja. A süti és a kv jó volt.

1977 hasznos szavazat
2019. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: tegnap, 14:44
A Nemsüti 2012-ben nyitott meg itt, évek óta népszerű vegán kisbisztró a Hold utcai piac közelében. Most már összesen 3 egységük van Pesten (a másik kettő a Jászain, illetve a Klauzál téri piacon). Kiszolgálás, rendelés, fizetés a pultnál történik. Lent 2 bárasztal, a kicsiny galérián további 4 db kis 2 személyes asztal van.

Értékelt: tegnap, 13:15
Gyógyfürdő téri Apartmanházban az egyik magántulajdonban lévő szoba,konyha,fürdő. Jól felszerelt, tiszta,kényelmes. Ingyen használhattuk a ház szaunáját és medencéjét , mely úszásra is megfelelő. /Bizonyos időszakokban, amikor nincs sok gyerek. / A nagy fürdő árait látva már értettem, miért maradt több család a házi fürdőben. Jó a parkolás, közel van minden.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: tegnap, 11:20
Ahogyan beléptünk, megcsapott a fáradt olaj szaga, de inkább bűze. Sokan mondanának, hogy ez természetes egy étteremben. NEM, nem természetes! A keserű olajszag egy figyelmeztető jel, amire sajnos nem figyeltünk. Ebből kifolyólag a cigánypecsenye is kesernyés ízű volt.

Értékelt: tegnap, 10:59 - 1 látogató hasznosnak vélte
Vasárnap kirándultunk Tatára, kihasználva a jó időt és a csábító invitálást a "Csoki fesztiválra". A fesztiválról nem írok, mert kritikán aluli volt, kár a szót vesztegetni rá. Mint minden évben ismét a Tóparti Halászcsárdát kerestük fel délután 2 óra körül. Bár telt ház volt, sikerült helyet foglalnunk.

Értékelt: tegnap, 10:57 - 3 látogató hasznosnak vélte
A séfek izgalmas kreációkkal készültek vacsorára, elvarázsoltak minket az ízek csodálatos világába. A pincérek minden fogáshoz finom bort ajánlottak, tökéletes volt a kiszolgálás, csendes, hangulatos kis hely távol a világ zajától, a nyüzsgéstől. Amint azt elmondták nekünk, az alapanyagok, termékek túlnyomó többsége helyi, de rengeteg a szomszéd gazdáktól, közeli kistermelőtől beszerzett áru is, nagyon odafigyelnek a minőségre.

Értékelt: tegnap, 10:43 - 2 látogató hasznosnak vélte
Exkluzív, hangulatos kis találkahely Budapesttől csak egy órányi autóútra. Napközben akár pár órát is el lehet tölteni kedvesünkkel legyen szó évfordulóról, meglepetésről párunknak, szerelmünknek, vagy csak pár szabad óráról a gyerkőcök nélkül. Tökéletes hely elvonulni a világ zajától, távol a nyüzsgéstől. A személyzet nagyon kedves, figyelmes.