Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2020. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2020. február 14. 19:34
Továbbképzésen jártunk itt. A hotel nagyon jó helyen van. Tetszett a kialakítása is. A szoba felejtős volt, a bútorok régiek,kopottak. A minibár üres- bár lehet, hogy azért mert nem rendes fizetős vendégek voltunk. A fürdő kopott, itt-ott penész foltok. A kilátás nagyon szép volt- főleg, ha ki tudtuk volna nyitni az ablakot, mert csak az egyiken volt kilincs vagy mi a többinek csak a helye.

2020. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2020. február 14. 19:29
Továbbképzésen jártam a szállodában, lehet, hogy épp ezért de a szoba eléggé retro volt. A fürdőben penészes falak, a kádon látszódott,hogy párszor már a zománcon próbáltak javítani. A képzésen kapott ebéd és vacsora felejtős volt- krumpli több variációban valamint a párolt csirke és párolt röfi húsi váltotta egymást- hozzátenném kevés is volt.

2020. februárban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2020. február 14. 14:53
Kellemes környezet szépen berendezett ízléses étterem mellett egy cukrászda is található, kedves kiszolgálás és finom ebédet költöttünk itt el, üzleti úton, és baráti áron! A tálalás kifogástalan, gyorsaság: fél óra étlapról választva, friss és meleg magyar ízvilággal:-) Ebéd után megkóstoltunk egy egy süteményt, mit is írjak?

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 14. 13:52
Nagyon szeretjük ezt a helyet, a Vetrece leves és a tatár beafsteak a kedvencünk! Debrecen legjobb helye!

Értékelt: 2020. február 14. 13:11
A Kispozsonyi Ételbár, nagyon finom, változatos ételekkel rendelkezik. A zsidó negyed egyik legkedveltebb étkezőhelye! Alapba mindíg van hús és erő leves, rántott hús, sajt, de ezeken felül változatos finomabnál finomabb ételek. . . Az egyszerű túrós-csuszán át a töltött káposztán . . . és sült kacsacombon keresztül a vadasig. . .

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 14. 11:35
Baráti társasággal érkeztünk egy kis pihenésre. Kellemes környezetben, kényelmes és tiszta szoba fogadott minket. A személyzet kedves és segítőkész. Az étterem remek, bőséges választékkal nagyon finom ételekkel. A reneszánsz éttermi vacsora pompás volt az ottani kiszolgálás is kiváló. A Wellness részleg igazán alkalmas volt a kikapcsolódásra.

Értékelt: 2020. február 13. 23:03
Picurka kis fagyizó a Nyugati közelében. Kellemes hangulatot nyújt a csempe, a két falatnyi szék meleg sárga színe. Bár csábító volt a fagylaltkínálat, átfagyva nem vágytam rá, majd nyáron. Inkább egy forró kávét és két süteményt választottam. Profiterolból négyféle is volt, pisztáciásat és mogyorósat kértem, finom volt, csak a tésztája kissé megpuhult.

Értékelt: 2020. február 13. 21:24 - 3 látogató hasznosnak vélte
A Hold utcai gasztro helyek közül a napokban a híres stylist étterme került sorra. Naponta pár változó főétel kapható egy leves, egy főzelék, egy deszert. A mediterrán rakott kelt választottam, ami fantasztikusan jól sikerül, ilyen jóízű rakott kelt talán még sohasem ettem, az adag nagysága is megfelelő.

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 13. 19:08
Családommal voltam itt és nagyon meg voltam velük elégedve a szállás és a welness is kiváló volt. Ha lehetőségem akad ismét elmegyek ide. A parkolás megoldott volt a környéken kirándultunk A megközelítése jó akár autóval akár vonattal könnyen elérhető. Az ár érték arány jó egy nem túl tehetős család is megteheti ,hogy itt töltsön el egy hévégét .

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 13. 12:13
Kb 3 héttel előtte telefonon foglaltunk asztalt 10 fő részére. "Természetesen" elfelejtették rendesen rögzíteni. Hosszas, gusztustalan "kikérdezést" követően "megoldjuk" volt a válasz. Tanulság: a telefoni foglalás megbízhatatlan, megjelenés előtt pár nappal célszerű megismételni! A vendéget fogadó személy hangnemét csiszolni kellene!