Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Értékelt: 2020. szeptember 21. 17:57
A Félegyházi pékségben ezúttal háromféle kiflit vettem, egy mákosat, egy sósat, egy simát, továbbá egy tepertős pogácsát, 698 forintot fizettem az összesre, ami kiváló ár érték arány. A vásárolt termékek olyan 3,5 pontosak voltak átlagban. A beltér a megszokott, talán kevésbé tágas, mint a legtöbb egység, a kiszolgálás kedves.

Értékelt: 2020. szeptember 21. 17:55
Az Éva cukrászda átlagos, fősodratú egység Pakson, a megszokott sütiket láthatjuk alacsony áron a pultban. Tartanak fagylaltot is, egy gombóc málnát kértem 200 forintért elképesztő olcsó. A fagyi átlagosnak mondható, a katarzis elmaradt, persze ennyi pénzért nem is voltak magas várakozásaim. A kiszolgálás nem különösebben szívélyes, a beltér sem különleges.

Értékelt: 2020. szeptember 21. 17:51
Az Estifény presszó nem esik messze a város legjobb kávézójától, egy parkolással meg tudtuk oldani ennek az egységnek a meglátogatását is. Egy Gösser sört kértünk, továbbá 2 dl szódát. A Gösser 475 forint volt a szóda 40. A kiszolgálás korrekt, a pultos veszi a lapot, kedélyes hatvanas öregúr. A beltér barátságos. Az italfront izgalmat nem hordoz.

Értékelt: 2020. szeptember 21. 17:49
A Paksi kávé egy remek új hullámos kávézó, ennek megfelelően kitűnő kávét főznek, a beltér otthonos, hangulatos, a kiszolgálás kedves. Ittunk mindketten 2-2 deciliter frissen préselt narancslevet továbbá egy capuccinot. 1810 forint volt a számla, ami szerintem korrekt ár e három italra. Megadom az 5 pontot a helynek, mert megérdemlik, főként a remek kávé miatt.

2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21. 16:36
2 alkalommal, tavaszi és őszi idényben jártam már Siófokona CE Plaza Hotelbe teljes ellátással. Egyszerűen fantasztikus volt minden-- a szoba tiszta, jól felszerelt, az ételek finomak és változatosak voltak, a wellnes, a masszázs kiváló -- nagyon kedves igazán segitőkész személyzet. Imádtam ! Ide bármikor szivesen és boldogan megyek !

2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21. 16:20
Nagyon szép környezetben, csendes helyen töltöttünk igazán kellemes 4 napot a Fiammal. Tiszta, szép szálloda, az ételek nagyon finomak és változatosak voltak. A személyzet kedves, segitőkész. A wellnes is remek. Csak ajánlani tudom mindenkinek !

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21. 15:38
Kempingszerű kényelemre készültünk, kellemesebben csalódtunk. Faházban laktunk, mely 4 személy elhelyezésére alkalmas, a nagyobb helyiségben franciaágy, a félszobában emeletes ágy és szekrény van. A nagyobb helyiségben a konyhaszekció jól ki van alakítva, főzési lehetőséggel, mikróval, mosogatóval. 4 személyre tányérok, poharak, evőeszközök vannak.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21. 15:12
A szálloda nagyon jó helyen van, közvetlen átjárással a fürdőbe. A parkoló közvetlenül a ház mellett megoldott, az épület előtt, vagy a kemping területén, szintén az épülte oldalában. A kétágyas szobánk retró berendezésű, ráférne egy felújítás. a bútorokat lassan cserélni kellene. A televízió csatornáinak száma kellemetlenül kevés.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21. 14:55
Szállásadónk javaslatára néztünk be a Tiszató sétáról hazafelé (bringával a körről 5 perc kitérő). Sajna a terasz közvetlen a főút mellett van, ami kicsit levon az élvezetből, de elviselhető a zaj és legalább egy tágas, szellős helyen van az ember. Kicsit magasabb az árfekvés, de az ételek kifogástalanok voltak, bőséges, finom és kimondottan látványos!

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 21. 14:46
Szállásadónk javaslata alapján néztünk be, nem csalódtunk! Hatalmas, szépen megcsinált "kerthelyiség", bár közvetlen a főút mellett, de nem volt nagyon zavaró a forgalom. A kiszolgáló kedves volt, kimondottan gyorsan hozta a rendelt ételt, ami finom volt és bőséges. Nemmondom, hogy nagy a választék, de azt amúgy se szeretem, ha az étlap ugyan 10 oldal, de abból 8-at nem tud rendesen elkészíteni a szakács.