Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Értékelt: 2019. január 13. 15:57
Molto bene ! Kellemes környezet, modern berendezés. Azételek bőségesek és rendkívül finomak. Biztosan újra fel fogjuk majd keresni a helyet.

Értékelt: 2019. január 13. 14:37 - 1 látogató hasznosnak vélte
Novemberben Vecsésen volt programunk, így ebben a hotelben szerettünk volna szállást foglalni, de nem volt hely. Elolvastam a véleményeket, és csupa jókat írtak, így elhatároztuk, hogy valamikor mégis kipróbáljuk a hotelt. Így aztán ezen a hétvégén a hotel vendégei voltunk. Egy dolgot rögtön az elején leszögeznék: a személyzet, a recepcióstól a takarítónőn keresztül az étterem személyzetéig mind csillagos ötöst érdemel.

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 13. 12:26 - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves tulajdonos! Közösségünk 2014 óta folyamatosan írja a jobbnál jobb bírálatokat és Ön ezt nem is látja. Kérem töltse ki az adatlapot! Ez amolyan költői bevezető volt, hiszen most sem fogja olvasni. Szóval most, hogy gyakran megyek Fehérvárra, végre megálltam a sokat dícsért lokál előtt. Azt hiszem sokkal korábban kellett volna ezt megtennem, hiszen ez egy nagyon szuper hely.

1908 hasznos szavazat
2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 13. 11:36
Évek óta felbukkan a városban itt-ott a Taste of India indiai gyorsétterem. Először Óbudán, a Kolosy Piac mögötti kis utcában talán 3-4 évvel ezelőtt, azután tavaly a 13. kerületben a Hollán Ernő utcában nyitottak egy egységet egy kis szuterénben, majd rátaláltam indiai étel-keresés kapcsán a világhálón erre az egységükre, ami a Boráros térnél található.

Értékelt: 2019. január 13. 11:34
1 èves èvfordulonkat jöttünk megünnepelni. A szemèlyzet kedves ès intelligens volt,a recepción viszont egy hölgy kissè b*nkó hangnemben beszèlt,de a másik recepciós aki fèrfi volt nagyon kedves ès közvetlen modorról tett tanúsítványt. Az ètelek finomak voltak,bár vacsoránál talán lehetne több választèk.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 13. 9:50
Családdal tértünk be. A hely nem túlcicomázott,barátságos. . Az étlap is az,nekem tetszett hogy nem variált nevű ételek sokasága,hanem egyszerű,érthető,megfelelő számú ételek-italok közül lehet választani. Amik finomak voltak,megfelelő mennyiségűek.

2019. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. január 13. 9:47
Egy szombat estén, kollégákkal jártunk az étteremben. Mindennel nagyon elégedettek voltunk,az ételek nagyon finomak voltak, a mennyisége "brutál", alig tudtunk vele megbirkózni. A kiszolgálás profi, figyelmes és gyors volt.Az estét megkoronázta a fantasztikus hangulatot teremtő élő cigányzene. Igazi vendéglátásnak ezt nevezem.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 13. 0:58 - 2 látogató hasznosnak vélte
Barátnőmmel jöttünk erre a helyre, ami nyitvatartás szerint fogadnia kellett volna vendégeket. A pultos gúnyosan közölte, hogy zárva van, miközben épp a saját barátait szolgálta ki viháncolva a pult mögött. Ide sem jövünk többet.

1908 hasznos szavazat
2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 12. 20:52
Már írtam róluk korábban, de egy aktuális beszámolót azért megejtek, amíg friss az "élmény". A fagyikat és az újhullámos desszerteket már több értékelővel közösen kiértékeltük, viszont eddig a cukormentes kínálatról nem esett szó. A sütemények között mindösszesen 2 féle cukormentes volt (hétköznap késő délután), nagyon hasonlóak, csak egy színárnyalatnyi volt köztük az eltérés, amúgy félgömb alakú, sima, dísztelen kívülről.

Értékelt: 2019. január 12. 18:16
Debrecen egyik legjobb éttermében egyedülállóan jó ízekkel találkoztunk, illetve rendkívül udvarias kiszolgálásban volt részünk.