Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Értékelt: 2020. június 28. 23:50
A férjemmel Mohácson jártunk, negyed egy körül érkeztünk az étterembe. A pincér hölgytől étlapot kértünk, aki közölte csak 2 órától lehet étlapról rendelni. Ez előzőleg az étterem honlapján nem volt feltüntetve. Méltatlankodásunkra elárulta,hogy jelenleg svédasztal van. A svédasztalon egy fajta leves volt, a legnagyobb ételkínálóban valami tejfölös - paprikás fogás, melyen látszott, hogy senki sem választotta még.

Értékelt: 2020. június 28. 23:34
Kifinomult ízek, összeszokott profi személyzet, elkötelezett tulajdonosok. Ha csinálnám, csakis így!

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 28. 20:39
Közel 4 hónapja nem voltunk étteremben,igy egy családi ünnepség apropóján látogatunk el a Kakas-hoz. Népes csapatunk miatt-heten vagyunk- asztalt foglalumk. Nem sokan vannak,az élet még nem a megszokott,de készültek ránk s ezért összetoltak 3 asztalt. Érkezés 13,25-kor. A helyi erők teszik a dolgukat étlapot azonnal kapunk s a szokásos "mit hozhatok inni"kérdést.

Értékelt: 2020. június 28. 20:24
A végig gyenge értékelés lehet nem állja meg a helyét, mert részünkről fogyasztás nem volt. ennek ellenére úgy döntöttem, hogy még is leírom amit nem rég itt tapasztaltam. A Szamos vidékén voltunk több napos kiránduláson. Haza felé utunkon megálltunk a csárdánál, hogy meg ebédeljünk. Elég meleg volt, de ennek ellenére a teraszon szerettünk volna helyet foglalni.

Értékelt: 2020. június 28. 20:02
Barátoktól hallottunk az étteremről, nem a legjobbakat, de mi csak a saját tapasztalat alapján szoktunk dönteni, véleményt mondani. Késői ebédre tértünk le az út szélén lévő "Lebújba" Kevesen voltak, a fogadtatás kedves volt, a vendégszeretetről árulkodott. Kint a kerthelyiségben foglaltunk helyet. Nekem nem volt kérdéses, hogy, ha van halászlé akkor azt eszem.

2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 28. 19:38
Újabb látogatás a Csuta fagyizóban, amely immáron országos ismertségre és népszerűségre tett szert. Nyaranta szó szerint tömegek keresik fel őket. Több díjnyertes fagylalttal büszkélkedhetnek, de egyébiránt is vagy 80-90 féle fagylalt közül lehet választani. Nekem nem is sikerült minden információt egyszerre befogadni, így inkább impulzus alapján választottam.

2020. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. június 28. 19:30
Idei nyitású újhullámos kávézó a Hold utcai piac szomszédságában. Kellemes, elegáns berendezés, a galériaszinten további asztalokkal, kiülős terasszal az árnyat adó fák alatt. Két féle pörkölésű kávét főznek, de nem kérdezték meg, melyiket szeretném (a darálóban láttam a 2 fajtát). Szintén 2 féle cornflakes-et lehet kapni.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 28. 19:13
Drégelyvár romjainak meghódítása után sok kirándulóhoz hasonlóan mi is a Várkapitány éttermet választottuk egy késői ebédre. A faluban elhelyezett útbaigazító táblákat követve könnyűszerrel megtaláltuk az éttermet. Köreinkben kisebb izgalmat adott, hogy a bejárat előtt több mint 20 motort láttunk parkolni.

2020. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. június 28. 18:30
Gyerekkoromban - kb. 35 éve - is volt már ezen a helyen egy afféle tipikus falusi kocsma, amint lefordultunk a Székesfehérvár és Győr közötti főútról, egyből a sarkon bele is futottunk a kocsmába, ahol gyakorta megálltunk ilyen-olyan indokokkal. A Lesz Vigasz nevet választotta magának a megújult söröző, ahogy DEndre értékelőtársam is megjegyezte, ezen a néven az országban több helyütt is összefuthatunk: pl.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 28. 18:22
Fertőrákos Fő utcáján, nagyjából középtájon található családi vállalkozás, amelyet 1993-ban nyitottak meg Kovácsék. Egy igen mutatós parasztházat alakítottak át, a kertben árnyas szőlőlugas alatt falócákon, hosszú faasztaloknál lehet igen kellemesen ejtőzni.