Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 13. 8:38
3 éjszakát töltöttünk már másodszor a hotelben. A szoba megfelelő nagyságú volt,sajnos a tisztaság némi kívánni valót hagy maga után még mindig, de ettől eltekintve szuper jól éreztük magunkat. Ételek finomak, a wellness részleg jó, a víz hőmérséklete megfelelő. Fogunk még ott pihenni. Finomak a koktélok az éjszakai bárban, de sajnos nekünk, de ahogy hallottuk másnak sem nagyon tetszett az élő zene.

Értékelt: 2020. február 12. 19:32
Ebédre tértünk be. Én "Új idők csirkéjét" ettem, ami csirkemell csíkok sült zöldségekkel, fűszeres burgonyával, borsos-joghurtos öntettel. A férjem az "Ulsteri tarját" választotta, az tarja szelet volt roston, csülökkel, póréval, sült tojással, füstölt sajtos tormamártással, hasáb burgonyával. Szerintem a 2 leírásból is kiderül, hogy nem szokványosak az ételek, viszont nagyon finomak.

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 12. 17:59
Ma gondoltam egyet, meg kellene már valami mást is nézni, ne már minden nap ugyanarra a helyre menni enni. . . és kitörtem a kis hatókörömből. A Kondorosi útnál feltűnt ez a hely, nem emlékszem, hogy korábban láttam volna, több se kellett. . . kellemes tapasztalat. A hely háromosztatú, stílusában és funkciójában eltérő egységekre tagolódik.

2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 12. 16:50
Gyönyörű természeti környezetben fekszik a hotel, remek a kilátás az erkélyről is a Tisza tóra.A szobákban tisztaság,kényelmes,kényelmes ágyak.Megfelelő felszereltségű a fürdőszoba. Az étteremben az ételek választékosak és bőségesek. Kellemes hangulatot biztosít az élőzene a vacsoránál.A pincérek kedvesek, gyorsak, udvariasak.

Értékelt: 2020. február 12. 16:41
Először voltunk a férjemmel a szállodában. A felújított szoba és fürdőszoba nagyon szép. A szoba lehetne egy kicsit nagyobb ! ! Az ételek finomak, változatosak. Nagyon kedves a személyzet. A rossz idő miatt a kültéri medencét mi nem használtuk, csak a beltérit, ami viszont nem nyerte el a tetszésünket, az élményelemek rossz működtetése miatt.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 12. 14:50
Többször jártam már itt, mint vásárló vagy éppen konkrétan be is ültem egy finom teára, mint randevú vagy szimplán baráti találkozó helyszíneként. Remek keleti atmoszféra mellett a teák íze és minősége is kiváló. A kiszolgálás is remek. Az ár-érték arány is megfelelő. Tisztaságra pedig végképp semmi panasz.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 12. 13:48
Az étterem nagyon jól néz ki,az ételek is finomak és jól is néznek ki. Látványos az egész, én még nem jártam hasonló helyen, de nekem nagyon bejött. Mondjuk előre kell foglalni asztalt ha biztosra akarsz menni. Persze nem a legolcsóbb de a jó éttermek nem is azok. Például a fiamnak egy elég nagy kardra szúrva hozták ki az ételt.

2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 12. 10:49
Többször és több helyen sikerült már kipróbálni a VakVarjú étterem lánc vendéglátását. Voltunk a VakVarjú Pest és a VakVarjú Csónakház éttermükben is többedszer. Mindannyiszor teljes megelégedéssel távoztunk a helyekről. Gondoltuk kipróbáljuk a VakVarjú Budát is, egy születésnapos ünneplés apropóján. Nagy csalódás volt.

Értékelt: 2020. február 12. 9:02 - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Agoda weboldalán foglaltam szállást egy éjszakára. Volt egy kérdés, hogy mikor várható az érkezésem és bejelöltem a 12:00-13:00-t. A hotel küldött egy e-mailt, amiben tájékoztat, hogy a korai becsekkolás 10. 000 Ft-ba kerül. Én arra nem válaszoltam, mivel tudtam, hogy nem fogom igénybe venni, vagyis sem a hoteltől, sem az Agodától nem rendeltem meg korai becsekkolást.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 12. 8:06
Vasárnap ebédidőben voltunk két kisgyerekkel. Sajnos az ígéret ellenére nem kaptunk a gyereksarokhoz közeli asztalt, de ez volt az egyetlen negatívum. Teltházas volt az étterem, de ennek ellenére nem éreztük zsúfoltnak. Kellemes meglepetés volt, hogy a nagy tömeg ellenére gyors és figyelmes volt a kiszolgálás. Az ételek elsőrangúak, mindenki elégedett volt.