Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 19. 7:49
A szobánk szuper volt. Az ételek finomak voltak. A személyzet kedves segítőkész. Mi a Palotában laktunk. Az egyetlen problémánk, hogy nagyon messze volt a fürdőtől. Legközelebb majd közelebbi szállást kérünk. Az élménybirtok rész is szuper. Kár, hogy ott nincs minden nap valami program. A csütörtöki nap (sok programmal) az élménybírótokon nagyon jó volt az eső ellenére is.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18. 22:22
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk a párommal. Nagyon jó a szálloda elhelyezkedése. Közvetlen balaton parttal, külső és belső élménymedencékkel rendelkezik. Sajnos az évek során a személyzet létszáma csökkent és ezzel arányban a szolgáltatások színvonala is. A takarítás már hagy kívánnivalót, az új séf ételei kevésbé ízletesek és a választék is a hátrányára változott, a személyzet - főleg a recepció - nem készséges.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18. 21:59
A hely még mondhatom ugy hogy hangulatos de az ételek vagy nagyon föszeresek vagy nagyon iztelenek.mi biztos nem próbáljuk ki még egyszer.és nem valami olcsó de ez az én véleményem...

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 18. 20:27
Ma 2019. 07. 19_én a barátnőmmel látogattuk meg a számunkra kiszemelt helyet. Megérkezésünk után az ital kihozatala időben megtörtént, majd a pincér mondta hogy mindjárt visszajön az étel megrendelés miatt. Kb fél óra elteltével érkezett meg de az étterembe is csak páran tartózkodtak. A barátnőm halbelsőséget kért gondolta az jó lesz előételek, direkt megkérdeztük hogy akkor hal nem jár vele.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18. 20:00
Eloszor jartunk a szallodaban. A szoba szep keleti fekvesu volt ami szamunkra nagyon elonyosnek tunt a hosegben reggeltol estig kint lehetett tartozkodni. Az ettermi szolgaltatas szamunkra megfelelo es boseges volt. az etelek izletesek voltak,a gyomolcsok frissek es finomak. a wellness reszleg kellemes kiemelnem a fuggesztett fotelek relaxalo hatasat,nem volt nap hogy ne hasznaljuk oket.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 18. 19:53
Családommal ugrottunk be ide egy gyors ebédre, mivel az általam ajánlott hely helyett csupán egy gyors érkezést szerettek volna, de nem gyorséttermet. Őszintén bevallom, régen ettem ilyen jellegű kínai étteremben, ez az a kategória, amit az ember a plázákban talál meg. Vagy ahhoz hasonló. Mert ez még azt a színvonalat sem érte el.

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18. 19:17
Egy családi esemény vendégeiként voltunk ebben az étteremben. A hely rendezett benyomást keltett, a személyzet viszont unott egyhangúsággal látta el a feladatát. Az első italok rendelése és felszolgálása elég gyorsan lezajlott, viszont a későbbi italrendelések már nem voltak ilyen gyorsak.

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18. 18:54
Már többször jártunk az étteremben, most is egy szülinapot jöttünk ünnepelni a családommal. Szép időnk volt, egy kinti asztalt kaptunk, tetszetősen feldíszítve. Nagyon vegyesen kértünk ételeket, kezdve a levesekkel. Személy szerint egy hagymalevest kértem, nagyon finom volt, jó sok sajttal. Ezután szépen sorban kikértük a főételeket, mivel 10-en voltunk, picit azért várnunk kellett.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 18. 16:02
Az apartmanházban 2. alkalommal foglaltunk szállást. Az elhelyezkedés kiváló, hisz a Balaton partjától egy kiskapu és néhány méter választ el. Minden apartman Balatoni panorámás, a földszintiek kertkapcsolatosak. Az apartmanok modernek, tiszták és tökéletesen felszereltek, pár napos tartózkodáshoz minden rendelkezésre áll.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 18. 14:52 - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezet, kiváló szálláshely és személyzet várt bennünket. Az étkezések megfelelő időben és nagyon finom, változatos ételek fogadtak az ebédlő részben. Nyugalom és a jó levegő felül múlhatatlan. Közel van minden látványosság, gyalog is meglehet tenni. Szívből ajánlom mindenkinek aki tényleg a pihenést és a természetet választja! ! !