Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Értékelt: 2020. július 1. 23:32
Szuperul meg voltunk elégedve, a személyzet kedves,segítőkész ! A tisztaság az is megfelelő volt. Ami nekünk hátrány volt,de ez sem a szálloda hibája,hogy a matrac rugója,törte a derekunkat. De,ez volt a legkevesebb. Mindent összevetve ,nagyon jól éreztük magunkat. A páromnak ,egy felejthetetlen 70. születésnapját ünnepeltük! ! Köszönjük szépen!

2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 1. 19:01 - 1 látogató hasznosnak vélte
Íztelen ételek,,, főleg a gyümölcsleves. . . a főételt nem lehet kivárni. . . még ha ehetetlen is megeszed,mert annyira éhes leszel. A tulaj kritikán aluli, nem lehetne vendégek közelébe engedni. Azt próbálja elhitetni saját magával is, hogy szövetkeznek ellene és a negatív kritika 1 embertől származik. Az a helyzet, hogy ki kellene nyitnia a szemét, mert ez sok sok ember negatív élménye.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 1. 16:04 - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem enni készültünk, de egy kis ennivaló belefért volna. Sajnos a szakács már sehol nem volt szombaton 20. 30kor viccesnek találtuk, ittunk 3 eper limonádét, cukormentesen kértük, de nem azt kaptuk+volt egy gyümölcsös tejbegríz, és fizettünk 5000ft körüli összeget.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 1. 12:51
Nagyon jó, hogy saját stranddal rendelkezik a szálloda és a kialakítása, közelsége gyerek barát.(pl. napvitorlával védett homokozó.) Egy kis vízi csúszda még jó lett volna.

Értékelt: 2020. július 1. 12:16
Minden nagyon szépen fel lett újítva. A szobák tiszták, a reggeli bőséges. A személyzet kedves. A mátrai levegő isteni. Rengeteg túraútvonal található a környéken, közel érezhetjük a természetet magunkhoz. A sok fa miatt elviselhető a nagy nyári meleg. Kellemes időnk volt. Reggel madárcsicsergésre ébredtünk, mintha külön nekünk énekeltek volna.
Értékelt: 2020. július 1. 9:53
Kívül-belül gyönyörű, dizájnos épület, a wellness-részleg nagyobb és világosabb, mint amekkorának a képeken tűnt, kellemes meglepetés volt. A reggeli és a vacsora kifejezetten finom és változatos. A személyzet elképesztően kedves, figyelmes és segítőkész. A szoba is teljesen rendben volt, pont olyan szép, mint a képeken.

2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 1. 7:29
Nyár, napsütés, Duna-part. A teraszon kellemes idő, nincs túl meleg. A bejáratnál kézfertőtlenítő, a felszolgálók maszkban, hogy ne felejtkezzünk el a járványról. De az álom folytatódik: az ételek, italok finomak, gyors, udvarias felszolgálás. Találsz hagyományos lecsót, vagy kovászos uborkát, de kacsamellet is vargányás szószban.

Értékelt: 2020. június 30. 23:22
Az értékelésemből látszik, hogy meg voltunk elégedve a szállodával. A szolgáltatások értékelésénél azért adtam 4 csillagot, mert a WIFI erőssége erősen változó volt és a TV képe-hangja széteső volt. Nem volt zavaró mert nem TV-t nézni mentünk Szegedre. A személyzetnek köszönünk mindent!
Vendég
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 30. 21:35
Nagyszerű napokat töltöttünk ebben a mesebeli kastélyszállóban! Mind a szobánk, mind az ételek fantasztikusak voltak, a személyzet minden tagja pedig elvarázsolt minket kedvességével, vidámságával és figyelmességével! A süteményes teadélután nagyszerű ötlet! A kastély körüli park (hajdani arborétum) gyönyörű!

Értékelt: 2020. június 30. 13:47
Gyönyörű helyen van a szálloda, személyzet kedves, ételek bőségesek, választékosak voltak. Sajnos az 1 emeleti szobánk erkélye falra nézett. Amit hiányoltam az a kinti élmény medence.