Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Értékelt: tegnap, 14:48
A szegedi Csíki sörözőben két éve jártam először, akkor csak ittunk. Gondoltuk, hogy most kipróbáljuk a konyhát is. Az ételkínálat szerényebb, mint más egységekben, például Budapesten, Székelyudvarhelyen, Gyulán vagy Temesváron. Ettünk egy hamburgert, ami nem volt rossz, de azért meggyőző sem, a buci korrektnek mondható, a húst átsütötték (1290 ft) .

Értékelt: tegnap, 14:43
A Kiskőrössy halászcsárda hosszú ideje biztos pont a szegedi gasztronómiában. Jómagam a kilencvenes évek közepén jártam itt először, azóta nem sokat változott a kínálat. Az utóbbi években jelent meg egy két új fogás, ezek közül kettőt is megrendeltünk. A pankó morzsás harcsa remek volt, a pankó morzsa szilánkossága mindenhez hozzáad egy pluszt, s a remek málnamártással leöntött túrókrém is megelégedésünkre szolgált.

Értékelt: tegnap, 14:36
Az Öreg Kőrössyben, ahol 1995 és 2011 között több ízben is megfordultam, rég nem jártam, lassan eljött annak is az ideje, hogy újra meglátogassam. Megállt az idő, mondanám, de inkább mintha kicsit visszaléptünk volna. Lehet, hogy apróságnak tűnik, de hogy egy megsárgult petrezselymet tegyenek a vendég tányérjára, ez szerintem nonszensz.

2021. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: tegnap, 14:27
A Bistorant étterem a Sheraton hotel keretén belül működik Kecskemét külső részén. A hely mindig is átlag feletti minőséget nyújtott. A beltér igényes, a terasz asztalai nem ütik a szintet. A minap ismét beültünk ide, pontosabban a teraszra, ettünk egy marhatatárt, ami állagra lehetett volna meggyőzőbb, konkrétan krémesebb, ízesítése sem volt optimális, viszont a húst vagdosták és remek fermentált zöldségeket adtak hozzá, patisszont, cukkinit, répát.
Vendég
Értékelt: tegnap, 7:31
Csodálatos a táj, a környezet, a panoráma. A kaja kiváló. A szoba felszereltsége példás. A wellness is jó, csak a szauna fűtöttsége lehetett volna magasabb. A személyzet profi. A borok is finomak. Egyértelmű az öt csillagos értékelés.
Vendég
2021. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: tegnap, 6:45
A gyermekek részére, a játszó szoba nagyon jó volt. A délutáni program a macival élmény volt a kicsiknek . Barátságos, udvarias volt mindenki, minden pillanatban a rendelkezésünkre álltak.

2021. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: tegnap, 4:27
Jókai bablevest és kólát kértem. A kóla meleg volt, kérdeztem van-e hideg, volt, kaptam. Miért nem a hideget adták elsőre? A bableves felejthető volt és elég kis adag. Nem fogok rászokni. Régen sokkal jobb volt ez a hely.

2021. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. június 20. 18:54
A járványhelyzet oldódása után az első helyek egyike volt a Coyote, ahová ismét betértem, a védettségi igazolványnak köszönhetően már bent is le tudtam ülni, bár van egy kellemes és elég nagy teraszuk a sarkon. Nagyon jó minőségű és egészséges, prémium kategóriás alapanyagokból készült szendvicseket, süteményeket, krémeket kínálnak, és a kávé is nagyon finom náluk.

2021. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2021. június 20. 18:37
A Westendben lévő korábbi egységükben párszor ettünk, de ők a pandémia alatt bezártak, viszont a Pozsonyi úton, szintén a lakásunk közelében nyitottak meg egy másik egységet. A járványhelyzetre tekintettel a vendéglátó helyeknek zárva kellett tartaniuk, így mi is házhoz szállításra rendeltünk a NP. oldalon keresztül.

2021. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. június 20. 18:07
Évek óta közkedvelt ebédmenüs étkezde Újlipótvárosban. A pandémia idején én is otthoni munkavégzésbe kényszerültem pár hétre, így a környékbeli kifőzdék láttak el ebéddel. A Ciberében székely és magyaros ételeket készítenek. A 2 fogásos ebédmenü 1490 Ft, két féle közül lehet választani, a készlet erejéig. Paradicsomlevest és hentes tokányt vittem galuskával.