Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 17. 12:43
Olyan régen volt, hogy tán igaz sem volt. . . a Gólyából jöttem kifelé vasárnap, ott még nem főznek, éhes voltam, nem akartam a nagy kínaiba menni az Orczy téren, ahol korábban olyan nyögvenyelős tapasztalatom volt, de előtte, a kettő között van egy benzinkút vagy mi, és ennek az egyik oldalába be van építve ez az Oscar nevű hely.

Értékelt: 2020. február 17. 12:31
Már sokadszorra rendelünk elvitelre. Nem hiába. Eddigi tapasztalat alapján minőséget,ízletes ételt készítenek. Most is a 2személyes Op-Art tál,2személyes Haver tál,BBQ bélszín steak a megszokott ízlésesen elkészült. A megbeszélt időre elkészítve,melegen,becsomagolva várt. Mégegy jó pont,hogy K&H szépkártya elfogadó hely. Nagyon köszönjük és hamarosan újra rendelünk!

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 17. 12:14
Este a Katona József Színház Kamrájában voltunk, volt még néhány perc és azt gondoltam, hogy bekapok valamit, meg a biztonság kedvéért egy kávét is megiszom, hogy ne lankadjon a figyelmem a benti levegőtlenségben. Így aztán kirohantam és 10 méter után ide tértem be, pont alkalmas volt a hely a terv megvalósítására.

Értékelt: 2020. február 17. 11:41
Csak egy sütit szerettünk volna, több lett. . . Családias hangulat, rendkívül kedves eladó hölgy, nagyon finom sütik, tényleg csak ajánlani tudom, ha egy kis édességre vágyik valaki. A kínálat nagy, a választás problémás (a harmadiknál már gondolkodóba estünk, hova fér ez el, és akkor még ott lenne az is, na meg ez is).

Értékelt: 2020. február 17. 11:38
Jubileumi, századik itteni értékelésem színhelyéül valami különleges helyet gondoltam. Ez, végülis, egy nagymarosi kirándulás megkoronázásaként a Nyugati pályaudvarral szemközt megnyílt új japán étterem, a Nebuta lett. Rögtön az elején leszögezhetem, hogy jó döntés volt. Már a helyválasztásuk is szerencsés: a város szívében, egy híres kávézó és kitűnő könyvesbolt mellett található.

Értékelt: 2020. február 17. 11:37
Dabas határában áll ez az étterem, amely külsőre nem mutat sokat. Néhányszor már elautóztunk előtte, láttuk a táblát, miszerint újra megnyílt. Kíváncsiak voltunk, hogy miféle étterem lehet London névvel azon a környéken. Meglepően tágas, nagy boltíves teremben ültünk le.

Értékelt: 2020. február 17. 8:54
2020. 02. 15-én betértünk ebédelni,mivel az idén még nem voltunk itt! Kedves,udvarias hölgy ajánlott asztalt,itt már ültek,de kellemesen elfértünk egymás mellett! A kínálat széles volt,és változatos! Ami kicsit bosszantott,hogy a sertés oldalas valamiért kissé angolosan készül,amit általában szívesen fogyasztanék! A savanyúságnál is meglepődtem,némelyik igen csak érdekes ízű volt!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 16. 22:11
Karácsony előtt voltam ott férjemmel hangulatosan feldíszített otthonos meleg szobával fogadott minket a szálloda. A személyzet egyszerűen felülmúlhatatlan, kedves ,figyelmes minden kérésünket a igyekezett azonnal teljesíteni,udvariasan mosolygósan. Akkor sem volt más a viselkedésük ha valaki ügyetlenül nyúlt egy pohár vörösbor után és feldöntötte azt.

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 16. 18:05
Családdal érkeztünk, szezon előtt. Kényelmesen elfértünk a bérelt apartmanban. A konyha nagyon jól felszerelt. Nagy volt a rend és a tisztaság is. Izgultunk, hogy milyen lesz, de kellemes meglepetés volt. Jól éreztük itt magunkat. A szállásadók kedvesek. Az érkezés és távozás tekintetében rugalmasak voltak. Barátságos, nyugodt hely. Makóhoz nagyon közel.

Értékelt: 2020. február 16. 16:16
lassan egy éve jártunk itt, persze bevásárlás céljából. Mivel az étterem -inkább büfé egy Tesco területén van. Fejlődést vettem észre, tisztább rendezettebb a büfé. Az önkiszolgálás tálcával, és műanyag késsel villával történik,. De az étel jelleg, minősége jobb lett. Sztrapacska, savanyú káposztaival- csak a tejfel hiányozott róla. .