Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Kiváló 2024. április 23. 13:49a párjával járt itt
Jó volt minden. Tudom hogy a szobát csak 14 órától lehet elfoglalni,úgy is időzítettük az érkezést,de 13óra 55perckor nem kaptuk meg a szoba kulcsot. Úgy gondolom hogy ez egy kicsit eltúlzott lépés volt. Ha ideadják a kulcsot és megkérnek hogy várjam meg az időt biztos hogy megteszem,hogy ne keljen újból kivárnom a soromat a pultnál.
Kiváló 2024. április 23. 13:26gyerekekkel járt itt
Rég jártunk erre, az unokának is most kell olvasónaplót írni az Egri Csillagokról, döntött a család menjünk Egerbe! ! ! Szállás keresés internet, a Szent István Hotelt a fotógaléria és ár alapján kedvezőnek tartottuk. A választásunk jónak bizonyult, a személyzet kedves, a szobák kényelmesek és tiszták, a wellnes is jó, na és a félpanzió !
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 49 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2024. április 23. 11:59családjával járt itt
Az olasz konyha a gyengém, így több helyen is jártunk már, elsősorban Budapesten. Eddig még nem hallottunk a Prato-ról, valószínűleg azért is kerülte el a figyelmünket, mert nem Budapest központi részén, hanem Hűvösvölgyben található. A Prato név egy toszkán város neve is, de "rétet" jelent olaszul, ami azért találó, mert a trattoria a hűvösvölgyi Nagyrét mellett van.
Trattoria Prato, BudapestTrattoria Prato, Budapest
2024. április 23. 11:20a párjával járt itt
Nagyon jó volt a shop, ahol tudtam fürdőruhát venni, rendkívül kedves és hozzáértő volt az eladó hölgy. A fürdő részleg kinézete nem illet a szállodához, a burkolat, az ajtók cserére szorulnak. A medencékkel nem volt probléma. A személyzet segítőkész és kedves volt. Az ételek ízletesek voltak, kivéve a fornettis péksüteményeket.
Szörnyű 2024. április 23. 9:46gyerekekkel járt itt
Nem lesz rövid de aki szeretne elmenni ide annak érdemes végigolvasni! Első körben leszögezném, hogy nem lejáratás céljából írom a véleményem, csakis a színtiszta igazságot írom le ami minket itt fogadott! Nekünk nagyon nagy csalódás volt, nemcsak mi, hanem rajtunk kívül nagyon sok vendég panaszkodott!
Kiváló 2024. április 23. 8:23a párjával járt itt
A recepciós Urak kedvesek és segítőkészek voltak. A takarítható hölgyekkel is maximálisan meg voltunk elégedve. A felszolgáló személyzet jelentett számunkra, olyan semmitmondó viselkedést. Igaz, hogy reggelizni későn érkeztünk, mert mikor aludnánk picikét tovább, ha nem egy tavaszi wellness hétvégén.
2024. április 23. 7:28barátokkal járt itt
A szállodába 10-en érkeztünk, 5 szobát vettünk igénybe. A szálloda és szolgáltatásai valamint a személyzet is teljesen megfelelt számunkra az előzetes várakozásoknak megfelelően. Egyetlen negatívum volt. A megérkezéskor 3db szobában elviselhetetlen csatornaszag volt. A személyzet Intézkedett, mert szakembert hívott, de a szag nem szünt meg.
Szörnyű 2024. április 23. 7:08családjával járt itt
Többet be nem teszem a lábam! Régen szerettem, de volt pár csalódásom. Tegnap a lanyom ott vacsorázott, ma egész éjszaka hányt. ROMLOTT VOLT AZ ÉTEL!
Átlagos 2024. április 23. 6:57a párjával járt itt
Nincs megfelelő tisztaság, poros torolkozoszarito, koszos fuggony, nem megfelelo takaritas
Reggelinél az ételek nem a legfrissebbek, pékáru sajnos szaradt nem friss, italautomatak nem mukodnek rendesen
Wellness reszlegben hideg van, a víz hidegebb mint a kiirt homerseklet, a kis torolkozo nem elegendo torolkozesre.
Kihagyhatatlan 2024. április 22. 16:08gyerekekkel járt itt
Két éjszakát töltöttünk a várban és csak a legjobbakat tudok mondani róla. A hely hangulata, az alkalmazottak kedvessége, tisztaság, rend - mind a szobákban, mind a kastélyban - felüli. A gyerekeknek egy életre szóló élmény volt éjjel egyedül lenni egy várban. ( Szerencsénk volt mert csupán mi szálltunk meg az adott időpontban.