Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: tegnap, 20:17
A Tornyos évek óta hozzátartozik Mátrafüred "városképéhez", a főút mellett jobbra található, árnyat adó magas fenyőkkel övezve, kis - talán 4-5 férőhelyes parkolóval az épület mögött. A többi számos étterem, vendéglő az út másik oldalán található. Kissé retró hangulata a 80-as éveket idézi, gazdag faborítás, lambéria mindenütt, masszív faragott fa asztalok és székek.

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: tegnap, 19:34
Javul az idő,tehát kimerészkedünk a városból. Régen jártunk erre,esedékes megnézni a Fenyves vendéglőt. Eldugott hely. ráadásul dél felől nincs is kitéve tábla,de megtaláljuk. Majdnem tele a parkoló. az étterem is de kapunk asztalt. Érkezés 14,10 perc. Első körben feltűnik a pincérek szorgalma. Azonnal ott vannak,a ,,bázisról,, pásztázó megfigyeléssel ellenőrzik hol van jelenés.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: tegnap, 16:03
Amikor árajánlatot kértem e-mailen, a többi nagy fürdővel rendelkező településhez képest igen kedvező ajánlatot kaptam- ezért nem is indultam neki túl nagy elvárásokkal a kirándulásunknak. Azonban nagyon kellemesen csalódtam: a fürdő rész tágas, sok medencével rendelkezik, az étterem is nagy, az ételek finomak, változatosak, és pótolják, ami elfogy.

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: tegnap, 15:35
Ez egy szuper jó hely. Egyszer, sok éve betévedtünk, ott ragadtunk. Végtelenül rendes és kedves a kiszolgálás, az ételeik háziasak, emberes adagok. Kedvencünk az Oázis tál, aki megkóstolja, rabja lesz. Az árak reálisak. Alkalmakra, vagy váratlan vendégek érkezésekor, telefon rendelésre, házhoz is hozzák. Szeretettel ajánlom mindenkinek!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: tegnap, 14:52
Tegye fel a kezét, akinek ez sült csirkemellnek tűnik! Ilyen rosszakat régen ettünk! A retro jellegről most nem szólnék, de: az étlap megnevezése szerinti sült csirkemellcsíkok így néztek ki, mócsing állaggal (nem is értem, kínaiban is jobb), sületlen, de bő olajban úszó krumplival. Férjem rendelése Globus konzervből is jobb lett volna, a sztrapacska köretről nem is beszélve.

Értékelt: tegnap, 10:56
Kellemes hangulatú kávézó, mélybarna színvilággal a város főterén, körülötte több ilyen-olyan vendéglátó egységet. Lavazza kávét főznek, hirdeti az ablakon is a kiírás, amit a mainstream vonalon belül az egyik legjobbnak tartok, persze, ha jól van elkészítve. Ételeket nem láttam, az itallapon a tömény vonalon és sörben kommersz, a kávék, teák, forró csokik kínálata viszont sokszínű.

Értékelt: tegnap, 10:33
A Gyöngy Pékség a Fő tér felé vezető egyik kis utcában található, a Kolorbárral szemben. Egyszerű berendezés, finom illatokkal. A kiírás szerint a péksütiket helyben készítik, ezt a kellemesen csábító illatok alapján el is hittem nekik. Elviteles hely, közepes választék, nem sok fajta, pár darab mindenből, de vannak érdekesebb, ritkábban kapható péksütemény típusok is.

Értékelt: tegnap, 10:22
A Kékes sok éves - évtizedes múltra visszatekintő étterem a város főterén. Régen igencsak népszerű volt, amolyan tiszti kaszinó hangulatú hely, ahol nagyobb zenés-táncos esti rendezvényeket is tartottak, élő bárzenével. 2015-16 táján volt egy jelentős mélyrepülésük, gyöngyösi barátom mondta is, hogy oda ne menjünk enni, mert nagyon leromlott a színvonal.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: tegnap, 7:39
A Kazincbarcika és Miskolc közötti úton, közvetlenül a főút mellett található gyors és olcsó étkezési lehetőség alapvetően egy hentesboltnak indulhatott, de ezt egy okos ötlettől vezérelve kibővítették kifőzde funkcióval is, ami eléggé bejött, legalábbis erre következtettünk abból, hogy még 12 óra sem volt, de már gőzerővel etették a vendégeket.

2019. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: tegnap, 7:24
A Mammut utáni nagy kanyarban, a Széll Kálmán tér felé több kis elviteles "beugrót" nyitottak az ismert láncok. A két, szeletes pizzéria mellett a halas étkeiről ismert Nordsee is benyitott egy hasonszőrű kioszkot. A kínálat szűkebb, mint a nagyobb, főleg bevásárlóközpontokban működő éttermeiben, de a koncepció természetesen ugyanaz.