Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Hunguest Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül. A Szinva patak völgyére és a Hámori tóra nyíló kilátást még varázslatosabbá teszi az épület közvetlen közelében levő Szinva patak vízesésének moraja.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred képei

Hunguest Hotel Palota Lillafüred

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 1. - 4 látogató hasznosnak vélte
Kisebb szobát kaptunk mint amit foglaltunk, ugyanazon áron. . . A foglalásban 43 m2- es szoba szerepelt, míg amit kaptunk alig volt 36m2. Az első szobánkat le kellett cserélni mert bűzlött, és nem segített rajta a szellőztetés. Így hogy ne indítsunk rosszul a szálláshelyen, kértem egy másikat ami tóra néző ráfizetve az árra.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokkal többet vártunk a Palotaszállótól. Maga az épület és a környéke gyönyörű, de összesen ennyi pozitívumot tudok elmondani ott tartózkodásunkról. A wellness pihenésünk alatt épp felújítás alatt állt, ezért nem lehetett használni az úszómedencét, az egyik szaunát és a gőzt. Előre senki sem jelezte, hogy ilyen kényelmetlenségre készüljünk.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 28.
A hétvége elteltével a wellness részlegben a szolgáltatások is csökkentek, hétközben már nem ugyanazok voltak. Második nap jött egy nagyszámú külföldi csoport és velük volt tele valamennyi helyiség, a bár, az aula, a parkoló stb. Emiatt az étkezést a szálloda "normál" lakóinak már nem az impozáns étteremben, hanem az alagsorban lévő étteremben biztosították és ezzel együtt járt a választék és a minőség csökkenése is.

2014. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. március 24. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nagy csalódás volt számunkra, 2 kisgyerekkel hosszabb időt a Palotában eltölteni kívánó családnak a hotel. Ez a hely felnőtteknek 2 éjszakára lehet kiváló az év bármely szakában, de a nyári szezonon kívül, gyerekekkel egy hétre nem az. A hotel környéke április elejéig halott, gyakorlatilag minden zárva, kisvasút, múzeum, presszó, de még a lángosos is.
2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
1. az étel rendszeresen sós volt, a választék igen közepes
2. a személyzet két alkalommal is kioktatott bennünket arról, hogy "aki nem kezdésre érkezik,az azt eheti meg, ami marad" - holott ez semmilyen tájékoztatóban nem szerepel és 4 csillagos magyar szállodában elképzelhetetlen. ( reggel 9 -kor és este 8 kor már nem mindig töltötték újra a tálakat)

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 28.
A helyszín remek, a szabadban tölteni az időt ideális. Apróságokra több gondot fordíthatnának (pl. a szobánkban a teraszajtó zárhatósága erősen kérdéses. Egy nagyobb szélben nem biztos, hogy nyugodtan alszik az ember.) Az ételek minősége alacsonyabb színvonalúak, mint a szálloda maga.
Válasz az értékelésre - 2020. május 17.
Kedves Szabó Attila!

Köszönjük észrevételeit és építő jellegű kritikáját, nagyon sokat jelentenek számunkra az efféle vélemények, hiszen lehetővé teszik fejlődésünket annak érdekében, hogy vendégeink a lehető legjobb érzésekkel térhessenek haza szállodánkból.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 10.
Gyönyörű, tiszta épület és mindenki kedves. A wellness tiszta kellemes volt a víz, a szaunák mindig elérhetőek voltak. Az étteremben az élőzene nagyon jó és kellemes. A ételekből nehéz volt választani egyik finomabb volt mint a másik. Ha lesz idő szeretnénk a családostól újból elmenni és pihenni. Gyönyörű hely. Mindenkinek tudom ajánlani.
Válasz az értékelésre - 2020. május 17.
Kedves László Péter!

Nagy örömünkre szolgál, hogy ilyen szép és kedves értékeléssel összegezték tapasztalataikat és sikerült feltöltődniük és kellemes élményekkel gazdagodniuk! Külön köszönjük, hogy kiemelték éttermünk kínálatát és minőségét. Bízunk benne, hogy mihamarabb ismét üdvözölhetjük Önöket szállodánkban a mesés Lillafüreden!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
A személyzet és a kiszolgálás rendben volt.
Viszont a szobában nagyon meleg volt, illetve a fittness teremben a futógép nem működött és erről a recepció sem tudott
Válasz az értékelésre - 2020. március 3.
Kedves Zsolt!
Nagyon örülünk, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül és hogy jól érezték magukat nálunk. Sok szeretettel várjuk vissza szállodánkban Lillafüreden!
Köszönettel és üdvözlettel, a Palotaszálló csapata

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden várakozásomat felülmúlt! Fantasztikus kilátás,patyolat tiszta szobák. Kedves mosolygós személyzet. Az ételek fantasztikusak!Hatalmas választékkal. Biztonságos parkolási lehetőség . A wellness részlege kifogástalan.A palotaszálló pedig meseszép!Egyszóval minden adott egy kellemes wellness hétvégéhez!
Válasz az értékelésre - 2020. március 3.
Kedves Norbert!
Számunkra is boldogság ilyen beszámolót olvasnunk! Nagyon örülünk, hogy fantasztikusan érezték magukat! 😊 Reméljük, hogy még sokszor lesz alkalmunk gondoskodni a pihenésükről! sok szeretettel várjuk Önöket Lillafüreden!
Köszönettel és üdvözlettel, a Palotaszálló csapata

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
A szálloda elvarázsolt hangulattal rendelkezik. Ez nem csak a környezetre, hanem a hotel belső megjelenésére is vonatkozik. A konyha kifogástalan, a személyzet pedig nagyon kedves. A Wellness nem túl nagy és rendkívül zsúfolt, ha sokan vannak.
Válasz az értékelésre - 2019. december 13.
Kedves Dávid!
Nagyon köszönjük, hogy időt szántak arra, hogy megosszák más vendégekkel is véleményüket, tapasztalataikat, mely sok segítséget nyújt azon vendégek számára is a döntéshozatalban, akik még nem fedezték fel Észak-Magyarország mesés gyöngyszemét, Lillafüredet és a nosztalgikus Palotaszállót. Nagyon örülünk, hogy kellemesen érezték magukat szállodánkban!

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 23.354,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 24.637,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500 - 8.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekjátszó használattal, sportolási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 1.750 - 13.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.02-ig
Old House
Bogács
4 nap/3 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 9.667,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.23-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.945,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.02-ig
Harmony Vendégház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.16-ig
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 23.350 - 28.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)

LillafüredX