Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Hunguest Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül. A Szinva patak völgyére és a Hámori tóra nyíló kilátást még varázslatosabbá teszi az épület közvetlen közelében levő Szinva patak vízesésének moraja.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred képei

Hunguest Hotel Palota Lillafüred

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 24.
Egy kellemes pihenős hosszú hétvégét szerettünk volna eltölteni a hétvégét, de nem sikerült. Pénteken érkeztünk, de sajnálatos módon egy esküvői rendezvény miatt, ami a -1 szinten volt még a 3-on sem tudtunk aludni, gyakorlatilag döngött az egész szoba. Többször jeleztük 1 és 2 között, mire a recepciós válaszolt is, hogy szóltak a dj-nek.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet előzékeny, segítőkészsége példa értékű, kisebb hibákat azonnal, pontosan, barátságosan rendezték. (Pótágy érkezéskor nem volt a szobában, egy nagyobb méretű fürdőköpenyre volt szükség) A wellness részleg a nap egyik szakában sem volt zsúfolt, mindent kényelmesen tudtunk használni. Talán a szoba fűtését éreztük napközben kicsit gyengének.

Mobilról küldte. | 2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 5.
A megrendeléskor nem írják a valóságot. Az ott felejtett dolgot arany árban küldik el. Ügyeljen mindenki erre.

2015. júniusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. június 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda a várakozásnak majdnem megfelelt. Két dolog volt amivel nem voltam megelégedve teljesen. A kisebbik probléma a szoba mérete volt, ami szerintem kicsi volt, és ezáltal elég kényelmetlen is. Az étel minősége és mennyisége megfelelő volt .

Mobilról küldte. | 2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
2014 júniusban 4 napot töltöttem el páromal, a palotába. Recepción kedves fogadtatásba részesültünk, de lakosztályunkat magunk kellett megkeresni, s csomagjainakat is nekünk kellett cipelni. Lakosztálytól nem voltam elájulva, de szép volt, habár zavaró volt a fürdőben a zuhanyfüggöny hiánya.

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
Évekig a kedvenc helyünk volt a Palotaszálló. A férjemmel évente kétszer-háromszor biztosan eltöltöttünk egy hosszú hétvégét. Kiváló a konyha, szépek a szobák, gyönyörű a környezet, színvonalas a wellness. 2 éve voltunk utoljára, akkor született a kislányunk. Most 2 év után először mentünk vissza, immár kisgyerekes családként. Így már sokkal másabb volt a helyzet.

2013. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
3 gyerekes család vagyunk, ajándékba kaptuk a 2 éjszakás lillafüredi tartózkodást, szóval ajándék lónak. . . Előrebocsátom, hogy tudom magamról, hogy extrásan igényes vagyok és vevőként/vendégként szeretem, ha érzem, hogy odafigyelnek rám. Lillafüred gyönyörű, nem tudom, ilyen természeti adottságokkal rendelkezik-e más magyarországi hely (biztos, csak én még nem voltam ott).

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 28.
A helyszín remek, a szabadban tölteni az időt ideális. Apróságokra több gondot fordíthatnának (pl. a szobánkban a teraszajtó zárhatósága erősen kérdéses. Egy nagyobb szélben nem biztos, hogy nyugodtan alszik az ember.) Az ételek minősége alacsonyabb színvonalúak, mint a szálloda maga.
Válasz az értékelésre - 2020. május 17.
Kedves Szabó Attila!

Köszönjük észrevételeit és építő jellegű kritikáját, nagyon sokat jelentenek számunkra az efféle vélemények, hiszen lehetővé teszik fejlődésünket annak érdekében, hogy vendégeink a lehető legjobb érzésekkel térhessenek haza szállodánkból.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 10.
Gyönyörű, tiszta épület és mindenki kedves. A wellness tiszta kellemes volt a víz, a szaunák mindig elérhetőek voltak. Az étteremben az élőzene nagyon jó és kellemes. A ételekből nehéz volt választani egyik finomabb volt mint a másik. Ha lesz idő szeretnénk a családostól újból elmenni és pihenni. Gyönyörű hely. Mindenkinek tudom ajánlani.
Válasz az értékelésre - 2020. május 17.
Kedves László Péter!

Nagy örömünkre szolgál, hogy ilyen szép és kedves értékeléssel összegezték tapasztalataikat és sikerült feltöltődniük és kellemes élményekkel gazdagodniuk! Külön köszönjük, hogy kiemelték éttermünk kínálatát és minőségét. Bízunk benne, hogy mihamarabb ismét üdvözölhetjük Önöket szállodánkban a mesés Lillafüreden!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
A személyzet és a kiszolgálás rendben volt.
Viszont a szobában nagyon meleg volt, illetve a fittness teremben a futógép nem működött és erről a recepció sem tudott
Válasz az értékelésre - 2020. március 3.
Kedves Zsolt!
Nagyon örülünk, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül és hogy jól érezték magukat nálunk. Sok szeretettel várjuk vissza szállodánkban Lillafüreden!
Köszönettel és üdvözlettel, a Palotaszálló csapata

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 23.354,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 24.637,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500 - 8.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Burg Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 6.223 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Agria Vintage Apartman
2020.08.01. - 2021.07.02.
Erika Vendégház
5 nap/4 éjszaka 4.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Thermál Park Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 18.096 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
Fortuna Vendégház
Abádszalók
4 nap/3 éjszaka 8.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 23.350 - 28.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)

LillafüredX