Azért kettős érzés, mert az étterem tetőtéri szobájában tölöttünk egy éjszakát. A fogadtatás nagyon kedves, udvarias kiszolgálás, segítőkészség, kedvezmény jár az itt megszállóknak.
Nagyon nagy a forgalmuk, sokszor várni kell szabad asztalra, a betérő vendégnek, természetesen nekünk "járt" asztal.
Finom ételeket ettünk. De a tetőtéri szoba annyira meleg, hogy
aludni nem igazán tudtunk.
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!
























