Katalin és János
Országjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazatLelkes fotózó - 179 feltöltött kép

Katalin és János adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Bulizó  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Wellness-mániás  •  Kritikus
Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2024.03.27

Átlagos 2023. augusztus 29.a párjával járt itt
A szálloda nagyon jó helyen, a vár mellett van, szép környezetben. A recepción kedvesen fogadtak, a szobában meglepetés várt, 2 doboz alkoholmentes sör. Mivel várra néző szobát kértem, így szép volt a kilátás az erkélyről. A szoba klimatizált, magamnak állíthatom be a hőfokot. Tisztaság van, ezzel nincs gond.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula -
Átlagos 2022. június 26.a párjával járt itt
Ajándékba kaptunk a lányoméktól 3 nap, két éjszakát, amihez mi hozzátettünk egy napot, hogy több időnk legyen feltöltődni! ( 57. 300 Ft volt egy éjszaka! ) Prémium kétágyas szoba, ami nem a legolcsóbb a bekészített kapszulás kávéfőző miatt, ez jó volt. Megérkeztünk, megkaptuk a szobát rögtön, mi választottuk ki már hónapokkal ezelőtt.
2016. június 2.a párjával járt itt
Köszönjük szépen a lehetőséget, hogy ott lehettünk! Kedves fogadtatás, precíz tájékoztatás! Gyorsan elfoglalhattuk a szobát, ami nagyon szép! Ami miatt a kényelemre csak 3 szívet adtam, az azért van, mert az ágy a falhoz tolva nem jó megoldás, nem igazán tudtuk a belső felét használni! Ezért a másik ágyat is használtuk!
Felhasználó fényképei:
Royal Hotel Cserkeszőlő - Royal Hotel Cserkeszőlő - Royal Hotel Cserkeszőlő - Royal Hotel Cserkeszőlő - Royal Hotel Cserkeszőlő - Royal Hotel Cserkeszőlő - Royal Hotel Cserkeszőlő -