molzsu56
Országjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság

molzsu56 adatlapja

Sziasztok! Mióta nyugdíjas lettem jobban kitárult a világ és több időm van utazni szép jó helyekre eljutni. Legjobban a wellnesst szeretem főleg azokat ahol a szállodából ki se kell mozdulni. Kis honunkban szeretek utazgatni sok szép hely van ahová még nem jutottam el. Remélem lesz alkalmam még pótolni Mivel az Alföldön lakom így természetes hogy más vidékre vágyom wellnessezni. A párom is nyugdíjas így kettesben járjuk az országot így szép az élet.
Kihasználom a nyugdíjasoknak járó kedvezményt így szinte mindig busszal megyünk.
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Édesszájú  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Kritikus
Regisztráció2016.05.17
Utoljára itt2024.01.25

Kiváló 2023. szeptember 22.a párjával járt itt
Végre eljutottunk ebbe a szép varosba es a gyönyörű hotelbe Minden szuper volt Pezsgős reggeli es változatos finom vacsorak A szobaban kave tea főző fürdőköpeny papucs vart es kényelmes ágy A wellness kicsi két jakussi de volt 3 féle szauna A hotellel szemben egy masik hotel melynek szuper fürdőjét mi is hasznalhattuk Egy sétaval külföldön is jartunk Párkanyba de bebarangoltuk Esztergomot az erseki palotat is Szoval szuper szuper szuper volt!
Felhasználó fényképei:
Grand Hotel Esztergom Esztergom - Grand Hotel Esztergom Esztergom -
2017. július 30.a párjával járt itt
Teljesen felújították a hotelt nagyon szép lett A szoba kényelmes a fürdőszoba is újra burkolva a berendezés kicserélve. Végre egy hely ahol sok tv csatorna van nemcsak 4-5 Az étkezde az gyönyörű tágas Az ételek finomak voltak a személyzet nagyon kedves. A fürdő nyári bejárata a hotellel szemben ugy hogy sok a pozitívum.
Felhasználó fényképei:
Aqua Hotel Gyula - Aqua Hotel Gyula -
Kiváló 2018. július 31.a párjával járt itt
Utazási irodán keresztül jöttünk. A szálloda több épületből áll a D épületben volt a szállásunk az Orhidea hotel részben Gyönyörű nagy teraszos szobát kaptunk mindennel felszsrelve A tisztaság kifogástalan volt Volt légkondi is igy jókat pihentünk Az ágy nagyon kényelmes volt.