Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
1065 Budapest, Jókai u. 30.

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, bár
magyar, nemzetközi
halkülönlegességek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
szavanna - max. 35 fő
dzsungel - max. 45 fő
kalóz - max. 28 fő
óceán - max. 30 fő
Crazy Cafe - max. 150 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Dreher Bak, Pilsner Urquell, Heineken, Zlaty Bazant, Edelweiss, Litovel, Kronenbourg, Zubr, Carlsberg

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest bemutatkozása

Ha különleges élménnyel egybekötött ebédre, vacsorára vágysz, mindenképpen a Dzsungel Étteremben a helyed, ahol négy terem közül választhatsz, melyek az Óceán, Szavanna, Kalóz és Dzsungel hangulatot hozzák el neked. A Szavanna teremben a sivatag kellős közepén találhatod magadat, hisz kaktuszok, homokszínű bútorok vesznek téged körül, de semmiképpen nem lesz gondod a kiszáradással. Amennyiben az egzotikus dzsungelre vágysz, rendkívüli zöld növények társaságában fogyaszthatod el a finom, különleges házi specialitásokat. Vár a kékség az Óceán teremben, ahol a hatalmas akvárium előtt igazán a tenger mélyén találod magad, a rendkívüli halételekkel megtetőzve az est fényét. A Kalóz teremben olyan érzésed lesz, mintha visszamentél volna az időben, és egy igazi kalózhajó fedélzetén ülnél a rettegett kalózkapitánnyal, hordókkal a háttérben. Ha kinézel a hajó kis
ablakain, megismerheted a tenger élővilágát is. Tökéletes egy romantikus randevúra, vagy egy hatalmas baráti vacsorára, akár egy szűk családi kellemes evésre, hisz az étterem pont olyan sok rétegnek ad helyet, mint amilyen változatos a dzsungel maga. Az étlap már maga felér egy mesével, hisz megkóstolhatod a Kék mélységet, a Foltos gepárd kedvencét, vagy az Egyenlítő remekét!
Hogy Te is részese legyél a felejthetetlen élménynek, a hét minden napján megejtheted a látogatásod 12:00-től 01:00 óráig. És hogy el ne keveredj Budapest dzsungelében, a pontos cím: 1065 Budapest, Jókai u. 30. Ezt az estét még sokáig emlegetni fogod!

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest képei

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 23. - 5 látogató hasznosnak vélte
Évforduló alkalmából akartam meglepni páromat egy rendhagyó környezetben elfogyasztott vacsorával. Telefonos foglalásnál jelezték,hogy konkrét terembe kért foglalást nem tudnak teljesíteni. . . . . Azért megkértem őket ha lesz szabad hely,akkor az óceáni vagy a dzsungel terembe szeretnénk vacsorázni. Volt hely mégis a szavannába kaptunk asztalt. .

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 9.
Régebben jártam már itt és csak egyetlen alkalommal, ezért nem szeretném, ha a negatív kritika bárkit eltántorítana, de az én tapasztalatom meglehetősen. . . átlagos volt. A hangulatot, a berendezést remek ötletek dobják fel, az étel azonban nem különösebben említésre méltó és a kiszolgálás is átlagos, ugyanakkor korrekt.

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal mentem el az étterembe. Neten keresztül asztalt foglaltam, amit később telefonon is megerősítettem. A helyszínen viszont nem találták a foglalást. A személyzet megoldotta a dolgot, ez pozitívum! A helység és az étlap is nagyon hangulatos, az ételek minősége átlagos. A camembert-tel és körtével töltött pulykamellben (étlapon: Jóllakott Kakadu) sajnos a körte íztelen volt.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szombat este hívtam fel őket, hogy egy másik étteremben óriási csalódás ért minket, és tudnának e számunkra asztalt biztosítani. Kis gondolkodás után igent mondtak, amiért nagyon hálásak vagyunk. Náluk nem csalódtunk. Az ételek finomak, bőségesek és a kiszolgálás is profi. A pincér nagyon kedves és segítőkész volt. Nem először jártunk itt, és visszatérünk.

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 23.
A páromat és a nagy fiát hívtam ide vacsorázni, szülinapjaikat ültük itt meg. Azért esett a választásom erre az étteremre, mert már annyit hallottam róla, és kíváncsi voltam. Valami nagy dologra számítottam, de bevallom. . . csalódtam. Érdekes hely, és különleges is, de valahogy nekem ez az ablaktalan, mesterségesen megvilágított pincehelyiség nem jön be.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Már másodjára jártunk a helyen. Most a családommal cirkusz előtt tértünk be. A hely 3 év alatt nem változott a hangulat még mindig dzsungelt idéz elő. Kicsit hűvös volt az étteremben, de a kiszolgálás és az ételek pótolták a hely melegét. A szakácsok fantasztikusak. Visszatérünk még, mert szuper hely.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 12. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nyolcan mentünk az étterembe, előre foglaltunk asztalt a tengeri szobába. Megérkezésünkkor udvarias fogadtatás, sajnos nem oda kaptuk az asztalt ahová kértük előzetesen, olvastam mások kommentjében is, hogy nem sokat törődnek a kérésekkel. A felszolgálók nagyon kedvesen hellyel kínáltak és fel is vették a rendeléseket.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egyedülálló hangulatot nyújtó étterem, a hely forgalma ellenére gyors és kedves a kiszolgálás. Az ételek ár érték aránya jó. A viszonylag egyszerűbb ételek adagja hatalmas a különleges husokból készült fogások érthető módon kisebbek de ezek ár érték aránya is teljesen rendben van. Az ételek ízvilága kitűnő. Előszőr voltunk itt a családdal és jó választásnak bizonyult.

2018. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Korábban többször ideszerveztük a tanszéki vacsoráinkat, de ezúttal nem engedték, hogy külön fizessünk. Hat órára foglaltunk asztalt, negyed nyolckor vették fel a rendelést, holott már rég mindenki megérkezett az asztalhoz. Fél kilenckor hozták ki kb. 12 főnek a vacsorát. A húsok nem voltak rendesen átsütve, alig lehetett őket a tompa kis késekkel felszeletelni.

2017. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. december 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
5 fős céges vacsorára mentünk. A pincérnő viselkedése és hozzáállása kritikán aluli volt. Sokszor felénk se nézett, lefelejtett ezt-azt a rendelésből, megkérdezte mit kérünk, majd villámgyorsan otthagyott minket. Az étel közepes adag volt, szerintem túlárazva ízre megfelelt.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
MP Hostel Budapest
3 nap/2 éjszaka 14.782,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.29. - 2020.05.03.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.778 - 18.103,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.08. - 2020.12.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
2 nap/1 éjszaka 14.948 - 23.584,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.12.29.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.
Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 26.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, animációs programokkal, wellness-részleg használattal, kulturális és gyerekprogramokkal
2020.07.13. - 2020.08.30.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.11.07.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 24.750 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.12.24.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.08. - 2021.04.02.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 21.425,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.08. - 2021.04.08.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi ár 2 vagy több főre