Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest
Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestDzsungel Kávézó & Étterem Budapest
Dzsungel Kávézó & Étterem BudapestDzsungel Kávézó & Étterem Budapest

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest bemutatkozása

Ha különleges élménnyel egybekötött ebédre, vacsorára vágysz, mindenképpen a Dzsungel Étteremben a helyed, ahol négy terem közül választhatsz, melyek az Óceán, Szavanna, Kalóz és Dzsungel hangulatot hozzák el neked. A Szavanna teremben a sivatag kellős közepén találhatod magadat, hisz kaktuszok, homokszínű bútorok vesznek téged körül, de semmiképpen nem lesz gondod a kiszáradással.

Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
03.28-04.01.
Aura Hotel Balatonfüred

Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest vélemények

Átlagos 2022. március 17.családjával járt itt
Felemás érzésekkel írom a véleményem a helyről. Pozitivitások:
Ötletes, egyedi, remekebbnél remekebb ételek, bőséges adagok, igazán friss, gusztusos és ízletes fogások, mennyei desszertek, remek kiszolgálás. Negativitások:
Borzalmasan sötét (félhomály), melyet étkezéshez nem tartok előnyösnek, főleg, miután az ember meglátja a díszlet részleteiben a borzasztó koszt, lerakódott mocskot, rozsdát, stb.
Szörnyű 2021. szeptember 25.a párjával járt itt
Miután megérkeztünk leültetek bennünket, majd szembesültünk, hogy egy visongó lány csapat van egy szomszédos asztalnál. Jeleztük a pincérnek, hogy nem ülhetnénk e át máshova de természetesen nem lehetett megoldani (és a hölgyeket se kérte meg, hogy ne sikítsanak már).
2044
41950
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2199 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 41950 feltöltött kép
Kiváló 2020. augusztus 24.családjával járt itt
Határozottan az ittjartam. hu ítéletei alapján választottam ezt a helyet ma és bizony, bizony, ennyi ember nem tévedhet. Az étterem elsőrangú, kitűnő hely. Bebotlottunk az utcáról, azonnal szívélyesen fogadtak minket, mit választunk, sivatagot, dzsungelt vagy óceánt, és az óceánra esett végül a választásunk tehát oda ültünk.
Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest - Külső képDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - EgyébDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - Étel/italDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - Étel/italDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - Étel/italDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - Étlap/itallapDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - BelsőDzsungel Kávézó & Étterem Budapest - Belső
Kiváló 2019. november 10.barátokkal járt itt
Szombat este hívtam fel őket, hogy egy másik étteremben óriási csalódás ért minket, és tudnának e számunkra asztalt biztosítani. Kis gondolkodás után igent mondtak, amiért nagyon hálásak vagyunk. Náluk nem csalódtunk. Az ételek finomak, bőségesek és a kiszolgálás is profi. A pincér nagyon kedves és segítőkész volt. Nem először jártunk itt, és visszatérünk.
2019. augusztus 23.családjával járt itt
A páromat és a nagy fiát hívtam ide vacsorázni, szülinapjaikat ültük itt meg. Azért esett a választásom erre az étteremre, mert már annyit hallottam róla, és kíváncsi voltam. Valami nagy dologra számítottam, de bevallom. . . csalódtam. Érdekes hely, és különleges is, de valahogy nekem ez az ablaktalan, mesterségesen megvilágított pincehelyiség nem jön be.
2019. január 29.gyerekekkel járt itt
Már másodjára jártunk a helyen. Most a családommal cirkusz előtt tértünk be. A hely 3 év alatt nem változott a hangulat még mindig dzsungelt idéz elő. Kicsit hűvös volt az étteremben, de a kiszolgálás és az ételek pótolták a hely melegét. A szakácsok fantasztikusak. Visszatérünk még, mert szuper hely.
Kiváló 2018. március 4.gyerekekkel járt itt
Egyedülálló hangulatot nyújtó étterem, a hely forgalma ellenére gyors és kedves a kiszolgálás. Az ételek ár érték aránya jó. A viszonylag egyszerűbb ételek adagja hatalmas a különleges husokból készült fogások érthető módon kisebbek de ezek ár érték aránya is teljesen rendben van. Az ételek ízvilága kitűnő.
Gyenge 2018. január 6., kollégákkal járt itt
Korábban többször ideszerveztük a tanszéki vacsoráinkat, de ezúttal nem engedték, hogy külön fizessünk. Hat órára foglaltunk asztalt, negyed nyolckor vették fel a rendelést, holott már rég mindenki megérkezett az asztalhoz. Fél kilenckor hozták ki kb. 12 főnek a vacsorát. A húsok nem voltak rendesen átsütve, alig lehetett őket a tompa kis késekkel felszeletelni.
Gyenge 2017. december 29., kollégákkal járt itt
5 fős céges vacsorára mentünk. A pincérnő viselkedése és hozzáállása kritikán aluli volt. Sokszor felénk se nézett, lefelejtett ezt-azt a rendelésből, megkérdezte mit kérünk, majd villámgyorsan otthagyott minket. Az étel közepes adag volt, szerintem túlárazva ízre megfelelt.
Szörnyű 2017. december 7.a párjával járt itt
Kényelmetlen padok és asztalok vannak az étteremnek nem nevezhető helyen. Az étel nevek ötletesek, de az elkészítésük csak közepes, az étlapon leírtaknak nem megfelelő.
Dzsungel Kávézó & Étterem Budapest a térképen
1065 BudapestJókai u. 30.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi