Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Kiváló 2026. június 19. 17:14barátokkal járt itt
Mi nagyon elégedettek voltunk általában, de különösen az ételek tálalásával, díszítésével és ízletesek is voltak!
Az összes alkalmazott nagyon kedves volt figyelmes és szolgálatkész!
Ami nekem kevésbé tetszett, a szobában a szőnyegpadló, szerintem nem praktikus egy szállodában!
Nagyon kellemes 4 napot töltöttünk a hotelben, köszönjük!
5Személyzet
4Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 19. 16:43barátokkal járt itt
Meg voltam elégedve mindennel! A szobából a kilátás a házakra volt . De nem sokat voltunk a szobába. A város csodás még vissza kell jönnöm , hogy a többi látnivalót is meg tudjam nézni! Aszemélyzet udvarias és kedves! A welnes szuper, az ellátás és a tisztaság is rendben volt! Csak ajánlani tudom , valószínü visszatérek és ebbe a szállodába az biztos! !
5Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
2026. június 19. 10:06a párjával járt itt
Szép parkosított területen elhejezkedő kastély szálló két + épületegységgel! Lilion szárnyban foglalva csapott oldaluszobát kaptunk ami nekem visszataszító,fürdőszoba megfelelő méretű ahonna nyítik az erkély(! ? ). A kastély közös terei nagyon szépek szobák kicsik ezért nem mertem azt foglalni de megbántam a döntésem!
4Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
3Kényelem
4Szolgáltatások
4Étkezés
5Elhelyezkedés
Itt fényképeztem:
Fried Kastély Hotel, SimontornyaFried Kastély Hotel, SimontornyaFried Kastély Hotel, SimontornyaFried Kastély Hotel, Simontornya
Még több kép (1 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
2026. június 19. 9:48a párjával járt itt
Tisztaság és ételeg átlagosak! Wellness kicsi ennyi épülethez! Úszómedence kihaszhálatlan mert vadhideg! Szép a környezet,szép a kastély állapota! Lilion szárnyban lévén a szoba csapott fala visszataszító volt,de a fürdő mérete és az erkéy kárpótolt! Összességében mindenki maga tervezi a prográmját a szállaodában és a környező látni valókkal!
4Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
3Kényelem
4Szolgáltatások
4Étkezés
4Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
2026. június 19. 9:36egyedül járt itt
Sok szép dolgot kicseréltek már, (napozóágy, ülő alkalmatosságok) de egy dolog a szobai ágymatrac kényelmetlenné vált, régóta járunk a szállodájukba de fontos lenne erre is áldozni. Sok különböző súlycsoportú vendégek váltják napi viszonylatban a szállodát. Köszönöm a lehetőséget hogy jelezhettem. Szeretünk ide járni mindettől függetlenül!
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
4Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 19. 9:05a párjával járt itt
Szinte minden nagyon jó,a szoba,a személyzet,az ételek(különösen),a tisztaság,a wellness,az ár,de nékem
az úszómedence vizének a hőfoka nagyon hideg volt.Szerintem sokkal többen igénybe vennék ha legalább 27-28 Celsius fokos lenne a víz. Ajánlanám a napkollektort vagy hőcserélőt!(kicsi az energia igényük)
5Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
5Kényelem
4Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Szörnyű 2026. június 18. 23:14a párjával járt itt
Nyitás után szerettünk volna menni , 10:00 volt ki írva , kb 10:15-re érkeztünk meg , nem volt még nyitva. Mivel nagyon szerettünk volna ott enni, de nem voltunk benne biztosak, hogy egyáltalán ki nyit-e aznap , így bátorkodtunk felhívni ( ha már az ajtóra ki van írva , hogy nyitvatartással kapcsolatban érdeklődni lehet a bizonyos számon ) Normális hangnemben megkérdeztük, hogy nyitva lesz-e aznap , erre az volt a válasz, hogy ez nem reggeliző .
1Ételek / Italok
1Kiszolgálás
1Hangulat
1Ár / érték arány
1Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
0
1
0
0
Kiváló 2026. június 18. 19:31a párjával járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Voltunk naluk par evvel ezelott, azota sokat ujitottak az etlapon illetve magan az ettermen is. Nem csalodtunk bennunk, voltak sokan de nem kellett sokat varni az etelekre. Arba korrekt
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
4Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 18. 19:19családjával járt itt
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
A pincerek kedvesek voltak az izek pedig hoztak a toluk elvart kivalo minoseget. A hely egyebkent kivalo helyen van ha erre jarunk akkor biztosan vissza fogunk meg terni ide
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. június 18. 17:40gyerekekkel járt itt
Nemrég töltöttünk el 3 éjszakát félpanziós ellátással az esztergomi Bellevue Hotelben. Annyira jól éreztük magunkat, hogy még egy éjszakával meghosszabbítottuk a pihenésünket. Már ez önmagában mindent elmond arról, mennyire elégedettek voltunk.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
164 értékelés / 17 oldalon
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.