Mi nagyon elégedettek voltunk általában, de különösen az ételek tálalásával, díszítésével és ízletesek is voltak!
Az összes alkalmazott nagyon kedves volt figyelmes és szolgálatkész!
Ami nekem kevésbé tetszett, a szobában a szőnyegpadló, szerintem nem praktikus egy szállodában!
Nagyon kellemes 4 napot töltöttünk a hotelben, köszönjük!
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!















