Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Hunguest Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül. A Szinva patak völgyére és a Hámori tóra nyíló kilátást még varázslatosabbá teszi az épület közvetlen közelében levő Szinva patak vízesésének moraja.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred képei

Hunguest Hotel Palota Lillafüred

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 28.
A helyszín remek, a szabadban tölteni az időt ideális. Apróságokra több gondot fordíthatnának (pl. a szobánkban a teraszajtó zárhatósága erősen kérdéses. Egy nagyobb szélben nem biztos, hogy nyugodtan alszik az ember.) Az ételek minősége alacsonyabb színvonalúak, mint a szálloda maga.
Válasz az értékelésre - 2020. május 17.
Kedves Szabó Attila!

Köszönjük észrevételeit és építő jellegű kritikáját, nagyon sokat jelentenek számunkra az efféle vélemények, hiszen lehetővé teszik fejlődésünket annak érdekében, hogy vendégeink a lehető legjobb érzésekkel térhessenek haza szállodánkból.
Darab Dóra (Hunguest Hotel Palota)

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Sajnos csak rövid időt töltöttünk ebben a gyönyörű környezetben található patinás szállodában. Kiváló volt az ellátás. Az ételek finomak voltak, bő volt a választék. A színvonalas élő zene kellemes meglepetés volt. Gyönyörű a park, az épület. Felmentünk a toronyba is. Megérte! A kilátás gyönyörű. A wellness részleggel kicsit elégedetlen voltam.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 27.
Kedves Vendégünk!
Számunkra is nagy élmény vendégeink örömteli sorait olvasni, nagyon köszönjük, hogy megosztották velünk. Lillafüred minden évszakban ezernyi élményt és programlehetőséget kínál, érdemes felfedezni, megismerni valamennyit! Sok szeretettel visszavárjuk Lillafüreden! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép környezetben, remek programokkal, melyekre kedvezményes belépők is kaphatók a recepción. Udvarias kiszolgálás, finom és különleges ételek, előzékenység és tisztaság. A szobák kicsit szűkösek, ha pótágy is szükséges.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 22.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották. Legközelebbi látogatásuk alkalmával ajánljuk tágas lakosztályainkat, ahol a két légtérben kényelmesen elférnek családos vendégeink. Sok szeretettel visszavárjuk Önöket a gyönyörű Lillafüreden!
Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk a gyerekeinkkel az Önök szállodájában. Nagyon jól éreztük magunkat. 3 különböző méretű szobában voltunk. Kellemes volt a szállás. A szobai szék nagyon kényelmetlen volt. Mi hiányoltuk a fiókokat a bútorzatból. A személyzet nagyon készséges és udvarias volt. Az ételek bőségesek, nagyon változatosak és finomak voltak. Köszönjük
Válasz az értékelésre - 2019. március 4.
Kedves Fodor Jánosné!
Örülünk, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül és külön köszönjük véleményét a szobai berendezésekre vonatkozóan, melyet a következő felújítás alkalmával figyelembe fogunk venni. Reméljük, hamarosan visszatérő vendégeink között köszönthetjük Önöket a mesés Lillafüreden!
Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Udvarias, kedves személyzet. Széles választékú, bőséges reggeli és vacsora. Romantikus, nyugodt környezet. Wellnes részleg kellemes, csak az éjszakai fürdőzés napján kissé hideg volt a víz.
Válasz az értékelésre - 2019. január 9.
Kedves Vendégünk!
Köszönettel vettük visszajelzését a szállodánkban töltött napokra. Az éjszakai fürdőzésen még igyekszünk tökéletesíteni, hogy ez is igazi élménnyé válhasson! Vendégeink véleménye, javaslata fontos és hasznos visszajelzés számunkra, mert azon területekre világítanak rá, melyekre fokozottabb figyelmet kell fordítanunk a tökéletesebb vendégélmény érdekében.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Nagyon szép, igényesen, korhűen felújított szállás, kényelmes, tiszta, minden igénynek megfelelő, tetszett a kialakítás, hozzáállás, nagyon finom ételekkel, kiszolgálással, figyelmességekkel
Válasz az értékelésre - 2018. november 12.
Kedves Vendégünk!
Nagy örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk és külön köszönet a pozitív értékelő véleményért, számunkra is feltöltő és inspiráló vendégeink elégedettségéről olvasni :) . Visszavárjuk Önöket a Bükk szívében! Köszönettel és üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 7.
Utoljára 30 éve töltöttünk két hetet a szállóban- még SZOT üdülő korában. Pozitív változás a szépen felújított függőkert, a kulturált parkoló és a kiváló új wellness. A környezet mint korábban gyönyörű. A szépen megőrzött gyönyörű belsőtér a legkedvesebb emlékeket idézte. A szobában az ágyak kényelme (kifeküdt matrac) és a szőnyeg állapota (vörösbor foltok) a lötyögő WC tető hagyott kívánni valót.
Válasz az értékelésre - 2018. október 15.
Kedves Vendégünk!
Örülünk, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül.
Véleményük fontos számunkra, köszönjük, hogy őszintén megosztják velünk tapasztalataikat, a jövőben fokozottabb figyelmet fogunk fordítani a szobában jelzett problémákra.
Reméljük, mihamarabb újra vendégeink között köszönthetjük Önöket a gyönyörű Lillafüreden!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
Érkezéskor kicsi kavarodás volt a foglalásunkkal. Nagyon kedvesen,pillanatok alatt megoldotta az úr. Gyönyörű kilátással rendelkező szobát kaptunk.Köszönjük.
Válasz az értékelésre - 2018. október 8.
Kedves Magdolna! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Igyekszünk minden kérést a helyszínen maradéktalanul orvosolni. Visszavárjuk Önöket a csodás környezetben, Lillafüreden! Üdvözlettel, Ivacs Lajos szállodaigazgató

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Második alkalommal jártunk a szállodában, azért választottuk ismét, mert az előző alkalommal nagyon megvoltunk elégedve. Mostani tartozkódásunk alkalmával ezt sajnos már nem modhatjuk el. Az egyik porbléma az volt, hogy szomaton esküvőt tartottak a hotelben,
így a vacsora választéka elég szegényes volt pl. főtt szeletelt csülők rajta egy grill sajt.
Válasz az értékelésre - 2018. október 1.
Kedves Dömötör Zsoltné! Sajnálattal olvastuk, hogy pihenése nem volt zavartalan. Véleménytől függetlenül igyekszünk valamennyi vendégvéleményre válaszolni. Szerencsére nagyon sokan tisztelnek meg minket észrevételeikkel, köszöneteikkel és időnként sajnos elmarasztaló véleményekkel is, melyekért kivétel nélkül nagyon hálásak vagyunk, mert hozzásegítenek minket szolgáltatásink reális értékeléséhez és a gyakorlati kivitelezés javításához.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 3.
Az egyébként remek szálloda megítélését rontotta, hogy az úszómedence és a jakuzzi nem üzemelt, ezt nem jelezték csak érkezésünkkor, és kompenzációt sem ajánlottak fel. Csalódást okozott a kicsi tévé a szobában, és a rendkívül gyér csatornakiosztás. Mivel a fürdőszoba fűtése nem volt szabályozható rendkívül meleg volt még úgy is, hogy a szobai radiátort elzártuk.

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 23.354,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 24.637,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500 - 8.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.02-ig
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 12.492 - 26.262,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, hűsítő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Mátrasegway utalvánnyal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 6.223 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekjátszó használattal, sportolási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Fortuna Vendégház
Abádszalók
4 nap/3 éjszaka 8.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Bacchus Panzió
3 nap/2 éjszaka 10.700 - 15.800,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.22-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.16-ig
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, állatsimogatóval, bográcsozási- grillezési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 23.350 - 28.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)

LillafüredX