Bizsu
431911239
Országjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 239 feltöltött kép

Bizsu adatlapja

Ilyen vagyok
Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Sushi imádó  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Vízimádó
Regisztráció2013.07.25
Utoljára itt2023.11.06

Kiváló 2023. szeptember 8.barátokkal járt itt
Baráti társasággal voltunk a 18 különböző szobával rendelkező Tokaji borvidéken, Mádon található boutique hotelben. Az egyszerű külsőt, tágas belső terek, ízléses, igényes berendezés jellemzi. A viszonylag nagy belmagasságú szobákban , kitűnően hűtő klíma működik, amit az átlagon felüli meleg miatt használtunk is.
Felhasználó fényképei:
Hotel Botrytis Mád - Hotel Botrytis Mád - Hotel Botrytis Mád - Hotel Botrytis Mád - Hotel Botrytis Mád - Hotel Botrytis Mád - Hotel Botrytis Mád - Hotel Botrytis Mád - Hotel Botrytis Mád -
2023. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Már 4-ik alkalommal voltunk itt a Ligetben. Most barátokkal, családtagokkal az 08. 20-i hétvégét töltöttük, a kedvenc nyári, hazai nyaralóhelyünkön. Dicséretére legyen mondva a vezetésnek, hogy a hotelben szinte minden évben történik valamilyen felújítás, van valamilyen újdonság.
Felhasználó fényképei:
Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas - Liget Wellness & Konferencia Hotel Szarvas -
2023. április 23.a párjával járt itt
A szokásos évi látogatásunkat tettük meg a csárdában.
A jól bevált harcsa halászlé és túrós csusza volt a rendelésünk.
A megszokott ízeket és minőséget kaptuk, bár nekünk továbbra is kevés volt a túró a csúszán.
A tulajdonos és a személyzet kedvesek voltak, szeretjük a hely hangulatát is.
Felhasználó fényképei:
Sziget Csárda Tiszaújváros - Sziget Csárda Tiszaújváros - Sziget Csárda Tiszaújváros - Sziget Csárda Tiszaújváros - Sziget Csárda Tiszaújváros - Sziget Csárda Tiszaújváros - Sziget Csárda Tiszaújváros - Sziget Csárda Tiszaújváros - Sziget Csárda Tiszaújváros - Sziget Csárda Tiszaújváros - Sziget Csárda Tiszaújváros - Sziget Csárda Tiszaújváros - Sziget Csárda Tiszaújváros -